Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH
english  

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 24.04.2015.



Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub

Club
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
Natjecanje

Race
1 Josephine Jörnegren Örebro SWE Ž 1990 ST
2 My Jansson Stockholm SWE Ž 1990 ST
3 Slawomir Cwirko STOPA Slupsk POL M 1972 ST
4 Srđan Latinović TK Split CRO M 1988 OL
5 Frano Kršinić TK Zagreb CRO M 1952 ST
6 Kasia Oberc London GBR Ž 1979 OL
7 Filip Lazić TK Split CRO M 1995 OL
8 Ivan Mihalj TK Bijeli Bizoni CRO M 1982 ST
9 Dunja Gorup TK Zagreb CRO Ž 1984 OT
10 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OT
11 DIF BIKE
   Nikola Tepavcevic
   Novak Djinovic
   Svetozar Stamatovic

 Biciklisticki klub DIF BIKE
 Biciklisticki klub DIF BIKE
 Biciklisticki klub DIF BIKE  

 MNE
 MNE
 MNE

 M
 M
 M

 1982
 1985
 1992

 ST
   štafeta
12 Siniša Pezelj TK Zadar CRO M 1970 OT
13 Liam O`Driscoll TK Split CRO M 1995 OT
14 Toni Elezović TK Split CRO M 1993 OT
15 Draško Milić TK Podgorica MNE M 1985 OT
16 Dejan Patrčević Zagreb CRO M 1975 OT
17 Marko Butulija Triatlon klub Herceg Novi MNE M 1982 OT
18 Luka Čupić Triatlon klub Herceg Novi MNE M 1988 OT
19 Matija Avirović Tk Swibir CRO M 1994 OT
20 Željka Šaban-Miličić Tk Swibir CRO Ž 1983 OT
21 Sonja Škevin Tk Swibir CRO Ž 1995 OT
22 Matija Krivec Tk Swibir CRO M 1991 OT
23 Dávid Ruzsás ind HUN M 1987 OT
24 Josip  Živković TK Swibir CRO M 1998 ST
25 Martina Ilijanić TK Swibir CRO Ž 1983 OT
26 Dean Kocijan TK Swibir CRO M 1974 OT
27 Sue Folger ind USA Ž 1958 ST
28 Igor Mandušić TK PODSTRANA CRO M 1974 OT
29 Jacopo Butturini TK ZADAR ITA M 1991 OT
30 Branimir Blajić TK Međimurje CRO M 1978 OT
31 Dalibor Vujević TK Swibir CRO M 1982 OT
32 Vladimir Žic Tk Swibir CRO M 1985 OT
33 Reuf Džinović Spartanac Sarajevo BIH M 1981 ST
34 Emanuel Bilić TK Bijeli bizoni CRO M 1982 ST
35 Goran Daničić TK Herceg Novi MNE M 1984 OT
36 Marin Koceić TK Swibir CRO M 1975 OT
37 Peter Bajai Mogyi Triatlon Klub HUN M 1981 OT
38 Ivana Vidov Anić TK Zadar CRO Ž 1978 10km
39 Matija Meden TK Trisport Kamnik SLO M 1993 OT
40 ANA MIOČIĆ TK ZADAR CRO Ž 1975 ST
41 Zoran Čubra TK Tamiš SRB M 1964 ST
42 Matija Lukina TK "Rudolf Perešin" G. Stubica CRO M 1987 OT
43 Nives Šarić Zadar CRO Ž 1978 ST
44 Ivan Tuta Triatlon klub Zadar CRO M 1980 OT
45 Vinko Vrebac TK Swibir CRO M 1985 OT
46 Svemirski letači
   Maro Violić
   Adrian Bokarica
   Lukša Lukić

 PK Jug
 BK Konavle
 Župa Dubrovačka  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 1996
 1978
 1975

 ST
   štafeta
47 Svetozar Stamatović AK "Sanja" Bar MNE M 1992 10km
48 Filip Baraka TK Zadar CRO M 1977 OT
49 Matko Medak Komin CRO M 1973 ST
50 Maja Bonačić TK Swibir CRO Ž 1985 OT
51 Milina Lahova TRIAXX Bratislava SVK Ž 1987 ST
52 Novak Djinovic Atletski klub DIONIS MNE    M 1985 10km
53 Ante Vuko TK X Podstrana CRO M 1974 OT
54 Ana Aljinović Tk X Podstrana CRO Ž 1980 OT
55 Rendes Csaba Dr.Bátorfi-Agria Triatlon Klub HUN M 1983 OT
56 Sebők Klaudia Dr.Bátorfi-Agria Triatlon Klub HUN Ž 1997 OT
57 Hadházi Máté Dr.Bátorfi-Agria Triatlon Klub HUN M 1991 OT
58 Máté Róbert Dr.Bátorfi-Agria Triatlon Klub HUN M 1977 OT
59 Rita Biliš Korčula CRO Ž 1983 10km
60 JOSIP MLADIN ŽIVKOVIĆ SWIBIR CRO M 1966 OT
67 Marton Flander Mogyi Triatlon Klub HUN M 1985 OT
62 Damir Šegota Tk  Rival CRO M 1960 OT
63 Josipa Cecić Vidoš TK Split CRO Ž 1997 ST
64 Davor Škare Tk Podstrana CRO M 1958 OT
65 Ante Živković BK Faust Vrančić CRO M 1990 10km
66 Andrej Vištica Tk Swibir CRO M 1983 OT
67 Czigány András PSN Zrt. HUN M 1993 OT
68 Damir Pavić TK SPLIT CRO M 1980 ST
69 DIF BIKE-DIONIS
   Matovic Sandra
   Vujacic Zoran
   Matovic Momir

  Atletski klub DIONIS
  Biciklisticki klub DIF BIKE
  Atletski klub DIONIS  

 MNE
 MNE
 MNE

 Ž
 M
 M

 1988
 1985
 1991

 ST
   štafeta
70 ŠKAR
   Đivo Krile
   Dragan Peručić
   Ivica Šakota

 AK Dubrovnik
 BK Konavle
 AK Dubrovnik  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 1981
 1966
 1980

 ST
   štafeta
71 Marino Jukić Triatlon klub Split CRO M 1995 OT
72 Maja Bonačić Tk Swibir CRO M 1985 OT
73 Mario Biliš Korčula CRO M 1977 10km
74 Ja, Ja i Marina !
   Igor Mandušić
   Marina Mandušić
   Josip Barić

 Tomislavgrad
 Tomislavgrad
 Bocanjevci  

 BIH
 BIH
 CRO

 M
 Ž
 M

 1974
 1998
 1987

 ST
   štafeta
75 Predrag Petrović Triatlon klub Herceg Novi   MNE  M 1982 OT
76 B.K. Konavle
   Ivan Bilić
   Ivan Banović
   Ante Zivković

 v.k. Jug
 b.k. Konavle
 Dubrovnik  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 1990
 1988
 1990

 ST
   štafeta
77 Igor Majer TK Podgorica MNE M 1981 OT
78 Ognjen Stojanović Triogy Racing, Novi Sad SRB    M 1990 OT
79 Spartanci
   Benjamin Rudalija
   Vedran Supur
   Haris Rudalija

 Spartanac
 TK Rudolf Perešin
 Spartanac  

 BIH
 BIH
 BIH

 M
 M
 M

 1997
 1991
 1997

 ST
   štafeta
80 Lea Čumbelić Korčula CRO Ž 1973 10km
81 Ante Bojić Korčula CRO M 1981 10km
 

 OT
 ST
 10 km


- olimpijski triatlon
- sprint triatlon
- 10 km ulična utrka - trčanje






 
sponzori