Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 18.10.2019.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Dr´┐Żava Spol Godi´┐Żte Natjecanje
1 Tin Kauri´┐Ż Triatlon Klub Velika Gorica CRO M 1997 OT
2 Ivica Vrgo´┐Ż TK Split CRO M 1977 OT
3 Dario Ku´┐Żi´┐Ż TK X CRO M 1965 OT
4 Jadran Doman´┐Żi´┐Ż SLK Hvar CRO M 1991 OT
5 Marin Kocei´┐Ż TK Swibir CRO M 1975 OT
6 Petra Kocei´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 2002 SST
7 Dra´┐Żen Rada´┐Ż TK Split CRO M 1966 OT
8 Luka ´┐Żirjak TK TNT CRO M 1983 OT
9 Ana Lipo´┐Ż´┐Żak Tk TNT CRO ´┐Ż 1986 OT
10 Elizabeta Mikoli´┐Ż TK ´┐Żibenik CRO ´┐Ż 1979 SST
11 Jacopo Butturini TK ZADAR CRO M 1991 OT
12 Zoran Kos Tk SWIBIR CRO M 1965 SST
13 Dina Kui´┐Ż TK Jarun CRO ´┐Ż 1980 OT
14 Matko Belas Trogir CRO M 1976 OT
15 Anita Zivkovic jarun CRO ´┐Ż 1972 OT
16 Josip Mladin Zivkovic jarun CRO M 1966 OT
17 Katarina ´┐Żuvak TK TRI-TIM Osijek CRO ´┐Ż 2000 OT
18 Ivana Grano´┐Ża TK TRI-TIM Osijek CRO ´┐Ż 2000 OT
19 Dubravko Gorupi´┐Ż TK Petrinja CRO M 1977 OT
20 Luka Grgorinic Triatlon klub Pula CRO M 1999 OT
21 Igor Stojan´┐Żevi´┐Ż Zagreb CRO M 1978 OT
22 Renato Pilipovi´┐Ż Triatlon klub TNT CRO M 1973 UL
23 Viktor Novak Trogir CRO M 1979 OT
24 Dalibor Vujevi´┐Ż TK Swibir CRO M 1982 OT
25 Ivan Miljkovi´┐Ż TK Zadar CRO M 1984 OT
26 Antun Kojund´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1984 OT
27 Ivan Gobin Triatlon klub Zadar CRO M 1979 OT
28 Maja Urban TK TRI-TIM Osijek CRO ´┐Ż 1987 OT
29 Vida Medi´┐Ż TK TRI-TIM Osijek CRO ´┐Ż 1992 OT
30 Matej Juki´┐Ż TK TRI-TIM Osijek CRO M 1994 OT
31 Ivan Pervan TK TRI-TIM Osijek CRO M 1982 OT
32 Branko Carevi´┐Ż TK Split CRO M 1974 OT
33 Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż TK Split CRO M 1959 OT
34 Marin Pavlovi´┐Ż Zaton CRO M 1988 UL
35 Franjo Jovi´┐Ż TK Jarun CRO M 1977 OT
36 Boris Markota TK Swibir CRO M 1974 OT
37 Robert Pingitzer Triatlon klub Tri-tim Osijek AUT M 1985 OT
38 Martin ´┐Żtefan TK Zrinski CRO M 1996 OT
39 Adrian ´┐Żgalji´┐Ż TK Zrinski CRO M 1992 OT
40 Luka Duman´┐Żi´┐Ż TK Zrinski CRO M 1998 OT
41 Elisabetta Vitasovi´┐Ż TK Zrinski CRO ´┐Ż 1997 OT
42 Tin Karlovi´┐Ż TK Zrinski CRO M 2005 SST
43 Karlo Brebri´┐Ż TK Zrinski CRO M 2006 SST
44 Tan Perkov Kolnec TK Zrinski CRO M 2003 SST
45 Zara Bakovi´┐Ż TK Zrinski CRO ´┐Ż 2001 SST
46 Maja Negovanovi´┐Ż MK Marjan CRO ´┐Ż 1982 UL
47 Bruno ´┐Żkrinjari´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 OT
48 Goran ´┐Żuri´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO M 1982 OT
49 Eugen Popovi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO M 1996 OT
50 Mario ´┐Żpor´┐Żi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO M 1975 OT
51 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO ´┐Ż 1984 OT
52 Filip Fajdeti´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO M 1993 OT
53 Roza ´┐Żpor´┐Żi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO ´┐Ż 2005 SST - odustala
54 Marko Ivan´┐Żi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO M 2004 SST
55 Ema Andrijevi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO ´┐Ż 2006 AQpB
56 Matija Ma´┐Żek Triatlon klub Maksimir CRO M 1980 OT
57 Lukas Padmosoekarto TK SWIBIR CRO M 2003 SST
58 Jan ´┐Żtefanac TK Zrinski CRO M 2007 SST
59 Goran Mid´┐Żi´┐Ż TK TNT Zadar CRO M 1978 OT
60 Vik Lali´┐Ż Triatlon klub Split CRO M 1976 OT
61 Vice Buljat Triatlon klub ZADAR CRO M 1985 OT
62 Domagoj Ko´┐Żti´┐Ż BK Roda CRO M 1990 OT
63 Marko Gali´┐Ż TK Split CRO M 1998 OT
64 Filip Carevi´┐Ż TK Split CRO M 2005 SST
65 Ivan Kralji´┐Ż TK Zadar CRO M 1983 OT
66 Maks ´┐Żo´┐Żi´┐Ż TK Swibir CRO M 2004 SST
67 Patrik ´┐Żmejkal TK SWIBIR CRO M 2006 SST
68 Grupa TNT Cres
   Emil Jurjako
   Dorijan Lovre´┐Żi´┐Ż
   Nikola Glibo

  Cres
  Cres
  Zagreb  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  197
  198
  197

  SST
   ´┐Żtafeta
69 Hrvoje Jageti´┐Ż TK SWIBIR CRO M 1975 OT
70 Anamarija Grb´┐Żi´┐Ż -pahli´┐Ż Crikvenica CRO ´┐Ż 1977 OT
71 Josip Bugarija Tk Tnt CRO M 1992 OT
72 Tomislav Ivan´┐Żevi´┐Ż TK ´┐Żibenik CRO M 1978 OT
73 Igor Mandusic TK Split CRO M 1974 OT
74 Ivica Lenard TK TRI-TIM Osijek CRO M 1959 OT
75 Tomislav Karlovi´┐Ż TK Zrinski CRO M 1975 OT
76 Fran Karlovi´┐Ż TK Zrinski CRO M 2002 SST
77 Alena Detan Karlovi´┐Ż TK Zrinski CRO ´┐Ż 1977 OT
78 Petra Kramar tk Swibir CRO ´┐Ż 2001 SST
79 Marton Trencseni Budapest HUN M 1981 OT
80 Loris Faustini Triatlon Klub Matulji CRO M 2005 UL
81 Matija Ma´┐Żek Triatlon klub Maksimir CRO M 1980 OT
82 Filip Dereta Triatlon klub Maksimir CRO M 2006 SST
83 Marin Stip´┐Żevi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO M 2005 SST
84 Sanja Klarin MK Velika Gorica CRO ´┐Ż 1987 UL
85 Dejan Patrcevic SAMOBOR, 10430 SAMOBOR CRO M 1975 OT
86 Edi Ivanov TK Swibir CRO M 2006 SST
87 Einar Mileti´┐Ż TK RIVAL CRO M 2009 AQpB
88 Lovro Dobravac TK RIVAL CRO M 2010 AQpA
89 Borna Dobravac TK RIVAL CRO M 2006 SST
90 Lana Vale TK RIVAL CRO ´┐Ż 2006 SST
91 Aurora Valin´┐Żi´┐Ż TK RIVAL CRO ´┐Ż 2005 SST
92 Dra´┐Żen Marelja TK RIVAL CRO M 1977 OT
93 Damir ´┐Żegota TK RIVAL CRO M 1960 OT
94 Ana Grbac TRIATLON KLUB MATULJI CRO ´┐Ż 1985 OT
95 Martina Vadlja TRIATLON KLUB MATULJI CRO ´┐Ż 1980 OT
96 Sun´┐Żana Smokvina Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO ´┐Ż 1973 OT
97 Domagoj Paukovi´┐Ż TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 1989 OT
98 Marko Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 1972 OT
99 Tia Kinkela TRIATLON KLUB MATULJI CRO ´┐Ż 2005 SST
100 Mislav Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2004 SST
101 Mark Surina TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2005 SST
102 Neo ´┐Żikovi´┐Ż TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2007 SST
103 Dario Stipani´┐Ż TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2003 SST
104 Marija Lukina Tk Rudolf Pere´┐Żin Gornja Stubica CRO M 1991 OT
105 Pablo Benko Swibir CRO M 2006 SST
