Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 18.10.2019.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Tin Kaurić Triatlon Klub Velika Gorica CRO M 1997 OT
2 Ivica Vrgoč TK Split CRO M 1977 OT
3 Dario Kučić TK X CRO M 1965 OT
4 Jadran Domančić SLK Hvar CRO M 1991 OT
5 Marin Koceić TK Swibir CRO M 1975 OT
6 Petra Koceić TK Split CRO Ž 2002 SST
7 Dražen Radaš TK Split CRO M 1966 OT
8 Luka Čirjak TK TNT CRO M 1983 OT
9 Ana Lipošćak Tk TNT CRO Ž 1986 OT
10 Elizabeta Mikolić TK Šibenik CRO Ž 1979 SST
11 Jacopo Butturini TK ZADAR CRO M 1991 OT
12 Zoran Kos Tk SWIBIR CRO M 1965 SST
13 Dina Kuiš TK Jarun CRO Ž 1980 OT
14 Matko Belas Trogir CRO M 1976 OT
15 Anita Zivkovic jarun CRO Ž 1972 OT
16 Josip Mladin Zivkovic jarun CRO M 1966 OT
17 Katarina Šuvak TK TRI-TIM Osijek CRO Ž 2000 OT
18 Ivana Granoša TK TRI-TIM Osijek CRO Ž 2000 OT
19 Dubravko Gorupić TK Petrinja CRO M 1977 OT
20 Luka Grgorinic Triatlon klub Pula CRO M 1999 OT
21 Igor Stojančević Zagreb CRO M 1978 OT
22 Renato Pilipović Triatlon klub TNT CRO M 1973 UL
23 Viktor Novak Trogir CRO M 1979 OT
24 Dalibor Vujević TK Swibir CRO M 1982 OT
25 Ivan Miljković TK Zadar CRO M 1984 OT
26 Antun Kojundžić TK Split CRO M 1984 OT
27 Ivan Gobin Triatlon klub Zadar CRO M 1979 OT
28 Maja Urban TK TRI-TIM Osijek CRO Ž 1987 OT
29 Vida Medić TK TRI-TIM Osijek CRO Ž 1992 OT
30 Matej Jukić TK TRI-TIM Osijek CRO M 1994 OT
31 Ivan Pervan TK TRI-TIM Osijek CRO M 1982 OT
32 Branko Carević TK Split CRO M 1974 OT
33 Draško Vujović TK Split CRO M 1959 OT
34 Marin Pavlović Zaton CRO M 1988 UL
35 Franjo Jović TK Jarun CRO M 1977 OT
36 Boris Markota TK Swibir CRO M 1974 OT
37 Robert Pingitzer Triatlon klub Tri-tim Osijek AUT M 1985 OT
38 Martin Štefan TK Zrinski CRO M 1996 OT
39 Adrian Žgaljić TK Zrinski CRO M 1992 OT
40 Luka Dumančić TK Zrinski CRO M 1998 OT
41 Elisabetta Vitasović TK Zrinski CRO Ž 1997 OT
42 Tin Karlović  TK Zrinski CRO M 2005 SST
43 Karlo Brebrić TK Zrinski CRO M 2006 SST
44 Tan Perkov Kolnec TK Zrinski CRO M 2003 SST
45 Zara Baković TK Zrinski CRO Ž 2001 SST
46 Maja Negovanović MK Marjan CRO Ž 1982 UL
47 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 OT
48 Goran Đurić Triatlon klub Maksimir CRO M 1982 OT
49 Eugen Popović Triatlon klub Maksimir CRO M 1996 OT
50 Mario Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO M 1975 OT
51 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1984 OT
52 Filip Fajdetić Triatlon klub Maksimir CRO M 1993 OT
53 Roza Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO Ž 2005 SST - odustala
54 Marko Ivančić Triatlon klub Maksimir CRO M 2004 SST
55 Ema Andrijević Triatlon klub Maksimir CRO Ž 2006 AQpB
56 Matija Maček Triatlon klub Maksimir CRO M 1980 OT
57 Lukas Padmosoekarto TK SWIBIR CRO M 2003 SST
58 Jan Štefanac TK Zrinski CRO M 2007 SST
59 Goran Midžić TK TNT Zadar CRO M 1978 OT
60 Vik Lalić Triatlon klub Split CRO M 1976 OT
61 Vice Buljat Triatlon klub ZADAR CRO M 1985 OT
62 Domagoj Koštić BK Roda CRO M 1990 OT
63 Marko Galić TK Split CRO M 1998 OT
64 Filip Carević TK Split CRO M 2005 SST
65 Ivan Kraljić TK Zadar CRO M 1983 OT
66 Maks Čošić TK Swibir CRO M 2004 SST
67 Patrik Šmejkal TK SWIBIR CRO M 2006 SST
68 Grupa TNT Cres
   Emil Jurjako
   Dorijan Lovrečić
   Nikola Glibo

  Cres
  Cres
  Zagreb  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  197
  198
  197

  SST
   štafeta
69 Hrvoje Jagetić TK SWIBIR CRO M 1975 OT
70 Anamarija Grbčić -pahlić Crikvenica CRO Ž 1977 OT
71 Josip Bugarija Tk Tnt CRO M 1992 OT
72 Tomislav Ivančević TK Šibenik CRO M 1978 OT
73 Igor Mandusic TK Split CRO M 1974 OT
74 Ivica Lenard TK TRI-TIM Osijek CRO M 1959 OT
75 Tomislav Karlović TK Zrinski CRO M 1975 OT
76 Fran Karlović TK Zrinski CRO M 2002 SST
77 Alena Detan Karlović TK Zrinski CRO Ž 1977 OT
78 Petra Kramar tk Swibir CRO Ž 2001 SST
79 Marton Trencseni Budapest HUN M 1981 OT
80 Loris Faustini Triatlon Klub Matulji CRO M 2005 UL
81 Matija Maček Triatlon klub Maksimir CRO M 1980 OT
82 Filip Dereta Triatlon klub Maksimir CRO M 2006 SST
83 Marin Stipčević Triatlon klub Maksimir CRO M 2005 SST
84 Sanja Klarin MK Velika Gorica CRO Ž 1987 UL
85 Dejan Patrcevic SAMOBOR, 10430 SAMOBOR CRO M 1975 OT
86 Edi Ivanov TK Swibir CRO M 2006 SST
87 Einar Miletić TK RIVAL CRO M 2009 AQpB
88 Lovro Dobravac TK RIVAL CRO M 2010 AQpA
89 Borna Dobravac TK RIVAL CRO M 2006 SST
90 Lana Vale TK RIVAL CRO Ž 2006 SST
91 Aurora Valinčić TK RIVAL CRO Ž 2005 SST
92 Dražen Marelja TK RIVAL CRO M 1977 OT
93 Damir Šegota TK RIVAL CRO M 1960 OT
94 Ana Grbac TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 1985 OT
95 Martina Vadlja TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 1980 OT
96 Sunčana Smokvina Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 1973 OT
97 Domagoj Pauković TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 1989 OT
98 Marko Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 1972 OT
99 Tia Kinkela TRIATLON KLUB MATULJI CRO Ž 2005 SST
100 Mislav Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2004 SST
101 Mark Surina TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2005 SST
102 Neo Čiković TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2007 SST
103 Dario Stipanić TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2003 SST
104 Marija Lukina Tk Rudolf Perešin Gornja Stubica CRO M 1991 OT
105 Pablo Benko Swibir CRO M 2006 SST
106 Željko Kliček TK Rudolf Perešin,Gornja Stubica CRO M 1976 OT
107 Sonja Škevin TK SWIBIR CRO Ž 1995 OT
108 Matija Avirović TK SWIBIR CRO M 1994 OT
109 Željka Šaban Miličić TK SWIBIR CRO Ž 1983 OT
110 Mateja Vojinović TK SWIBIR CRO Ž 2001 OT
111 David Pollak TK SWIBIR CRO M 1998 OT
112 Vinko Vrebac TK SWIBIR CRO M 1985 OT
113 Filip Filošević TK SWIBIR CRO M 2000 OT
114 Sunčana Merlo TK Zadar CRO Ž 1973 SST
115 Lovre Carević TK Split CRO M 2007 UL
116 Tamara Carević TK Split CRO Ž 1975 UL
117 Valentina Šporc Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1976 UL
118 Hrvoje Pauković TK Zrinski CRO M 1973 OT
119 Lovro Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2011 AQpA
120 Goran Perica Šibenik CRO M 1978 OT
121 Šime Dukić Zadar CRO M 1982 OT
122 Luka Paliska Triatlon klub Pula CRO M 1997 OT
123 Deni Ćosić Triatlon klub Pula CRO M 2002 SST
124 Arian Dravec Triatlon klub Pula CRO M 2011 AQpA
125 Katia Udovičić Triatlon klub Pula CRO Ž 2008 AQpB
126 Bartul Mitrovic Triatlon klub Zadar CRO M 2007 SST
127 Nikola Glibo AK JASTREB 99 CRO M 1978 UL
128 Tihomir Golner Ivanic Grad CRO M 1979 OT
129 Antonio Lenac TK RIVAL CRO M 2006 SST
130 Luka Lenac TK RIVAL CRO M 2006 SST
131 Luka Ivanović Triatlon klub Zadar CRO M 2007 SST
132 Korina Perić Triatlon klub Zadar CRO Ž 2008 AQpB
133 Mila Rukavina Triatlon klub Zadar CRO Ž 2007 SST
134 Eni Petroša Triatlon klub Zadar CRO Ž 2005 SST
135 Matea Kačanić Triatlon klub Zadar CRO Ž 2005 SST
136 Marija Paleka Triatlon klub Zadar CRO Ž 2006 SST
137 Ante Medić Triatlon klub Zadar CRO M 2005 SST
138 Emir Alagiic Zagreb CRO M 1956 SST
139 Nives Šarić Triatlon klub Zadar CRO Ž 1978 SST
140 Vanja Petrović TK TNT Zadar CRO Ž 1985 UL
141 Suana Medanić TK TNT Zadar CRO Ž 1973 UL
142 Hrvoje Medanić TK TNT Zadar CRO M 1974 UL
143 Lovre Ležaja Triatlon klub Zadar CRO M 2007 SST
144
 

 OT
 SST
 UL
 AQpA
 AQpB


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- ulična utrka
- akvatlon početnici A
- akvatlon početnici B

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori