Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
multipower 
 
ironman Pula 
 
dukat 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH - COMPETITORS LIST
english  

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 16.08.2017.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Srđan Latinović Split CRO M 1988 OT
2 Aleksandar Naumović Tk Pula CRO M 1971 OT
3 Renato Pilipović Triatlon klub TNT CRO M 1973 OT
4 Marko Bozikovic TK Split CRO M 1986 OT
5 Duje Šalaj TK TNT CRO M 1992 OT
6 Mina Mikec TK TNT CRO Ž 1966 OT
7 Klaudio Kotlar TK TNT CRO M 1988 OT
8 Branko Čerina TK TNT CRO M 1974 OT
9 Iva Perinić TK TNT CRO Ž 1984 OT
10 Daniel Filić TK TNT CRO M 1988 OT
11 Mustafa Jamak Sarajevo BIH M 2006 SST
12 Džemal Zildžić Sarajevo BIH M 1975 SST
13 Amin Zildžić Sarajevo BIH M 2007 SST
14 Boris Markota TK Swibir CRO M 1974 OT
15 Ana Lipošćak TK TNT Zadar CRO Ž 1986 SST
16 Filip Cvijetić TK Rival CRO M 2001 SST
17 Enilijo Krstic TK TNT Zadar CRO M 1964 OT
18 Matej Kulaš TK TNT CRO M 1976 OT
19 Žan Smoje TK Split CRO M 1972 OT
20 Branko Carević TK Split CRO M 1974 OT
21 Daniel Marušić TK Dubrovnik CRO M 1972 OT
22 Nataša Šustić Triatlon klub Split CRO Ž 1987 OT
23 Ivica Vrgoč TK Split CRO M 1977 OT
24 Damir Šegota Tk Rival CRO M 1960 OT
25 Igor Stojancevic TK Zrinski CRO M 1978 OT
26 Matija Lukina TK Rudolf Perešin G Stubica CRO M 1987 OT
27 Matija Lukina TK Rudolf Perešin G Stubica CRO M 1987 SST
28 Dino Belakušić TK Šibenik CRO M 1980 OT
29 Marijan Radeljić TK Split CRO M 1956 SST
30 Vanesa Stipanov Mk Marjan CRO Ž 1971 SST
31 Maja Bonačić TK Swibir CRO Ž 1985 OT
32 Roko Šango TK Zadar CRO M 2004 SST
33 Branko Tucak TK Split CRO M 1963 SST
34 Matej Jukić TK Tri-tim Osijek CRO M 1994 OT
35 Hrvoje Jagetić TK Swibir CRO M 1975 OT
36 Luka Prpić TK Rival CRO M 2009 AQpA
37 Leon Mazić Zadar CRO M 1986 OT
38 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OT
39 Mirna Marovic Adriatic Coaching CRO Ž 1972 OT
40 Antun Kojundžić TK Split CRO M 1984 OT
41 Roberto Ruiz Geneva SUI M 1988 SST
42 Jorgen Huybrechts Čiovo BEL M 1974 SST
43 TK ULICA
   Zvonimir Bebić
   Toni Košnjak
   Ante Bebić

  individualac
  individualac
  individualac  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1975
  1975
  1984

  OT
   štafeta
44 Vedran Jović TK 3MAX CRO M 1983 OT
45 Dario Vranješ TK Split CRO M 1998 SST
46 Matea Vojinović TK SPLIT CRO Ž 2001 SST
47 Mario Knezović Sportero Mostar BIH M 1978 OT
48 Krešimir Bošković KDP Split CRO M 1979 AQpB
49 Mirela Čučak Mostar BIH Ž 1980 OT
50 Vinko Škunca TK Split CRO M 1970 OT
51 Luka Stipanov Tk Split CRO M 1998 SST
52 Viktor Kolobarić Zagreb CRO M 1992 OT
53 Ana Piplica Mk Marjan CRO Ž 1958 SST
54 Krešimir Dobrović Kaprije CRO M 1984 SST
55 Davor Škare TK X Podstrana CRO M 1958 OT
56 Davor Pavičić TK PETRINJA CRO M 1968 OT
57 Tony Fajner Praha CZE M 1960 OT
58 Karlo Kirinčić TK RIVAL CRO M 2002 SST
59 Željko Bagić TK Swibir CRO M 1986 OT
60 International
   Jorgen Huybrechts
   Dragan Nevestic
   Pavel Moravek

  Individual
  Individual
  Individual  

  BEL
  CRO
  CZE

  M
  M
  M

  1974
  1972
  1976

  OT
   štafeta
61 Ivan Kovačev TK Split CRO M 1977 OT
62 Ivan Filković TK Maksimir CRO M 1988 OT
63 Žana Pavićević Triatlon klub Podgorica MNE Ž 1992 OT
64 Milan Vidić SWIBIR CRO M 1982 OT
65 Saša Radenović TK Podgorica MNE M 1989 OT
66 Draško Milić TK Podgorica MNE M 1985 OT
67 Ko zadnji magarac
   Arko Heye
   Filip Barać
   Dario Vranješ

