Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 REZULTATI
english  

 
 
 
 

OLIMPIJSKI TRIATLON

 
 




 
 
 
 
 
 

SPRINT TRIATLON

 
 




 
 
 
 
 
 

SUPERSPRINT TRIATLON ŠTAFETE

 
 




 
 
 
 
 
 

Ulična UTRKA 10 km

 
 

 


 
 
 
 
 
 

JOŠ REZULTATA:

 
 
 
 
 
 
 
 

ŠKOLSKE ŠTAFETE

 

KATEGORIJA: 1-2 RAZREDI

DJEVOJČICE

Poredak Članovi štafete škola
1
   MATEA ANDREIS
   MIA MARIČEVIĆ
   TINA VUČIČEVIĆ

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
2
   LANA DRINOVAC
   ANA PENDO
   ANA FRANIĆ

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
3
   EMA RADOVANOVIĆ
   DANICA SKOKANDIĆ
   MARIELA ČAGALJ

  ANTE CURAĆ-PINJAC ŽRNOVO
 
 
 
 
 

DJEČACI

Poredak Članovi štafete škola
1
   ALEN GRBIN
   TONI ŠALE
   ANTE ŠEGEDIN

  ANTE CURAĆ-PINJAC ŽRNOVO
 
 
 
2
   PAVAL MILINA
   MARINO DRAČEVAC
   LUKA MILINA

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
  (PŠ LUMBARDA )
 
 
3
   DINO BOJANIĆ
   IVANO ROSO
   ANTONIO AŠČIĆ

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
 

 
 

KATEGORIJA: 3-4 RAZREDI

DJEVOJČICE

Poredak Članovi štafete škola
1
   KARLA FABRIS
   ANA FARAC
   FRANKA BRKIĆ

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
2
   SILVA HANČEVIĆ
   EMA ŠESTANOVIĆ
   PETRA VRDOLJAK

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
  (PŠ LUMBARDA )
 
 
3
   NINA BONIFAČIĆ
   KRISTINA SARDELIĆ
   MARIJA SARDELIĆ

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
 
 

DJEČACI

Poredak Članovi štafete škola
1
   STIPE ANDRIJIĆ-KLOSE
   GRGUR BILIŠ
   MARKO FILIPPI

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
2
   FRANO SILIĆ
   VITO FARAC
   MLADEN FORETIĆ

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
3
   IGOR KRSTULOVIĆ
   DAVOR GOLEŠ
   DAVID JULIJAN GAVRANIĆ

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
 

 
 

KATEGORIJA: 5-6 RAZREDI

DJEVOJČICE

Poredak Članovi štafete škola
1
   ANTONIA TVRDEIĆ
   MARA CEBALO
   NINA MERI ŠEGEDIN

  ANTE CURAĆ-PINJAC ŽRNOVO
 
 
 
2
   MARIJA LOZICA
   KARLA JURJEVIĆ
   JOSIPA MILINA

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
3
   MARIJA BOTICA
   KATIJA SESSA
   WANDA VIGNA

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
 
 

DJEČACI

Poredak Članovi štafete škola
1
   ANTONIO BATISTIĆ
   ANTONIO BATISTIĆ KAŠTELAN
   GABRIJEL ALJINOVIĆ

  ANTE CURAĆ-PINJAC ŽRNOVO
 
 
 
2
   TONI KUČIJA
   VJEKOSLAV FABRIS
   TONI GRBIN

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
3
   JAKOV BAKARIĆ
   ZVONIMIR SKORIN
   STIPE ANDRIJIĆ-KLOSE

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
 

 
 

KATEGORIJA: 7-8 RAZREDI

DJEVOJČICE

Poredak Članovi štafete škola
1
   SARA RADOVANOVIĆ
   IVANA ŠEGEDIN
   ELIZABETA BATISTIĆ

  ANTE CURAĆ-PINJAC ŽRNOVO
 
 
 
2
   KARMEN FABRIS
   SARA FABRIS
   TEA LUCIN

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
3
   MARIJA PIVAC
   DORA BILIŠ
   JOSIPA RADOVAN

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
 
 

DJEČACI     nije bilo natjecatelja

Poredak Članovi štafete škola
1
  
  
  

 
 
 
 
2
  
  
  

 
 
 
 
3
  
  
  

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori