Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
hrvatski    engleski
 
 
 
 
 
 
 
 
  Foto albumi
 
Aquatlon i supersprint
 
Infozona
 
 
 
  Iz medija - ´┐Żlanci
 
Adventure sport portal
 
3 Sporta
 
Spliteam
 
 
 
 
 
 
 
  Putovanje i smje´┐Żtaj
 
putne informacija
 
 
 
  Ostala doga´┐Żanja
 
satnica doga´┐Żanja
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

ME´┐ŻUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO SPLITA I KUP HRVATSKE U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF TOWN SPLIT AND CROATIAN CUP
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
KUP HRVATSKE
SPLIT, 31. VIII 2013.
english
ITU HTS TKS HFHS   
        Do po´┐Żetka utrke ima jo´┐Ż          Time until Start of the Race.

 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 30.08.



Red.br. Ime i prezime Klub Dr´┐Żava Spol Godi´┐Żte Natjecanje
1 Silvio Ami´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1970 OL
2 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż TK Split CRO M 1988 OL
3 Ivan Kova´┐Żev TK Split CRO M 1977 OL
4 Josipa Ceci´┐Ż Vidos TK Split CRO ´┐Ż 1997 SST
5 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OL
6 Mislav Sutalo ind CRO M 1970 OL
7 Branko Tucak TK Split CRO x x OL-´┐Żtafeta
8 Marijan Radeljic TK Zvon´┐Żac CRO M 1956 OL
9 Daniela Loskotov´┐Ż LABE TRI CLUB CZE ´┐Ż 1976 OL
10 Jarom´┐Żr Sir´┐Ż´┐Żek LABE TRI CLUB CZE M 1962 OL
11 Jurica Cvjetko TK Zageb CRO M 1984 OL
12 Ana Aljinovi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1980 OL
13 Davor ´┐Żkare TK Split CRO M 1958 OL
14 Kre´┐Żimir Tijardovi´┐Ż TK Split CRO x x OL-´┐Żtafeta
15 Mladen Lukovi´┐Ż TK Split CRO M 1964 OL
16 Mijo Bebi´┐Ż TK Split CRO M 1978 OL
17 Damir Proso TK Split CRO M 1973 OL
18 Deni Dumani´┐Ż TK Split CRO M 1967 OL
19 Dario Ku´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1965 OL
20 Robert Rickman Oxford Tri GBR M 1957 SST
21 Milan Popivoda DIF BIKE MNE M x OL-´┐Żtafeta
22 Renato Pilipovi´┐Ż TK Zadar CRO M 1973 SST
23 Edgar Nimac TK Zadar CRO M 1985 OL
24 Martina Ilijani´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1983 OL
25 Ante Klanac TK Zadar CRO M 1994 OL
26 Goran Dani´┐Żi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1984 OL
27 Dora Komi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 2002 SST
28 Luka Komi´┐Ż TK Split CRO M 1996 SST
29 Milivoj Bera´┐Ż ind CRO M 1977 OL
30 Luka ´┐Żupi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1988 OL
31 Dragan Jovanovi´┐Ż PK Vjeverica Kotor MNE M 1977 OL
32 Mario Stjepan Siki´┐Ż TK Petrinja CRO M 1971 OL
33 Hrvoje Radelji´┐Ż TK Zvon´┐Żac CRO M 1986 OL
34 Karlo Ivanu´┐Żi´┐Ż PK Po´┐Żk CRO M 2000 AQ
35 Josip Zivkovi´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1998 SST
36 Goran Perica ind CRO M 1978 OL
37 Predrag Petrovi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1981 OL
38 Dragi´┐Ża Mladenovi´┐Ż TK Zajecar SRB M 1966 OL
39 Diana Vrdoljak TK Split CRO ´┐Ż 1984 OL
40 Petra Kocei´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 2002 AQ
41 Filip Krgovi´┐Ż ind MNE M 1989 OL
42 David Ruzsas Uniqa HUN M 1987 OL
43 Eszter Dudas Uniqa HUN ´┐Ż 1992 OL
44 Damian Fernandez TK Split ESP M 1979 OL
45 Ivo Lovri´┐Ż TK Zvon´┐Żac CRO M 1956 OL
46 Goran ´┐Żuljak ind CRO M 1969 OL
47 Zoran Zupanovi´┐Ż TK Bijeli Bizoni CRO M 1984 OL
48 Marko Goljak ind CRO M 1972 OL
49 Josip Grepo ind CRO M 1981 OL
50 Du´┐Żan Milo´┐Żevi´┐Ż ind MNE M 1984 OL
51 Luka ´┐Żupi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1988 OL
52 Pedja Petrovi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1982 OL
53 Niko Belak ind CRO M 1981 OL
54 Dino Belakusi´┐Ż ind CRO M 1980 OL
55 Jazavci TK Split CRO x x OL-´┐Żtafeta
56 Ante Vuko TK Split CRO M 1974 OL
57 Aishling Mc Carthy ind IRL ´┐Ż 1980 SST
58 Bojan Doli´┐Ż ind CRO M 1984 SST
59 Robert Pezelj TK Split CRO M 1967 OL
60 Toni Kosnjak TK Split CRO M 1976 OL
61 Martin Papista TK Zagreb CRO M 1991 OL
62 Nikola Smoljenovi´┐Ż TK Zvon´┐Żac CRO M 1992 OL
63 Ivica Sosi´┐Ż TK Zvon´┐Żac CRO M 1956 OL
64 Ivan Mihalj TK Bijeli Bizoni CRO M 1982 OL
65 Manuela Stefan´┐Żi´┐Ż TK Rival CRO ´┐Ż 1987 OL
66 Refik Rami´┐Ż TK Split BIH M 1994 OL
67 Ivica Vrankovi´┐Ż ind CRO M 1980 OL
68 Ivan Spanji´┐Ż ind CRO M 1980 SST
69 Miljenko Dvornik ind CRO M 1983 OL
70 Hrvoje ´┐Żurisevi´┐Ż ind CRO M 1978 OL
71 Hrvoje ´┐Żurisevi´┐Ż BK ´┐Żur´┐Żevac CRO M 1978 OL
72 Martin Stefan BK ´┐Żur´┐Żevac CRO M 1996 SST
73 Antonio Persinovi´┐Ż BK ´┐Żur´┐Żevac CRO M 1997 SST
74 Matija Meden Trisport Kamnik SLO M 1993 OL
75 Saso Meden Trisport Kamnik SLO M 1968 OL
76 roko ´┐Żango TK Zadar CRO M 2004 AQ
77 Patrik Pilipovi´┐Ż TK Zadar CRO M 2001 AQ
78 Dino Elezovi´┐Ż Individual CRO x x OL-´┐Żtafeta
79 milivoj berac individual CRO M 1977 OL
80 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OL
81 Daria Pletikapa Zrinski Novatec CRO ´┐Ż 1988 OL
82 Gordan Petkovi´┐Ż Zrinski Novatec CRO M 1985 OL
83 Eugen Jagu´┐Żt Zrinski Novatec CRO M 1994 OL
84 Sini´┐Ża Pezelj Triatlon klub Zadar CRO M 1970 OL
85 Luka Kon´┐Żurat TK Triton CRO M 1982. OL
86 Toni Kosnjak Tk Split CRO M 1976 OL
87 Perina ´┐Żiljeg Zrinski Novatec CRO ´┐Ż 1996. SST
88 Zara Bakovi´┐Ż Zrinski Novatec CRO ´┐Ż 2001. SST
89 Sven Lazi´┐Ż Zrinski Novatec CRO M 1998. SST
90 Leon Pand´┐Ża TK RIVAL CRO M 1999 SST
91 Lea ´┐Że´┐Żelja TK RIVAL CRO ´┐Ż 2001 SST
92 Karla ´┐Że´┐Żelja TK RIVAL CRO ´┐Ż 1999 SST
93 Lucija Petrovi´┐Ż TK RIVAL CRO ´┐Ż 1999 SST
94 Chiara Peru´┐Żko TK PULA CRO ´┐Ż 1999 SST
95 Dorotea ´┐Żargonja TK RIVAL CRO ´┐Ż 2000 SST
96 Pjeter Nua TK RIVAL CRO M 2000 SST
97 Leonarda Strenja TK Rival CRO ´┐Ż 2000. SST
98 Ivan Vuleti´┐Ż Rival CRO M 2002 SST
99 Sara Elezovi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1989 SST
100 Josipa Vuleti´┐Ż Rival CRO ´┐Ż 2002 SST
101 Damir Pavi´┐Ż TK Split CRO M 1980 OL
102 Ante Bebi´┐Ż individual CRO M 1984 OL
103 Marija Dubi´┐Żanec TK Petrinja CRO ´┐Ż 1991 SST
104 Josip Male´┐Ż TK Split CRO M 1994 OL
105 Dr. Adrienn Fent´┐Żs MG Produkt Kaposvari AC HUN M 1977 OL
106 Zsofia Forro MG Produkt Kaposvari AC HUN ´┐Ż 1984 OL
107 Matija Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1987 OL
108 Iva Sindik TK Tivat MNE ´┐Ż 2009 AQ
109 Kristijan Sindik TK Tivat MNE M 1975 OL
110 Damir Biland´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1967 SST
111 Ante Vu´┐Żemilovi´┐Ż Individual CRO M 1969 SST
112 Dino ´┐Żpadina TK Split CRO M 2000 SST
113 Aishling Mc Carthy Individual IRL M 1980 SST
114 Bojan Dodi´┐Ż Individual CRO M 1984 SST
115 Martin Stefan Individual CRO M 1996 SST
116 Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż TK Split CRO M 1959 OL
117 Marino ´┐Żosi´┐Ż Individual CRO M 2001 AQ
118 Tina Vrdoljak TK Split CRO ´┐Ż 1983 OL
119 Aleksandar Grah TK Albona Extreme CRO M 1981 OL
120 Denis Sketako SD Posavje SLO M 1988 OL
121 Marin Aljinovi´┐Ż TK Split CRO M 1975 SST
122 Igor Mandu´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1974 OL
123 Luka Juki´┐Ż TK Split CRO M 1998 SST
124 Nata´┐Ża ´┐Żusti´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1987 OL
125 Ivan Bekavac Individual CRO M 2004 AQ
126 Ante ´┐Żurkovi´┐Ż Individual CRO M 2003 AQ
127 Mihael Zeli´┐Ż Individual CRO M 2000 AQ
128 Slaven Juri´┐Ż Individual CRO M 2004 AQ
129 Josipa Juri´┐Ż Individual CRO ´┐Ż 2007 AQ
130 Isabela Marina Mi´┐Żeti´┐Ż Individual CRO ´┐Ż 2002 AQ
131 Lara Paovi´┐Ż Individual CRO ´┐Ż 2004 AQ
132 Laura Paovi´┐Ż Individual CRO ´┐Ż 2003 AQ
133 Antonio ´┐Żabalj Individual CRO M 2003 AQ
134 Luka ´┐Żabalj Individual CRO M 2005 AQ
135 Bijeli Bizoni Individual CRO x x OL-´┐Żtafeta
136 Novak Djinovic DIF BIKE MNE M 1985 OL-´┐Żtafeta
137 Milan Popivoda DIF BIKE MNE M 1985 OL-´┐Żtafeta
138 Roko Juki´┐Ż HVK Gusar CRO M 2002 AQ
139 Anica Peri´┐Ż PO´┐ŻK CRO ´┐Ż 1999 AQ
140 Manuela Stefani´┐Ż TK Rival CRO ´┐Ż 1997 SST
141 Dejan Patr´┐Żevi´┐Ż TK Zagreb CRO M 1975 OL
142 Roko ´┐Żkibola Tk Zadar CRO M 1994. OL
143 Romeo Makaj TK Split CRO M 1958 OL
144 Borna Mihoci Zrinski Novatec CRO M 1998. SST
145 Denis Ple´┐Że TK 042 Vara´┐Żdin CRO M 1998. SST
146 Matko Medak individual CRO M 1973 SST
147 Jure Bu´┐Żevi´┐Ż TK Split CRO M 1980 OL
148 Mihael Siki´┐Ż OPG Siki´┐Ż CRO M 1974 OL
149 Doris Kureli´┐Ż Tk Rab CRO ´┐Ż 2006 AQ
150 Ema Jure´┐Ża Tk Rab CRO ´┐Ż 2003 AQ
151 Angelina Mia Peran Tk Rab CRO ´┐Ż 2004 AQ
152 Josip Perki´┐Ż Tk Rab CRO M 2000 AQ
153 Luka ´┐Żimi´┐Żi´┐Ż TK Rab CRO M 2003 AQ
154 Duje ´┐Żtoki´┐Ż TK Rab CRO M 2004 AQ
155 Karlo Matu´┐Żan TK Rab CRO M 2001 AQ
156 Dennis Madden DuTri USA M 1982 OL
157 Benjamin Balser TK Frankfurt GER M 1984 OL
158 Riccardo Kuhar TK Split CRO M 1976 OL
159 Filip Sinovcic individual CRO x x OL-´┐Żtafeta
 
















 
sponzori