Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
dukat 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH - COMPETITORS LIST
english  

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 23.08.2018.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Aleksandar Naumović Pula CRO   M 1971 OT
2 Srđan Latinović Split CRO   M 1988 OT
3 Ante Bebić individual CRO   M 1984 OT
4 Ako izroni, izroni
   Vuletin Toni
   Karlo Crvarić
   Mario Jadrić

  Split / Individual
  Split / BK Marjan
  Split / MK Marjan  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1984    
  1983    
  1983    

  OT
   štafeta
5 Andelko ćalušić Tk petar zrinjski CRO M 1979 OT
6 Senad Brkovic Sarajevo BIH M 1986 OT
7 Davor Škare Tk X  Podstrana CRO M 1958 OT
8 Žan Smoje Split CRO M 1972 OT
9 Ivica Parčina TK Split CRO M 1980 OT
10 Jorgen Huybrechts BK Kairos BEL M 1974 SST
11 Luka Čirjak TK TNT CRO M 1983 OT
12 Vik Lalic Split CRO M 1976 OT
13 Leon Mazic Tk Tnt CRO M 1986 OT
14 Elizabeta Mikolić tk TNT Zadar CRO Ž 1979 SST
15 Josip Bugarija TK TNT CRO M 1992 OT
16 Željko Kliček TK Rudolf Perešin,G.Stubica CRO M 1976 OT
17 Antun Kojundžić TK Split CRO M 1984 OT
18 Vedran Supur TK Rudolf Perešin BIH M 1991 SST
19 Haris Rudalija TK Spartanac BIH M 1997 SST
20 Filip Cvijetić  TK Rival  CRO M 2001 SST
21 Josip Bepo Labetić TK Split CRO M 1988 OT
22 Ante Soža Triatlon Klub  Šibenik CRO M 1988 OT
23 Zvonimir Bebic Split CRO M 1975 OT
24 Mustafa Jamak Sarajevo BIH M 2006 SST
25 Goran Midžić TK TNT Zadar CRO M 1978 OT
26 Ante Klarić AK Okit Vodice CRO M 2004 SST
27 Zvonko Škorić TK TNT Zadar CRO M 1982 OT
28 Gordan Petković TK Petar Zrinski CRO M 1985 SST
29 Matija Meden 3KM Maribor SLO M 1993 OT
30 Iva Perinić TK TNT CRO Ž 1984 OT
31 Helena Bertoncelj TK Trisport Kamnik Slovenija SLO Ž 1974 OT
32 Rio Vrgoč Livno BIH M 2010 AQpA
33 Ivica Vrgoč TK Split BIH M 1977 OT
34 Silvio Amižić TK Split CRO M 1970 OT
35 Marko Galic TK Split CRO M 1998 OT
36 Dražen Radaš Split CRO M 1966 OT
37 Ivan Španjić TK X Podstrana CRO M 1980 SST
38 Dora Bašić Split CRO Ž 1998 SST
39 Marinko Čubrilo TK Split CRO M 1983 OT
40 Nikola Mijić IND CRO M 1986 OT
41 Maja Steović  Tk Petar Zrinski CRO Ž 1964 OT
42 Marko Božiković TK Split CRO M 1986 OT
43 Demir Hadzimuratovic TK Split BIH M 1991 OT
44 Aviokarte.hr
   Marin Bašić
   Miro Zec
   Filip Ante Kovačić

  Zagreb
  Zagreb
  Zagreb  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1980    
  1983    
  1992    

  OT
   štafeta
45 Stela Čučak Mostar BIH Ž 2006 SST
46 Mirela Čučak BK Mostar BIH Ž 1980 OT
47 Dina Kuiš  TK Jarun CRO Ž 1980 OT
48 Vedran Jović  TK 3MAX  CRO M 1983 OT
49 Nenad Vudrić Tk Swibir CRO M 1980 OT
50 Ana Lipošćak TK TNT CRO Ž 1986 OT
51 Jerko Zunic BK Kairos CRO M 1977 SST
52 Elizabeta Mikolić Tk TNT Zadar CRO Ž 1979 SST
53 Riccardo Kuhar TK X CRO M 1976 OT
54 Zoran Perić BK KAIROS CRO M 1967 SST
55 BK KAIROS
   Jerko Žunić
   Zoran Perić
   Viktor Novak

  BK KAIROS
  BK KAIROS
  BK KAIROS  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1977    
  1967    
  1979    

  OT
   štafeta
56 Ruben Vanhee IND BEL M 1996 SST
57 Ivan Kovačev TK SPLIT CRO M 1977 OT
58 Team Europe
   Petar Matic
   Jorgen Huybrechts
   Bruno Grgurevic

  Split
  BK Kairos
  MK Marjan  

  CRO
  BEL
  CRO

  M
  M
  M

  1981    
  1974    
  1999    

  OT
   štafeta
59 Liam O`Driscoll Triatlon klub Split CRO M 1995 OT
60 Maja Steović TK ZRINSKI CRO Ž 1964 OT
61 Miroslav Knez TK Zrinski CRO M 1979 OT
62 Marko Vukušić Split CRO M 1984 OT
63 Ante Škugor Split CRO M 1994 OT
64 Boris Markota TK Swibir CRO M 1974 OT
65 Maja Marukić Zagreb CRO M 1985 OT
66 Josip Mladin Živković JARUN CRO M 1966 OT
67 Joško Klisović SWIBIR CRO M 1968 OT
68 Filip Jakov Klisović Zagreb CRO M 2002 SST
69 Jaromír Širuček Labe TC CZE M 1962 OT
80 Dora Bašić Split  CRO Ž 1998 SST
71 Draško Vujović TK Split CRO M 1959 OT
72 HŽV
   Siniša Jeličić
   Miro Barišić
   Želimir Štaba

  Ind
  MK Marjan
  MK Marjan  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1977    
  1961    
  1974    

  OT
   štafeta
73 Matija Avirović TK Swibir CRO M 1994 OT
74 Sonja Škevin TK Swibir CRO Ž 1995 OT
75 HVAR LIFE
   Toni Pavičić Donkić
   Massimo Monachesi
   Aleksandar Balažinec

  SLK HVAR
  SLK HVAR
  SLK HVAR  

  CRO
  ITA
  CRO

  M
  M
  M

  1968    
  1980    
  1987    

  OT
   štafeta
76 Rocco Monachesi SLK HVAR ITA M 2007 SST
77 Marin Koceić TK Swibir CRO M 1975 OT
78 Klaudia Sebok  Dr Batorfi-Adria KTK HUN Ž 1997 OT
79 Dejan Patrčević Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1975 OT
80 Marino Jukić Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1995 OT
81 Adrian Žgaljić Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1992 OT
82 Dean Mogić MK Marjan CRO M 1980 OT
83 Ivan Gobin TRIATLON KLUB ZADAR CRO M 1979 OT
84 Marko Vukušić Split CRO M 1984 OT
85 Lara Belakušić PK  More CRO Ž 2003 SST
86 Dino Belakušić TK Šibenik CRO M 1980 OT
87 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OT
88 Lovro Čalić Triatlon klub Swibir CRO M 1999 OT
89 Željka Šaban MIličić Triatlon klub Swibir CRO Ž 1983 OT
90 Ante Gelineo TK Šibenik CRO M 1986 OT
91 Daniel Filić TK TNT CRO M 1988 OT
92 Matija Lukina TK Rudolf Perešin Gornja Stubica CRO M 1987 SST
93 Željko Lukina TK Rudolf Perešin Gornja Stubica CRO M 1958 SST
94 Matea Vojinovic TK SWIBIR CRO Ž 2001 SST
95 Tomislav Ivas - Medeni Tk Šibenik CRO M 1978 OT
96 Tamara Carević  Ind CRO Ž 1975 OT
97 Branko Carević  T.K. Split CRO M 1974 OT
98 Ivan Mihalj Split CRO M 1982 OT
99 Nataša Šustić SPLIT CRO Ž 1987 OT
100 Davide Bagnoli Peschiera ITA M 1986 OT
101 Marcazzan Barnaba Cremona ITA M 1980 OT
102 Eugene Skuhrovsky Peschiera ITA M 1977 OT
103 Brunelli Alberto Cremona ITA M 1980 OT
104 Francesca Fantuzzi Woman triathlon Italia ITA Ž 1976 OT
105 Butturini Jacopo TK Zadar CRO M 1991 OT
106 Vinko Vrebac TKSwibir CRO M 1985 OT
107 Branko Tucak TK SPLIT CRO M 1963 SST
108 Martina Ilijanić Triatlon klub Swibir CRO Ž 1983 OT
109 Andrej Vištica Triatlon klub Swibir CRO M 1983 OT
110 Ivan Miškulin TK Rudolf Perešin CRO M 1973 OT
111 Sanda Brumen TK Swibir CRO Ž 1978 OT
112 Patrik Šmejkal Zagreb/ Swibir CRO M 2006 SST
113 Patrik Šmejkal Zagreb/ Swibir CRO M 2006 SST
114 Lovro Borovec  Tk Rudolf Perešin Gornja Stubica  CRO M 1993 OT
115 Zoran Krivošija IND CRO M 1974 OT
116 Karlo Brebrić Tk Zrinski CRO M 2006 SST
117 Nika Bošnjak Tk Zrinski CRO Ž 2005 SST
118 Jan Tisaj Tk Zrinski CRO M 2005 SST
119 Marko Hodak TK Jarun CRO M 1975 SST
120 Pero Novaković Tk Zrinski CRO M 1977 OT
121 Mijo Bebić TK Split CRO M 1978 OT
122 Marjanske Zviri
   Dean Mogic
   Igor Mandusic
   Josip Baric

  MK Marjan
  TK SPLIT
  MK Hrvatski Sokol Osijek  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1980    
  1974    
  1987    

  OT
   štafeta
123 Filip Dereta Triatlon klub Maksimir CRO M 2006 SST
124 Roza Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO Ž 2005 SST
125 Mario Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO M 1975 OT
126 Vedran Planinšek Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 OT
127 Eugen Popović Triatlon klub Maksimir CRO M 1996 OT
128 Silvije Tomac Triatlon klub Maksimir CRO M 1994 OT
129 Matija Maček Triatlon klub Maksimir CRO M 1980 OT
130 Maja Marukić Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1985 OT
131 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1984 OT
132 Goran Đurić Triatlon klub Maksimir CRO M 1982 OT
133 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 OT
134 Lovre Carević Dupin CRO M 2008 AQpB
135 Filip Carević ASK CRO M 2005 AQpB
136 Lukas Crvelin  Tk Split CRO M 2001 SST
137 VA PIAN
   Giulia Butturini
   Valerio Scalvini
   Alessandra Broggiato

  Verona
  Verona
  Verona  

  ITA
  ITA
  ITA

  Ž
  M
  Z

  1980    
  1965    
  1968    

  OT
   štafeta
138 Toni Jadrijev POŠK Split CRO M 2006 AQpB
139 Vinko Bulm Hvar CRO M 2005 SST
140 Marija Borovec TK Rudolf Perešin CRO Ž 1967 SST
141 Vanesa Stipanov Mk Marjan CRO Ž 1971 SST
142 Ivona Pivac Krivošija TK Split CRO Ž 1974 OT
143 Luka Ivanović TRIATLON KLUB ZADAR CRO M 2007 AQpB
144 Stipe Perić TRIATLON KLUB ZADAR CRO M 2009 AQpA
145 Duje Marinović TRIATLON KLUB ZADAR CRO M 2009 AQpA
146 Šimun Kapljić TRIATLON KLUB ZADAR CRO M 2009 AQpA
147 Korina Perić TRIATLON KLUB ZADAR CRO Ž 2008 AQpB
148 Luka Paliska Triatlon klub Pula CRO M 1997 OT
149 Niko Matas Triatlon klub Pula CRO M 2003 SST
150 Deni Cosic Triatlon klub Pula CRO M 2002 SST
151 Leonarda Pavlin Triatlon klub Pula CRO Ž 2003 SST
152 Nicole Fornazar Triatlon klub Pula CRO Ž 2006 SST
153 Emma Fornazar Triatlon klub Pula CRO Ž 2002 SST
154 Una Saračević TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 2010 AQpA
155 Ema Babin TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 2010 AQpA
156 Luka Prpić TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2009 AQpA
157 Bruna Nestorovski TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 2008 AQpB
158 Elena Ban TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 2008 AQpB
159 Neo Ćiković TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2007 AQpB
160 Vito  Mandekić TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2006 SST
161 Loris Faustini TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2005 SST
162 Tia Kinkela TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 2005 SST
163 Mislav Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2004 SST
164 Sunčana Smokvina - Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 1973 OT
165 Marko Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 1972 OT
166 Petrana Kržanić Split CRO Ž 1979 OT
167 Krešimir Bošković KDP Split/MK Marjan CRO M 1979 AQpB
168 Rickman Helena Split CRO Ž 2009 AQpA
169 Rickman Robert Oxford GBR M 1957 SST
170 Doris Kurelić Triatlon klub Rab CRO Ž 2006 SST
171 Dora Debelić Tristlon klub Rab CRO Ž 2007 AQpB
172 Ana Piplica tksplit CRO Ž 1958 SST
173 Andrea Dravec TK Pula CRO M 2008 AQpB
174 Tia Dujkovic TK Pula CRO Ž 2008 AQpB
175 Arian Dravec TK Pula CRO M 2010 AQpA
176          
 

 OT
 SST
 AQ

- olimpijski triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
letak-hrv