Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH
english  

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 23.04.2018.



Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
Natjecanje

Race
1 Frano Kršinić TK Zagreb CRO   M 1952 10 km
2 Frano Kršinić TK Zagreb CRO   M 1952 ST
3 Mirna Marovic TK Maksimir / Adriatic Coaching CRO   Ž 1972 OT
4 Zlatko Urumovic Stockholm SWE   M 1961 ST
5 Teo Bjelopera TK Dubrovnik D3 CRO   M 1985 OT
6 Ivana Belas AK Medulin CRO   Ž 1983 10 km
7 Srđan Latinović Split CRO   M 1988 OT
8 Igor Mandušić TK SPLIT CRO   M 1974 OT
9 Marcin Gwizdek Siechnice POL   M 1993 OT
10 Aleksandar Naumović Tk-Pula CRO   M 1971 OT
11 Davor Pavičić TK Petrinja CRO   M 1968 OT
12 Haris Fazlić Vogošća - Sarajevo BIH   M 1985 OT
13 Vladimir Žic Tk Swibir CRO   M 1985 OT
14 Matea Sršen TK Swibir CRO   Ž 1979 OT
15 Pako Delgado TK Swibir CRO   M 1973 OT
16 Andrew Riedy Washington, DC USA   M 1982 OT
17 Daniel Filić TK TNT CRO   M 1988 OT
18 Iva Perinić TK TNT CRO   Ž 1984 OT
19 Josip Bugarija Tk Tnt CRO   M 1992 OT
20 Duje Šalaj Triatlon Klub TNT CRO   M 1992 OT
21 Mina Mikec Tk TNT CRO   Ž 1966 OT
22 Leon Mazić TK TNT CRO   M 1986 OT
23 Tomislav Travica TK TNT ALB   M 1972 OT
24 Made Žeravica TK Dubrovnik CRO   Ž 1983 OT
25 Mirjana Luštica TNT-triatlon klub Zadar CRO   Ž 1971 OT
26 Mario Mucalo Split CRO   M 1984 ST
27 Karlo Kabić TK TNT CRO   M 1984 ST
28 Ivona Barbarić Split CRO   Ž 1982 odustala
29 Faris Kredo Sarajevo BIH   M 1981 OT
30 Orhah Galicic Sarajevo BIH   M 1991 OT
31 SYMPHONY
   Nadir Gorana
   Almina Haskic
   Almina Haskic

  Sarajevo
  Sarajevo
  Sarajevo  

  BIH
  BIH
  BIH

  M
  Ž
  Ž

  1973
  1991
  1991

  ST
   štafeta
32 Luka Čupić TK X Herceg Novi MNE   M 1988 OT
33 Haris Ćeremida Sarajevo BIH   M 1976 OT
34 Elise Crane Washington, DC USA   Ž 1983 OT
35 Grant Schneider Washington DC USA   M 1986 OT
36 Michael Ziemke Washington DC USA   M 1982 OT
37 Martina Ilijanić TK Swibir CRO   Ž 1983 OT
38 Ana Lipošćak TK TNT Zadar CRO   Ž 1986 OT
39 Zoran Kos TK Swibir CRO   M 1965 OT
40 Maja Bonačić TK Swibir CRO   Ž 1985 OT
41 Tigran Mikaelian Stuttgart GER   M 1983 ST
42 Branko Čerina TK TNT Zadar CRO   M 1974 OT
43 Miloš Đukanović TK Podgorica MNE   M 1992 ST
44 Erdin Hastor Triton - Sarajevo BIH   M 1977 OT
45 Ivo Dadić TK Dubrovnik CRO   M 1976 OT
46 Boris Luštica Triatlon klub TNT Zadar CRO   M 1969 10 km
47 Matija Avirović TK Swibir CRO   M 1994 OT
48 Sonja Škevin TK Swibir CRO   Ž 1995 OT
49 Dalibor Vujević Tk Swibir CRO   M 1982 OT
50 Amir Jamak Sarajevo BIH   M 1978 OT
51 David Pollak TK Swibir CRO   M 1998 ST
52 Ante Živković Škola trčanja Zaprešić CRO   M 1990 10 km
53 Sunčica Frković TK Swibir CRO   Ž 1988 OT
54 Vedran Supur TK Rudolf Perešin BIH   M 1991 ST
55 Dusan Milosevic TK Podgorica MNE   M 1984 OT
56 Jelena Tomasevic Triatlon klub Herceg Novi MNE   Ž 1991 OT
57 Marko Butulija Triatlon klub X Herceg Novi MNE   M 1982 OT
58 Petrovic Predrag Tk Herceg Novi MNE   M 1982 OT
59 Davor Preocanin Herceg Novi MNE   M 1971 OT
60 Riccardo Kuhar TK PODSTRANA CRO   M 1976 OT
61 Hamza Hasanbegović Sarajevo BIH   M 1996 OT
62 Hamid Kantardzic SK Bjelasnica BIH   M 1969 OT
63 Maja Negovanović MK Marjan CRO   Ž 1982 10 km
64 Matija Meden 3 KM Maribor SLO   M 1993 OT
65 Vedran Supur TK Rudolf Perešin BIH   M 1991 ST
66 Reuf Džinović Sarajevo BIH   M 1981 ST
67 Nermin Palić TK Split BIH   M 1986 OT
68 Dario Ružić Triton Sarajevo BIH   M 1981 OT
69 Klaudia Sebők Dr Batorfi-Agria KTK HUN   Ž 1997 OT
70 Filip Fajdetić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1993 OT
71 Eugen Popović Triatlon klub Maksimir CRO   M 1996 OT
72 Goran Đurić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1982 OT
73 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO   Ž 1984 OT
74 Ana Cvitanić Triatlon klub Maksimir CRO   Ž 1986 OT
75 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1987 OT
76 Tomislav Mamuća Bedenica CRO   M 1983 ST
77 Juraj Gemić Zagreb CRO   M 1984 ST
78 Zoran Čubra TK 3ATHLETE Beograd SRB   M 1964 ST
79 Linda Nivell Stockholm SWE   Ž 1975 ST
80 Anna Nivell Stockholm SWE   Ž 1979 ST
81 Lovro Čalić TK Swibir CRO   M 1999 OT
82 Boris Markota TK Swibir CRO   M 1974 OT
83 Ante Gelineo TK Šibenik CRO   M 1986 OT
84 Dino Belakušić TK Šibenik CRO   M 1980 OT
85 Luka Brkić Korčula CRO   M 2001 10 km
86 Petra Koceić TK Split CRO   Ž 2002 ST
87 Matea Vojinovic TK Swibir CRO   Ž 2001 ST
88 Mario Kušar  TK Dubrovnik  CRO   M 1971 ST
89 Filip Filošević TK SWIBIR CRO   M 2000 ST
90 Haris Memic Sarajevo BIH   M 1978 OT
91 Bas van Nieuwkerk TTS - Zwolle NED   M 1978 OT
92 Mladen Meštrović TK Swibir CRO   M 1968 OT
93 Lukas Crvelin  Tk Split CRO   M 2001 ST
94 Antun Kojundžić TK Split CRO   M 1984 OT
95 Marin Koceić TK Swibir CRO   M 1975 OT
96 Krešimir Dobrović Split CRO   M 1984 OT
97 Žan Smoje TK Split CRO   M 1972 ST
98 Damir Ovcina Triatlon Klub Dubrovnik CRO   M 1983 OT
99 Mario Kos BK Konavle CRO   M 1967 OT
100 Srđan Matijašević TK Dubrovnik CRO   M 1989 OT
101 SPLIT
   Petra Koceic
   Jorgen Huybrechts
   Marko Ciganovic

  TK Split
  BK Kairos
  Split  

  CRO
  BEL
  CRO

  Ž
  M
  M

  2002    
  1974    
  1982    

  ST
   štafeta
102 Ognjen Stojanovic TK Pula SRB   M 1990 OT
103 BERBA 1997
   Antonia Gulin
   Marko Židić
   Ante Prlić

  Šibenik
  Orebić
  Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  Ž
  M
  M

  1997    
  1997    
  1997    

  ST
   štafeta
104 Emir Hodzic Sarajevo BIH   M 1977 OT
105      
106      
107      
108      
 

 OT
 ST
 SST
 10 km


- olimpijski triatlon
- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- 10 km ulična utrka - trčanje






 
sponzori