Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
hrvatski    hrvatski
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
PRVENSTVO HRVATSKE
SPLIT, 18. VIII 2012.
english
ITU HTS TKS HFHS   
   

 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 17.08.



Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Jurica Cvjetko TK Zagreb CRO M 1984 OL
2 Krešimir Tijardović TK Split CRO M 1986 OL
3 Vjeran Frisčić TK 042 Varaždin CRO M 1965 OL
4 Giancarlo Lanciaprima Abruzzo inuit triatlon ITA M 1955 OL
5 Zoran Kosćak TK Zagreb CRO M 1967 OL
6 Marijan Radeljić AK Solin CRO M 1956 SST
7 Srđan Latinović TK Split CRO M 1988 OL
8 Filip Lazić TK Split CRO M 1995 SST
9 Tin Bulić TK Split CRO M 1995 SST
10 Josipa Cecić-Vidoš TK Split CRO F 1997 SST
11 Toni Elezović TK Split CRO M 1993 SST
12 Romano Sčurić TK Zagreb CRO M 1990 OL
13 Dora Komić TK Split CRO F 2002 SST
14 Luka Komić TK Split CRO M 1996 SST
15 Zdenka Kučić TK Split CRO F 1997 SST
16 Marin Koceić TK Split CRO M 1975 OL
17 Ivan Kovačev TK Split CRO M 1977 OL
18 Mijo Bebić TK Split CRO M 1978 OL
19 Damir Proso TK Split CRO M 1973 OL
20 Davor Škare TK Split CRO M 1958 OL
21 Deni Dumanić TK Split CRO M 1967 OL
22 Dario Kučić TK Split CRO M 1965 OL
23 Luka Kučić TK Split CRO M 2001 AQ
24 Igor Mandušić TK Split CRO M 1974 OL
25 Marina Mandušić TK Split CRO F 1998 SST
26 Dino Špadina TK Split CRO M 2000 SST
27 Nemanja Korać TK Tamiš SRB M 1983 OL
28 Dean Popović TK Zagreb CRO M 1975 OL
29 Stipe Brničević TK Split CRO M 1970 SST
30 Nikola Vučemilović TK Split CRO M 1976 OL
31 Darko Škevin TK Zagreb CRO M 1965 OL
32 Višnja Škevin TK Zagreb CRO F 1966 OL
33 Boris Vučemilović TK Split CRO M 1972 OL
34 Ela Vučemilović TK Split CRO F 1997 SST
35 Ivan Vučemilović TK Split CRO M 2000 AQ
36 Davor Damjanović TK Petrinja CRO M 1975 OL
37 Mirsad Memić TK Zagreb CRO M 1980 OL
38 Matija Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1987 OL
39 Teodor Pichler TK Varaždin CRO M 1951 OL
40 Josip Živković TK Zrinski Novatec CRO M 1998 SST
41 Josip Mladin Živković TK Zrinski Novatec CRO M 1966 OL
42 Josip Maleš TK Split CRO M 1994 SST
43 Katarzyna Vučemilović individualka POL F 1981 SST
44 Vladimir Ilčić TK Zagreb CRO M 1969 OL
45 Dávid Ruzsás Uniqa Team Újbuda Se HUN M 1987 OL
46 Sašo Meden Trisport Kamnik SLO M 1968 OL
47 Matija Meden Trisport Kamnik SLO M 1993 OL
48 Petra Koceić Grdelin CRO F 2002 AQ
49 Viktor Sarić TK Zagreb CRO M 1986 OL
50 Martin Papišta TK Rudolf Perešin CRO M 1991 OL
51 Matija Krivec TK Swibir CRO M 1991 OL
52 Ivan Jakovac TK Swibir CRO M 1994 OL
53 Perina Siljeg TK Zrinski Novatec CRO M 1996 SST
54 Matija Drljanovčan TK Zrinski Novatec CRO M 1995 SST
55 Matej Marinković TK Zrinski Novatec CRO M 1992 OL
56 Eugen Jagust TK Zrinski Novatec CRO M 1994 OL
57 Daria Pletikapa TK Zrinski Novatec CRO F 1988 OL
58 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OL
59 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OL
60 Siniša Pezelj TK Zadar CRO M 1970 OL
61 Emilijo Krstić TK Zadar CRO M 1964 OL
62 Edgar Nimac TK Zadar CRO M 1985 OL
63 Roko Škibola TK Zadar CRO M 1994 SST
64 Ante Klanac TK Zadar CRO M 1994 SST
65 Toni Ljubić PK Pošk CRO M 2001 AQ
66 Ana Ljubić PK Pošk CRO F 1998 AQ
67 Gordan Petković TK Zrinski Novatec CRO M 1985 OL
68 Frane Sizgorić TK Zrinski Novatec CRO M 1988 OL
69 Laura Bilandžić Gimnastički klub Marjan CRO F 1999 AQ
70 Damir Bilandžić TK Split CRO M 1967 SST
71 Branko Tucak TK Split CRO M 1963 SST
72 Kristina Škevin TK Swibir CRO F 1973 OL
73 Silvio Amižić individualac CRO M 1970 OL
74 Hrvoje Đurisević individualac CRO M 1978 OL
75 Antonio Persinović BK Đurđevac CRO M 1978 OL
76 Martin Stefan BK Đurđevac CRO M 1996 SST
77 Nikola Smoljenović TK Zvončac CRO M 1992 OL
78 Romeo Makaj TK Split CRO M 1958 OL
79 Zvonimir Chytl TK Međimurje CRO M 1957 OL
80 Davor Pavičić TK Petrinja CRO M 1968 OL
81 Tea Miloš TK Pula CRO F 1994 OL
82 Duje Marić TK Pula CRO M 1997 SST
83 Luka Paliska TK Pula CRO M 1997 SST
84 Dora Grgorinić TK Pula CRO F 1999 SST
85 Chiara Peruško TK Pula CRO F 1999 SST
86 Jan Josipović TK Pula CRO M 1997 SST
87 Marko Paliska TK Pula CRO M 2000 SST
88 Karlo Polić TK Pula CRO M 2000 SST
89 Marco Veličković TK Pula CRO M 2002 AQ
90 Adrijan Lunko TK Pula CRO M 2002 AQ
91 Emma Fornažar TK Pula CRO F 2002 AQ
92 Juraj Topić TK Pula CRO M 2003 AQ
93 Alja Erjavec TK Pula CRO F 2003 AQ
94 Leonarda Pavlin TK Pula CRO F 2003 AQ
95 Melani Jovanov TK Pula CRO F 2001 AQ
96 Boris Koracak individualac CRO M 1980 OL
97 Miljenko Polić individualac CRO M 1985 OL
98 Kolja Koracak individualac CRO M 1974 SST
99 Mijo Spar individualac CRO M 1985 OL
100 Zoran Zupanovic individualac CRO M 1984 OL
101 Mateja Šimic TK Trisport SLO F 1980 OL
102 Ante Vuko TK Split CRO M 1974 OL
103 Maja Bonačić TK Swibir CRO F 1985 OL
104 Mladen Luković TK Split CRO M 1964 OL
105 Karlo Vukić TK Zadar CRO M 1989 SST
106 Kristijan Sindik TK Tivat MNE M 1975 AQ
107 Iva Sindik TK Tivat MNE F 2009 AQ
108 Nevenka Ćuk TK Split CRO F 1978 OL
109 Maksim Marinov TK Zagreb CRO M 1997 SST
110 Ivan Avirović TK Međimurje CRO M 1998 SST
111 Matija Avirović TK Međimurje CRO M 1994 OL
112 Lovro Borovec TK Rudolf Perešin CRO M 1993 SST
113 Zvonimir Ćepić TK Triton CRO M 1978 OL
114 Luka Končurat TK Triton CRO M 1982 OL
115 Marino Jukić individualac CRO M 1995 SST
116 Vladimir Žic TK Swibir CRO M 1985 OL
117 Marko Franjić TK Petrinja CRO M 1978 OL
118 Karlo Ivanušić PK POŠK CRO M 2000 AQ
119 Stjepan Jakovac TK Swibir CRO M 1996 SST
120 Goran Jakovac TK Swibir CRO M 1963 SST
121 Matija Jakovac TK Swibir CRO M 2002 AQ
122 Milan Pernar TK Zagreb CRO M 1959 SST
123 Bojan Stojnić TK Zagreb CRO M 1989 OL
124 Dejan Patrčević TK Zagreb CRO M 1975 OL
125 Iva Tomić TK Zagreb CRO F 1984 OL
126 Sven Lazić TK Zrinski Novatec CRO M 1998 SST
127 Željko Žic Solis TK Rival CRO M 1959 OL
128 Dora Bašić individualka CRO F 1998 AQ
129 Joško Bašić TK Split CRO M 1973 SST
130 Vedran Šupur TK Rudolf Perešin CRO M 1991 SST
131 Hrvoje Turčić TK Rudolf Perešin CRO M 1990 OL
132 Kristijan Rezo In madium Makarska CRO M 1997 SST
133 Refik Ramić TK Split BIH M 1994 OL
134 Luka Mićanović TK Petrinja CRO M 1987 OL
135 Karlo Sušilović TK Split CRO M 1996 SST
136 Mićo Duspara TK 042 Varaždin CRO M 1966 OL
137 Nika Begić TK Rival CRO F 1997 SST
138 Karla Šešelja TK Rival CRO F 1999 SST
139 Lucija Petrović TK Rival CRO F 1999 SST
140 Ira Vuković TK Rival CRO F 2000 SST
141 Ida Vuković TK Rival CRO F 2000 SST
142 Dorotea Čargonja TK Rival CRO F 2000 SST
143 Leonarda Strenja TK Rival CRO F 2000 SST
144 Lea Šešelja TK Rival CRO F 2001 SST
145 Chiara Gruber TK Rival CRO F 2001 SST
146 Irina Puvača TK Rival CRO F 2001 SST
147 Leon Pandža TK Rival CRO M 1999 SST
148 Matko Mrakovčić TK Rival CRO M 1999 SST
149 Pjeter Nua TK Rival CRO M 2000 SST
150 Filip Cvijetić TK Rival CRO M 2001 SST
151 Rene Zbašnik TK Rival CRO M 2002 SST
152 Vinko Šešelja TK Rival CRO M 1964 SST
153 Dragiša Mladenović TK Zaječar SRB M 1966 OL
154 Zara Baković TK Zrinski Novatec CRO F 2001 SST
155 Zsófia Forró Kaposvari AC HUN F 1984 OL
156 Roko Tomas VK Mornar-Brodospas CRO M 2000 AQ
157 Ivana Prizmić Grdelin CRO F 2002 AQ
158 Milivoj Berač Šibenik CRO M 1977 OL
159 Maro Kasović TK Petar Zrinski CRO M 1970 OL
160 Ivana Svetić TK Swibir CRO F 1982 OL
161 Filip Josipović TK Pula CRO M 1966 OL
162 Tedi Veličković TK Pula CRO M 2006 AQ
163 Toni Košnjak TK Split CRO M 1976 SST
 
















 
sponzori