DOBRO DOŠLI
IZAZOV MARKA POLA
Korčula, 30. travnja 2011.
Prvi korčulanski K3 sprint triatlon
Dobro došli u grad Korčulu, nedvojbeno jednu od najljepših triatlon destinacija i domaćina natjecanja Izazov Marka Pola 2011.
Utrka kroz stoljetnu borovu šumu, uz kristalno čisto more i oko same srednjevjekovne jezgre grada Korčule svim natjecateljima, profesionalnim sportašima i rekreativcima pruža izuzetnu priliku uživati u ljepotama jednog od istinskih bisera hrvatskog Jadrana i prekrasnoj dalmatinskoj obali.
U danima prije i nakon natjecanja osmišljen je niz rekreativno-zabavnih događanja kako bi svim sudionicima natjecanja i prijateljima triatlona koji će doći podržati ovu sportsku manifestaciju osigurali dobru zabavu i nezaboravan boravak u Korčuli.
Novčane nagrade namijenjene su najboljima, stoga ne propustite priliku ugrabiti jednu u njih, sudjelujući pritom i u humanitarnoj akciji koja predstavalja sastavni dio natjecanja.
Vidimo se u Korčuli!