Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO SPLITA I DRŽAVNO PRVENSTVO HRVATSKE U OLIMPIJSKOM TRIATLONU

 
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
DRŽAVNO PRVENSTVO
SPLIT, 23. VIII 2014.
english
ITU HTS TKS HFHS   
 

INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF TOWN SPLIT AND CROATIAN CHAMPIONSHIP

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 21.08.2014.



Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Srđan Latinović TK Split CRO M 1988 OL elite
2 Deni Dumanić TK Split CRO M 1967 OL
3 Siniša Pezelj Triatlon klub Zadar CRO M 1970 OL
4 Gordan Petković TK Zrinski Novatec CRO M 1985 OL
5 Mihailo Živković TK Spartak, Beograd SRB M 1977 OL
6 Patrik Pilipović TK Zadar CRO M 2001 AQ
7 Renato Pilipović TK Zadar CRO M 1973 OL
8 Mario Stjepan Šikić TK Petrinja CRO M 1971 OL
9 Marija Dubičanec TK Petrinja CRO Ž 1991 OL elite
10 Filip Lazić TK Split CRO M 1995 OL
11 Marijan Radeljic TK Zvončac CRO M 1956 OL
12 Manuela Štefanić TK Rival CRO Ž 1997 SST
13 Roko Šango TK Zadar CRO M 2004 AQ
14 Dejan Patrčević TK Zagreb CRO M 1975 OL
15 Edgar Nimac TK Zagreb CRO M 1985 OL
16 Goran Daničić TK Herceg Novi MNE M 1984 OL
17 Dragan Jovanović TK Herceg Novi MNE M 1977 OL
18 Ivan Matić TK Zagreb CRO M 1970 OL
19 Goran Perica ind CRO M 1978 OL
20 Dario Kučić TK Split CRO M 1965 OL
21 Damir Pavić TK Split CRO M 1980 OL
22 Vida Medić Triogy Racing SRB Ž 1992 OL
23 Tomislav Mijatović TK Split CRO M 1980 OL
24 Željka Krištopić TK Petrinja CRO Ž 1982 OL
25 Dalibor Vujević ind CRO M 1982 OL
26 Matija Meden TK Trisport Kamnik SLO M 1993 OL
27 Silvio Amižić TK Split CRO M 1970 OL
28 Diana Vrdoljak TK Split CRO Ž 1984 OL elite
29 Dunja Gorup TK Zagreb CRO Ž 1984 OL
30 Marko Goljak TK Zagreb CRO M 1972 OL
31 Jaromir Sirucek Labe Tri Club CZE M 1962 OL
32 Daniela Siruckova Labe Tri Club CZE Ž 1976 OL
33 Stipe Brničević TK Split CRO M 1970 SST
34 DIF BIKE
   Novak Đinović
   --
   --

  DIF BIKE
  --
  --  

 MNE
 --
 --

 M
 x
 x

 1985
 --
 --

 OL
   štafeta
35 Goran Čuljak ind CRO M 1969 OL
36 Edi Radeticchio TK Pula CRO M 1975 OL elite
37 Marino Jukić TK Split CRO M 1995 OL elite
38 Josip Živković TK Petar Zrinski CRO M 1998 SST
39 Matija Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1987 OL elite
40 Mile Modic TKX CRO M 1980 OL
41 Ivan Szabo TK Swibir CRO M 1974 OL
42 Branimir Bajić TK Međimurje CRO M 1978 OL
43 Ivan Vučemilović APK Mladost Zagreb CRO M 2000 AQ
44 Ela Vučemilović TK Petar Zrinski CRO Ž 1997 SST
45 Boris Vučemilović TK Split CRO M 1972 OL
46 Hunter
   Vučemilović
   --
   --

  --
  --
  --  

 CRO
 --
 --

 x
 x
 x

 --
 --
 --

 OL
   štafeta
47 Vitomir Milošević TK Herceg Novi MNE M 1987 SST
48 Luka Čupić TK Herceg Novi MNE M 1988 OL
49 Marko Butulja TK Herceg Novi MNE M 1982 OL
50 Predrag Petrović TK Herceg Novi MNE M 1982 OL
51 Igor Majer TK Podgorica MNE M 1981 OL
52 Draško Milić TK Podgorica MNE M 1985 OL
53 Ivan Mihalj TK Bijeli Bizoni CRO M 1982 OL
54 Petra Koceić CRO Ž 2002 AQ
55 Marin Koceić TK Swibir CRO M 1975 OL elite
56 Josip Grepo TK Podstrana CRO M 1981 OL
57 Maja Bešević Vlajo ind CRO Ž 1984 SST
58 Gordan Zelenika TK Zagreb CRO M 1962 OL
59 Žan Smoje TK Split CRO M 1972 OL
60 Damir Proso TK Podstrana CRO M 1973 SST
61 Ivan Španjić TK Podstrana CRO M 1980 OL
62 Toni Elezović TK Split CRO M 1993 OL elite
63 Draško Vujović TK Split CRO M 1959 OL
64 Nikola Vučemilović TK Split CRO M 1976 SST
65 Ante Vučemilović TK Split CRO M 1969 SST
66 Davor Damjanović TK Petrinja CRO M 1975 OL
67 Niko Kocijan TK Swibir CRO M 2005 AQ
68 Dean Kocijan TK Swibir CRO M 1974 OL
69 Roko Škibola TK Zadar CRO M 1994 OL
70 Eszter Dudás Uniqa Team újbuda se HUN Ž 1992 OL
71 Dávid Ruzsás Uniqa Team újbuda se HUN M 1987 OL
72 Branimir Blajić TK Međimurje CRO M 1978 OL
73 Teodor Pichler TK Varaždin CRO M 1951 OL
74 Sonja Škevin TK Swibir CRO Ž 1995 OL elite
75 Ivica Vrgoč ind BIH M 1977 SST
76 Marko Franjić TK Petrinja CRO M 1978 OL elite
77 Romeo Makaj TK Split CRO M 1958 OL
78 Vanesa Vuljan TK Split CRO Ž 1998 SST
79 Davor Damjanović TK Petrinja CRO M 1975 OL elite
80 Irwin Villamil Abril Trionix ESP M 1977 OL
81 Vladimir Žic TK Swibir CRO M 1985 OL
82 Marin Tokić TK Swibir CRO M 1997 SST
83 Matija Krivec TK Swibir CRO M 1991 OL elite
84 Matija Avirović TK Swibir CRO M 1994 OL
85 Mirta Tokić TK Swibir CRO Ž 1994 OL elite
86 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OL
87 Miro Pivac TSV Baden Triathlon GER M 1981 SST
88 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OL
89 Željko Kiček TK Rudolf Perešin CRO M 1976 OL
90 Mladen Luković TK Split CRO M 1964 OL
91 Željko Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1958 OL
92 Branko Razum TK Rudolf Perešin CRO M 1968 OL
93 Ideala
   Ivana Aljinović
   Marinko Duka
   Mario Perić

  --
  --
  --  

 CRO
 CRO
 CRO

 Ž
 M
 M

 1995
 1977
 1981

 OL
   štafeta
94 Ognjen Stojanović TK"Triogy Racing" SRB M 1990 OL
95 Igor Mandušić TK Podstrana CRO M 1974 OL
96 Toni Kliškić ind CRO M 1987 OL
97 Gordana Bralić TK Swibir CRO Ž 1980 OL
98 Milan Popivoda TK Bar MNE M 1985 OL
99 Matko Medak ind CRO M 1973 SST
100 Ante Bebić TK Podstrana CRO M 1984 OL
101 Martin Papišta TK Zagreb CRO M 1991 OL elite
102 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OL
103 Branko Tokić TK Swibir CRO M 1965 SST
104 Lovro Čalić TK Swibir CRO M 1999 SST
105 Krešimir Čalić TK Swibir CRO M 1963 SST
106 Tk.X - 1
   Maleš
   --
   --

  TK Podstrana
  --
  --  

 CRO
 --
 --

 M
 --
 --

 1994
 --
 --

 OL
   štafeta
107 Karlo Vukić TK Maksimir CRO M 1989 OL elite
108 Marko Rafaj TK Swibir CRO M 1974 OL
109 Karlo Belakušić PK More - Šibenik CRO M 2006 AQ
110 Lara Belakušić PK More - Šibenik CRO Ž 2003 AQ
111 Dino Belakušić BK Pedala - Šibenik CRO M 1980 OL
112 Nenad Vudrić MK Marjan CRO M 1980 OL
113 Nal Kuzmanić TK Podstrana CRO M 1991 OL
114 Vitezovi Orijenta
   Luka Jukić
   Luka Miolin
   Tomislav Brečić

  ind
  ind
  ind  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 --
 1980
 --

 OL
   štafeta
115 Perina Siljeg HTS CRO Ž 1996 SST
116 Sara Elezović ind CRO Ž 1989 SST
117 Ivan Miškulin TK Rudolf Perešin CRO M 1973 OL
118 Hrvoje Meštrić TK Swibir CRO M 1983 SST
119 Vjeko Katić ind CRO M 1981 SST
120 Karlo Ivanušić PK Pošk CRO M 2000 AQ
121 TK BAR
   Milan Popivoda
   Miloš Mikić
   Emir Zagora

  TK Bar
  TK Bar
  TK Bar  

 MNE
 MNE
 MNE

 M
 M
 M

 --
 --
 --

 OL
   štafeta
122 Miroslav Kožić TK Petar Zrinski CRO M 1977 OL
123 Denis Pleše TK Petar Zrinski CRO M 1998 SST
124 Zara Baković TK Petar Zrinski CRO Ž 2001 SST
125 Dorotea Dadić TK Petar Zrinski CRO Ž 1994 SST
126 Dávid Gább Kistarcsai VSRC HUN M 1987 OL
127 Milivoj Berač BK Fortica CRO M 1977 OL
128 Niko Belak BK Pedala CRO M 1981 OL
129 Eugen Jagušt TK Petar Zrinski CRO M 1994 SST
130 Ivica Vranković ind CRO M 1980 SST
131 Štafeta
   Robert Pezelj
   Jure Bučević
   Zdravko Jadrijev

  --
  --
  --  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 --
 --
 --

 OL
   štafeta
132 Hrvoje turčić TK Rudolf Perešin CRO M 1990 SST
 








 
sponzori