  Brussel
  BK Kairos
  TK Split  

  BEL
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  2000
  1999
  1998

  OT
   štafeta
68 Petra Koceić TK Split CRO Ž 2002 SST
69 Marin Koceić TK Swibir CRO M 1975 OT
70 Ognjen Stojanović TK"Pula" SRB M 1990 OT
71 Mario Mujic Sarajevo BIH M 1969 OT
72 DNN
   Dora Komić
   Nataša šustić
   Nikolina šustić

  Tk Split
  Tk split
  Ak Sljeme  

  CRO
  CRO
  CRO

  Ž
  Z
  Z

  2002
  1987
  1987

  OT
   štafeta
73 Butturini Jacopo TK Zadar CRO M 1991 OT
74 Perlato Irene Woman Triathlon Italia ITA Ž 1981 OT
75 PHILIA
   Valeria Nicolis
   Alberto Brunelli
   Barnaba Marcazzan

  Centromaratona
  Centromaratona
  Centromaratona  

  ITA
  ITA
  ITA

  Ž
  M
  M

  1980
  1980
  1980

  OT
   štafeta
76 Luca Mazzi Centromaratona ITA M 1985 SST
77 Miroslav Knez TK Zrinski CRO M 1979 OT
78 Antobio Ban TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2004 SST
79 Mislav Hana TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2004 SST
80 Loris Faustini TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2005 SST
81 Tia Kinkela TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO Ž 2005 SST
82 Lovro Pandža TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2006 AQpB
83 Neo Čiković TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2007 AQpB
84 Adrien Ban TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2008 AQpA
85 Ante Vujasin TRIATLON KLUB"MATULJI" CRO M 2008 AQpA
86 Bruna Nestorovski TRIATLON KLUB"MATULJI" CRO Ž 2008 AQpA
87 Elen Ban TRIATLON KLUB " MATULJI " CRO Ž 2008 AQpA
88 Senad Osterman TK Swibir CRO M 1969 OT
89 Jaromir Sirucek LABE TC CZE M 1962 OT
90 Emma Fornažar TK Pula CRO Ž 2002 SST
91 Ante Matanić Triatlon klub Vinkovci CRO M 1990 SST
92 Ivana Bogdanović Triatlon klub Vinkovci CRO Ž 1988 SST
93 Ivan Vuletić TK Pula CRO M 2002 SST
94 HŽV
   Siniša Jeličić
   Miro Barišia
   Želimir Štaba

  Split
  MK Marjan
  MK Marjan  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1977
  1961
  1974

  OT
   štafeta
95 Josipa Cecić Vidoš Tk Split CRO Ž 1997 SST
96 Pavel Moravek individual CZE M 1976 SST
97 Marina Maras individual GER Ž 1973 SST
98 Felix Hanusch individual GER M 1969 SST
99 Marko Jelavić TK Swibir / Zagreb CRO M 1992 OT
100 Zoran Krivošija Split CRO M 1974 SST
101 Ivona Pivac Krivošija TK Split CRO Ž 1974 OT
102 Ivica Parčina MK Marjan CRO M 1980 SST
103 Mia Bulum Hvar CRO Ž 2008 AQpB
104 Vinko Bulum Hvar CRO M 2005 SST
105 Ante Bulum Hvar CRO M 1964 SST
106 Lucija Petrović Triatlon klub Triton CRO Ž 1999 OT
107 Karla Šešelja Triatlon klub Triton CRO Ž 1999 OT
108 Marko Veličković TK Pula CRO M 2002 SST
109 Lukas Crvelin TK Split CRO M 2001 SST
110 Marco Velickovic Triatlon klub Pula CRO M 2002 SST
111 Andrea Dravec Triatlon klub Pula CRO M 2008 AQpA
112 Borko Prvan TK Jarun CRO M 1951 SST
113 Ivan Miškulin TK Rudolf Perešin CRO M 1973 OT
114 Matej Pirc Požega CRO M 1984 OT
115 Lana Vale TK Rival CRO Ž 2006 AQpB
116 Ivan Mihalj Tk bijeli bizoni CRO M 1982 OT
117 Milan Sztepanov Budapest HUN M 1967 OT
118 Milivoj Berac TK Šibenik CRO M 1977 OT
119 Matko Medak TK Dubrovnik CRO M 1973 OT
120 Jure Bučević TK Split CRO M 1980 OT
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
 

 OT
 SST
 AQ

- olimpijski triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
letak-hrv