Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH
english  

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 25.04.2016.



Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
Natjecanje

Race
1 Yossi Inbar Auguste Victoria GER   M 1984 OT
2 Frano Kršinić TK Zagreb CRO   M 1952 ST
3 Zlatko Urumovic Stockholm SWE   M 1961 OT
4 Dunja Gorup TK Zagreb CRO   Ž 1984 OT
5 Srđan Latinović Triatlon klub Split CRO   M 1988 OT
6 Linda Nivell Stockholm SWE   Ž 1975 ST
7 Anna Nivell Stockholm SWE   Ž 1979 ST
8 Anita Wase Stockholm SWE   Ž 1961 ST
9 Tom Fransson Stockholm SWE   M 1967 OT
10 Asa Staffansson Triathlon Syd / Lund SWE   Ž 1968 ST
11 Ognjen Stojanović TK Petar Zrinski SRB      M 1990 OT
12 Milan Tomin TK Triogy Racing SRB      M 1996 OT
13 Vedran Supur TK Rudolf Perešin BIH   M 1991 ST
14 Marino Jukić TK Triton CRO   M 1995 OT
15 Igor Mandušić TK X CRO   M 1974 OT
16 Kristijan Ivan Jurič TK X CRO   M 1978 OT
17 Matija Meden TK Trisport Kamnik SLO   M 1993 OT
18 Reuf Džinović Sarajevo BIH   M 1981 ST
19 Luka Čupić TK X Herceg Novi MNE   M 1988 OT
20 Nermin Palić Jablanica BIH   M 1986 OT
21 Ivan Tuta TK Zadar CRO   M 1980 OT
22 Domagoj Pauković Rijeka CRO   M 1989 OT
23 Jan Hiemstra Washington D.C. USA   M 1970 ST
24 Meredith Hiemstra Washington D.C. USA   Ž 1974 ST
25 Dario Kučić TK X Podstrana CRO   M 1965 OT
26 Matina Roberts Tirana, Albania USA   Ž 1978 ST
27 Ante Živković AK Dubrovnik CRO   M 1990 10 km
28 EVO NAS OPET
   Antonio Marić
   Ivan Banović
   Ante Živković

  VK Jadran Neum
  BK Konavle
  TK Swibir/BK Faust Vrančić  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1992
  1988
  1990

  ST
   štafeta
29 Adrian Thompson Tirana, Albania USA   Ž 1977 ST
30 Jay Thompson Tirana, Albania USA   M 1976 ST
31 Emily Lindland Tirana ALB   Ž 1971 ST
32 Ivan Mihalj Split CRO   M 1982 OT
33 Josip Živković Swibir CRO   M 1998 OT
34 Vladimir Žic Tk Swibir CRO   M 1985 OT
35 Sonja Škevin Tk Swibir CRO   M 1995 OT
36 Matija Avirović Tk Swibir CRO   M 1994 OT
37 Josip Mladin Živković Tk Swibir CRO   M 1966 OT
38 Lidija Vukić TK X Herceg Novi MNE   Ž 1981 ST
39 Amy Millimet Tirana ALB   Ž 1974 ST
40 Slavcho Gjorgjijevski Skopje MKD   M 1956 10 km
41 Dancho Gjorgjijevski Triogy Racing MKD   M 1983 OT
42 Gordana Petkovska Skopje MKD   Ž 1987 OT
43 Davide Loi Verona ITA   M 1987 OT
44 Sara Savoia Verona ITA   Ž 1985 OT
45 Ivan Gobin T.K.ZADAR CRO   M 1979 OT
46 Nenad Vudrić TK Zrinski CRO   M 1980 OT
47 Dejan Patrčević Triatlon klub Petar Zrinski CRO   M 1975 OT
48 Dean Kocijan TK Swibir CRO   M 1974 OT
49 Matko Medak BK Metković CRO   M 1973 ST
50 Ivica Vrgoč TK Split BIH   M 1977 OT
51 Martina Ilijanić TK Swibir CRO   Ž 1983 OT
52 Sebok Klaudia Dr Bátorfi-Agria KTK HUN   Ž 1997 OT
53 Frano Kršinić TK Zagreb CRO   M 1952 10 km
54 LEPI FRANCI
   Damir Pavić
   Frano Vukasović
   Paško Remetin

  TK SPLIT
  BK VLAJI
  MK MARJAN  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1980
  1980
  1977

  ST
   štafeta
55 Jacopo Butturini TK Zadar CRO   M 1991 OT
56 Kristina Skroce TK Zadar CRO   Ž 1992 ST
57 Dario Ruzic Sarajevo BIH   M 1981 OT
58 Dalibor Vujević TK Swibir CRO   M 1982 OT
59 Nives Šarić TK Zadar CRO   Ž 1978 ST
60 Ivan Šandrić TK Zadar CRO   M 1974 ST
61 Maja Bonačić TK Swibir CRO   Ž 1985 OT
62 Marko Butulija TK X Herceg Novi MNE   M 1982 OT
63 Davor Preocanin TK Herceg Novi MNE   M 1971 ST
64 Riccardo Kuhar TK X CRO   M 1976 OT
65 Mario Grgat TK Split CRO   M 1974 OT
66 Nikola Bijelović TK X Herceg Novi MNE   M 2000 ST
67 Predrag Petrović TK X Herceg Novi MNE   M 1982 OT
68 Miroslav Kramarič TK Novo mesto SLO   M 1966 OT
69 Željka Šaban Miličić Triatlon klub Swibir CRO   Ž 1983 OT
70 Sašo Meden TK Kamnik SLO   M 1968 OT
71 Zoran Čubra 3athlete Beograd SRB   M 1964 ST
72 Martin Petkovski Skopje MKD   M 1986 10 km
73 Marijan Radeljić AK Solin CRO   M 1956 10 km
74 Marijan Radeljič TK Zvončac CRO   M 1956 ST
75 Žan Smoje TK Split CRO   M 1972 10 km
76 Mladen Frankić TK X CRO   M 1981 OT
77 Dejan Milivojević TK Bor SRB   M 1969 OT
78 Srđan Oršulić TK Split CRO   M 1991 10 km
79 Srđan Oršulić TK Split CRO   M 1991 ST
80 Mijo Bebić TK Split CRO   M 1978 OT
81 Dario Kučić TK X Podstrana CRO   M 1965 OT
82 Milivoj Modic TK X CRO   M 1980 OT
83 Ana Aljinović TK X Podstrana CRO   Ž 1980 OT
84 Vanja Supić AK Poljane SLO   Ž 1969 10 km
85 Steven Emanuels Tirana ALB   M 1966 OT
86 Toni Elezović TK Split CRO   M 1993 OT
87 Darko Škevin TK Swibir CRO   M 1965 OT
88 Király András Budaörsi Tk HUN   M 1996 OT
89 Ruzsás Dávid Uniqa Team Újbuda HUN   M 1987 OT
90 Dragan Jovanović TK Kotor MNE   M 1977 OT
91 Mladen Ilić TK Kotor MNE   M 1984 OT
92 Rita Biliš Korčula CRO   Ž 1983 10 km
93 Zlatko Parać TK X CRO   M 1978 10 km
94 Aleksandar Balažinec TK X CRO   M 1987 OT
95 Darko Škevin TK Swibir CRO   M 1965 OT
96 Toni Košnjak TK X Podstrana CRO   M 1976 OT
97 Jure Bučević TK Split CRO   M 1980 OT
98 Branko Starčević Beograd SRB   M 1981 OT
99 Antonio Šeparović Vela Luka CRO   M 1999 ST
100  
 

 OT
 ST
 10 km


- olimpijski triatlon
- sprint triatlon
- 10 km ulična utrka - trčanje






 
sponzori