Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
hrvatski    engleski
 
 
 
 
 
 
 
 
  Foto albumi
 
Aquatlon i supersprint
 
Infozona
 
 
 
  Iz medija - ´┐Żlanci
 
Adventure sport portal
 
3 Sporta
 
Spliteam
 
 
 
 
 
 
 
  Putovanje i smje´┐Żtaj
 
putne informacija
 
 
 
  Ostala doga´┐Żanja
 
satnica doga´┐Żanja
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

ME´┐ŻUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
KUP HRVATSKE
SPLIT, 31. VIII 2013.
english
ITU HTS TKS HFHS   
   

 

Split, 31.08.2013.

15. MARJANSKI ´┐ŻIR


David
 
pobjednik
Daria
 
pobjednica
 
 
 
 
  olimpijski triatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Plivanje
1,5 km


bicikla
37,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
10 km


kona´┐Żni
rezultat


1 BAJAI Peter Mogyi triatlon S2
0:19:23
1:03:17 1:22:40 0:34:23 1:57:06
2 RUZSAS David Individual S1
0:19:20
1:03:16 1:22:36 0:35:33 1:58:13
3 MEDEN Matija Individual S1
0:19:39
1:03:58 1:23:37 0:35:34 1:59:14
4 PETKOVI´┐Ż Gordan TK Zrinski Novatec S1
0:22:44
1:02:16 1:25:00 0:34:50 1:59:49
5 PATR´┐ŻEVI´┐Ż Dejan TK Zagreb S2
0:21:30
1:03:38 1:25:08 0:35:40 2:00:47
6 JAZAVCI ´┐Żt
0:19:30
1:05:45 1:25:15 0:36:01 2:01:18
7 JAGU´┐ŻT Eugen TK Zrinski Novatec J
0:20:33
1:04:34 1:25:07 0:37:23 2:02:32
8 MEDEN Sa´┐Żo Individual V2
0:22:34
1:02:34 1:25:08 0:37:43 2:02:53
9 PAPI´┐ŻTA Martin TK Zagreb S1
0:19:42
1:05:28 1:25:10 0:39:51 2:05:04
10 < PLETIKAPA Daria TK Zrinski Novatec S 1
0:19:43
1:08:31 1:28:14 0:39:00 2:07:16
11 LATINOVI´┐Ż Sr´┐Żan TK Split S1
0:21:12
1:04:03 1:25:15 0:44:58 2:10:15
12 SKETAKO Denis Individual S1
0:26:25
1:05:29 1:31:54 0:38:37 2:10:33
13 KOVA´┐ŻEV Ivan TK Split S2
0:25:12
1:04:14 1:29:26 0:41:28 2:10:54
14 DIF BIKE 1 ´┐Żt
0:24:38
1:08:39 1:33:17 0:38:39 2:11:59
15 KUHAR Riccardo TK Split S2
0:25:09
1:04:20 1:29:29 0:42:36 2:12:07
16 DUDAS Eszter Individual S 1
0:21:28
1:11:27 1:32:55 0:40:31 2:13:28
17 GRAH Aleksandar TK Albona Extreme S2
0:24:46
1:08:01 1:32:47 0:42:36 2:15:24
18 TUTA Ivan TK Zadar S2
0:27:41
1:06:28 1:34:09 0:41:28 2:15:40
19 SMOLJENOVI´┐Ż Nikola TK Zvon´┐Żac S1
0:26:06
1:07:41 1:33:47 0:42:38 2:16:27
20 BIJELI BIZONI ´┐Żt
0:28:16
1:05:54 1:34:10 0:42:33 2:16:46
21 VUKO Ante TK Split S2
0:26:24
1:07:56 1:34:20 0:43:37 2:17:59
22 PEZELJ Robert TK Split V2
0:26:22
1:08:00 1:34:22 0:43:43 2:18:07
23 FORRO Zsofia Individual S 1
0:23:00
1:12:51 1:35:51 0:42:55 2:18:49
24 TRI D ´┐Żt
0:31:38
1:10:22 1:42:00 0:37:09 2:19:11
25 KO´┐ŻNJAK Toni TK Split S2
0:26:45
1:07:44 1:34:29 0:44:54 2:19:24
26 KLANAC Ante TK Zadar J
0:27:41
1:06:32 1:34:13 0:45:48 2:20:03
27 MALE´┐Ż Josip TK Split J
0:23:08
1:11:14 1:34:22 0:46:47 2:21:11
28 SIRU´┐ŻEK Jaromir Individual V3
0:27:13
1:07:19 1:34:32 0:47:31 2:22:05
29 MANDU´┐ŻI´┐Ż Igor TK Split S2
0:26:23
1:08:12 1:34:35 0:48:34 2:23:11
30 VRDOLJAK Diana TK Split S 1
0:23:57
1:13:32 1:37:29 0:46:03 2:23:34
31 DIF BIKE 2 ´┐Żt
0:31:01
1:15:27 1:46:28 0:37:22 2:23:52
32 ´┐ŻKIBOLA Roko TK Zadar J
0:27:25
1:14:33 1:41:58 0:42:32 2:24:32
33 ´┐ŻUPI´┐Ż Luka Individual S1
0:27:41
1:12:00 1:39:41 0:45:49 2:25:31
34 ILIJANI´┐Ż Martina TK Swibir S 2
0:27:47
1:15:15 1:43:02 0:44:14 2:27:17
35 ´┐ŻO´┐ŻI´┐Ż Ivica TK Zvon´┐Żac V4
0:29:27
1:09:37 1:39:04 0:49:24 2:28:30
36 KU´┐ŻI´┐Ż Dario TK Split V2
0:27:39
1:15:40 1:43:19 0:45:12 2:28:33
37 ´┐ŻIKI´┐Ż Mario Stjepan TK Petrinja V1
0:24:31
1:10:00 1:34:31 0:54:26 2:28:59
38 ´┐ŻUPANOVI´┐Ż Zoran Individual S1
0:28:07
1:12:09 1:40:16 0:48:42 2:29:01
39 FERNANDEZ Damian Individual S2
0:28:14
1:17:28 1:45:42 0:44:51 2:30:35
40 BU´┐ŻEVI´┐Ż Jure Individual S2
0:30:55
1:15:06 1:46:01 0:46:04 2:32:07
41 ´┐ŻKARE Davor TK Split V4
0:27:35
1:14:19 1:41:54 0:50:25 2:32:21
42 PERICA Goran Individual S2
0:23:07
1:26:17 1:49:24 0:46:00 2:35:27
43 BERA´┐Ż Milivoj Individual S2
0:27:31
1:18:48 1:46:19 0:50:00 2:36:20
44 NIMAC Edgar TK Zadar S1
0:24:43
1:20:29 1:45:12 0:51:42 2:36:56
45 BELAK Niko Individual S2
0:34:14
1:16:25 1:50:39 0:46:29 2:37:09
46 GRGAT Mario Individual S2
0:28:06
1:24:47 1:52:53 0:44:55 2:37:50
47 AMI´┐ŻI´┐Ż Silvio Individual V1
0:31:49
1:22:57 1:54:46 0:45:09 2:39:58
48 RAMI´┐Ż Refik TK Split J
0:33:40
1:09:37 1:43:17 0:57:48 2:41:06
49 ALJINOVI´┐Ż Ana TK Split S 2
0:32:04
1:20:08 1:52:12 0:48:52 2:41:06
50 FENTOS Adrienn Individual S 2
0:31:08
1:18:45 1:49:53 0:51:16 2:41:10
51 MADDEN Dennis Du3 S2
0:31:22
1:19:10 1:50:32 0:52:12 2:42:46
52 PETROVI´┐Ż Predrag Individual S2
0:27:40
1:20:54 1:48:34 0:55:19 2:43:55
53 MAKAJ Romeo TK Split V4
0:31:57
1:18:15 1:50:12 0:54:01 2:44:15
54 BELAKUSI´┐Ż Dino Individual S2
0:29:07
1:20:11 1:49:18 0:56:24 2:45:44
55 GREPO Josip Individual S2
0:31:16
1:17:27 1:48:43 0:57:03 2:45:47
56 KRGOVI´┐Ż Filip Individual S1
0:34:16
1:10:24 1:44:40 1:01:44 2:46:26
57 LUKOVI´┐Ż Mladen TK Split V2
0:31:06
1:22:59 1:54:05 0:53:06 2:47:13
58 ´┐ŻURI´┐ŻEVI´┐Ż Hrvoje Individual S2
0:33:53
1:16:39 1:50:32 0:56:46 2:47:20
59 LOVRI´┐Ż Ivo TK Zvon´┐Żac V4
0:35:44
1:19:17 1:55:01 0:52:22 2:47:25
60 MIHALJ Ivan Individual S2
0:30:54
1:20:08 1:51:02 0:56:59 2:48:02
61 SINDIK Kristijan TK Split S2
0:39:35
1:22:19 2:01:54 0:48:32 2:50:28
62 ´┐ŻIKI´┐Ż Mihael Individual S2
0:29:35
1:30:55 2:00:30 0:50:39 2:51:10
63 VUJOVI´┐Ż Dra´┐Żko TK Split V3
0:30:26
1:25:39 1:56:05 0:56:30 2:52:37
64 KRSTI´┐Ż Emilijo TK Zadar V2
0:31:42
1:19:21 1:51:03 1:01:34 2:52:40
65 BEBI´┐Ż Ante Individual S1
0:24:20
1:14:30 1:38:50 1:14:40 2:53:33
66 VRANKOVI´┐Ż Ivica Individual S2
0:27:34
1:25:04 1:52:38 1:02:38 2:55:18
67 DANI´┐ŻI´┐Ż Goran Individual S1
0:35:08
1:25:12 2:00:20 0:56:43 2:57:06
68 RADELJI´┐Ż Hrvoje TK Zvon´┐Żac S1
0:31:48
1:35:36 2:07:24 0:54:05 3:01:30
69 PEZELJ Sini´┐Ża TK Zadar V1
0:27:39
1:26:55 1:54:34 1:07:15 3:01:50
70 PAVI´┐Ż Damir Individual S2
0:30:30
1:31:55 2:02:25 1:01:26 3:03:53
71 DUBI´┐ŻANAC Marija Individual S 1
0:42:30
1:29:19 2:11:49 0:58:34 3:10:25
72 DVORNIK Miljenko Individual S2
0:35:56
1:36:32 2:12:28 1:01:14 3:13:43
73 RADELJI´┐Ż Marijan TK Zvon´┐Żac V4
0:43:16
1:34:34 2:17:50 0:59:44 3:17:36
74 MEDAK Matko Individual V1
0:41:29
1:35:48 2:17:17 1:08:50 3:26:09
75 ´┐ŻULJAK Goran Individual V1
DNF
76 CURKE ´┐Żt
DNF
77 ´┐ŻU´┐ŻTI´┐Ż Nata´┐Ża TK Split S 1
DNS





    super-sprint triatlon:
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
2,5 km


kona´┐Żni
rezultat


1 ´┐ŻIVKOVI´┐Ż Josip TK Zrinski Novatec K 0:04:37 0:14:51 0:19:28 0:09:43 0:29:12
2 JUKI´┐Ż Marino Individual J 0:05:52 0:14:34 0:20:26 0:08:56 0:29:23
3 PLE´┐ŻE Denis TK 042 K 0:06:23 0:14:59 0:21:22 0:10:13 0:31:37
4 PAND´┐ŻA Leon TK Rival K 0:05:54 0:15:46 0:21:40 0:10:50 0:32:31
5 PERU´┐ŻKO Chiara TK Pula K 0:05:55 0:16:00 0:21:55 0:10:41 0:32:36
6 JUKI´┐Ż Luka Individual K 0:04:38 0:17:10 0:21:48 0:11:14 0:33:02
7 ´┐ŻILJEG Perina TK Zrinski Novatec MJ 0:04:57 0:16:48 0:21:45 0:11:28 0:33:14
8 ´┐ŻTEFAN Martin Individual MJ 0:06:33 0:16:23 0:22:56 0:10:26 0:33:23
9 MIHOCI Borna TK Zrinski Novatec K 0:06:27 0:16:07 0:22:34 0:10:51 0:33:26
10 TUCAK Branko TK Split V 0:06:17 0:16:34 0:22:51 0:10:40 0:33:32
11 ´┐ŻIKI´┐Ż Mario Stjepan TK Petrinja V 0:05:54 0:15:55 0:21:49 0:12:16 0:34:06
12 LAZI´┐Ż Sven TK Zrinski Novatec K 0:06:25 0:15:08 0:21:33 0:12:55 0:34:29
13 PETROVI´┐Ż Lucija TK Rival K 0:06:08 0:17:39 0:23:47 0:10:51 0:34:39
14 BAKOVI´┐Ż Zara TK Zrinski Novatec MK 0:05:53 0:17:48 0:23:41 0:11:21 0:35:03
15 NUA Pjeter TK Rival MK 0:06:11 0:17:36 0:23:47 0:11:23 0:35:12
16 ´┐ŻE´┐ŻELJA Karla TK Rival K 0:06:21 0:17:22 0:23:43 0:11:49 0:35:33
17 RICKMAN Robert Individual V 0:07:46 0:16:28 0:24:14 0:11:40 0:35:55
18 ´┐ŻARGONJA Dorotea TK Rival MK 0:06:21 0:17:23 0:23:44 0:12:31 0:36:16
19 ´┐ŻE´┐ŻELJA Lea TK Rival MK 0:06:09 0:17:39 0:23:48 0:12:41 0:36:30
20 VU´┐ŻEMILOVI´┐Ż Ante Individual V 0:08:11 0:16:55 0:25:06 0:11:37 0:36:43
21 KOMI´┐Ż Dora TK Split MK 0:05:40 0:19:27 0:25:07 0:11:42 0:36:50
22 STRENJA Leonarda TK Rival MK 0:06:17 0:17:34 0:23:51 0:13:38 0:37:30
23 VULETI´┐Ż Ivan TK Rival MK 0:08:17 0:19:06 0:27:23 0:10:44 0:38:08
24 PETKOVI´┐Ż Sini´┐Ża Individual V 0:08:27 0:18:40 0:27:07 0:12:04 0:39:13
25 BILAND´┐ŻI´┐Ż Damir Individual V 0:07:36 0:19:45 0:27:21 0:11:52 0:39:15
26 PILIPOVI´┐Ż Renato TK Zadar V 0:08:05 0:20:53 0:28:58 0:12:09 0:41:08
27 CECI´┐Ż VIDO´┐Ż Josipa TK Split MJ 0:06:14 0:19:49 0:26:03 0:15:05 0:41:10
28 ´┐ŻPANJI´┐Ż Ivan Individual S 0:09:24 0:20:40 0:30:04 0:11:30 0:41:35
29 DUBI´┐ŻANAC Marija Individual S 0:09:18 0:19:42 0:29:00 0:13:15 0:42:17
30 ´┐ŻTEFANI´┐Ż Manuela TK Rival MJ 0:08:14 0:20:59 0:29:13 0:14:43 0:43:57
31 ALJINOVI´┐Ż Marin Individual S 0:09:34 0:20:09 0:29:43 0:14:19 0:44:03
32 McCARTHY Aishling Individual S 0:11:36 0:21:25 0:33:01 0:11:17 0:44:19
33 DOLI´┐Ż Bojan Individual S 0:11:34 0:21:27 0:33:01 0:11:17 0:44:19
34 VULETI´┐Ż Josipa TK Rival MK 0:10:34 0:23:00 0:33:34 0:13:54 0:47:29







    aquatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Plivanje
150 m


tr´┐Żanje
600 m


kona´┐Żni
rezultat


1 Karlo IVANU´┐ŻI´┐Ż TK Zrinski Novatec M 13 - 14 godina 0:04:33
2 Anica PERI´┐Ż Individual W 14+ godina 0:04:42
3 Roko ´┐ŻANGO TK 042 M 9 - 10 godina 0:05:12
4 Petra KOCEI´┐Ż TK Rival W 11 - 12 godina 0:05:13
5 Duje KLEPO TK Pula M 9 - 10 godina 0:06:28
6 Patrik PILIPOVI´┐Ż Individual M 11 - 12 godina 0:06:31
7 Ana KRALJEVI´┐Ż TK Zrinski Novatec W do 8 godina 0:06:53
8 Marino ´┐ŻOSI´┐Ż Individual M 11 - 12 godina 0:07:22
9 Laura PEOVI´┐Ż TK Zrinski Novatec W 9 - 10 godina 0:08:25
10 Luka ´┐ŻABALJ TK Split M do 8 godina 0:09:13
11 Isabela Marina MI´┐ŻETI´┐Ż TK Petrinja W 11 - 12 godina 0:09:21
12 Mihael ZELI´┐Ż TK Zrinski Novatec M 13 - 14 godina 0:09:26
13 Ante ´┐ŻURKOVI´┐Ż TK Rival M 9 - 10 godina 0:09:30
14 Ivan BEKAVAC TK Zrinski Novatec M 9 - 10 godina 0:09:40
15 Antonio ´┐ŻABALJ TK Rival M 9 - 10 godina 0:09:41
16 Slaven JURI´┐Ż TK Rival M 9 - 10 godina 0:10:20
17 Josipa JURI´┐Ż Individual W do 8 godina 0:10:24








REZULTATI GRABAR SPORT


 






 
sponzori