Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
  13. MARJANSKI ´┐ŻIR
             ME´┐ŻUNARODNO OTVORENO
                            PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA
 
 
 
REZULTATI - RESULTS
 
utrka je zavr´┐Żena - the race is over!
 
FOTOALBUMI - PHOTOALBUMS
 
 
     U OLIMPIJSKOM TRIATLONU
 
    Split, 26. - 28. kolovoza 2011.
 
 
 
 
hrvatski
 
english
 
tristar izvorni lokalni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Supetar, 21.08.2011.

10. kolo
sprint triatlon


8. SUPETARSKI TRIATLON





slika	101	   slika	102	   slika	103	   slika	104	   slika	105	   slika	106	   slika	107



slika	108	   slika	109	   slika	110	   slika	111	   slika	112	   slika	113	   slika	114	   slika	115
slika	116	   slika	117	   slika	118	   slika	119	   slika	120	   slika	121	   slika	122	   slika	123




Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
5 km


kona´┐Żni
rezultat


Bodovi

1 KOCEI´┐Ż Marin TK Split S 00:10:09 00:34:25 00:44:34 00:16:30 01:01:05 100
2 BEBI´┐Ż Mijo TK Split S 00:10:16 00:34:19 00:44:35 00:18:50 01:03:27 90
3 GOBIN Ivan TK Zadar S 00:12:12 00:37:54 00:50:06 00:18:06 01:08:13 85
4 TIJARDOVI´┐Ż Kre´┐Żimir TK Split S 00:11:09 00:38:56 00:50:05 00:18:28 01:08:34 80
5 SARI´┐Ż Viktor TK Zagreb S 00:12:54 00:39:05 00:51:59 00:17:26 01:09:26 75
6 KARANOVI´┐Ż Bojan TK Dynamic J 00:10:11 00:39:54 00:50:05 00:19:26 01:09:32 70
7 ´┐ŻKEVIN Darko TK Zagreb V 00:10:14 00:39:53 00:50:07 00:20:10 01:10:17 65
8 PETKOVI´┐Ż Gordan TK Zrinski Novatec S 00:10:49 00:38:20 00:49:09 00:21:21 01:10:30 60
9 BULI´┐Ż Tin TK Split J 00:10:59 00:40:50 00:51:49 00:18:45 01:10:36 55
10 KOVA´┐ŻEV Ivan TK Split S 00:12:38 00:39:30 00:52:08 00:19:43 01:11:53 50
11 LATINOVI´┐Ż Sr´┐Żan TK Split S 00:10:17 00:41:40 00:51:57 00:19:58 01:11:57 48
12 ´┐ŻO´┐ŻI´┐Ż Ivica TK Zvon´┐Żac V 00:13:19 00:39:47 00:53:06 00:18:57 01:12:04 46
13 RADELJI´┐Ż Ivica TK Split S 00:15:15 00:38:38 00:53:53 00:18:43 01:12:37 44
14 SUPUR Vedran TK Rudolf Pere´┐Żin J 00:12:30 00:41:54 00:54:24 00:21:14 01:15:39 42
15 PARA´┐Ż Zlatko TK Split S 00:12:51 00:41:30 00:54:21 00:22:21 01:16:44 40
16 MIJATOVI´┐Ż Tomislav TK Split S 00:14:10 00:40:18 00:54:28 00:23:03 01:17:31 38
17 ´┐ŻKARE Davor TK Split V 00:12:39 00:43:59 00:56:38 00:21:27 01:18:06 36
18 TUCAK Branko TK Split V 00:12:18 00:45:19 00:57:37 00:20:41 01:18:19 34
19 TUTA Ivan TK Zadar S 00:13:13 00:44:55 00:58:08 00:20:55 01:19:03 32
20 MANDU´┐ŻI´┐Ż Igor individualac S 00:12:58 00:43:06 00:56:04 00:23:02 01:19:06 30
21 SIRUCEK Jaromir individual V 00:12:58 00:41:23 00:54:21 00:24:54 01:19:15 28
22 JAKOVAC Goran TK Swibir V 00:12:29 00:41:05 00:53:34 00:26:16 01:19:51 26
23 VU´┐ŻEMILOVI´┐Ż Boris TK Split S 00:13:09 00:44:40 00:57:49 00:22:09 01:20:00 24
24 PROSO Damir TK Split S 00:14:25 00:45:11 00:59:36 00:20:40 01:20:17 22
25 KU´┐ŻI´┐Ż Dario TK Split V 00:13:07 00:47:49 01:00:56 00:21:48 01:22:45 20
26 ´┐ŻU´┐ŻTI´┐Ż Nata´┐Ża TK Split S 00:14:05 00:47:13 01:01:18 00:21:26 01:22:45 100
27 SINDIK Kristijan TK Split S 00:15:32 00:46:37 01:02:09 00:21:46 01:23:56 18
28 LUKOVI´┐Ż Mladen TK Split V 00:13:57 00:48:06 01:02:03 00:23:31 01:25:36 16
29 BORASKA Igor TK Split V 00:14:55 00:46:13 01:01:08 00:24:55 01:26:04 14
30 ´┐ŻKEVIN Sonja TK Zagreb J 00:11:26 00:49:39 01:01:05 00:25:22 01:26:29 90
31 LOSKOTOVA Danijela individualac S 00:14:18 00:49:16 01:03:34 00:24:27 01:28:02 85
32 LOVRI´┐Ż Ivo TK Zvon´┐Żac V 00:16:24 00:48:28 01:04:52 00:23:16 01:28:09 12
33 ´┐ŻKEVIN Vi´┐Żnja TK Zagreb V 00:17:34 00:47:20 01:04:54 00:23:35 01:28:30 80
34 MAKAJ Romeo TK Split V 00:15:57 00:48:33 01:04:30 00:25:08 01:29:39 10
35 STOIJKOVSKI Dejan individualac V 00:12:38 00:48:34 01:01:12 00:28:53 01:30:06 8
36 ERCEG Vjenceslav individualac S 00:14:53 00:52:54 01:07:47 00:26:25 01:34:14 6
37 PICHLER Teodor TK Vara´┐Żdin V 00:18:55 00:54:13 01:13:08 00:29:41 01:42:50 4
38 KRAGI´┐Ż MARINI´┐Ż Miroslav TK Zvon´┐Żac V 00:17:50 00:59:59 01:17:49 00:29:06 01:46:56 2
39 SPINELLI Armando Zadar V 00:22:42 01:05:32 01:28:14 00:28:59 01:57:14 0
40 JELI´┐Ż - MR´┐ŻELI´┐Ż Gorana TK Split S DNF 0
41 PEZELJ Robert MK Marijan V DNF 0
42 NIMAC Edgar TK Zadar S DNF 0



Rezultati:     super-sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
2,5 km


kona´┐Żni
rezultat


Bodovi

1 -- VATROGASCI ´┐Ż 00:06:24 00:19:48 00:26:12 00:09:23 00:35:36
2 -- ´┐ŻTAFETA SLA´┐ŻANA ´┐Ż 00:05:54 00:21:55 00:27:49 00:09:08 00:36:58
3 -- NAS TRI ´┐Ż 00:08:21 00:19:53 00:28:14 00:09:30 00:37:44
4 GIOVANNINI Marco TC Roma S 00:07:32 00:22:25 00:29:57 00:08:23 00:38:21
5 KOMI´┐Ż Luka TK Split K 00:05:23 00:20:03 00:25:26 00:13:40 00:39:07 100
6 ´┐ŻARI´┐Ż Duje TK Split K 00:05:02 00:20:41 00:25:43 00:13:37 00:39:21 90
7 BEDINI Fabio TC Roma S 00:07:39 00:23:23 00:31:02 00:08:41 00:39:44
8 ´┐ŻARGONJA Dorotea TK Rival MK 00:07:16 00:21:13 00:28:29 00:11:18 00:39:48 100
9 KU´┐ŻI´┐Ż Zdenka TK Split K 00:07:53 00:20:34 00:28:27 00:12:23 00:40:51 90
10 PAND´┐ŻA Leon TK Rival MK 00:07:35 00:21:43 00:29:18 00:12:23 00:41:42 85
11 KATI´┐Ż Vjeko individual S 00:08:22 00:22:40 00:31:02 00:10:58 00:42:02
12 ´┐ŻE´┐ŻELJA Karla TK Rival MK 00:07:33 00:23:32 00:31:05 00:11:03 00:42:09 85
13 -- RIVAL PRO ´┐Ż 00:07:28 00:22:16 00:29:44 00:12:46 00:42:31
14 DAMJANOVI´┐Ż Dragana TK Split K 00:05:56 00:22:15 00:28:11 00:14:23 00:42:35 80
15 CECI´┐Ż Josipa TK Split K 00:06:20 00:23:28 00:29:48 00:12:50 00:42:38 75
16 -- MAHERI ´┐Ż 00:08:14 00:20:05 00:28:19 00:14:55 00:43:14
17 -- ´┐ŻTAFETA GRA´┐ŻANA ´┐Ż 00:07:29 00:23:36 00:31:05 00:12:15 00:43:21
18 PETROVI´┐Ż Lucija TK Rival MK 00:07:33 00:23:30 00:31:03 00:12:20 00:43:24 70
19 JAKOVAC Stjepan TK Swibir K 00:06:14 00:22:32 00:28:46 00:14:51 00:43:37 80
20 LUK´┐ŻI´┐Ż Sr´┐Żan individual S 00:05:59 00:26:00 00:31:59 00:13:07 00:45:06
21 STRENJA Leonarda TK Rival MK 00:08:10 00:23:31 00:31:41 00:14:04 00:45:46 65
22 BILI´┐Ż Kre´┐Żimir individual V 00:08:31 00:26:01 00:34:32 00:11:19 00:45:52
23 ´┐ŻPADINA Dino TK Split MK 00:05:46 00:26:34 00:32:20 00:13:32 00:45:53 75
24 PJETER Nua TK Rival MK 00:07:35 00:27:36 00:35:11 00:10:45 00:45:57 70
25 GRUBER Chiara TK Rival MK 00:07:17 00:25:04 00:32:21 00:14:25 00:46:47 60
26 DIVJAK Boris individual S 00:07:51 00:27:33 00:35:24 00:14:22 00:49:47
27 PUVA´┐ŻA Irina TK Rival MK 00:07:53 00:29:40 00:37:33 00:15:17 00:52:51 55
28 BILI´┐Ż Ivan individualac J 00:09:58 00:28:51 00:38:49 00:14:17 00:53:06
29 -- MJM ´┐Ż 00:08:51 00:33:44 00:42:35 00:11:17 00:53:53
30 BOROVEC Marija individualac V 00:10:08 00:28:39 00:38:47 00:18:12 00:57:00
31 -- KUMICE ´┐Ż 00:08:58 00:35:23 00:44:21 00:15:27 00:59:49




JO´┐Ż REZULTATA





NAJAVA

najava