Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH
english  

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 20.04.2019.



Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
Natjecanje

Race
1 Silvio Amižić TK Split CRO   M 1970 OT
2 Aleksandar Naumović Tk-Pula CRO   M 1971 OT
3 Frano Kršinić TK Zagreb CRO   M 1952 5 km
4 Zlatko Urumovic Stockholm SWE   M 1961 ST
5 Antun Kojundžić TK Split CRO   M 1984 OT
6 Senad Brkovic Sarajevo BIH   M 1986 OT
7 Alen Peruško TK-PULA CRO   M 1978 OT
8 Vedran Supur TK Triton Sarajevo BIH   M 1991 ST
9 Igor Mandušić TK SPLIT CRO   M 1974 OT
10 Lejla Crnica Trčanje i to BIH   Ž 1992 ST
11 Vedran Rodić Trčanje i to BIH   M 1977 ST
12 Nudžejma Softić  Trčanje i to BIH   Ž 1987 ST
13 Srđan Latinović Split  CRO   M 1988 OT
14 Maja Bonačić TK Swibir CRO   Ž 1985 OT
15 Jasmin Harbinja Trčanje i to BIH   M 1984 OT
16 Nedzma Fazlic Sarajevo BIH   Ž 1984 SST
17 Made Žeravica Tk Dubrovnik CRO   Ž 1983 OT
18 Damir Spanic Split CRO   M 1968 OT
19 Ettore Minnei TP TEAM ACADEMY ITA   M 1969 OT
20 Mario Kušar TK Dubrovnik CRO   M 1971 ST
21 Jurica Grzunov TK Zadar CRO   M 1983 OT
22 Ante Vuko TK X CRO   M 1974 OT
23 Dušan Milosevic Triathlon klub Podgorica MNE   M 1984 OT
24 Tomas Bednar RC Raiba Kosmopiloten Zwettl CZE   M 1980 OT
25 TRI STARS JIHLAVA
   Lukas Kalina
   Martin Konvalina
   Milan Maly

  Jihlava
  Jihlava
  Jihlava  

  CZE
  CZE
  CZE

  M
  M
  M

  1982    
  1981    
  1968    

  ST
   štafeta
26 Marianne Sharp Open World Racing USA   Ž 1983 ST
27 Earl Westfall Open World Racing USA   M 1975 ST
28 Elizabeth Westfall Open World Racing USA   Ž 1978 ST
29 Andrew Riedy Open World Racing USA   M 1982 OT
30 Jennie Boérius Stockholm SWE   Ž 1991 ST
31 Emma Kindlund Stockholm SWE   Ž 1993 ST
32 Lučano Sošić TK Albona Extreme CRO   M 1952 ST
33 Luka Čupić TK X Herceg Novi MNE   M 1988 OT
34 Nedzma Fazlic Sarajevo BIH   Ž 1984 ST
35 Martin Verheesen Amsterdam NED   M 1976 OT
36 Adem Đonko Sarajevo BIH   M 1975 OT
37 Ibrahim Đonko Sarajevo BIH   M 2002 ST
38 Muhamed Đonko Sarajevo BIH   M 2005 SST
39 Ana Dodig TK Split CRO   Ž 1982 OT
40 Sasa Radenovic TK PODGORICA MNE   M 1989 OT
41 Jorgen Huybrechts BK Kairos BEL   M 1974 ST
42 Matko Medak TK Dubrovnik CRO   M 1973 ST
43 Draško Milić TK Podgorica MNE   M 1985 OT
44 Hrvoje Sagrak TK Maksimir CRO   M 1968 OT
45 Sasa Vodovar Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac SRB   M 1973 OT
46 Ana Šumah Triatlon klub 3KM SLO   Ž 1996 OT
47 Amadej Petelinšek Triatlon klub 3KM SLO   M 1992 ST
48 Marijo Butigan TK Dubrovnik CRO   M 1982 OT
49 Danijel Marušić TK Dubrovnik CRO   M 1972 OT
50 Mileusić Đuro TK Dubrovnik CRO   M 1982 OT
51 Ovčina Damir TK Dubrovnik CRO   M 1983 OT
52 Madeško Nela TK Dubrovnik CRO   Ž 1971 ST
53 Matijašević Srđan TK Dubrovnik CRO   M 1989 ST
54 Zakarija Periša TK Dubrovnik CRO   M 1968 ST
55 Anita Štefić  Tk Swibir  CRO   Ž 1982 OT
56 Ivana Belas AK Medulin CRO   Ž 1983 5 km
57 Jasmin Harbinja Trčanje i to BIH   M 1984 ST
58 Emir Hodzic SARAJEVO BIH   M 1977 OT
59 Matija Avirović TK Swibir CRO   M 1994 OT
60 Sonja Škevin TK Swibir CRO   Ž 1995 OT
61 Boris Markota TK Swibir CRO   M 1974 OT
62 TRIO FANTASTICO
   Aldina Husejinović
   Teo Žigić
   Ana Ilić

  Sarajevo
  Sarajevo
  Sarajevo  

  BIH
  BIH
  BIH

  Ž
  M
  Ž

  2003    
  2002    
  1991    

  ST
   štafeta
63 TRI MUŠKETIRA
   Vito Padovan
   Siniša Ilić
   Jasenko Žigić

  Korčula
  Sarajevo
  Sarajevo  

  CRO
  BIH
  BIH

  M
  M
  M

  1970    
  1961    
  1971    

  ST
   štafeta
64 Hamid Kantardzic SARAJEVO BIH   M 1969 OT
65 Juraj Gemić Klub 3 praščića CRO   M 1984 ST
66 Mario Mucalo Klub 3 praščića CRO   M 1984 ST
67 Tomislav Mamuča Klub 3 praščića CRO   M 1983 ST
68 Reuf Džinović Sarajevo BIH   M 1981 ST
69 Stela Cvetkovic AK Rudolf Perešin CRO   Ž 1993 5 km
70 Sabina Brković  Sarajevo BIH   Ž 1986 5 km
71 Draško Vujović TK SPLIT CRO   M 1959 ST
72 Dejan Patrčević  Triatlon klub Samobor CRO   M 1975 OT
73 Samir Serdarevic Sarajevo BIH   M 1968 OT
74 Jelena Tomasevic Triatlon klub X Herceg Novi MNE   Ž 1991 OT
75 Matija Lukina  TK RUDOLF PEREŠIN  CRO   M 1987 ST
76 Lovro Borovec TK Rudolf Perešin CRO   M 1993 ST
77 Dario Kučić TK X CRO   M 1965 OT
78 Marino Jukić Zagreb CRO   M 1995 OT
79 Marko Božiković TK Split CRO   M 1986 OT
80 VELA LUKA
   Petar Dragojević Šilo
   Nikola Šeparović Dole
   Vito Prižmić Pale

  Vela Luka
  Vela Luka
  Vela Luka  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1993    
  2004    
  2004    

  ST
   štafeta
81 Tina Goreta Zagreb/TK Swibir CRO   Ž 1988 OT
82 Josip Mladin Živković jarun CRO   M 1966 OT
83 Faris Kreso Sarajevo BIH   M 1981 ST
84 Samir Serdarevic Sarajevo BIH   M 1968 ST
85 Marko Tomasevic TK X Herceg Novi MNE   M 1986 ST
86 Orhan Galicic Sarajevo BREW BIH   M 1991 ST
87 Liam O'driscoll TK Split CRO   M 1995 OT
88 Aleksandra Tot TK Kotor MNE   Ž 1979 ST
89 Marko Butulija TK X Herceg Novi MNE   M 1982 OT
90 Dina Kuiš TK Jarun CRO   Ž 1980 OT
91 Dalibor Vujević TK Swibir  CRO   M 1982 OT
92 Mario Mak TK Rudolf Perešin Gornja Stubica CRO   M 1969 ST
93 TK RUDOLF PEREŠIN 
   Matija Lukina
   Lovro Borovec
   Marija Lukina

  TK Rudolf Perešin 
  TK Rudolf Perešin
  TK Rudolf Perešin  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  Ž

  1987    
  1993    
  1991    

  ST
   štafeta
94 Uroš Đurašević TK Podgorica MNE   M 1993 OT
95 Nikola Pavlović TK Podgorica MNE   M 1989 OT
96 Sanja Klarin MK Velika Gorica CRO   M 1987 5 km
97 Ante Matanić TK Vinkovci CRO   M 1990 ST
98 Goran Đurić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1982 OT
99 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1987 OT
100 Maja Marukić Triatlon klub Maksimir CRO   Ž 1985 OT
101 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO   Ž 1984 OT
102 Mario Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1975 OT
103 Valentina Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1976 5 km
104 Filip Fajdetić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1993 OT
105 Matija Maček Triatlon klub Maksimir CRO   M 1980 OT
106 Eugen Popović Triatlon klub Maksimir CRO   M 1996 OT
107 Ivan Župan Triatlon klub Maksimir CRO   M 1980 OT
108 Nikola Cadjenovic TKP MNE   M 1993 OT
109 Žana Pavićević Triatlon klub Podgorica MNE   Ž 1992 OT
110 Sanda Brumen TK Swibir CRO   Ž 1978 OT
111 Matea Vojinovic TK SWIBIR CRO   Ž 2001 ST
112 TEAM STOCKHOLM
   Anita Wase
   Anna Nivell
   Linda Nivell

  Stockholm
  Stockholm
  Stockholm  

  SWE
  SWE
  SWE

  Ž
  Ž
  Ž

  1961    
  1979    
  1975    

  ST
   štafeta
113  
114  
115  
116  
117  
118  
119  
120  
 

 OT
 ST
 SST
 5 km


- olimpijski triatlon
- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- 5 km ulična utrka - trčanje






 
sponzori