Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH - COMPETITORS LIST
english  

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 03.09.2015.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Srđan Latinović Split CRO M 1988 OT
2 Silvio Amižic TK Split CRO M 1970 OT
3 Žan Smoje TK Split CRO M 1972 OT
4 Ivica Vrgoč Livno BIH M 1977 OT
5 Ivan Mihalj TK Bijeli Bizoni CRO M 1982 OT
6 Zvonko Škorić TK Zadar CRO M 1982 OT
7 Roko Šango TK Zadar CRO M 2004 AQ
8 Milivoj Berač BK Fortica CRO M 1977 SST
9 Branimir Rajtar Zagreb CRO M 1986 OT
10 Marija Dubičanac TK Petrinja CRO Ž 1991 OT
11 Petra Dizdar TK Split CRO M 1984 OT
12 Renato Pilipović TK Zadar CRO M 1973 OT
13 Patrik Pilipović TK Zadar CRO M 2001 SST
14 Dunja Gorup TK Zagreb CRO Ž 1984 OT
15 Edgar Nimac TK Zadar CRO M 1985 OT
16 Maja Bonačić TK Swibir CRO Ž 1985 OT
17 Kristijan Sindik TK Tivat MNE M 1975 OT
18 Sonja Škevin TK Swibir CRO Ž 1995 OT
19 Martina Lukšić TK Split CRO Ž 1996 SST
20 Manuela Štefanić TK Rival CRO Ž 1997 SST
21 Matija Lukina TK Rudolf Perešin G. Stubica CRO M 1987 OT
22 Branko Razum TK Rudolf Perešin G. Stubica CRO M 1968 OT
23 Blaž Čajko TK Rudolf Perešin G. Stubica CRO M 1998 SST
24 Željko Lukina TK Rudolf Perešin G. Stubica CRO M 1958 OT
25 Mladen Frankić Split CRO M 1981 OT
26 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OT
27 Dino Belakušić BK Fortica-pedala Šibenik CRO M 1980 SST
28 BK Fortica
   Goran Perica
   Milivoj Berać
   Dino Belakušić

 BK Fortica
 BK Fortica
 BK Fortica  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 1978
 1977
 1980

 OT
   štafeta
29 Ognjen Stojanović TK"Triogy Racing", Novi Sad SRB M 1990 OT
30 Željko Kliček TK Rudolf Perešin,G. Stubica CRO M 1976 OT
31 Marko Božiković TK Split CRO M 1986 SST
32 Goran Perica BK Fortica CRO M 1978 SST
33 Dávid Ruzsás Uniqa Team Újbuda HUN M 1987 OT
34 Branko Tucak TK Split CRO M 1963 SST
35 Srđan Oršulić TK Split CRO M 1991 SST
36 Igor Mandušić TK X Podstrana CRO M 1974 OT
37 Žestoki trio
   Diana Vrdoljak
   Marina Mandušić
   Vinko Sliško

  TK Split
  BK Livno
  AK Puls  

  CRO
  BIH
  BIH

  Ž
  Ž
  M

  1984
  1998
  1989

  OT
   štafeta
38 Nermin Palić Jablanica BIH M 1986 OT
39 Ivan Španjić TK X Podstrana CRO M 1980 OT
40 Milan Tomin TK "Triogy Racing" Novi Sad SRB M 1996 OT
41 Mislav Šutalo Opatija CRO M 1970 OT
42 Matko Medak Komin CRO M 1973 SST
43 Csaba Rendes Dr.Bátorfi-Agria Triatlon Klub HUN M 1983 OT
44 Frane Benzon BK Marjan Split CRO M 1974 OT
45 PEDALA ŠIBENIK
   Vedran Vrebac
   Ante Gelineo
   Nikica Belak

  Šibenik
  Šibenik
  Šibenik  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1981
  1986
  1981

  OT
   štafeta
46 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OT
47 Jacopo Butturini TK Zadar ITA M 1991 OT
48 TK SPLIT 1
   Sandra Mihaljević
   Damir Pavić
   Srđan Oršulić

  TK Split
  TK Split
  TK Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  Ž
  M
  M

  1986
  1980
  1991

  OT
   štafeta
49 Nikica Belak Šibenik CRO M 1981 SST
50 Toni Elezović TK Split CRO M 1993 OT
51 Liam O`Driscoll TK Split CRO M 1995 OT
52 Josipa Cecić Vidoš TK Split CRO Ž 1997 SST
53 Bebić Mijo TK Split CRO M 1978 OT
54 Petra Koceić TK Split CRO Ž 2002 SST
55 Brad Alexander Bangkok THA M 1983 OT
56 Dora Komić TK Split CRO Ž 2002 SST
57 Luka Komić TK Split CRO M 1996 SST
58 Nenad Vudrić Tk Trimax CRO M 1980 OT
59 Jure Bučević TK X Podstrana CRO M 1980 OT
60 Sara Elezović TK Split CRO Ž 1989 SST
61 Dino Elezović TK Split CRO M 1968 SST
62 Preludo sine!
   Roko Čopac
   Marinko Duka
   Mario Perić

  PK Grdelin
  AK Solin
  MK Marjan  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1996
  1977
  1981

  OT
   štafeta
63 Dea Višić Split CRO Ž 2003 AQ
64 Ivica Šošić TK Split CRO M 1956 OT
65 Klaudia Sebők Dr.Bátorfi-Agria Triatlon Klub HUN Ž 1997 SST
66 Damir Bilandžić TK Split CRO M 1967 SST
67 Goran Salapic individualac CRO M 1966 OT
68 Draško Vujović TK Split CRO M 1959 OT
69 Beuties
   Lévay Gábor
   Dudás Bálint
   Dudás Eszter

  Uniqa
  Uniqa
  Budapest  

  HUN
  HUN
  HUN

  M
  M
  Ž

  1989
  1994
  1992

  OT
   štafeta
70 Mladen Luković TK Split CRO M 1964 OT
71 Vanesa Vuljan TK Split CRO Ž 1998 SST
72 NEDODIRLJIVI
   Grgo Mujan
   Marin Koceić
   Dalibor Vujević

  Split
  TK Swibir
  TK Swibir  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1999
  1975
  1982

  OT
   štafeta
73 Željka Šaban Miličić TK Swibir CRO Ž 1983 OT
74 Ivo Piljić TK X Podstrana CRO M 1987 OT
75 Radeljić Marijan TK Zvončac CRO M 1956 SST
76 Tomislav Mijatović TK Split CRO M 1980 OT
77 Aleksandar Balažinec TK X Podstrana CRO M 1987 OT
78 Kamil Magott Wieluń POL M 1995 SST
79 Zdravko Jadrijev TK X Podstrana CRO M 1972 OT
80 Ante Bebić TK X Podstrana CRO M 1984 OT
81 Ante Nevešćanin TK X Podstrana CRO M 1983 SST
82 Riccardo Kuhar TK X Podstrana CRO M 1976 OT
83 Alexandra Vusir MK Marjan CRO Ž 1964 SST
84 Karlo Ivanušić Split CRO M 2000 SST
85 Ivan Ivanušić Split CRO M 1998 SST
86 Johannes Hinterseer Germany GER M 1994 OT
87            
88            
89            
90            
 

 OT
 SST
 AQ

- olimpijski triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
letak-hrv