Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 PRIJAVLJENI

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 3.10.2019.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1   Antun Kojundžić   TK Split CRO M 1984 SD
2   Marinko Čubrilo   TK Split CRO M 1983 SD
3   Ante Bebic   TK SPLIT CRO M 1984 SD
4   Mico Tojcic   Plac ZG CRO M 1951 UL
5   Krešo Barić   ASK škola trčanja CRO M 1976 UL
6   Radmila Maximovic   Ak Šibenik CRO Ž 1974 UL
7   Damir Maximovic   Ak Šibenik CRO M 1966 UL
8   Refik Ramić   AK Puls Tomislavgrad BIH M 1994 SD
9   Maja Negovanović   MK Marjan CRO Ž 1982 UL
10   Ivan Letica   AK Puls Tomislavgrad BIH M 1997 UL
11   Ana Bezić   Ak Solin CRO Ž 1971 UL
12   Mario Jerković   Split CRO M 1969 UL
13   Ivica Vrgoč   TK Split CRO M 1977 UL
14   Ivica Vrgoč   TK Split CRO M 1977 SD
15   Ivan Gverić   Vrlika CRO M 1981 UL
16   Nataša Šustić   TRIATLON KLUB SPLIT CRO Ž 1987 SD
17   Marin Koceić   TK Swibir CRO M 1975 SD
18   Petra Koceić   TK Split CRO Ž 2002 SD
19   Joško Bezić   Split CRO M 1970 UL
20   Antonia Samardžić   Vrlika CRO Ž 2004 UL
21   Ante Gelineo   TK Šibenik CRO M 1986 SD
22   Siniša Parović   IND CRO M 1974 UL
23   Damir Bilandžić   Tk Split CRO M 1967 UL
24   Marko Loncar   Imotski CRO M 1993 UL
25   Tomislav Kopac   AK IMOTSKI CRO M 1985 UL
26   Tomislav Brecic   AK IMOTSKI CRO M 1984 UL
27   Dalibor Vujević   TK Swibir CRO M 1982 SD
28   Nenad Nezmeškal   Split CRO M 1963 UL
29   Draško Vujović   TK Split CRO M 1959 SD
30   Bruno Škrinjarić   Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 UL
31   Milan Pernar   Triatlon klub Maksimir CRO M 1959 SD
32   Roza Šporčić   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 2005 SSD
33   Dunja Gorup   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1984 SD
34   Mario Šporčić   Triatlon klub Maksimir CRO M 1975 SD
35   Goran Đurić   Triatlon klub Maksimir CRO M 1982 SD
36   Bruno Škrinjarić   Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 SD
37   Sanja Klarin   MK Velika Gorica CRO Ž 1987 UL
38   Dina Kuiš   TK Jarun CRO Ž 1980 SD
39   Nikolina Sustic Stankovic   MK MARJAN CRO Ž 1987 UL
40   Jakov Teklić   MK.Marjan CRO M 1951 UL
41   Matko Belas   Trogir CRO M 1976 SD
42   Aliaksandr Bahachou   AK "Sibenik" NOR M 1974 UL
43   Diana Jones   AK "Sibenik" NOR Ž 2011 UL
44   Emil Jones   AK "Sibenik" NOR M 2012 UL
45   Darko Krmek   Maraton klub Marjan CRO M 1962 UL
46   Marija Vrajic   AK Maksimir CRO Ž 1976 UL
47   Julija Antunović   Split CRO Ž 1984 UL
48   Robert Antunović   Split CRO M 1981 UL
49   Valentina Šporčić   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1976 UL
50   Šimun Žanko   mk sinj CRO M 1963 SD
51   Tamara Carević   TK Split CRO Ž 1975 SD
52   Šimun Žanko   mk sinj CRO M 1963 UL
53   Igor Mandusic   TK Split CRO M 1974 SD
54   Lovre Carević   Jadran Split CRO M 2007 UL
55   Filip Carević   TK Split CRO M 2005 SSD
56   Branko Carević   TK Split CRO M 1974 SD
57   Josip Škorić   Tomislavgrad BIH M 1960 UL
58   Lukas Crvelin   Tk Split CRO M 2001 SD
59   Marko Ivančić   Triatlon klub Maksimir CRO M 2004 SSD
60   Lana Vale   TK Rival CRO Ž 2006 SSD
61   Aurora Valincic   Triatlon klub Rival, Rijeka CRO Ž 2005 SSD
62   Siniša Parović   IND CRO M 1974 SD
63   Antonio Buljan   Sinj CRO M 1989 SD
64   Matko Sarić   Triatlon klub Maksimir CRO M 2002 SD
65    
66    
67    
68    
69    
70    
 

 SD
 SSD
 UL

- sprint duatlon
- supersprint duatlon
- ulična utrka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori