Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH - COMPETITORS LIST
english  

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 03.09.2015.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Dr´┐Żava Spol Godi´┐Żte Natjecanje
1 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż Split CRO M 1988 OT
2 Silvio Ami´┐Żic TK Split CRO M 1970 OT
3 ´┐Żan Smoje TK Split CRO M 1972 OT
4 Ivica Vrgo´┐Ż Livno BIH M 1977 OT
5 Ivan Mihalj TK Bijeli Bizoni CRO M 1982 OT
6 Zvonko ´┐Żkori´┐Ż TK Zadar CRO M 1982 OT
7 Roko ´┐Żango TK Zadar CRO M 2004 AQ
8 Milivoj Bera´┐Ż BK Fortica CRO M 1977 SST
9 Branimir Rajtar Zagreb CRO M 1986 OT
10 Marija Dubi´┐Żanac TK Petrinja CRO ´┐Ż 1991 OT
11 Petra Dizdar TK Split CRO M 1984 OT
12 Renato Pilipovi´┐Ż TK Zadar CRO M 1973 OT
13 Patrik Pilipovi´┐Ż TK Zadar CRO M 2001 SST
14 Dunja Gorup TK Zagreb CRO ´┐Ż 1984 OT
15 Edgar Nimac TK Zadar CRO M 1985 OT
16 Maja Bona´┐Żi´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1985 OT
17 Kristijan Sindik TK Tivat MNE M 1975 OT
18 Sonja ´┐Żkevin TK Swibir CRO ´┐Ż 1995 OT
19 Martina Luk´┐Żi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1996 SST
20 Manuela ´┐Żtefani´┐Ż TK Rival CRO ´┐Ż 1997 SST
21 Matija Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin G. Stubica CRO M 1987 OT
22 Branko Razum TK Rudolf Pere´┐Żin G. Stubica CRO M 1968 OT
23 Bla´┐Ż ´┐Żajko TK Rudolf Pere´┐Żin G. Stubica CRO M 1998 SST
24 ´┐Żeljko Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin G. Stubica CRO M 1958 OT
25 Mladen Franki´┐Ż Split CRO M 1981 OT
26 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OT
27 Dino Belaku´┐Żi´┐Ż BK Fortica-pedala ´┐Żibenik CRO M 1980 SST
28 BK Fortica
   Goran Perica
   Milivoj Bera´┐Ż
   Dino Belaku´┐Żi´┐Ż

 BK Fortica
 BK Fortica
 BK Fortica  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 1978
 1977
 1980

 OT
   ´┐Żtafeta
29 Ognjen Stojanovi´┐Ż TK"Triogy Racing", Novi Sad SRB M 1990 OT
30 ´┐Żeljko Kli´┐Żek TK Rudolf Pere´┐Żin,G. Stubica CRO M 1976 OT
31 Marko Bo´┐Żikovi´┐Ż TK Split CRO M 1986 SST
32 Goran Perica BK Fortica CRO M 1978 SST
33 D´┐Żvid Ruzs´┐Żs Uniqa Team ´┐Żjbuda HUN M 1987 OT
34 Branko Tucak TK Split CRO M 1963 SST
35 Sr´┐Żan Or´┐Żuli´┐Ż TK Split CRO M 1991 SST
36 Igor Mandu´┐Żi´┐Ż TK X Podstrana CRO M 1974 OT
37 ´┐Żestoki trio
   Diana Vrdoljak
   Marina Mandu´┐Żi´┐Ż
   Vinko Sli´┐Żko

  TK Split
  BK Livno
  AK Puls  

  CRO
  BIH
  BIH

  ´┐Ż
  ´┐Ż
  M

  1984
  1998
  1989

  OT
   ´┐Żtafeta
38 Nermin Pali´┐Ż Jablanica BIH M 1986 OT
39 Ivan ´┐Żpanji´┐Ż TK X Podstrana CRO M 1980 OT
40 Milan Tomin TK "Triogy Racing" Novi Sad SRB M 1996 OT
41 Mislav ´┐Żutalo Opatija CRO M 1970 OT
42 Matko Medak Komin CRO M 1973 SST
43 Csaba Rendes Dr.B´┐Żtorfi-Agria Triatlon Klub HUN M 1983 OT
44 Frane Benzon BK Marjan Split CRO M 1974 OT
45 PEDALA ´┐ŻIBENIK
   Vedran Vrebac
   Ante Gelineo
   Nikica Belak

  ´┐Żibenik
  ´┐Żibenik
  ´┐Żibenik  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1981
  1986
  1981

  OT
   ´┐Żtafeta
46 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OT
47 Jacopo Butturini TK Zadar ITA M 1991 OT
48 TK SPLIT 1
   Sandra Mihaljevi´┐Ż
   Damir Pavi´┐Ż
   Sr´┐Żan Or´┐Żuli´┐Ż

  TK Split
  TK Split
  TK Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  ´┐Ż
  M
  M

  1986
  1980
  1991

  OT
   ´┐Żtafeta
49 Nikica Belak ´┐Żibenik CRO M 1981 SST
50 Toni Elezovi´┐Ż TK Split CRO M 1993 OT
51 Liam O`Driscoll TK Split CRO M 1995 OT
52 Josipa Ceci´┐Ż Vido´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1997 SST
53 Bebi´┐Ż Mijo TK Split CRO M 1978 OT
54 Petra Kocei´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 2002 SST
55 Brad Alexander Bangkok THA M 1983 OT
56 Dora Komi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 2002 SST
57 Luka Komi´┐Ż TK Split CRO M 1996 SST
58 Nenad Vudri´┐Ż Tk Trimax CRO M 1980 OT
59 Jure Bu´┐Żevi´┐Ż TK X Podstrana CRO M 1980 OT
60 Sara Elezovi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1989 SST
61 Dino Elezovi´┐Ż TK Split CRO M 1968 SST
62 Preludo sine!
   Roko ´┐Żopac
   Marinko Duka
   Mario Peri´┐Ż

  PK Grdelin
  AK Solin
  MK Marjan  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1996
  1977
  1981

  OT
   ´┐Żtafeta
63 Dea Vi´┐Żi´┐Ż Split CRO ´┐Ż 2003 AQ
64 Ivica ´┐Żo´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1956 OT
65 Klaudia Seb´┐Żk Dr.B´┐Żtorfi-Agria Triatlon Klub HUN ´┐Ż 1997 SST
66 Damir Biland´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1967 SST
67 Goran Salapic individualac CRO M 1966 OT
68 Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż TK Split CRO M 1959 OT
69 Beuties
   L´┐Żvay G´┐Żbor
   Dud´┐Żs B´┐Żlint
   Dud´┐Żs Eszter

  Uniqa
  Uniqa
  Budapest  

  HUN
  HUN
  HUN

  M
  M
  ´┐Ż

  1989
  1994
  1992

  OT
   ´┐Żtafeta
70 Mladen Lukovi´┐Ż TK Split CRO M 1964 OT
71 Vanesa Vuljan TK Split CRO ´┐Ż 1998 SST
72 NEDODIRLJIVI
   Grgo Mujan
   Marin Kocei´┐Ż
   Dalibor Vujevi´┐Ż

  Split
  TK Swibir
  TK Swibir  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1999
  1975
  1982

  OT
   ´┐Żtafeta
73 ´┐Żeljka ´┐Żaban Mili´┐Żi´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1983 OT
74 Ivo Pilji´┐Ż TK X Podstrana CRO M 1987 OT
75 Radelji´┐Ż Marijan TK Zvon´┐Żac CRO M 1956 SST
76 Tomislav Mijatovi´┐Ż TK Split CRO M 1980 OT
77 Aleksandar Bala´┐Żinec TK X Podstrana CRO M 1987 OT
78 Kamil Magott Wielu´┐Ż POL M 1995 SST
79 Zdravko Jadrijev TK X Podstrana CRO M 1972 OT
80 Ante Bebi´┐Ż TK X Podstrana CRO M 1984 OT
81 Ante Neve´┐Ż´┐Żanin TK X Podstrana CRO M 1983 SST
82 Riccardo Kuhar TK X Podstrana CRO M 1976 OT
83 Alexandra Vusir MK Marjan CRO ´┐Ż 1964 SST
84 Karlo Ivanu´┐Żi´┐Ż Split CRO M 2000 SST
85 Ivan Ivanu´┐Żi´┐Ż Split CRO M 1998 SST
86 Johannes Hinterseer Germany GER M 1994 OT
87            
88            
89            
90            
 

 OT
 SST
 AQ

- olimpijski triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
letak-hrv