Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 12.10.2018.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Srđan Latinović Split CRO M 1988 OT
2 Nikola Mijić IND CRO M 1986 OT
3 Marko Božiković TK Split CRO M 1986 OT
4 Matija Lukina TK Rudolf Perešin Gornja Stubica CRO M 1987 OT
5 Nives Šarić Triatlon klub Zadar CRO Ž 1978 OT
6 Željko Kliček TK Rudolf Perešin,G.Stubica CRO M 1976 OT
7 Marin Skoblar Triatlon klub TNT Zadar CRO M 1977 UL
8 Luka Jakovljević TNT-Zadar CRO M 1948 SST
9 Borko Prvan TK Jarun CRO M 1951 SST
10 Branko Čerina TK TNT CRO M 1974 OT
11 Antun Kojundžić TK Split CRO M 1984 OT
12 Anđelko Ćalušić Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1979 OT
13 Csongor Lehmann Tiszaujvaros HUN M 1999 OT
14 Lovro Borovec  Tk Rudolf Perešin Gornja Stubica  CRO M 1993 OT
15 Mirjana Luštica  TNT Triatlon klub Zadar  CRO Ž 1971 OT
16 Jan Tisaj Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 2005 SST
17 Marino Jukić Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1995 OT
18 Adrian Žgaljić Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1992 OT
19 TNT 1
   Jakša Drpić
   Mladen Karlovčec
   Renato Pilipović

  TK TNT
  TK TNT
  TK TNT  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1972
  1982
  1973

  SST
   štafeta
20 Ljubica Kulaš TK TNT Zadar CRO Ž 1968 UL
21 Matea Vojinovic TK SWIBIR CRO Ž 2001 SST
22 Suncana Merlo  Zadar CRO Ž 1973 SST
23 Dina Kuiš TK Jarun CRO Ž 1980 OT
24 Dražen Radaš Split CRO M 1966 OT
25 Darko Krmek MK Marjan Split CRO M 1962 UL
26 Branko Tucak TK SPLIT CRO M 1963 SST
27 Tomislav Baotić Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1965 SST
28 Dejan Patrčević Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1975 OT
29 Iva Kurelić Triatlon klub Rab CRO Ž 1985 UL
30 Doris Kurelić Triatlon klub Rab CRO Ž 2006 SST
31 Karlo Kirinčić TK Pula CRO M 2002 SST
32 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 OT
33 Filip Fajdetić Triatlon klub Maksimir CRO M 1993 OT
34 Maja Marukić Triatlon klub Maksimir CRO M 1985 OT
35 Eugen Popović Triatlon klub Maksimir CRO M 1996 OT
36 Suana Medanić Tk TNT Zadar CRO Ž 1973 UL
37 Vanja Petrović Tk TNT Zadar CRO Ž 1985 UL
38 Sabina Vukoša ŠT Zadar CRO Ž 1972 SST
39 Gregor Ilc TK RIBNICA SLO M 1979 SST
40 Sandra Sturnela Malahov TK TNT CRO Ž 1983 UL
41 Elizabeta Mikolić tk TNT Zadar CRO Ž 1979 SST
42 Goran Midžić TK TNT Zadar CRO M 1978 SST
43 Daliborka Škevin Triatlon klub Swibir CRO Ž 1974 OT
44 Darko Škevin Triatlon klub Swibir CRO M 1965 OT
45 Emma Fornažar TK Pula CRO Ž 2002 SST
46 Nicole Fornažar TK Pula CRO Ž 2006 SST
47 ADRIATIC
   Michael Tagel
   Neven Pavić
   Josipa Rudić

  Stockholm
  Bk Zadar
  Zadar  

  SWE
  CRO
  CRO

  M
  M
  Z

  1978
  1968
  1985

  SST
   štafeta
48 Martin Štefan Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1996 SST
49 Aurora Valinčić TRIATLON KLUB RIVAL CRO Ž 2005 SST
50 Lana Vale TRIATLON KLUB RIVAL CRO Ž 2006 SST
51 Lorenzo Ujević TK Šibenik CRO M 1991 SST
52 Bruno Novotny Triatlon klub Rab CRO M 2000 SST
53 Liam O'driscoll TK Split CRO M 1995 OT
54 Tanja Branteus Stockholm City Triathlon SWE Ž 1976 OT
55 Ante Gelineo TK Šibenik CRO M 1986 SST
56 Ante Špaleta Diklo CRO M 1995 UL
57 Matea Juričić Diklo CRO Ž 1994 UL
58 Tia  Kinkela TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 2005 SST
59 Karla Žuža TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 2004 SST
60 Mislav Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2004 SST
61 Sunčana Smokvina - Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 1973 OT
62 Draško Vujović TK SPLIT CRO M 1959 SST
63 Damir Spanic TK Split CRO M 1968 OT
64            
65            
66            
67            
68            
69            
70            
 

 OT
 SST
 UL


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- ulična utrka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori