Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 PRIJAVLJENI

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 04.10.2018.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1   Antun Kojundžić   TK Split CRO M 1984 SD
2   Marin Cvitan   Škola trčanja-AK Šibenik CRO M 1976 UL
3   Miro Barišić   Mk marjan CRO M 1961 UL
4   Silvio Amižić   TK Split CRO M 1970 SD
5   Nataša Šustić   Split CRO Ž 1987 SD
6   Mate tojcic   Holding zg CRO M 1980 UL
7   Mico tojcic   Selo kijevo CRO M 1951 UL
8   Mario Jerković   Split CRO M 1969 UL
9   Marko Hodak   TK Jarun CRO M 1975 SD
10   Dina Kuiš   TK Jarun CRO Ž 1980 SD
11   Krešo Barić   ASK škola trčanja CRO M 1976 UL
12   Katarina Vrca   sinj CRO Ž 1980 UL
13   Ante Vrca   sinj CRO M 1980 UL
14   Šimun Žanko   mk sinj CRO M 1963 UL
15   Ana Bezić   Ak Solin CRO Ž 1971 UL
16   Inga Turčin   Ind. CRO Ž 1973 UL
17   Marko Božiković   TK Split CRO M 1986 SD
18   Branko Tucak   TK SPLIT CRO M 1963 SD
19   Ante Marić   TRILJ CRO M 1947 UL
20   Marinko Čubrilo   TK Split CRO M 1983 UL
21   Maja Negovanović   MK Marjan CRO Ž 1982 UL
22   Tomislav Kopač   AK imotski CRO M 1985 SD
23   Tomislav Kopač   AK imotski CRO M 1985 UL
24   Tomislav Brečić   AK imotski CRO M 1984 UL
25   Toma Amižić   TK Split CRO M 2006 SSD
26   Damir Bilandžić   Mk Marjan CRO M 1967 UL
27   Mate Jukić   MK Marjan CRO M 1980 UL
28   Mladen Jukić   MK Marjan CRO M 1962 UL
29   Jorgen Huybrechts   BK Kairos BEL M 1974 SD
30   Velimir Miloš   ATPK GRUDE BIH M 1962 UL
31   Dalibor Vujević   Tk Swibir  CRO M 1982 SD
32   Jasmina Bajan   Zagreb CRO Ž 1980 UL
33   Davor Bajan   Zagreb CRO M 1978 UL
34   Božo Bajan   Zagreb CRO M 2008 UL
35   Ante Gelineo   TK Šibenik CRO M 1986 SD
36   Nataša Šustić   ak sljeme CRO Ž 1987 UL
37   Joško Bezić   Split CRO M 1970 UL
38   Damir Maksimovic   AK Sibenik CRO M 1966 UL
39   Radmila Maksimovic   AK Sibenik CRO Ž 1974 UL
40   Darko Krmek   MK Marjan Split CRO M 1962 UL
41   Sinisa Parovic   IND CRO M 1974 UL
42   Romeo Makaj   TK Split CRO M 1958 SD
43   Liam O'driscoll   TK Split CRO M 1995 SD
44   Silvije Tomac   Triatlon klub Maksimir CRO M 1994 SD
45   Silvije Tomac   Triatlon klub Maksimir CRO M 1994 UL
46   Bruno Škrinjarić   Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 SD
47   Valentina Belović   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1990 SD
48   Valentina Belović   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1990 UL
49   Dunja Gorup   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1984 SD
50   Emil Novosad   Triatlon klub Maksimir CRO M 2000 SD
51   Mladen Luković   TK Split CRO M 1964 SD
52   Zoran Žilić    Ak Kvarner Rijeka  CRO M 1982 UL
53   Dalibor Vujević   Tk Swibir  CRO M 1982 UL
54   Ivona Zemunik   ASK Split CRO Ž 1993 UL
55   Sanja Vlastelica   Split CRO M 1977 UL
56   Vlastelica Dalibor   Split CRO M 1975 UL
57   Bruno Škrinjarić   Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 UL
58   Antonia Samardžić   Vrlika CRO Ž 2004 UL
59   Valentina Belović    Tk Maksimir  CRO Ž 1990 UL
60   Mihaela Samardzic   Vrlika CRO Ž 2003 UL
61   Ana Erceg    Vrlika CRO Ž 2002 UL
62   Nicole Fornažar   TK Pula CRO Ž 2006 SSD
63   Emma Fornažar   TK Pula CRO Ž 2002 SD
64   Sara Superina   Atletski klub Kvarner Rijeka CRO Ž 2001 UL
65   Luka Paliska   Triatlon klub Pula  CRO M 1997 SD
66   Pavle Kruljac   SRK ALBA CRO M 1986 UL
67   Gabrijel Totić   Vrlika CRO M 2005 UL
68   Ivan Batovanja   Vrlika CRO M 2005 UL
69   Gordan Periša   Bk Fortica CRO M 1973 SD
70   Petrana Krzanic   Split CRO Ž 1979 SD
71   Hrvoje Kržanić   Split CRO M 1982 SD
72   Draško Vujović   TK SPLIT CRO M 1959 SD
73   Matko Medak   TK Dubrovnik CRO M 1973 SD
74   Marija Rezic   Dreieich CRO Ž 1984 UL
75    
76    
77    
78    
79    
80    
 

 SD
 SSD
 UL

- sprint duatlon
- supersprint duatlon
- ulična utrka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori