Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
dukat 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH - COMPETITORS LIST
english  

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 17.08.2019.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Srđan Latinović Triatlon klub Split CRO M 1988 OT
2 Vik Lalić Split CRO M 1976 OT
3 Boris Partalo Run and More Community Banja Luka BIH M 1977 OT
4 Zvonimir Ćuk BK Adrion Oros  CRO M 1989 OT
5 Ante Bebić individual CRO M 1984 OT
6 Senad Brković Sarajevo BIH M 1986 OT
7 Dražen Radaš TK Split CRO M 1966 OT
8 Matija Meden 3 KM Maribor SLO M 1993 OT
9 Nedžma Fazlić Sarajevo BIH Ž 1984 SST
10 Marko Pecotić  Split  CRO M 1978 OT
11 Anđelko Čalušić Zagreb CRO M 1979 OT
12 Ivica Parčina TK Split CRO M 1980 OT
13 Antea Dobrović Split CRO Ž 2009 AQpA
14 Antun Kojundžić TK Split CRO M 1984 OT
15 Josip Feher Triatlon klub Split CRO M 1989 OT
16 Marinko Čubrilo TK Split CRO M 1983 OT
17 Jakov Grbeša TK Split CRO M 1977 OT
18 Davor Škare TK X Podstrana CRO M 1958 OT
19 Duje Karaman Split CRO M 1990 OT
20 Maja Bonačić TK Swibir CRO Ž 1985 OT
21 Krešimir Bertić Kršnjavi  Zagreb  CRO M 1976 OT
22 Ivan Matić Strmec Samoborski CRO M 1981 OT
23 Violeta Vrgoč  TK Val Livno  BIH Ž 1987 SST
24 Rio Vrgoč  TK Val Livno  BIH M 2010 AQpA
26 Zvonko Škorić Triatlon klub Šibenik CRO M 1982 OT
27 Ante Vuko TK X Podstrana CRO M 1974 OT
28 Lana Vrgoč  TK Val Livno  BIH Ž 2009 AQpB
29 Alen Peruško TK-PULA CRO M 1978 OT
30 Elizabeta Mikolić Tk Šibenik CRO Ž 1979 OT
31 Riccardo Kuhar SK HVAR LIFE CRO M 1976 OT
32 Filip Cvrlje  T&T CRO M 1980 OT
33 Marko Božiković TK Split CRO M 1986 OT
34 Draško Vujović TK Split CRO M 1959 OT
35 Branko Carević  TK Split CRO M 1974 OT
36 Vedran Jović  TK 3MAX  CRO M 1983 OT
37 Tomislav Ivas T.K.Šibenik CRO M 1978 OT
38 Ana Brljević TK X Podstrana CRO Ž 1980 OT
39 Aleksandar Naumović Tk-Pula CRO M 1971 OT
40 Filip Gospodnetić TK Zagreb CRO M 1985 SST
41 Aleksandra Bedić TK Zagreb CRO Ž 1988 OT
42 Marko Vukušić TK Split CRO M 1984 OT
43 Goran Đurić Triatlon klub Maksimir CRO M 1982 OT
44 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1984 OT
45 Mario Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO M 1975 OT
46 Matija Maček Triatlon klub Maksimir CRO M 1980 OT
47 Ivan Župan Triatlon klub Maksimir CRO M 1980 OT
48 Maja Marukić Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1985 OT
49 Roza Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO Ž 2005 SST
50 Silvije Tomac Triatlon klub Maksimir CRO M 1994 OT
51 Sasa Pahlic Crikvenica CRO M 1976 SST
52 Anamarija Grbcic-pahlic Crikvenica CRO Ž 1977 SST
53 Josip Grepo TK X CRO M 1981 OT
54 Marija Lukina Donja Stubica CRO Ž 1991 OT
55 Ema Andrijević Triatlon klub Maksimir CRO Ž 2009 AQpB
56 Kristian Petrač Triatlon klub Maksimir CRO M 2005 SST
57 Mario Jadrić  MK Marjan  CRO M 1983 OT
58 Dario Kučić TK X CRO M 1965 OT
59 Krunoslav Borovec Tk Rudolf Perešin CRO M 1966 SST
60 Marija Borovec Tk Rudolf Perešin CRO Ž 1967 SST
61 Franka Borovec Tk Rudolf Perešin CRO Ž 2007 AQpB
62 Ivana Degmečić Zagreb CRO Ž 1972 SST
63 PP kombinat Barišić
   Siniša Jeličić
   Miro Leteći Barišić
   Želimir Štaba

  Split
  MK Marjan
  MK Marjan  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1977    
  1961    
  1974    

  OT
   štafeta
64 Ivica Vrgoč TK Split CRO M 1977 OT
65 Silvio Amižić TK Split CRO M 1970 OT
66 Toma Amižić TK Split CRO M 2006 SST
67 Matija Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1987 SST
68 Željko Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1958 SST
69 TK RUDOLF PEREŠIN
   Matija Lukina
   Krunoslav Borovec
   Željko Lukina

  TK RUDOLF PEREŠIN
  TK RUDOLF PEREŠIN
  TK RUDOLF PEREŠIN  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1987    
  1966    
  1958    

  OT
   štafeta
70 Marino Jukić Triatlon klub "TRITON" CRO M 1995 OT
71 Žan Smoje TK Split CRO M 1972 OT
72 Ante Matić Split CRO M 1989 OT
73 Dina Kuiš TK Jarun CRO Ž 1980 OT
74 Marko Jelić Tk Pula CRO M 1982 OT
75 Matko Josipović TK Ljubljana SLO M 1965 OT
76 Špela Novak TK Ljubljana SLO Ž 1978 OT
77 Marino Mimica Split CRO M 1994 SST
78 Lovro Borovec  Tk Rudolf Perešin CRO M 1993 OT
79 Duje Šarić Smart fit CRO M 1996 SST
80 Boris Markota TK Swibir CRO M 1974 OT
81 Željka Šaban Miličić Tk Swibir CRO Ž 1983 OT
82 Ivan Gobin Triatlon klub Zadar CRO M 1979 OT
83 Jaromír Širuček Hradec Králové CZE M 1962 OT
84 Viktor Novak Trogir CRO M 1979 OT
85 Marko Galić TK Split CRO M 1998 SST
86 Leon Mazić Tk Tnt Zadar CRO M 1986 OT
87 Tomislav Ivas T.K.Šibenik CRO M 1978 OT
88 Zoran Krivošija IND CRO M 1974 OT
89 Ivona Pivac Krivošija TK Split CRO Ž 1974 OT
90 Mladen Frankić Split CRO M 1981 OT
91 Matko Belas BK Kairos CRO M 1976 OT
92 Goran Martinović JK Labud Split CRO M 1983 OT
93 Ana Dodig Tk Split CRO Ž 1982 OT
94 Branko Dodig Split CRO M 1983 OT
95 Tonči Kalinić Split CRO M 1978 OT
96 Dalibor Vujević TK Swibir CRO M 1982 OT
97 Marijan Brlečić Sv. Ivan Zelina CRO M 1983 OT
98 Mak Mario Tk Rudolf Peresin CRO M 1969 OT
99 Josip Bugarija TKTNT CRO M 1992 OT
100          
101          
102          
103          
104          
105          
 

 OT
 SST
 AQ

- olimpijski triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
letak-hrv