106 ´┐Żeljko Kli´┐Żek TK Rudolf Pere´┐Żin,Gornja Stubica CRO M 1976 OT
107 Sonja ´┐Żkevin TK SWIBIR CRO ´┐Ż 1995 OT
108 Matija Avirovi´┐Ż TK SWIBIR CRO M 1994 OT
109 ´┐Żeljka ´┐Żaban Mili´┐Żi´┐Ż TK SWIBIR CRO ´┐Ż 1983 OT
110 Mateja Vojinovi´┐Ż TK SWIBIR CRO ´┐Ż 2001 OT
111 David Pollak TK SWIBIR CRO M 1998 OT
112 Vinko Vrebac TK SWIBIR CRO M 1985 OT
113 Filip Filo´┐Żevi´┐Ż TK SWIBIR CRO M 2000 OT
114 Sun´┐Żana Merlo TK Zadar CRO ´┐Ż 1973 SST
115 Lovre Carevi´┐Ż TK Split CRO M 2007 UL
116 Tamara Carevi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1975 UL
117 Valentina ´┐Żporc Triatlon klub Maksimir CRO ´┐Ż 1976 UL
118 Hrvoje Paukovi´┐Ż TK Zrinski CRO M 1973 OT
119 Lovro Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2011 AQpA
120 Goran Perica ´┐Żibenik CRO M 1978 OT
121 ´┐Żime Duki´┐Ż Zadar CRO M 1982 OT
122 Luka Paliska Triatlon klub Pula CRO M 1997 OT
123 Deni ´┐Żosi´┐Ż Triatlon klub Pula CRO M 2002 SST
124 Arian Dravec Triatlon klub Pula CRO M 2011 AQpA
125 Katia Udovi´┐Żi´┐Ż Triatlon klub Pula CRO ´┐Ż 2008 AQpB
126 Bartul Mitrovic Triatlon klub Zadar CRO M 2007 SST
127 Nikola Glibo AK JASTREB 99 CRO M 1978 UL
128 Tihomir Golner Ivanic Grad CRO M 1979 OT
129 Antonio Lenac TK RIVAL CRO M 2006 SST
130 Luka Lenac TK RIVAL CRO M 2006 SST
131 Luka Ivanovi´┐Ż Triatlon klub Zadar CRO M 2007 SST
132 Korina Peri´┐Ż Triatlon klub Zadar CRO ´┐Ż 2008 AQpB
133 Mila Rukavina Triatlon klub Zadar CRO ´┐Ż 2007 SST
134 Eni Petro´┐Ża Triatlon klub Zadar CRO ´┐Ż 2005 SST
135 Matea Ka´┐Żani´┐Ż Triatlon klub Zadar CRO ´┐Ż 2005 SST
136 Marija Paleka Triatlon klub Zadar CRO ´┐Ż 2006 SST
137 Ante Medi´┐Ż Triatlon klub Zadar CRO M 2005 SST
138 Emir Alagiic Zagreb CRO M 1956 SST
139 Nives ´┐Żari´┐Ż Triatlon klub Zadar CRO ´┐Ż 1978 SST
140 Vanja Petrovi´┐Ż TK TNT Zadar CRO ´┐Ż 1985 UL
141 Suana Medani´┐Ż TK TNT Zadar CRO ´┐Ż 1973 UL
142 Hrvoje Medani´┐Ż TK TNT Zadar CRO M 1974 UL
143 Lovre Le´┐Żaja Triatlon klub Zadar CRO M 2007 SST
144
 

 OT
 SST
 UL
 AQpA
 AQpB


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- uli´┐Żna utrka
- akvatlon po´┐Żetnici A
- akvatlon po´┐Żetnici B

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori