Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
multipower 
 
dukat 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 REZULTATI

 
 
 
 
 

Standardni akvatlon - muškarci

 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     muškarci
 
Br. Ime i prezime Klub SDTK
Kat
Drž.
plivanje
1 km

trčanje
5 km

konačni
rezultat

SDTK
Bodovi
1 Marin Koceić TK Swibir V CRO 0:14:04 0:18:20 0:32:24 150
2 Dalibor Vujević TK Swibir S CRO 0:16:52 0:18:13 0:35:05 135
3 Ivan Gobin TK Zadar S CRO 0:15:24 0:19:46 0:35:10 125
4 Srđan Latinović TK Split S CRO 0:14:05 0:22:06 0:36:11 120
5 Liam O'Driscoll TK Split S CRO 0:16:18 0:22:27 0:38:45 115
6 Jorgen Huybrechts BK Kairos V BEL 0:17:19 0:21:45 0:39:04 110
7 Marinko Čubrilo TK Split S CRO 0:17:28 0:22:16 0:39:44 105
8 Branko Tucak TK Split V CRO 0:17:38 0:22:58 0:40:36 100
9 Branko Carević TK Split S CRO 0:17:58 0:23:51 0:41:49 98
10 Silvio Amižić TK Split V CRO 0:20:09 0:22:15 0:42:24 96
11 Marko Božiković TK Split S CRO 0:17:05 0:25:38 0:42:43 94
12 Deni Dumanić TK Split V CRO 0:20:34 0:22:24 0:42:58 92
13 Antun Kojundžić TK Split S CRO 0:17:39 0:25:53 0:43:32 90
14 Nikola Mijić Individualac S CRO 0:18:55 0:25:00 0:43:55 88
15 Davor Škare TK Škare V CRO 0:18:19 0:25:57 0:44:16 86
16 Donjaci Štafeta!!! CRO 0:17:50 0:28:45 0:46:35 štafeta
17 Draško Vujević TK Split V CRO 0:20:40 0:28:52 0:49:32 84
18 Siniša Jeličić Individualac S CRO 0:20:50 0:30:00 0:50:50 82
19 Darko Krmek MK Marjan Split V CRO 0:26:09 0:29:46 0:55:55 80
20 Marko Kopač TK Olivero S SLO 0:24:33 0:34:29 0:59:02 78
 
 
 
 
 
 
 
 

Standardni akvatlon - žene

 
 
 
 
Rezultati:     žene
 
Br. Ime i prezime Klub SDTK
Kat
Drž.
plivanje
1 km

trčanje
5 km

konačni
rezultat

SDTK
Bodovi
1 Tracy Uskoković Individualac S CRO 0:16:41 0:25:29 0:42:10 150
2 Ana Bezić AK Solin V CRO 0:22:25 0:26:05 0:48:30 135
3 Tamara Carević Individualac V CRO 0:22:18 0:28:31 0:50:49 125
4 Petrana Križanić TK Split S CRO 0:20:10 0:32:06 0:52:16 120
5 Maja Negovanović MK Marjan Split S CRO 0:25:35 0:30:10 0:55:45 115
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mini akvatlon - Početnici A

 
 
 
 
Rezultati:     početnici A
 
Br. Ime i prezime Klub Država
Godište

plivanje
50 m

trčanje
500 m

konačni
rezultat
1 Jakov Bljaić TK Zadar Hrvatska 2009 0:01:56 0:02:33 0:04:29
2 Stipe Perić TK Zadar Hrvatska 2009 0:02:18 0:02:35 0:04:53
3 Šimun Kapljić TK Zadar Hrvatska 2009 0:02:35 0:02:30 0:05:05
4 Vito Parać TK X Hrvatska 2010 0:02:24 0:02:44 0:05:08
5 Duje Marinović TK Zadar Hrvatska 2009 0:02:10 0:03:20 0:05:30
6 Lupo Uskoković OŠ Šolta Hrvatska 2010 0:02:35 0:03:27 0:06:02
7 Franja Beslid Individualac Ukrajina 2009 0:03:47 0:04:14 0:08:01
8 Luka Božić-Viktorio Individualac Hrvatska 2012 0:04:12 0:04:02 0:08:14
 
 
 
 
 
 
 

Mini akvatlon - Početnici B

 
 
 
 
Rezultati:     pčetnici B
 
Br. Ime i prezime Klub Država
Godište

SDTK
Kat.

plivanje
100 m

trčanje
1000 m

konačni
rezultat

SDTK
Bodovi
1 Luka Ivanović TK Zadar CRO 2007 00:03:02 00:04:53 00:07:55
2 David Štulina TK Zadar CRO 2008 00:03:23 00:04:47 00:08:10
3 Toma Amižić TK Split CRO 2006 K 00:03:22 00:05:26 00:08:48 150
4 Niko Bulić OŠ Šolta CRO 2006 K 00:04:10 00:04:52 00:09:02 135
5 Korina Perić TK Zadar CRO 2008 00:03:22 00:05:47 00:09:09
6 Luigi Bezić OŠ Šolta CRO 2007 00:04:05 00:05:37 00:09:42
7 Roko Dumanić OŠ Šolta CRO 2005 K 00:05:32 00:05:21 00:10:53 125
8 Mylo Uskokovoć OŠ Šolta CRO 2008 00:04:59 00:05:57 00:10:56
9 Kata Ćurko TK Zadar CRO 2008 00:03:58 00:07:03 00:11:01
10 Antonio Mladina OŠ Šolta CRO 2007 00:05:00 00:07:30 00:12:30