logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
2. TROGIRSKI TRIATLON
 
 
 
 
  LISTA PRIJAVLJENIH NATJECATELJA
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 6.07.2020.

 
   Sprint triatlon
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 Antun Kojundžić TK Split CRO   M 1984
2 Arian Rajh TK Zrinski, Zagreb CRO   M 1980
3 Željko Bijuk Triatlon klub Pula CRO   M 1972
4 Luka Grgorinić Triatlon klub Pula CRO   M 1999
5 Deni Ćosić Triatlon klub Pula CRO   M 2002
6 Niko Matas Triatlon klub Pula CRO   M 2003
7 Valentina Vitasović Triatlon klub Pula CRO   Ž 2002
8 Ileana Rosanda Triatlon klub Pula CRO   Ž 2002
9 Leonarda Pavlin Triatlon klub Pula CRO   Ž 2003
10 Josip Bepo Labetic TK Split CRO   M 1988
11 Vik Lalic TK Split CRO   M 1976
12 Krešimir Režić Solin CRO   M 1981
13 Reuf Dzinović Sarajevo BIH   M 1981
14 Viktor Novak Trogir CRO   M 1979
15 Frane Miloš TK Split CRO   M 1999
16 Marko Vukusic TK Split CRO   M 1984
17 Tamara Carević TK Split CRO   Ž 1975
18 Marinko Čubrilo TKSplit CRO   M 1983
19 Branko Carević TK Split CRO   M 1974
20 Tin Kaurić Triatlon Klub Velika Gorica CRO   M 1997
21 Marijan Radeljić TK Split CRO   M 1956
22 Nino Ugrina Trogir CRO   M 1996
23 Jerko Žunić BK Kairos CRO   M 1977
24 Duje Šarić ind CRO   M 1996
25 Faris Njemcevic Sarajevo BIH   M 1974
26 Dean Udovičić Triatlon klub Pula CRO   M 1974
27 Aleksandra Udovičić Triatlon klub Pula CRO   Ž 1974
28 Iva Rogulj Hrelja Triatlon klub Pula CRO   Ž 1978
29 Niko Madesko TK Dubrovnik CRO   M 1994
30 Nela Madesko TK Dubrovnik CRO   Ž 1971
31 Marijan Brlecic TK Swibir CRO   M 1983
32 Marko Jelić Triatlon klub Pula CRO   M 1982
33 Samilla Gagia Triatlon klub Pula CRO   Ž 2004
34 Viktor Dravec Triatlon klub Pula CRO   M 1977
35 Zoran Kos Tk SWIBIR CRO   M 1965
36 Tina Goreta TK SWIBIR CRO   Ž 1988
37 Jakov Grbeša TK Split CRO   M 1977
38 Jorgen Huybrechts Trogir BEL   M 1974
39 Gabriel Barac TK RIVAL CRO   M 2004
40 Miroslav Marić TK Rival CRO   M 1981
41 Renato Žic TK Rival CRO   M 1976
42 Dražen Marelja TK Rival CRO   M 1977
43 Danijela Kos Tk SWIBIR CRO   Ž 1974
44 Silvio Amižić TK Split CRO   M 1970
45 Damjana Mihaljević Triatlon klub Pula CRO   Ž 2002
46 Aleksandar Naumović Triatlon klub Pula CRO   M 1971
47 Giani Ivančić Triatlon klub Pula CRO   M 2004
48 Vladimir Gnip Triatlon klub Pula CRO   M 1981
49 Ana Lučić TK Dubrovnik CRO   Ž 2001
50 Sandra Ivanković TK Dubrovnik CRO   Ž 1984
51 Tea Miloš Triatlon klub Pula CRO   Ž 1994
52 Srđan Latinović Split CRO   M 1988
53 Damir Šegota Tk Rival CRO   M 1960
54 Ivana Granoša TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 2000
55 Maja Urban TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 1985
56 Katarina Šuvak TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 2000
57 Klara Božićević TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 2002
58 Matej Jukić TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 1994
59 Dorian Vugrek TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 2004
60 Bruno Tompa TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 2002
61 Ante Neveščanin TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 1983
62 Aleksandar Tompa TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 1969
63 Boris Markota TK Swibir CRO   M 1974
64 Bruno Grošić TK SWIBIR CRO   M 1986
65 Marko Varga TK Swibir CRO   M 2002
66 Dina Kuiš TK JARUN CRO   Ž 1980
67 Lukas Padmosoekarto HTS CRO   M 2003
68 Tan Perkov Kolnec TK Zrinski CRO   M 2003
69 Adrian Žgaljić TK Zrinski CRO   M 1992
70 Nikolina Brešković TK Zrinski CRO   Ž 2003
71 Antonio Repic Trogir CRO   M 1991
72 Dejan Patrčević samobor CRO   M 1975
73 Mislav Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2004
74 Dario Stipanić TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2003
75 Michael Ban TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 1986
76 Miro Božić TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 1969
77 Marko Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 1972
78 Domagoj Pauković TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 1989
79 Ana Grbac TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 1985
80 Anamarija Grbčić-pahlić TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 1977
81 Sunčana Smokvina Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 1973
82 Martina Vadlja TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 1980
83 Kristian Hrbić TK Zrinski CRO   M 1993
84 Martin Štefan TK Zrinski CRO   M 1996
85 Luka Dumančić TK Zrinski CRO   M 1998
86 Nika Rimaj TK Zrinski CRO   Ž 2000
87 Goran Pulig Triatlon klub Dubrovnik CRO   M 1977
88 Goran Đogolović Tk Swibir CRO   M 1986
89 Krešimir Benčić Zagreb CRO   M 1991
90 Marija Lovrić TK Swibir CRO   Ž 1983
91 Ana Dodig TK Split CRO   Ž 1982
92 Marino Mimica Split CRO   M 1994
93 Ante Bebic Triatlon klub Split CRO   M 1984
94 Vinko Vrebac TK Swibir CRO   M 1985
95 Branko Tucak TK Split CRO   M 1963
96 Marko Miličić TK SWIBIR CRO   M 1979
97 Željka Šaban Miličić TK SWIBIR CRO   Ž 1983
98 Borna Katić TK SWIBIR CRO   M 2001
99 Maks Čošić TK SWIBIR CRO   M 2004
100 Marta Mihelj TK SWIBIR CRO   Ž 2002
101 Maja Fak TK SWIBIR CRO   Ž 1981
102 Matija Avirović TK SWIBIR CRO   M 1994
103 Sonja Škevin TK SWIBIR CRO   Ž 1995
104 Petra Kramar TK SWIBIR CRO   Ž 2001
105 David Pollak TK SWIBIR CRO   M 1998
106 Elisabetta Vitasović HTS CRO   Ž 1997
107 Iva Matić TK SWIBIR CRO   Ž 1980
108 Til Ocvirk TK SWIBIR CRO   Ž 2002
109 Sandra Bogdanović TK SWIBIR CRO   Ž 1972
110 Željko Trivić TK SWIBIR CRO   M 1965
111 Fani Gašpić TK SWIBIR CRO   Ž 2004
112 Andrej Vištica TK SWIBIR CRO   M 1983
113 Dalibor Vujević TK SWIBIR CRO   M 1982
114 Paola Horvat TK SWIBIR CRO   Ž 2000
115 Dominik Katić TK SWIBIR CRO   M 1975
116 Tin Rebić TK SWIBIR CRO   M 2004
117 Marko Rebić TK SWIBIR CRO   M 1974
118 Marin Babin TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 1984
119 Matko Belas TK SWIBIR CRO   M 1976
120 Vladimir Glumac split CRO   M 1976
121 Anita Štefić Zagreb, Tk Swibir CRO   Ž 1982
122 Anđelko Čalušić TK Maksimir CRO   M 1987
123 Filip Fajdetić TK Maksimir CRO   M 1993
124 Marko Ivančić TK Maksimir CRO   M 2004
125 Marino Jukić TK Maksimir CRO   M 1995
126 Iva Kilim TK Maksimir CRO   Ž 1979
127 Matija Maček TK Maksimir CRO   M 1980
128 Iva Magdić TK Maksimir CRO   Ž 1982
129 Vjeran Magdić TK Maksimir CRO   M 1982
130 Zoran Perić TK Maksimir CRO   M 1967
131 Mateja Perko TK Maksimir CRO   Ž 2002
132 Milan Pernar TK Maksimir CRO   M 1959
133 Eugen Popović TK Maksimir CRO   M 1996
134 Matko Sarić TK Maksimir CRO   M 2002
135 Marko Stipčević TK Maksimir CRO   M 1976
136 Bruno Škrinjarić TK Maksimir CRO   M 1987
137 Mario Šporčić TK Maksimir CRO   M 1975
138 Siebe Schets Halle BEL   M 2000
139 Tomislav Karlović TK Zrinski CRO   M 1975
140 Alena Detan Karlović TK Zrinski CRO   Ž 1977
141 Zoran Krivošija TK SPLIT CRO   M 1974
142 Mario Kos TK Dubrovnik CRO   M 1967
143 Marin Koceić TK SWIBIR CRO   M 1975
144 Fran Karlović TK Zrinski CRO   M 2002
145 Tino Milošević Trogir CRO   M 1996
146 Matko Medak Komin CRO   M 1973
147 Margaréta Bičanová Žilina SVK   Ž 2001
148 Bruno Šavorić TK SWIBIR CRO   M 1994
149 Goran Midžić Zadar CRO   M 1978
150 Stefan Brnad TK Maksimir CRO   M 1999
151 Branko Tokić TK SWIBIR CRO   M 1965
152 Zdenko Horjan TK Zrinski CRO   M 1971
153 Petra Koceić TK Split CRO   Ž 2002
154 Marko Drventić Britke Sablje CRO   M 1989
155 Emir Alagic Zagreb CRO   M 1956
156 Jozo Lažeta Kaštel Novi CRO   M 1977
157 Daniel Marušić TK Dubrovnik CRO   M 1972
158 Siniša Jeličić Ind CRO   M 1977
159 Filip Filošević TK Swibir CRO   M 2000
160 Mario Serajlić Kaštel Novi CRO   M 1977
161 Mate Boban Grude BIH   M 1982
162 Orhan Galicic Sarajevo BIH   M 1991
163 Adi Pekmez Sarajevo BIH   M 1991
164 Hana Nendl Zagreb CRO   Ž 1987
165 Damir Petrinic Sarajevo BIH   M 1993
166 Faris Kreso Sarajevo BIH   M 1981
167 Ivan Župan TK Maksimir CRO   M 1990
168 Branko Dodig TK Split CRO   M 1983
169 Ivica Sedlar TK Split CRO   M 1977
170 Marko Božiković TK Split CRO   M 1986
171 Alenka Urdih Štefanac TK Zrinski CRO   Ž 1973
172 Marina Milković TK Zrinski CRO   Ž 1988
173 Zvonimir Tumpić TK Varaždin CRO   M 1946
174 Ivana Brebrić TK Zrinski CRO   Ž 1974
175 Lahorka Kuhar TK Zrinski CRO   Ž 1977
176 Leon Mazić Tk Zadar CRO   M 1986
177 Jadran Domancic Hvar CRO   M 1991
178 Mate Božiković Podstrana CRO   M 1992
179 Nikolina Bratošević Vučičić Zadar CRO   Ž 1978
180 Žan Smoje TK SPLIT CRO   M 1972
181 Luka Paliska Triatlon klub Pula CRO   M 1997
182 Martin Papista TK Rudolf Perešin CRO   M 1991
183 Silvija Rimaj TK SISAK CRO   Ž 1976
184 Mario Balić Split CRO   M 1985
185 Frane Drpić Tk Šibenik CRO   M 1989
186 Ivica Pareina TK Split CRO   M 1980
187 Vedran Čoti TK Zagreb CRO   M 1977
188 Tonci Kalinic Split CRO   M 1978
189 Drazen Radas Split CRO   M 1966
190 Ivan Gobin TK Zadar CRO   M 1979
191 Mile Rukavina TK Zadar CRO   M 1974
192 Tomislav Ćurko individual CRO   M 1973
193 Hrvoje Pauković TK Swibir CRO   M 1973
194 Hrvoje Baranović Triatlon klub ZADAR CRO   M 1977
195 Ivona Pivac Krivošija TK Split CRO   Ž 1974
196 Igor Mandušić TK Split CRO   M 1974
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 6.07.2020.

 
   Supersprint triatlon
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 Nicole Fornažar Triatlon klub Pula CRO   Ž 2006
2 Lovre Carević TK Split CRO   M 2008
3 Filip Carević TK Split CRO   M 2005
4 Mustafa Jamak Triton Sarajevo BIH   M 2006
5 Omar Njemcevic Sarajevo BIH   M 2006
6 Katia Udovičić Triatlon klub Pula CRO   Ž 2008
7 Tia Dujković Triatlon klub Pula CRO   Ž 2008
8 Josip Maričić Triatlon klub Pula CRO   M 2008
9 Andrea Dravec Triatlon klub Pula CRO   M 2008
10 Milica Gojko Triatlon klub Pula CRO   Ž 2008
11 Borna Šugar Triatlon klub Pula CRO   M 2007
12 Nino Matas Triatlon klub Pula CRO   M 2006
13 Dominic Šeperović Triatlon klub Pula CRO   M 2007
14 Aurora Valinčić TK Rival CRO   Ž 2005
15 Lana Vale TK Rival CRO   Ž 2006
16 Borna Dobravac TK Rival CRO   M 2006
17 Luka Lenac TK Rival CRO   M 2006
18 Antonio Lenac TK Rival CRO   M 2006
19 Zara Mašina TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 2007
20 Jan Štefanac TK Zrinski CRO   M 2007
21 Tin Karlović  TK Zrinski CRO   M 2005
22 Karlo Brebrić TK Zrinski CRO   M 2006
23 Nika Bošnjak TK Zrinski CRO   Ž 2005
24 Neo Ćiković TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2007
25 Loris Faustini TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2005
26 Antonio Jakopčević TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2005
27 Daniel Pleše TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2005
28 Mark Surina TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2005
29 Tia Kinkela TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 2005
30 Dea Rajković TK Zrinski CRO   Ž 2007
31 Dora Andrić TK Zrinski CRO   Ž 2005
32 Edi Ivanov TK SWIBIR CRO   M 2006
33 Filip Vilenica TK SWIBIR CRO   M 2005
34 Pablo Benko TK SWIBIR CRO   M 2006
35 Patrik Šmejkal TK SWIBIR CRO   M 2006
36 Andro Sertić TK SWIBIR CRO   M 2006
37 Fran Martinović TK SWIBIR CRO   M 2006
38 Mila Trkulja TK SWIBIR CRO   Ž 2007
39 Luka Rebić TK SWIBIR CRO   M 2008
40 Emanuel Puhanić TK SWIBIR CRO   M 2007
41 Filip Dereta TK Maksimir CRO   M 2006
42 Anja Kavić TK Maksimir CRO   Ž 2007
43 Dora Kilim TK Maksimir CRO   Ž 2007
44 Kristijan Petrač TK Maksimir CRO   M 2005
45 Marin Stipčević TK Maksimir CRO   M 2005
46 Nela Stipčević TK Maksimir CRO   Ž 2008
47 Roza Šporčić TK Maksimir CRO   Ž 2005
48 Pjero Jurić BBK Orlov Krug CRO   M 2005
49 Karlo Bakić Tk Split CRO   M 2004
50 Borna Čondor TK Maksimir CRO   M 2008
51 Doris Kurelić TK Rab CRO   Ž 2006
52 Petra Macolić TK Rab CRO   Ž 2006
53 Mate Buzov Tk Split CRO   M 2003
54 Marija Paleka TK Zadar CRO   Ž 2006
55 Eni Petroša TK Zadar CRO   M 2005
56 Korina Perić TK Zadar CRO   Ž 2008
57 Luka Ivanović TK Zadar CRO   M 2007
58 Mila Rukavina TK Zadar CRO   Ž 2007
59 Matea Kačanić TK Zadar CRO   Ž 2005
60 Kata Ćurko TK Zadar CRO   Ž 2008
61 Ante Medić TK Zadar CRO   M 2005
62 Lovre Ležaja TK Zadar CRO   M 2007
63 Zara Ropuš TK Zadar CRO   Ž 2008
64 Đana Špralja TK Zadar CRO   Ž 2008
65 Bartul Mitrović TK Zadar CRO   M 2007
66 David Štulina TK Zadar CRO   M 2008
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 6.07.2020.

 
   Akvatlon U11
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 Stefan Gojko Triatlon klub Pula CRO   M 2010
2 Carol Stojanović Triatlon klub Pula CRO   Ž 2009
3 Andrija Žic TK Rival CRO   M 2010
4 Lovro Dobravac TK Rival CRO   M 2010
5 Einar Miletić TK Rival CRO   M 2009
6 Neo Fak TK Rival CRO   M 2010
7 Luka Prpić TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2009
8 Ema Babin TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 2010
9 Una Saračević TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 2010
10 Zara Horjan TK Zrinski CRO   Ž 2009
11 Pia Rajković TK Zrinski CRO   Ž 2009
12 Kaja Malezija TK SWIBIR CZE   Ž 2009
13 Katarina Starčević TK SWIBIR CRO   Ž 2009
14 Vanja Miljanić TK SWIBIR CRO   M 2009
15 Juraj Mihaljević TK SWIBIR CRO   M 2010
16 Ema Andrijević TK Maksimir CRO   Ž 2009
17 Matej Magdić TK Maksimir CRO   M 2009
18 Korina Pervan TK Maksimir CRO   Ž 2010
19 Tania Di Grado Milano ITA   Ž 2009
20 Tia Svedrović TK SWIBIR CRO   Ž 2010
21 Petar Halović TK Rab CRO   M 2011
22 Jakov Bljaić TK Zadar CRO   M 2009
23 Šimun Kapljić TK Zadar CRO   M 2009
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 6.07.2020.

 
   Akvatlon U9
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 Arian Dravec Triatlon klub Pula CRO   M 2011
2 Patrick Stojanović Triatlon klub Pula CRO   M 2011
3 Lan Marić TK Rival CRO   M 2011
4 Mateo Grbac TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2011
5 Lovro Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2011
6 Matej Surina TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M 2012
7 Ana Babin TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 2013
8 Denise Katić TK SWIBIR CRO   Ž 2011
9 Marija Rebić TK SWIBIR CRO   Ž 2011
10 Elena Kilim TK Maksimir CRO   Ž 2011
11 Marlen Kinčl TK Maksimir CRO   Ž 2011
12 Jana Petric TK Maksimir CRO   Ž 2012
13 Lovro Sakač TK Maksimir CRO   M 2011
14 Mattia Di Grado Milano ITA   M 2012
15 Dora Prpić TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž 2011
16 Leonardo Kaloćira TK Rab CRO   M 2013
17 Arian Vladović-Relja TK Rab CRO   M 2012
18 Dora Horjan TK Zrinski CRO   Ž 2013
19 Mareta Štulina TK Zadar CRO   Ž 2011
20 Iva Kapljić individual CRO   Ž 2012
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 6.07.2020.

 
   Štafete - sprint triatlon
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 SALONA GIRLS
   Vanesa Stipanov
   Ana Mladinov
   Višnja Smoje

  IND
  Ind
  IND  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  Ž
  Ž
  Ž

  1971   
  1979   
  1978   
2 STARA GARDA IZ SPIRA
   Antisa Pavkovic
   Antonio Gulisija
   Zoran Nuic

  Trogir
  Trogir
  Trogir  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  M
  M
  M

  1981   
  1982   
  1981   
3 BITCHEZ
   Matea Sršen
   Sanja Imamagić
   Maja Krčelić

  TK SWIBIR
  TK SWIBIR
  TK SWIBIR  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  Ž
  Ž
  Ž

  1979   
  1979   
  1978   
4 TKM TIGRICE
   Nikka Kertelj
   Dorotea Čargonja
   Irina Puvača

  TRIATLON KLUB MATULJI
  TRIATLON KLUB MATULJI
  TRIATLON KLUB MATULJI  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  Ž
  Ž
  Ž

  2005   
  2000   
  2001   
5 VRAG ODNIJA PRIŠU
   Renata Rilov
   Anita Babin
   Dragana Surina

  TRIATLON KLUB RIVAL
  TRIATLON KLUB MATULJI
  TRIATLON KLUB MATULJI  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  Ž
  Ž
  Ž

  1971   
  1981   
  1978   
6 NI DA NAS DIRNE
   Bartol Vukelić
   Goran Đurić
   Davor Tunuković

  Triatlon klub Maksimir
  Triatlon klub Maksimir
  Triatlon klub Maksimir  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  M
  M
  M

  1995   
  1982   
  1963   
7 TKM PLATAK MIX
   Gregor Stadaas
   Ana Badurina
   Goran Grbac

  Triatlon Klub Matulji
  Triatlon Klub Matulji
  TriatlonKlub Matulji  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  M
  Ž
  M

  1994   
  1993   
  1982   
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ARHIVA:

 

AKTUALNO:

TK Split:

 
 
 

TRIATLON
TROGIR:

 
 
 
face
 
   TOF
 

 

 
 
 

TROGIR
TRIATLON
2020:

 
 

 
NASLOVNA

 

 
O KLUBU

 

UTRKE

 

LINKOVI

 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
face

   Tk St