Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Putovanje i smještaj
 
putne informacija
 
 
 
  Ostala događanja
 
satnica događanja
 
 
 
  Iz novina
 
slobodna dalmacija
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
PRVENSTVO HRVATSKE
SPLIT, 21. VIII 2010.
engleski
ITU HTS TKS HFHS   
REZULTATI                           FOTOGRAFIJE

 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 18.08.



Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Marko Rafaj TK Petrinja CRO M 1974 OL
2 Mladen Meštrović TK 042 Varaždin CRO M 1968 OL
3 Snjezana Katic Braunstein Toronto triathlon club CAN F 1971 SS
4 Thomas, Christian PV-Triathlon Witten GER M 1987 OL
5 Kristijan Sindik TK SPLIT CRO M 1975 OL
6 Marcus Dodd Driven To Tri GBR M 1971 OL
7 David Plese TK Ljubljana SLO M 1983 OL
8 Matija Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1987 OL
9 Christian Bryan Wild Blue Racing USA M 1979 OL
10 Davor Škare TK SPLIT CRO M 1958 OL
11 Denis Ćurčinski TK Zagreb CRO M 1972 OL
12 Tulane Sylvain RENNES Triathlon FRA M 1976 OL
13 MICHEL Laure RENNES Triathlon FRA F 1981 OL
14 Mladen Luković TK SPLIT CRO M 1964 OL
15 Niemietz Marek Mannheim GER M 1969 OL
16 Marin Koceić TK SPLIT CRO M 1975 OL
17 Krešimir Tijardović TK SPLIT CRO M 1986 OL
18 Mijo Bebić TK SPLIT CRO M 1978 OL
19 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT CRO F 1973 OL
20 Dario Kučić TK SPLIT CRO M 1965 OL
21 Ivica Šošić TK SPLIT CRO M 1956 OL
22 Jurica Cvjetko TK Međimurje CRO M 1984 OL
23 Boris Vučemilović TK SPLIT CRO M 1972 OL
24 Damir Proso TK SPLIT CRO M 1973 OL
25 Mladen Čižić TK JarunCROM1961OL
26 Ivan Gobin TK ZadarCROM1979OL
27 Hrvoje Ostojić TK ZadarCROM1979OL
28 Kristina Škevin TK ZagrebCROF1973OL
29 Sonja Škevin TK ZagrebCROF1995SS
30 Darko Škevin TK ZagrebCROM1965SS
31 Goran Murić individualacCROM1980SS
32 Željka Šaban TK SwibirCROF1983OL
33 Matija Krivec TK SwibirCROM1991OL
34 Matej Šporar TK Petar ZrinskiCROM1989OL
35 Daria Pletikapa TK Petar ZrinskiCROF1988OL
36 Saša Franić TK Petar ZrinskiCROM1979OL
37 Marina Milković TK Petar ZrinskiCROF1991OL
38 Gordan Petković TK Petar ZrinskiCROM1985OL
39 Ivan Burazer TK Petar ZrinskiCROM1988OL
40 Andrej Vištica TK ZagrebCROM1983OL
41 Ivan Miškulin TK Rudolf Perišin CROM1973OL
42 Danilo Vejnović TK RivalCROM1978OL
43 Dragan Milenković TK MeđimurjeCROM1978OL
44 Patricija Grbčić TK MeđimurjeCROF1977OL
45 Ivan Kovačev TK SPLITCROM1977OL
46 Nataša Šustić TK SPLITCROF1987OL
47 Srđan Latinović individualacCROM1988OL
48 Edvard Lesnik SD 3 sport KoperSLOM1964OL
49 Vanja Canjuga TK 042 VaraždinCROM1984OL
50 Mateja Šimić TK TrisportSLOF1980OL
51 Dean Ribić TK JarunCROM1974OL
52 Petra Gidak TK Hidraulika KureljaCROF1980OL
53 Ante Krstić individualacCROM1974OL
54 Ivan Jakovac TK SwibirCROM1994SS
55 Stjepan Jakovac TK SwibirCROM1996SS
56 Goran Jakovac TK SwibirCROM1963SS
57 Matija Jakovac PK Novi ZagrebCROM2002AQ
58 Ivo Lovrić TK SPLITCROM1956OL
59 Marko Ardizzone individualacITAM1992SS
60 Borko Prvan individualacCROM1951OL
61 Niko Špadina TK SPLIT CRO M 1998 SS
62 Dino Špadina TK SPLIT CRO M 2000 SS
63 Miroslav Marinić-Kragić TK SPLIT CRO M 1952 OL
64 Mario Perić TK SPLIT CRO M 1981 OL
65 Ljubo Štampar TK Sokol SLO M 1967 OL
66 Filip Ljubetić TK Rival CRO M 1993 SS
67 Dino Pelosa TK Rival CRO M 1995 SS
68 Petar Prpić TK Rival CRO M 1996 SS
69 Damir Šegota TK Rival CRO M 1960 OL
70 Mia Šimičić TK Rival CRO F 1994 SS
71 Antonia Zaharia TK Rival CRO F 1996 SS
72 Željko Žic-Solis TK Rival CRO M 1959 OL
73 Zvonimir Chytil TK Međimurje CRO M 1957 OL
75 Aleksandar Tompa TK Bilje CRO M 1969 OL
76 Antonia Sarić PK Grdelin CRO F 2000 AQ
77 Duje Sarić TK SPLIT CRO M 1996 SS
78 Tomislav Mijatović TK SPLIT CRO M 1980 OL
79 Toni Sunko TK SPLIT CRO M 1999 SS
80 Duje Braić TK SPLIT CRO M 1999 SS
81 Toni Tomas TK SPLIT CRO M 1999 SS
82 Ivan Sakal plivački klub Mornar CRO M 2003 AQ
83 Goran Sakal plivački klub Mornar CRO M 2003 AQ
84 Branko Razum TK Rudolf Perešin CRO M 1968 OL
85 Martin Papišta TK Rudolf Perešin CRO M 1991 SS
86 Ante Pešec TK Rudolf Perešin CRO M 1990 OL
87 Darko Walter individualac CRO M 1958 OL
88 Laura Bilandžić individualka CRO F 1999 AQ
89 Danijela Bilandžić individualka CRO F 1997 AQ
90 Damir Bilandžić TK SPLIT CRO M 1967 SS
91 Zdenka Kučić TK Brač CRO F 1997 SS
92 Martin Papišta TK Rudolf Perešin CRO M 1991 OL
93 Branko Tucak TK SPLIT CRO M 1963 OL
94 Katarina Lovrantova TaT Martin SVK F 1985 SS
95 Zrinka Lodeta TK Međimurje CRO F 1984 OL
96 Ivan Vučemilović TK SPLIT CRO M 2000 AQ
97 Ela Vučemilović TK SPLIT CRO F 1997 AQ
98 Katarina Vučemilović TK SPLIT CRO F 1981 SS
99 Nikola Vučemilović TK SPLIT CRO M 1976 OL
100 Zlatko Parać TK SPLIT CRO M 1978 OL
101 Petra Jakšić TK Brač CRO F 1995 SS
102 Dragana Damjanović TK Brač CRO F 1996 SS
103 Tin Bulić TK Brač CRO M 1995 SS
104 Josipa Kuzmanić TK Brač CRO F 1996 SS
105 Ivan Jakšić TK Brač CRO M 1997 SS
106 Matko Baričević TK Brač CRO M 1998 SS
107 Josipa Cecić-Vidoš TK Brač CRO F 1997 SS
108 Vedran Supur TK Brač CRO M 1997 SS
109 Marta Borovec TK Brač CRO F 1997 SS
110 Lovro Borovec TK Brač CRO M 1993 SS
111 Marko Đurić SD Kamnik SLO M 1986 OL
112 Saša Moslavac TK Međimurje CRO M 1968 OL
113 Mirta Tokić TK Zagreb CRO F 1994 SS
114 Marin Tokić TK Zagreb CRO M 1997 SS
115 Latinović Srđan individualac CRO M 1988 SS
116 Melani Jovanov TK Pula CRO F 2000 AQ
117 Matteo Močnik TK Pula CRO M 1998 AQ
118 Manuel Močnik TK Pula CRO M 2003 AQ
119 Ema Fornažar TK Pula CRO F 2003 AQ
120 Marko Paliska TK Pula CRO M 2000 AQ
121 Luka Paliska TK Pula CRO M 1997 SS
122 Deni Kanurić TK Pula CRO M 1995 SS
123 Viktor Škifić TK Pula CRO M 1997 SS
124 Ana Škifić TK Pula CRO F 1994 SS
125 Duje Marić TK Pula CRO M 1997 SS
126 Matia Milovan TK Pula CRO M 1989 OL
127 Mićo Duspara TK 042 Varaždin CRO M 1966 OL
128 Marko Duspara TK 042 Varaždin CRO M 1995 SS
129 Dejan Patrčević TK Zrinski Novatec CRO M 1985 OL