Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 REZULTATI

 
 
 
 
 

Rezultati sprint duatlon - muškarci

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Trk 1 Bicikla Trk 2 Ukupno
1 123 Luka Paliska Triatlon klub Pula  CRO M20 00:18:15 00:32:35 00:07:10 00:58:00
2 108 Silvije Tomac Triatlon klub Maksimir CRO M20 00:19:34 00:31:18 00:07:45 00:58:37
3 85 Dalibor Vujević Tk Swibir  CRO M30 00:19:36 00:31:20 00:07:49 00:58:45
4 82 Emil Novosad Triatlon klub Maksimir CRO J 00:20:40 00:35:06 00:08:08 01:03:54
5 199 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO M30 00:20:45 00:35:13 00:08:46 01:04:44
6 70 Jorgen Huybrechts BK Kairos BEL M40 00:22:25 00:33:44 00:09:12 01:05:21
7 6 Liam O'driscoll TK Split CRO M20 00:21:32 00:39:24 00:08:46 01:09:42
8 24 Marko Hodak TK Jarun CRO M40 00:24:26 00:38:13 00:09:22 01:12:01
9 139 Ante Gelineo TK Šibenik CRO M30 00:25:25 00:36:58 00:09:42 01:12:05
10 106 Marko Božiković TK Split CRO M30 00:24:38 00:38:00 00:10:09 01:12:47
11 72 Antun Kojundžić TK Split CRO M30 00:24:26 00:38:26 00:12:19 01:15:11
12 74 Silvio Amižić TK Split CRO M45 00:24:55 00:40:19 00:10:25 01:15:39
13 167 Mladen Luković TK Split CRO M50 00:27:23 00:44:49 00:11:01 01:23:13
14 31 Draško Vujović TK SPLIT CRO M55 00:31:39 00:48:06 00:12:24 01:32:09
15 198 Matko Medak TK Dubrovnik CRO M45 00:36:55 00:46:42 00:14:57 01:38:34
.
 
 
 
 
 

Rezultati sprint duatlon - žene

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Trk 1 Bicikla Trk 2 Ukupno
1 118 Valentina Belović Triatlon klub Maksimir CRO Ž20 00:24:29 00:41:23 00:09:24 01:15:16
2 188 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO Ž30 00:25:44 00:40:44 00:10:05 01:16:33
3 185 Dina Kuiš TK Jarun CRO Ž30 00:27:41 00:43:37 00:10:57 01:22:15
4 133 Petrana Krzanic Split CRO Ž30 00:31:35 00:49:03 00:12:42 01:33:20
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rezultati: ulična utrka - muškarci

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Rezultat
1 56 Zoran Žilić  Ak Kvarner Rijeka  CRO S2 00:18:57
2 46 Silvije Tomac Triatlon klub Maksimir CRO S 00:19:13
3 36 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO S2 00:19:42
4 4 Marino Jukić AK Kvarner CRO S 00:19:49
5 59 Tomislav Kopač AK imotski CRO S2 00:19:53
6 51 Krešo Barić ASK škola trčanja CRO V1 00:21:02
7 5 Marinko Čubrilo TK Split CRO S2 00:21:41
8 2 Damir Maksimovic AK Sibenik CRO V3 00:23:24
9 21 Marin Cvitan Škola trčanja-AK Šibenik CRO V1 00:24:46
10 28 Miro Barišić Mk marjan CRO V4 00:25:01
11 47 Mate Tojčić Holding zg CRO S2 00:25:33
12 33 Šimun Žanko Mk sinj CRO V4 00:25:59
13 43 Mario Jerković Split CRO V2 00:26:26
14 37 Ante Vrca sinj CRO S2 00:26:39
15 3 Sinisa Parovic IND CRO V1 00:26:43
16 24 Joško Bezić Split CRO V2 00:27:18
17 12 Mate Jukić MK Marjan CRO S2 00:27:44
18 60 Darko Krmek MK Marjan Split CRO V4 00:27:45
19 13 Mićo Tojčić Selo kijevo CRO V5 00:28:05
20 50 Vlastelica Dalibor Split CRO V1 00:29:20
21 19 Denis Gorovac MK Marjan CRO V3 00:29:53
22 7 Ante Marić TRILJ CRO V5 00:30:18
23 30 Dragan Plenča IND CRO V4 00:34:09
.
 
 
 
 
 

Rezultati: ulična utrka - žene

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Rezultat
1 49 Valentina Belović  Tk Maksimir  CRO S 00:22:01
2 40 Ivona Zemunik ASK Split CRO S 00:22:22
3 1 Radmila Maksimovic AK Sibenik CRO V1 00:22:37
4 34 Nataša Šustić ak sljeme CRO S2 00:23:21
5 62 Antonia Samardžić Vrlika CRO K 00:26:48
6 20 Tena Filipović TK Split CRO S2 00:26:55
7 18 Ana Bezić Ak Solin CRO V2 00:27:00
8 26 Ana Erceg  Vrlika CRO J 00:27:24
9 6 Mihaela Samardzic Vrlika CRO K 00:27:40
10 22 Sanja Vlastelica Split CRO V1 00:28:41
11 39 Maja Negovanović MK Marjan CRO S2 00:30:40
12 38 Inga Turčin Ind. CRO V2 00:31:20
13 10 Ljiljana Šarić IND CRO V3 00:36:05
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori