Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 06.10.2017.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1   Srđan Latinović   Split   CRO   M   1988   OT
2   Filip Cvijetić   TK Rival   CRO   M   2001   SST
3   Goran Perica   TK Šibenik   CRO   M   1978   OT
4   Marko Brezina   Zagreb   CRO   M   1989   OT
5   Tomislav Biško   Zagreb   CRO   M   1988   OT
6   Leon Mazić   Zadar   CRO   M   1986   OT
7   Korina Perić   ZADAR   CRO   Ž   2008   AQpA
8   Anica Klanac   Tk Zadar   CRO   Ž   1995   OT
9   Ante Klanac   Tk Zadar   CRO   M   1994   OT
10   Siniša Pezelj   Tk TNT   CRO   M   1970   OT
11   Iva Perinić   TK TNT   CRO   M   1984   OT
12            odustano
13   Karlo Kirinčić   TK RIVAL   CRO   M   2002   SST
14   Tomislav Ivrlac   Zrinski, Zagreb   CRO   M   1979   OT
15   Ivan Mihalj   TK Bijeli Bizoni   CRO   M   1982   OT
16   Vanja Petrović   Zadar   CRO   Ž   1985   UL
17   Suana Medanić   TK TNT Zadar   CRO   Ž   1973   UL
18   Anita Badurina Tomić   Lun   CRO   Ž   1979   UL
19   Luka Čupić   TK X Herceg Novi   MNE   M   1988   OT
20   Martin Štefan   Triatlon klub Petar Zrinski   CRO   M   1996   OT
21   Luka Dumančić   Triatlon klub Petar Zrinski   CRO   M   1998   OT
22   Fran Tisaj   Triatlon klub Petar Zrinski   CRO   M   2001   SST
23   Jan Tisaj   Triatlon klub Petar Zrinski   CRO   M   2005   SST
24   Zara Baković   Triatlon klub Petar Zrinski   CRO   Ž   2001   SST
25   Jorgen Huybrechts   Trogir   BEL   M   1974   SST
26   Davor Brundić   TK Jarun   CRO   M   1972   OT
27   Žan Smoje   TK Split   CRO   M   1972   OT
28   Marin Koceić   TK Swibir   CRO   M   1975   OT
29   Petra Koceić   TK Split   CRO   Ž   2002   SST
30   Ante Gelineo   TK Šibenik   CRO   M   1986   OT
31   Igor Ignac   TK Zrinski   CRO   M   1964   OT
32   Mustafa Jamak   Sarajevo   BIH   M   2006   SST
33   Suncana Merlo   Zadar   CRO   Ž   1973   SST
34   GREGA ILC   TK INLES RIKO RIBNICA   SLO   M   1979   OT
35   Dino Belakušić   TK Šibenik   CRO   M   1980   OT
36   Lovro Borovec   Tk Rudolf Perešin   CRO   M   1993   OT
37   Marko Božiković   TK Split   CRO   M   1986   OT
38   Jelena Tomasevic   Triatlon klub X Herceg Novi   MNE   Ž   1991   OT
39   Antonia Gren   TK Maraton Krapina   CRO   Ž   1984   UL
40   Maria Veledar   TK Maraton Krapina   CRO   Ž   1981   UL
41   Aurelia Murer   TK Šibenik   CRO   Ž   1985   UL
42   Toni Kosić   TK Jarun   CRO   M   1981   OT
43   Kristina Brčić   TK TNT   CRO   Ž   1991   UL
44   Mateo Škara   TK Zrinski   CRO   M   1990   OT
45   Marko Galić   TK Split   CRO   M   1998   OT
46   Vladimir Žic   Tk Swibir   CRO   M   1985   OT
47   Lucija Štrmelj   Tk zadar   CRO   Ž   1992   SST
48   Ana Burčul Bukva   Zadar   CRO   Ž   1976   UL
49   Jagoda Kraljević   TKZ   CRO   Ž   1970   SST
50   Ivo Matić   Trogir   CRO   M   1986   SST
51   Ana Lipošćak   TK TNT   CRO   Ž   1986   SST
52   Renato Pilipović   Triatlon klub TNT   CRO   M   1973   UL
53   Hrvoje Petani   Ind   CRO   M   1978   UL
54   Antun Kojundžić   TK Split   CRO   M   1984   OT
55   Ante Vuko   TK X   CRO   M   1974   OT
56   Mina Mikec   Tk TNT   CRO   Ž   1966   OT
57 Peta brzina TNT-a
   Damir Ivanišević
   Mladen Karlovčec
   Mate Maksan

  TK TNT
  TK TNT
  TK TNT  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1983
  1982
  1986

  SST
   štafeta
58   Mirjana Luštica   TNT-Zadar   CRO   Ž   1971   OT
59   Josip Bugarija   Triatlon klub TNT Zadar   CRO   M   1992   UL
60   Boris Markota   swibir   CRO   M   1974   OT
61   Matija Lukina   TK Rudolf Perešin Gornja Stubica   CRO   M   1987   OT
62 TK TNT
   Luka Čirjak
   Zvonko Škorić
   Marin Skoblar

  TK TNT
  TK TNT
  TK TNT  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1983
  1982
  1977

  SST
   štafeta
63   Elizabeta Mikolic   TK TNT   CRO   Ž   1979   UL
64   Marija Lukina   Tk Rudolf Perešin Gornja Stubica   CRO   Ž   1991   OT
65 #VRH#
   Sabina Vukoša
   Ana Petrić
   Ivana Surać

  Škola trčanja Zadar
  Triatlon klub Zadar
  Škola trčanja Zadar  

  CRO
  CRO
  CRO

  Ž
  Z
  Z

  1972
  1983
  1975

  SST
   štafeta
66   Anica Klanac   Tk Zadar   CRO   Ž   1995   SST
67   Ante Klanac   Tk Zadar   CRO   M   1994   SST
68   Mirjana Lustica   TNT-Zadar   CRO   Ž   1971   SST
69   Martina Ilijanić   TK Swibir   CRO   Ž   1983   OT
70   Marko Butulija   Triatlon klub X Herceg Novi   MNE   M   1982   OT
71   Davor Preocanin   Herceg Novi   MNE   M   1971   OT
72   Laura Barešić   TK TNT   CRO   Ž   2000   UL
73   Mate Maksan   TK TNT   CRO   M   1986   UL
74   Ivan Gobin   Triatlon klub Zadar   CRO   M   1979   OT
75   Maja Bonačić   TK Swibir   CRO   Ž   1985   OT
76   Eugen Popović   Triatlon klub Maksimir   CRO   M   1996   OT
77   Goran Đurić   Triatlon klub Maksimir   CRO   M   1982   OT
78   Ivo Dadic   Triarlon Klub Dubrovnik   CRO   M   1976   OT
79   Vedran Patarčić   Ti petar zrinski, zagreb   CRO   M   1987   SST
80   Branko Tucak   Tk Split   CRO   M   1963   SST
81   Lukas Padmosoekarto   TK SWIBIR   CRO   M   2003   SST
82   Iva Karačić   TK TNT Zadar   CRO   Ž   1986   SST
83   Luka Jakovljević   Tk TNT   CRO   M   1948   SST
84   Til Ocvirk   TK Swibir   CRO   Ž   2002   SST
85   Ekrem Džabija   Triatlon klub Šibenik   CRO   M   1963   UL
86   David Pollak   TK Swibir   CRO   M   1998   SST
87   Sonja Škevin   TK Swibir   CRO   Ž   1995   OT
88   Matija Avirović   TK Swibir   CRO   M   1994   OT
89   Ivica Vranković   Tk Šibenik   CRO   M   1980   OT
90   Zeljka Saban Milicic   Tk Swibir   CRO   Ž   1983   OT
91   Matea Vojinović   Tk Split   CRO   Ž   2001   SST
92   Klaudio Kotlar   TK TNT Zadar   CRO   M   1988   OT
93   Petar Petrovic   TK X Podstrana   CRO   M   1981   OT
94   Marijana Martinović   TK Šibenik   CRO   Ž   1972   SST
95   Ivan Vuletić   Tk Pula   CRO   M   2002   SST
96   Ivica Vrgoc   TK Split   CRO   M   1977   OT
97   Violeta Vrgoč   Individual   CRO   M   1987   UL
98   Saša Bačić   Škola trčanja Zadar   CRO   M   1982   SST
99   Saša Bačić   Škola trčanja Zadar   CRO   M   1982   SST
100   Eugen Mujagić   TNT Zadar   CRO   M   1991   UL
101   Maja Blašković   TNT Zadar   CRO   Ž   1980   UL
102   Davor Škare   TK X   CRO   M   1958   OT
103   Matko Medak   Triatlon klub Dubrovnik   CRO   M   1973   OT
104   Tomislav Travica   TNT- Zadar   CRO   M   1972   OT
105   Mate Grgas Bile   Sibenik   CRO   M   1985   OT
106   Nataša šustić   Tk Split   CRO   Ž   1987   UL
107   Aurora Valinčić   Tk Rival   CRO   Ž   2005   SST
108   Filip Žic   TK Swibir   CRO   M   1990   OT
109   Tea Mazić   Ind   CRO   Ž   1992   UL
110   Filip Filošević   TK SWIBIR   CRO   M   2000   SST
111   Antonia Miljanić   TK Zadar   CRO   Ž   1991   OT
112   Daniel Marušić   Triatlon Klub Dubrovnik   CRO   M   1972   OT
113   Tia Kinkela   TRIATLON KLUB MATULJI   CRO   Ž   2005   SST
114   Loris Faustini   TRIATLON KLUB MATULJI   CRO   M   2005   SST
115   Mislav Hanza   TRIATLON KLUB MATULJI   CRO   M   2004   SST
116   Antonio Ban   TRIATLON KLUB MATULJI   CRO   M   2004   SST
117   Elena Ban   TRIATLON KLUB MATULJI   CRO   Ž   2008   AQpA
118   Lana Vale   TK RIVAL RIJEKA   CRO   Ž   2006   AQpB
119   Denis Pleše   Triatlon klub Petar Zrinski   CRO   M   1998   SST
120   Dejan Patrčević   Triatlon klub Petar Zrinski   CRO   M   1975   OT
121   Gordan Petković   Triatlon klub Petar Zrinski   CRO   M   1985   OT
122   Adrian Žgaljić   Zagreb   CRO   M   1992   SST
123   Aurora Valinčić   TRIATLON KLUB RIVAL   CRO   Ž   2005   SST
124   Jelena Batur   TK TNT   CRO   Ž   1989   UL
125   Ana Cvitanić   Triatlon klub Maksimir   CRO   Ž   1986   OT
126   Dunja Gorup   Triatlon klub Maksimir   CRO   Ž   1984   OT
127   Davor Tunuković   Triatlon klub Maksimir   CRO   M   1963   OT
128   Silvije Tomac   Triatlon klub Maksimir   CRO   M   1994   SST
129   Emil Novosad   Triatlon klub Maksimir   CRO   M   2000   SST
130   Sven Kovačić   Triatlon klub Maksimir   CRO   M   2004   SST
131   Jakov Storić   Triatlon klub Maksimir   CRO   M   2004   SST
132   Vladimir Žic   Tk Swibir   CRO   M   1985   OT
133   Karlo Kabić   TNT   CRO   M   1984   UL
134   Nicole Fornažar   TK Pula   CRO   Ž   2006   AQpB
135   Emma Fornažar   TK Pula   CRO   Ž   2002   SST
136   Neven Radotović   Swibir   CRO   M   1978   SST
137   Luka Radotović   Swibir   CRO   M   2001   SST
138   Lukas Crvelin   Tk Split   CRO   M   2001   SST
139   Luka Stipanov   Tk Split   CRO   M   1998   SST
140 team ZRINSKI age
   Tomislav Baotić
   Giorgi Kamčikis
   Pero Rope

  TK ZRINSKO
  TK ZRINSKI
  TK ZRINSKI  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1965
  1968
  1974

  SST
   štafeta
141   Mustafa Jamak   Sarajevo   BIH   M   2006   AQpB
142   Filip Jerolimov   Zadar   CRO   M   1986   SST
143   Ivan Tuta   TK Zadar   CRO   M   1980   OT
144   Damir Spanic   TK Split   CRO   M   1968   OT
145   Robertina Tomić   Split   CRO   Ž   1972   OT
146   Luka Prpić   TK RIVAL   CRO   M   2009   AQpA
147   Ivan Peruć   TK Zadar   CRO   M   1980   OT
148   Silvije Tomac   Triatlon klub Maksimir   CRO   M   1994   UL
149 Zd strijele
   Roko Merlo
   Marko Modrić
   Lara Merlo

  Zadar
  Zadar
  Zadar  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  Ž

  2004
  1985
  2001

  SST
   štafeta
150   Maja Negovanović   MK Marjan   CRO   Ž   1982   UL
151   Vanesa Stipanov   Mk Marjan   CRO   Ž   1971   UL
152   Ivan Miljković   TK Zadar   CRO   M   1984   UL
153   Vito Mandekić   TRIATLON KLUB MATULJI   CRO   M   2006   SST
154   Vito Parać   Tk X   CRO   M   2010   AQpA
155   Silvana Biloglav   Škola trčanja Zadar   CRO   Ž   1967   UL
156   Marica Kršlović   Škola trčanja Zadar   CRO   Ž   1970   UL
157   Lucija Štrmelj   Tk Zadar   CRO   Ž   1992   UL
158   Vedran Vrebac   TK Šibenik   CRO   M   1981   OT
159            
 

 OT
 SST
 UL
 AQpA
 AQpB


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- ulična utrka
- akvatlon početnici A
- akvatlon početnici B

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori