Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 20.06.2009.

06. kolo
sprint triatlon




slika03   slika03   slika03   slika03   slika05   slika06   slika02   slika04   slika03  





Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
5 km


kona´┐Żni
rezultat


Bodovi

1 Tijardovi´┐Ż Kre´┐Żimir TK SPLIT S 00:10:03 00:35:57 00:46:00 00:19:14 01:05:14 100
2 Vu´┐Żemilovi´┐Ż Boris TK SPLIT S 00:11:58 00:38:32 00:50:30 00:21:08 01:11:38 90
3 Dumani´┐Ż Deni TK SPLIT V 00:14:04 00:37:11 00:51:15 00:21:46 01:13:01 85
4 Peri´┐Ż Mario TK SPLIT S 00:13:00 00:40:42 00:53:42 00:19:48 01:13:30 80
5 Para´┐Ż Zlatko TK SPLIT S 00:14:54 00:39:42 00:54:36 00:19:59 01:14:35 75
6 ´┐Żkare Davor TK SPLIT V 00:12:20 00:41:05 00:53:25 00:23:00 01:16:25 70
7 Ru´┐Żi´┐Ż Stipe TK SPLIT S 00:11:14 00:40:24 00:51:38 00:27:02 01:18:40 65
8 Jeli´┐Ż - Mr´┐Żeli´┐Ż Gorana TK SPLIT S 00:13:08 00:42:22 00:55:30 00:23:58 01:19:28 100
9 Makaj Romeo TK SPLIT V 00:15:10 00:41:20 00:56:30 00:23:50 01:20:20 60
10 Kuko´┐Ż Damir TK SPLIT V 00:13:11 00:42:33 00:55:44 00:26:51 01:22:35 55
11 Vujovi´┐Ż Dra´┐Żko TK SPLIT V 00:13:51 00:46:34 01:00:25 00:24:45 01:25:10 50
12 Marini´┐Ż-Kragi´┐Ż Miroslav V 00:18:29 00:45:26 01:03:55 00:27:03 01:30:58 48
13 Sindik Kristijan S 00:16:02 00:54:38 01:10:40 00:24:47 01:35:27 46
14 Bebi´┐Ż Mijo TK SPLIT S 00:10:06 00:34:52 00:44:58 DNF DNF
15 Vu´┐Żkovi´┐Ż Bogdan TK SPLIT V 00:14:50 DNF DNF
16 Ku´┐Żi´┐Ż Dario TK SPLIT V DNF DNF



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
2,5 km


kona´┐Żni
rezultat


Bodovi

1 Jak´┐Żi´┐Ż Petra TK BRA´┐Ż K 00:05:45 00:22:13 00:27:58 00:11:08 00:39:06 100
2 ´┐Żuvi´┐Ż Paul TK BRA´┐Ż K 00:07:00 00:22:40 00:29:40 00:12:24 00:42:04 100
3 Damjanovi´┐Ż Dragana TK BRA´┐Ż K 00:06:02 00:24:10 00:30:12 00:12:33 00:42:45 90
4 Maro´┐Żevi´┐Ż Luka TK BRA´┐Ż MK 00:08:40 00:25:57 00:34:37 00:15:45 00:50:22 90
5 Ku´┐Żi´┐Ż Zdenka TK BRA´┐Ż MK 00:07:50 00:27:31 00:35:21 00:20:32 00:55:53 85
6 Jak´┐Żi´┐Ż Ines TK BRA´┐Ż J 00:05:35 00:44:24 00:49:59 00:18:26 01:08:25





staza





bene