Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 REZULTATI
english  

 
 
 
 

OLIMPIJSKI TRIATLON

 
 

 
olimpijski triatlon


 
 
 
 
 
 

SPRINT TRIATLON

 
 

 
 
sprint triatlon - pojedinačno




 
 
 
 
 
 

Ulična UTRKA 10 km

 
 

 
 
ulična utrka 10 km


 
 
 
 
 
 

JOŠ REZULTATA:

 
 
 
 
 
 
 

ŠKOLSKE ŠTAFETE

 

KATEGORIJA: 1-2 RAZREDI

DJEVOJČICE

Poredak Članovi štafete škola
1
   MARTINA SKOKANDIĆ
   JAKICA BAKARIĆ
   EVA BAOTIĆ

 
 
 
 
2
   TANJA VILOVIĆ
   MARIJA ŽUVELA
   NIKOLINA TURUDIĆ

 
 
 
 
3
   ISKRA ANTUNOVIĆ
   MARIJA BATINOVIĆ
   IRIS PAMUKOVIĆ

 
 
 
 
 
 

DJEČACI

Poredak Članovi štafete škola
1
   LOVRO
   TONI
   NINO

 
 
 
 
2
   LUCIAN ILIŠKOVIĆ
   FRANKO MATEO MINGA
   DOMINIK ĐULA

 
 
 
 
3
   ANDRIJA BILIŠ
   ROKO ŠEGEDIN
   JUBE ŠEGEDIN

 
 
 
 
 

 
 

KATEGORIJA: 3-4 RAZREDI

DJEVOJČICE

Poredak Članovi štafete škola
1
   MARIJA GRBIN
   DANICA SKOKANDIĆ
   MARIEL ČAGALJ

  ANTE CURAĆ-PINJAC ŽRNOVO
 
 
 
2
   ANA FRANIĆ
   ANA PENDO
   LANA DRINOVAC

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
 
 
 
3
   HANA MUMINAGIĆ
   LAURA MILINA
   VERONIKA ĆUBARIĆ

 
 
 
 
 
 

DJEČACI

Poredak Članovi štafete škola
1
   IVAN TVRDEIĆ
   MARIN RADOVANOVIĆ
   LOVRE ŠAIN

 
 
 
 
2
   ALEN GRBIN
   ANTE ŠEGEDIN
   MATIJ ŠEPAROVIĆ

  ANTE CURAĆ-PINJAC ŽRNOVO
 
 
 
3
   PAVLE MILINA
   LUKA MILINA
   MARIO DRAČEVAC

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
  (PŠ LUMBARDA )
 
 
 

 
 

KATEGORIJA: 5-6 RAZREDI

DJEVOJČICE

Poredak Članovi štafete škola
1
   BISERKA CURAĆ
   VERICA CURAĆ
   ANA PERDIJA

 
 
 
 
2
   EMA ŠESTANOVIĆ
   ANA FARAC
   KARLA FABRIS

  PETAR KANAVELIĆ KORČULA
  (PŠ LUMBARDA )
 
 
3
   LANA ŠEGEDIN
   MARIJA KNEŽEVIĆ
   KATARINA SKOKANDIĆ

 
 
 
 
 
 

DJEČACI

Poredak Članovi štafete škola
1
   TEO ILIŠKOVIĆ
   STIPE ANDRIJIĆ
   FRANO SILIĆ

 
 
 
 
2
   TOMISLAV ČURKOVIĆ
   IVAN MILINA
   KRISTIJAN SKOKANDIĆ

 
 
 
 
3
  
  
  

 
 
 
 
 

 
 

KATEGORIJA: 7-8 RAZREDI

DJEVOJČICE

Poredak Članovi štafete škola
1
  
  
  

 
 
 
 
2
  
  
  

 
 
 
 
3
  
  
  

 
 
 
 
 
 

DJEČACI    

Poredak Članovi štafete škola
1
   NIKOLA IVANKOVIĆ
   GABRIEL IKANOVIĆ
  

 
 
 
 
2
  
  
  

 
 
 
 
3
  
  
  

 
 
 
 
 

 
 

Vidi još: Dubrovački vjesnik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori