Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
multipower 
 
ironman Pula 
 
dukat 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH - COMPETITORS LIST
english  

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 25.08.2016.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Srđan Latinović Split CRO M 1988 OT
2 Cédric Corsellis Lourdes Triathlon FRA M 1977 OT
3 Dejan Lovrinčević Split CRO M 1985 OT
4 Nikola Šalja TK Tae-Vabriga CRO M 1983 OT
5 Gordan Petković TK Petar Zrinski CRO M 1985 OT
6 Marko Božiković TK Split CRO M 1986 OT
7 Kristijan Sindik Triatlon klub Split CRO M 1975 OT
8 Marek Kania Sosnowiec POL M 1968 OT
9 Dunja Gorup TK Zagreb CRO Ž 1984 OT
10 Ognjen Stojanović TK "Petar Zrinski" SRB M 1990 OT
11 Karlo Belakušić PK More-Šibenik CRO M 2006 AQ
12 Lara Belakušić PK More-Šibenik CRO Ž 2003 AQ
13 Dino Belakušić BK Fortica-Šibenik CRO M 1980 OT
14 Marijan Radeljić TK Zvončac CRO M 1956 OT
15 Siniša Pezelj Tk TNT - Zadar CRO M 1970 OT
16 Emilijo Krstić TK TNT CRO M 1964 OT
17 Zvonko Škorić TK TNT CRO M 1982 OT
18 Šime Dukić Tk TNT ZADAR CRO M 1982 OT
19 Ivan Brkić Tk TNT ZADAR CRO M 1976 OT
20 Luka Čirjak Triatlon klub TNT CRO M 1983 OT
21 Edi Radeticchio Triatlon klub Pula CRO M 1974 OT
22 Luka Paliska Triatlon klub Pula CRO M 1997 OT
23 Tea Miloš Triatlon klub Pula CRO Ž 1994 OT
24 Elisabetta Vitasović triatlon klub Pula CRO Ž 1997 OT
25 Željko Bijuk Triatlon klub Pula CRO M 1972 OT
26 Daniel Filić TK TNT CRO M 1988 OT
27 Mladen Frankić TK X CRO M 1981 OT
28 Ana Cvitanić TK Zrinski CRO Ž 1986 OT
29 Ivan Mihalj TK Bijeli Bizoni CRO M 1982 OT
30 Edi Radeticchio TK Pula CRO M 1975 OT
31 Renato Pilipović Triatlon klub TNT CRO M 1973 OT
32 Marco Ganassin Triathlon point team ITA M 1983 OT
33 Duje Maric Triatlon klub Pula CRO M 1997 OT
34 Nenad Vudrić Tk Zrinski CRO M 1980 OT
35 Goran Mileusnić TK Zrinski CRO M 1975 OT
36 Juro Ljubičić Tk Petar Zrinski CRO M 1986 OT
37 Mario Grgat Tk Split CRO M 1974 OT
38 Ivica Vrgoč TK Split BIH M 1977 OT
39 Žan Smoje TK Split CRO M 1972 OT
40 Matija Lukina TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1987 OT
41 Zsanett Bragmayer UNIQA ÚJBUDA TC HUN Ž 1994 OT
42 Matej Kulas TK TNT CRO M 1976 OT
43 Sven Lazić TK Petar Zrinski CRO M 1998 SST
44 Luka Radotović TK Petar Zrinski CRO M 2001 SST
45 Fran Tisaj TK Petar Zrinski CRO M 2001 SST
46 Zara Baković TK Petar Zrinski CRO Ž 2001 SST
47 Ivo Šegota TK Petar Zrinski CRO M 1998 OT
48 Ela Vučemilović TK Petar Zrinski CRO Ž 1997 OT
49 Sanja Žonja Šibenik CRO Ž 1983 OT
50 Matko Medak BK Metković CRO M 1973 OT
51 Ivan Španjić TK X Podstrana CRO M 1980 OT
52 Beatrice Crespan Treviso triathlon ITA Ž 1990 OT
53 Frane Benzon TK X CRO M 1974 OT
54 Antun Kojundžić Split CRO M 1984 OT
55 Demir Hadžimuratović Sarajevo BIH M 1991 OT
56 Klaudia Sebők Dr Bátorfi-Agria KTK HUN Ž 1997 OT
57 Robert Pickles London GBR M 1959 OT
58 Miles Lampson London GBR M 1977 OT
59 Zsolt Fazekas TK-Nové Zámky SVK M 1975 OT
60 Mijo Bebić TK Split CRO M 1978 OT
61 Josip Grepo Tk X CRO M 1981 OT
62 Željko Lukina TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1958 OT
63 Branko Razum TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1968 OT
64 Emil Škudar TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1990 OT
65 Željko Kliček TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1975 OT
66 Nika Begić Triatlon klub Triton CRO Ž 1997 OT
67 Marino Jukić Triatlon klub Triton CRO M 1995 OT
68 Luka Komić TK Split CRO M 1996 SST
69 Dora Komić TK Split CRO Ž 2002 SST
70 Srđan Oršulić TK Split CRO M 1991 OT
71 Marija Lukina TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO Ž 1991 OT
72 Emilijo Krstic TK TNT CRO M 1964 OT
73 Alen Francetić Triatlon klub Triton CRO M 1989 OT
74 Goran  Mileusnic Zagreb CRO M 1975 OT
75 Ana Piplica Mk Marjan CRO Ž 1958 SST
76 Marko Žagar Triatlon klub Triton CRO M 1988 OT
77 Vice Buljat Triatlon klub Zadar CRO M 1985 OT
78 Katarina Kokan Mk Marjan CRO Ž 1971 SST
79 Dejan Patrčević Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1975 OT
80 Davor Škare TK X Podstrana CRO M 1958 OT
81 Ivan Miškulin TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1973 OT
82 Milivoj Modic TK X CRO M 1980 OT
83 Sonja Škevin Tk Swibir CRO Ž 1995 OT
84 Željka Šaban Miličić Tk Swibir CRO Ž 1983 OT
85 Matija Avirović Tk Swibir CRO M 1994 OT
86 Vladimir Žic Tk Swibir CRO M 1985 OT
87 Boris Vučemilović TK Split CRO M 1972 OT
88 Goran Čuljak Šibenik CRO M 1969 OT
89 Igor Mandusic TK X CRO M 1974 OT
90 Denis Pleše Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1998 OT
91 Branko Tucak TK Split CRO M 1963 SST
92 Ana Pinjuh TK Zrinski CRO Ž 1992 SST
93 Mirna Marovic AK Sljeme, Zagreb CRO Ž 1972 OT
94 Ivan Filkoić TK Zrinski CRO M 1988 OT
95 Ivan Kovačev TK Split CRO M 1977 OT
96 Petra Koceić TK Split CRO Ž 2002 SST
97 Marin Koceić TK Swibir CRO M 1975 OT
98 Maja Negovanović TK X Podstrana CRO Ž 1982 SST
99 Marin Aljinović Split CRO M 1975 OT
100 Jacopo Butturini TK Zadar CRO M 1991 OT
101 Perlato Irene Woman Triathlon Italia ITA Ž 1981 OT
102 Dario Kučić Tk X CRO M 1965 OT
103 Ana Aljinović TK X CRO Ž 1980 OT
104 Ante Vuko TK X Podstrana CRO M 1974 OT
105 Dean Sošić TK Albona Extreme CRO M 1981 OT
106 Giancarlo Lanciaprima Canottieri Napoli ITA M 1955 OT
107 Toni Elezović TK Split CRO M 1993 OT
108 Jurica Šperanda TK Petar Zrinski CRO M 1975 OT
109 HSP - ŽSZ
   Siniša Jeličić
   Ivica Zlodre
   Želimir Štaba

  Split
  Split
  Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1977
  1977
  1974

  OT
   štafeta
110 Toni Košnjak TK X CRO M 1976 OT
111 Koji si bio
   Siniša Komljenović
   Nikša Bašić
   Darko Krmek

  Split
  Split
  MK Marjan Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1966
  1969
  1962

  OT
   štafeta
112 Zdravko Jadrijev TK X Podstrana CRO M 1972 OT
113 Riccardo Kuhar TK X CRO M 1976 OT
114 Danilo Vejnović Tk Rival/ Rijeka CRO M 1978 OT
115 Maja Bonačić Tk Swibir CRO Ž 1985 OT
116 Botond Karai Mogyi Se Baja HUN M 1998 SST
117 István Király Mogyi SE Baja HUN M 1994 OT
118 András Czigány Mogyi SE Baja HUN M 1993 OT
119 Zoran Krivošija SPLIT CRO M 1974 SST
120 Ivona Pivac Krivošija SPLIT CRO Ž 1974 SST
121 Ana Aljinovic TK X CRO Ž 1980 OT
122 Tomislav Katalenić TK Petar Zrinski CRO M 1984 OT
123 Ivana Podrug Mk Marjan CRO Ž 1985 SST
124 Mina Mikec TK TNT Zadar CRO Ž 1966 SST
125 Damir Bilandžić TK Split CRO M 1967 SST
126 Ivica Šošić TK Zvončac CRO M 1956 OT
127 Draško Vujović TK SPLIT CRO M 1959 OT
128 Ivan Vuletić TK Rival CRO M 2002 SST
129 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OT
130 TKZ
   Ivan Vučemilović
   Maroje Šošić
   Ivan Vukušić

  Split
  Split
  Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  2000
  1989
  1988

  OT
   štafeta
131 Jaromír Širůček LABE TRI CLUB CZE M 1962 OT
132 Sandra Sindik MK Marjan CRO Ž 1974 AQ
133 Iva Sindik MK Marjan CRO Ž 2009 AQ
134 Kristijan Sindik TK Split CRO M 1975 AQ
135 Lovro Borovec TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1993 OT
136 Blaž Čajko TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1998 SST
137 Matea Vojinović TK Split CRO Ž 2001 SST
138 Kristijan Ivan Jurič TK X CRO M 1978 OT
139 Karlo Kirinčić TK Rival CRO M 2002 SST
140 OLD SCHOOL
   Lovre Mihotić
   Damir Pavić
   Damir Proso

  MK MARJAN
  TK SPLIT
  MK MARJAN  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1978
  1980
  1973

  OT
   štafeta
141 Alen Reić Split CRO M 1968 SST
142 Goran Đurić TK Maksimir CRO M 1982 OT
143 Bruno Škrinjarić TK Maksimir CRO M 1987 OT
144 Filip Fajdetić TK Maksimir CRO M 1993 OT
145 Tomislav Fučkar TK Maksimir CRO M 1984 OT
146 Vedran Planinšek TK Maksimir CRO M 1987 OT
147 Hrvoje Huzanić TK Maksimir CRO M 1984 OT
148 Anita Antolković TK Maksimir CRO Ž 1989 OT
149 Davor Tunuković TK Maksimir CRO M 1963 OT
150 Tomislav Ivrlač Zrinski, Zagreb CRO M 1979 OT
151 Ne zgodni i brzi
   Petra Mijić
   Nataša Šustić
   Ante Živković

  PK Grdelin
  Split
  AK Dubrovnik  

  CRO
  CRO
  CRO

  Ž
  Ž
  M

  2001
  1987
  1990

  OT
   štafeta
152 Nermin Palić Jablanica BIH M 1986 OT
153 Željko Žic Solis TK Rival CRO M 1959 OT
154 Petar Petrović TK X CRO M 1981 OT
155 Nemanja Ranković Triogy Racing (Novi Sad) SRB M 1980 OT
156 Vanesa Stipanov MK Marjan CRO Ž 1971 SST
157 Borko Prvan TK Jarun CRO M 1951 SST
158 Stefan Gagic Triatlon klub Pula CRO M 2001 SST
159 Tony Fajner Praha 8 CZE M 1960 SST
160
 

 OT
 SST
 AQ

- olimpijski triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
letak-hrv