Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

PELOTON duatlon-triatlon KUP 2017.

 
 

Split, 09.09.2017.

11. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
 
slika	1	  slika	2	  slika	3	  slika	4	  slika	5	  slika	6	  slika	7	  slika	8	  slika	9	 
 
slika	10	  slika	11	  slika	12	  slika	13	  slika	14	  slika	15	  slika	16	  slika	17	  slika	18	 
 
slika	19	  slika	20	  slika	21	  slika	22	  slika	23	  slika	24	  slika	25	 
 
 
 
 
Fotografije: Kre´┐Żimir Tijardovi´┐Ż
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
tr´┐Żanje
5 km
kona´┐Żni
rezultat
Bodovi
1 Dalibor Vujevi´┐Ż TK SWIBIR S 0:11:29 0:33:28 0:44:57 0:17:41 1:02:38 150
2 Riccardo Kuhar TK X S 0:10:37 0:33:49 0:44:26 0:19:38 1:04:04 135
3 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 0:11:42 0:33:09 0:44:51 0:20:46 1:05:37 125
4 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż TK SPLIT S 0:09:26 0:35:40 0:45:06 0:21:32 1:06:38 120
5 An´┐Żelko ´┐Żalu´┐Żi´┐Ż ind S 0:12:00 0:37:33 0:49:33 0:19:11 1:08:44 115
6 Ivica ´┐Żo´┐Żi´┐Ż TK ZVON´┐ŻAC V 0:13:22 0:36:18 0:49:40 0:22:48 1:12:28 110
7 Antun Kojund´┐Żi´┐Ż TK SPLIT S 0:12:01 0:40:11 0:52:12 0:22:07 1:14:19 105
8 Luka Stipanov TK SPLIT J 0:11:50 0:40:18 0:52:08 0:23:15 1:15:23 100
9 ´┐Żan Smoje TK SPLIT V 0:13:21 0:41:29 0:54:50 0:23:13 1:18:03 98
10 Ivo Mati´┐Ż ind S 0:14:15 0:45:05 0:59:20 0:22:55 1:22:15 96
11 Kre´┐Żimir Dobrovi´┐Ż ´┐Żahovski klub ´┐Żibenik S 0:13:30 0:47:37 1:01:07 0:22:00 1:23:07 94
12 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:15:13 0:41:27 0:56:40 0:27:05 1:23:45 92
13 Marko Gali´┐Ż TK SPLIT J 0:13:47 0:44:51 0:58:38 0:26:24 1:25:02 90
14 Ivona Pivac Krivo´┐Żija TK SPLIT V 0:13:28 0:44:52 0:58:20 0:27:39 1:25:59 150
15 ´┐Żelimir ´┐Żtaba MK Marjan V 0:16:16 0:49:28 1:05:44 0:20:29 1:26:13 88
16 Sini´┐Ża Jeli´┐Żi´┐Ż ind S 0:14:30 0:48:53 1:03:23 0:27:27 1:30:50 86
17 Zoran Krivo´┐Żija ind V 0:15:47 0:47:36 1:03:23 0:28:31 1:31:54 84
 
 
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava