Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

PELOTON duatlon-triatlon KUP 2017.

 
 

Split, 09.09.2017.

11. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
 
slika	1	  slika	2	  slika	3	  slika	4	  slika	5	  slika	6	  slika	7	  slika	8	  slika	9	 
 
slika	10	  slika	11	  slika	12	  slika	13	  slika	14	  slika	15	  slika	16	  slika	17	  slika	18	 
 
slika	19	  slika	20	  slika	21	  slika	22	  slika	23	  slika	24	  slika	25	 
 
 
 
 
Fotografije: Krešimir Tijardović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Dalibor Vujević TK SWIBIR S 0:11:29 0:33:28 0:44:57 0:17:41 1:02:38 150
2 Riccardo Kuhar TK X S 0:10:37 0:33:49 0:44:26 0:19:38 1:04:04 135
3 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 0:11:42 0:33:09 0:44:51 0:20:46 1:05:37 125
4 Srđan Latinović TK SPLIT S 0:09:26 0:35:40 0:45:06 0:21:32 1:06:38 120
5 Anđelko Čalušić ind S 0:12:00 0:37:33 0:49:33 0:19:11 1:08:44 115
6 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 0:13:22 0:36:18 0:49:40 0:22:48 1:12:28 110
7 Antun Kojundžić TK SPLIT S 0:12:01 0:40:11 0:52:12 0:22:07 1:14:19 105
8 Luka Stipanov TK SPLIT J 0:11:50 0:40:18 0:52:08 0:23:15 1:15:23 100
9 Žan Smoje TK SPLIT V 0:13:21 0:41:29 0:54:50 0:23:13 1:18:03 98
10 Ivo Matić ind S 0:14:15 0:45:05 0:59:20 0:22:55 1:22:15 96
11 Krešimir Dobrović Šahovski klub Šibenik S 0:13:30 0:47:37 1:01:07 0:22:00 1:23:07 94
12 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:15:13 0:41:27 0:56:40 0:27:05 1:23:45 92
13 Marko Galić TK SPLIT J 0:13:47 0:44:51 0:58:38 0:26:24 1:25:02 90
14 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 0:13:28 0:44:52 0:58:20 0:27:39 1:25:59 150
15 Želimir Štaba MK Marjan V 0:16:16 0:49:28 1:05:44 0:20:29 1:26:13 88
16 Siniša Jeličić ind S 0:14:30 0:48:53 1:03:23 0:27:27 1:30:50 86
17 Zoran Krivošija ind V 0:15:47 0:47:36 1:03:23 0:28:31 1:31:54 84
 
 
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava