Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

ME´┐ŻUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO SPLITA I DR´┐ŻAVNO PRVENSTVO HRVATSKE U OLIMPIJSKOM TRIATLONU

 
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
DR´┐ŻAVNO PRVENSTVO
SPLIT, 23. VIII 2014.
english
ITU HTS TKS HFHS   
 

INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF TOWN SPLIT AND CROATIAN CHAMPIONSHIP

 
 

List of registered competitors until 21.08.2014.



num Name and forname Club State Gender Birthyear Competition
1 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż TK Split CRO M 1988 OL elite
2 Deni Dumani´┐Ż TK Split CRO M 1967 OL
3 Sini´┐Ża Pezelj Triatlon klub Zadar CRO M 1970 OL
4 Gordan Petkovi´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1985 OL
5 Mihailo ´┐Żivkovi´┐Ż TK Spartak, Beograd SRB M 1977 OL
6 Patrik Pilipovi´┐Ż TK Zadar CRO M 2001 AQ
7 Renato Pilipovi´┐Ż TK Zadar CRO M 1973 OL
8 Mario Stjepan ´┐Żiki´┐Ż TK Petrinja CRO M 1971 OL
9 Marija Dubi´┐Żanec TK Petrinja CRO ´┐Ż 1991 OL elite
10 Filip Lazi´┐Ż TK Split CRO M 1995 OL
11 Marijan Radeljic TK Zvon´┐Żac CRO M 1956 OL
12 Manuela ´┐Żtefani´┐Ż TK Rival CRO ´┐Ż 1997 SST
13 Roko ´┐Żango TK Zadar CRO M 2004 AQ
14 Dejan Patr´┐Żevi´┐Ż TK Zagreb CRO M 1975 OL
15 Edgar Nimac TK Zagreb CRO M 1985 OL
16 Goran Dani´┐Żi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1984 OL
17 Dragan Jovanovi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1977 OL
18 Ivan Mati´┐Ż TK Zagreb CRO M 1970 OL
19 Goran Perica ind CRO M 1978 OL
20 Dario Ku´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1965 OL
21 Damir Pavi´┐Ż TK Split CRO M 1980 OL
22 Vida Medi´┐Ż Triogy Racing SRB ´┐Ż 1992 OL
23 Tomislav Mijatovi´┐Ż TK Split CRO M 1980 OL
24 ´┐Żeljka Kri´┐Żtopi´┐Ż TK Petrinja CRO ´┐Ż 1982 OL
25 Dalibor Vujevi´┐Ż ind CRO M 1982 OL
26 Matija Meden TK Trisport Kamnik SLO M 1993 OL
27 Silvio Ami´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1970 OL
28 Diana Vrdoljak TK Split CRO ´┐Ż 1984 OL elite
29 Dunja Gorup TK Zagreb CRO ´┐Ż 1984 OL
30 Marko Goljak TK Zagreb CRO M 1972 OL
31 Jaromir Sirucek Labe Tri Club CZE M 1962 OL
32 Daniela Siruckova Labe Tri Club CZE ´┐Ż 1976 OL
33 Stipe Brni´┐Żevi´┐Ż TK Split CRO M 1970 SST
34 DIF BIKE
   Novak ´┐Żinovi´┐Ż
   --
   --

  DIF BIKE
  --
  --  

 MNE
 --
 --

 M
 x
 x

 1985
 --
 --

 OL
   ´┐Żtafeta
35 Goran ´┐Żuljak ind CRO M 1969 OL
36 Edi Radeticchio TK Pula CRO M 1975 OL elite
37 Marino Juki´┐Ż TK Split CRO M 1995 OL elite
38 Josip ´┐Żivkovi´┐Ż TK Petar Zrinski CRO M 1998 SST
39 Matija Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1987 OL elite
40 Mile Modic TKX CRO M 1980 OL
41 Ivan Szabo TK Swibir CRO M 1974 OL
42 Branimir Baji´┐Ż TK Me´┐Żimurje CRO M 1978 OL
43 Ivan Vu´┐Żemilovi´┐Ż APK Mladost Zagreb CRO M 2000 AQ
44 Ela Vu´┐Żemilovi´┐Ż TK Petar Zrinski CRO ´┐Ż 1997 SST
45 Boris Vu´┐Żemilovi´┐Ż TK Split CRO M 1972 OL
46 Hunter
   Vu´┐Żemilovi´┐Ż
   --
   --

  --
  --
  --  

 CRO
 --
 --

 x
 x
 x

 --
 --
 --

 OL
   ´┐Żtafeta
47 Vitomir Milo´┐Żevi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1987 SST
48 Luka ´┐Żupi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1988 OL
49 Marko Butulja TK Herceg Novi MNE M 1982 OL
50 Predrag Petrovi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1982 OL
51 Igor Majer TK Podgorica MNE M 1981 OL
52 Dra´┐Żko Mili´┐Ż TK Podgorica MNE M 1985 OL
53 Ivan Mihalj TK Bijeli Bizoni CRO M 1982 OL
54 Petra Kocei´┐Ż CRO ´┐Ż 2002 AQ
55 Marin Kocei´┐Ż TK Swibir CRO M 1975 OL elite
56 Josip Grepo TK Podstrana CRO M 1981 OL
57 Maja Be´┐Żevi´┐Ż Vlajo ind CRO ´┐Ż 1984 SST
58 Gordan Zelenika TK Zagreb CRO M 1962 OL
59 ´┐Żan Smoje TK Split CRO M 1972 OL
60 Damir Proso TK Podstrana CRO M 1973 SST
61 Ivan ´┐Żpanji´┐Ż TK Podstrana CRO M 1980 OL
62 Toni Elezovi´┐Ż TK Split CRO M 1993 OL elite
63 Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż TK Split CRO M 1959 OL
64 Nikola Vu´┐Żemilovi´┐Ż TK Split CRO M 1976 SST
65 Ante Vu´┐Żemilovi´┐Ż TK Split CRO M 1969 SST
66 Davor Damjanovi´┐Ż TK Petrinja CRO M 1975 OL
67 Niko Kocijan TK Swibir CRO M 2005 AQ
68 Dean Kocijan TK Swibir CRO M 1974 OL
69 Roko ´┐Żkibola TK Zadar CRO M 1994 OL
70 Eszter Dud´┐Żs Uniqa Team ´┐Żjbuda se HUN ´┐Ż 1992 OL
71 D´┐Żvid Ruzs´┐Żs Uniqa Team ´┐Żjbuda se HUN M 1987 OL
72 Branimir Blaji´┐Ż TK Me´┐Żimurje CRO M 1978 OL
73 Teodor Pichler TK Vara´┐Żdin CRO M 1951 OL
74 Sonja ´┐Żkevin TK Swibir CRO ´┐Ż 1995 OL elite
75 Ivica Vrgo´┐Ż ind BIH M 1977 SST
76 Marko Franji´┐Ż TK Petrinja CRO M 1978 OL elite
77 Romeo Makaj TK Split CRO M 1958 OL
78 Vanesa Vuljan TK Split CRO ´┐Ż 1998 SST
79 Davor Damjanovi´┐Ż TK Petrinja CRO M 1975 OL elite
80 Irwin Villamil Abril Trionix ESP M 1977 OL
81 Vladimir ´┐Żic TK Swibir CRO M 1985 OL
82 Marin Toki´┐Ż TK Swibir CRO M 1997 SST
83 Matija Krivec TK Swibir CRO M 1991 OL elite
84 Matija Avirovi´┐Ż TK Swibir CRO M 1994 OL
85 Mirta Toki´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1994 OL elite
86 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OL
87 Miro Pivac TSV Baden Triathlon GER M 1981 SST
88 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OL
89 ´┐Żeljko Ki´┐Żek TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1976 OL
90 Mladen Lukovi´┐Ż TK Split CRO M 1964 OL
91 ´┐Żeljko Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1958 OL
92 Branko Razum TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1968 OL
93 Ideala
   Ivana Aljinovi´┐Ż
   Marinko Duka
   Mario Peri´┐Ż

  --
  --
  --  

 CRO
 CRO
 CRO

 ´┐Ż
 M
 M

 1995
 1977
 1981

 OL
   ´┐Żtafeta
94 Ognjen Stojanovi´┐Ż TK"Triogy Racing" SRB M 1990 OL
95 Igor Mandu´┐Żi´┐Ż TK Podstrana CRO M 1974 OL
96 Toni Kli´┐Żki´┐Ż ind CRO M 1987 OL
97 Gordana Brali´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1980 OL
98 Milan Popivoda TK Bar MNE M 1985 OL
99 Matko Medak ind CRO M 1973 SST
100 Ante Bebi´┐Ż TK Podstrana CRO M 1984 OL
101 Martin Papi´┐Żta TK Zagreb CRO M 1991 OL elite
102 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OL
103 Branko Toki´┐Ż TK Swibir CRO M 1965 SST
104 Lovro ´┐Żali´┐Ż TK Swibir CRO M 1999 SST
105 Kre´┐Żimir ´┐Żali´┐Ż TK Swibir CRO M 1963 SST
106 Tk.X - 1
   Male´┐Ż
   --
   --

  TK Podstrana
  --
  --  

 CRO
 --
 --

 M
 --
 --

 1994
 --
 --

 OL
   ´┐Żtafeta
107 Karlo Vuki´┐Ż TK Maksimir CRO M 1989 OL elite
108 Marko Rafaj TK Swibir CRO M 1974 OL
109 Karlo Belaku´┐Żi´┐Ż PK More - ´┐Żibenik CRO M 2006 AQ
110 Lara Belaku´┐Żi´┐Ż PK More - ´┐Żibenik CRO ´┐Ż 2003 AQ
111 Dino Belaku´┐Żi´┐Ż BK Pedala - ´┐Żibenik CRO M 1980 OL
112 Nenad Vudri´┐Ż MK Marjan CRO M 1980 OL
113 Nal Kuzmani´┐Ż TK Podstrana CRO M 1991 OL
114 Vitezovi Orijenta
   Luka Juki´┐Ż
   Luka Miolin
   Tomislav Bre´┐Żi´┐Ż

  ind
  ind
  ind  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 --
 1980
 --

 OL
   ´┐Żtafeta
115 Perina Siljeg HTS CRO ´┐Ż 1996 SST
116 Sara Elezovi´┐Ż ind CRO ´┐Ż 1989 SST
117 Ivan Mi´┐Żkulin TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1973 OL
118 Hrvoje Me´┐Żtri´┐Ż TK Swibir CRO M 1983 SST
119 Vjeko Kati´┐Ż ind CRO M 1981 SST
120 Karlo Ivanu´┐Żi´┐Ż PK Po´┐Żk CRO M 2000 AQ
121 TK BAR
   Milan Popivoda
   Milo´┐Ż Miki´┐Ż
   Emir Zagora

  TK Bar
  TK Bar
  TK Bar  

 MNE
 MNE
 MNE

 M
 M
 M

 --
 --
 --

 OL
   ´┐Żtafeta
122 Miroslav Ko´┐Żi´┐Ż TK Petar Zrinski CRO M 1977 OL
123 Denis Ple´┐Że TK Petar Zrinski CRO M 1998 SST
124 Zara Bakovi´┐Ż TK Petar Zrinski CRO ´┐Ż 2001 SST
125 Dorotea Dadi´┐Ż TK Petar Zrinski CRO ´┐Ż 1994 SST
126 D´┐Żvid G´┐Żbb Kistarcsai VSRC HUN M 1987 OL
127 Milivoj Bera´┐Ż BK Fortica CRO M 1977 OL
128 Niko Belak BK Pedala CRO M 1981 OL
129 Eugen Jagu´┐Żt TK Petar Zrinski CRO M 1994 SST
130 Ivica Vrankovi´┐Ż ind CRO M 1980 SST
131 ´┐Żtafeta
   Robert Pezelj
   Jure Bu´┐Żevi´┐Ż
   Zdravko Jadrijev

  --
  --
  --  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 --
 --
 --

 OL
   ´┐Żtafeta
132 Hrvoje tur´┐Żi´┐Ż TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1990 SST
 








 
sponzori