Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
multipower 
 
ironman Pula 
 
dukat 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH - COMPETITORS LIST
english  

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 24.08.2017.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Dr´┐Żava Spol Godi´┐Żte Natjecanje
1 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż Split CRO M 1988 OT
2 Aleksandar Naumovi´┐Ż Tk Pula CRO M 1971 OT
3 Renato Pilipovi´┐Ż Triatlon klub TNT CRO M 1973 OT
4 Marko Bozikovic TK Split CRO M 1986 OT
5 Duje ´┐Żalaj TK TNT CRO M 1992 OT
6 Mina Mikec TK TNT CRO ´┐Ż 1966 OT
7 Klaudio Kotlar TK TNT CRO M 1988 OT
8 Branko ´┐Żerina TK TNT CRO M 1974 OT
9 Iva Perini´┐Ż TK TNT CRO ´┐Ż 1984 OT
10 Daniel Fili´┐Ż TK TNT CRO M 1988 OT
11 Mustafa Jamak Sarajevo BIH M 2006 SST
12 D´┐Żemal Zild´┐Żi´┐Ż Sarajevo BIH M 1975 SST
13 Amin Zild´┐Żi´┐Ż Sarajevo BIH M 2007 SST
14 Boris Markota TK Swibir CRO M 1974 OT
15 Ana Lipo´┐Ż´┐Żak TK TNT Zadar CRO ´┐Ż 1986 SST
16 Filip Cvijeti´┐Ż TK Rival CRO M 2001 SST
17 Enilijo Krstic TK TNT Zadar CRO M 1964 OT
18 Matej Kula´┐Ż TK TNT CRO M 1976 OT
19 ´┐Żan Smoje TK Split CRO M 1972 OT
20 Branko Carevi´┐Ż TK Split CRO M 1974 OT
21 Daniel Maru´┐Żi´┐Ż TK Dubrovnik CRO M 1972 OT
22 Nata´┐Ża ´┐Żusti´┐Ż Triatlon klub Split CRO ´┐Ż 1987 OT
23 Ivica Vrgo´┐Ż TK Split CRO M 1977 OT
24 Damir ´┐Żegota Tk Rival CRO M 1960 OT
25 Igor Stojancevic TK Zrinski CRO M 1978 OT
26 Matija Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin G Stubica CRO M 1987 OT
27 Matija Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin G Stubica CRO M 1987 SST
28 Dino Belaku´┐Żi´┐Ż TK ´┐Żibenik CRO M 1980 OT
29 Marijan Radelji´┐Ż TK Split CRO M 1956 SST
30 Vanesa Stipanov Mk Marjan CRO ´┐Ż 1971 SST
31 Maja Bona´┐Żi´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1985 OT
32 Roko ´┐Żango TK Zadar CRO M 2004 SST
33 Branko Tucak TK Split CRO M 1963 SST
34 Matej Juki´┐Ż TK Tri-tim Osijek CRO M 1994 OT
35 Hrvoje Jageti´┐Ż TK Swibir CRO M 1975 OT
36 Luka Prpi´┐Ż TK Rival CRO M 2009 AQpA
37 Leon Mazi´┐Ż Zadar CRO M 1986 OT
38 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OT
39 Mirna Marovic Adriatic Coaching CRO ´┐Ż 1972 OT
40 Antun Kojund´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1984 OT
41 Roberto Ruiz Geneva SUI M 1988 SST
42 Jorgen Huybrechts ´┐Żiovo BEL M 1974 SST
43 TK ULICA
   Zvonimir Bebi´┐Ż
   Toni Ko´┐Żnjak
   Ante Bebi´┐Ż

  individualac
  individualac
  individualac  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1975
  1975
  1984

  OT
   ´┐Żtafeta
44 Vedran Jovi´┐Ż TK 3MAX CRO M 1983 OT
45 Dario Vranje´┐Ż TK Split CRO M 1998 SST
46 Matea Vojinovi´┐Ż TK SPLIT CRO ´┐Ż 2001 SST
47 Mario Knezovi´┐Ż Sportero Mostar BIH M 1978 OT
48 Kre´┐Żimir Bo´┐Żkovi´┐Ż KDP Split CRO M 1979 AQpB
49 Mirela ´┐Żu´┐Żak Mostar BIH ´┐Ż 1980 OT
50 Vinko ´┐Żkunca TK Split CRO M 1970 OT- odustao
51 Luka Stipanov Tk Split CRO M 1998 SST
52 Viktor Kolobari´┐Ż Zagreb CRO M 1992 OT
53 Ana Piplica Mk Marjan CRO ´┐Ż 1958 SST
54 Kre´┐Żimir Dobrovi´┐Ż Kaprije CRO M 1984 SST
55 Davor ´┐Żkare TK X Podstrana CRO M 1958 OT
56 Davor Pavi´┐Żi´┐Ż TK PETRINJA CRO M 1968 OT
57 Tony Fajner Praha CZE M 1960 OT
58 Karlo Kirin´┐Żi´┐Ż TK RIVAL CRO M 2002 SST
59 ´┐Żeljko Bagi´┐Ż TK Swibir CRO M 1986 OT
60 International
   Jorgen Huybrechts
   Dragan Nevestic
   Pavel Moravek

  Individual
  Individual
  Individual  

  BEL
  CRO
  CZE

  M
  M
  M

  1974
  1972
  1976

  OT
   ´┐Żtafeta
61 Ivan Kova´┐Żev TK Split CRO M 1977 OT
62 Ivan Filkovi´┐Ż TK Maksimir CRO M 1988 OT
63 ´┐Żana Pavi´┐Żevi´┐Ż Triatlon klub Podgorica MNE ´┐Ż 1992 OT
64 Milan Vidi´┐Ż SWIBIR CRO M 1982 OT
65 Sa´┐Ża Radenovi´┐Ż TK Podgorica MNE M 1989 OT
66 Dra´┐Żko Mili´┐Ż TK Podgorica MNE M 1985 OT
67 Ko zadnji magarac
   Arko Heye
   Filip Bara´┐Ż
   Dario Vranje´┐Ż

  Brussel
  BK Kairos
  TK Split  

  BEL
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  2000
  1999
  1998

  OT
   ´┐Żtafeta
68 Petra Kocei´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 2002 SST
69 Marin Kocei´┐Ż TK Swibir CRO M 1975 OT
70 Ognjen Stojanovi´┐Ż TK"Pula" SRB M 1990 OT
71 Mario Mujic Sarajevo BIH M 1969 OT
72 DNN
   Dora Komi´┐Ż
   Nata´┐Ża ´┐Żusti´┐Ż
   Nikolina ´┐Żusti´┐Ż

  Tk Split
  Tk split
  Ak Sljeme  

  CRO
  CRO
  CRO

  ´┐Ż
  Z
  Z

  2002
  1987
  1987

  OT
   ´┐Żtafeta
73 Butturini Jacopo TK Zadar CRO M 1991 OT
74 Perlato Irene Woman Triathlon Italia ITA ´┐Ż 1981 OT
75 PHILIA
   Valeria Nicolis
   Alberto Brunelli
   Barnaba Marcazzan

  Centromaratona
  Centromaratona
  Centromaratona  

  ITA
  ITA
  ITA

  ´┐Ż
  M
  M

  1980
  1980
  1980

  OT
   ´┐Żtafeta
76 Luca Mazzi Centromaratona ITA M 1985 SST
77 Miroslav Knez TK Zrinski CRO M 1979 OT
78 Antobio Ban TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2004 SST
79 Mislav Hana TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2004 SST
80 Loris Faustini TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2005 SST
81 Tia Kinkela TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO ´┐Ż 2005 SST
82 Lovro Pand´┐Ża TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2006 AQpB
83 Neo ´┐Żikovi´┐Ż TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2007 AQpB
84 Adrien Ban TRIATLON KLUB "MATULJI" CRO M 2008 AQpA
85 Ante Vujasin TRIATLON KLUB"MATULJI" CRO M 2008 AQpA
86 Bruna Nestorovski TRIATLON KLUB"MATULJI" CRO ´┐Ż 2008 AQpA
87 Elen Ban TRIATLON KLUB " MATULJI " CRO ´┐Ż 2008 AQpA
88 Senad Osterman TK Swibir CRO M 1969 OT
89 Jaromir Sirucek LABE TC CZE M 1962 OT
90 Emma Forna´┐Żar TK Pula CRO ´┐Ż 2002 SST
91 Ante Matani´┐Ż Triatlon klub Vinkovci CRO M 1990 SST
92 Ivana Bogdanovi´┐Ż Triatlon klub Vinkovci CRO ´┐Ż 1988 SST
93 Ivan Vuleti´┐Ż TK Pula CRO M 2002 SST
94 H´┐ŻV
   Sini´┐Ża Jeli´┐Żi´┐Ż
   Miro Bari´┐Żia
   ´┐Żelimir ´┐Żtaba

  Split
  MK Marjan
  MK Marjan  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1977
  1961
  1974

  OT
   ´┐Żtafeta
95 Josipa Ceci´┐Ż Vido´┐Ż Tk Split CRO ´┐Ż 1997 SST
96 Pavel Moravek individual CZE M 1976 SST
97 Marina Maras individual GER ´┐Ż 1973 SST
98 Felix Hanusch individual GER M 1969 SST
99 Marko Jelavi´┐Ż TK Swibir / Zagreb CRO M 1992 OT
100 Zoran Krivo´┐Żija Split CRO M 1974 SST
101 Ivona Pivac Krivo´┐Żija TK Split CRO ´┐Ż 1974 OT
102 Ivica Par´┐Żina MK Marjan CRO M 1980 SST
103 Mia Bulum Hvar CRO ´┐Ż 2008 AQpB
104 Vinko Bulum Hvar CRO M 2005 SST
105 Ante Bulum Hvar CRO M 1964 SST
106 Lucija Petrovi´┐Ż Triatlon klub Triton CRO ´┐Ż 1999 OT
107 Karla ´┐Że´┐Żelja Triatlon klub Triton CRO ´┐Ż 1999 OT
108 Marko Veli´┐Żkovi´┐Ż TK Pula CRO M 2002 SST
109 Lukas Crvelin TK Split CRO M 2001 SST
110 Marco Velickovic Triatlon klub Pula CRO M 2002 SST
111 Andrea Dravec Triatlon klub Pula CRO M 2008 AQpA
112 Borko Prvan TK Jarun CRO M 1951 SST
113 Ivan Mi´┐Żkulin TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1973 OT
114 Matej Pirc Po´┐Żega CRO M 1984 OT
115 Lana Vale TK Rival CRO ´┐Ż 2006 AQpB
116 Ivan Mihalj Tk bijeli bizoni CRO M 1982 OT
117 Milan Sztepanov Budapest HUN M 1967 OT
118 Milivoj Berac TK ´┐Żibenik CRO M 1977 OT
119 Matko Medak TK Dubrovnik CRO M 1973 OT
120 Jure Bu´┐Żevi´┐Ż TK Split CRO M 1980 OT
121 Zoran ´┐Żpoler TK SWIBIR CRO M 1972 OT
122 Maja Negovanovi´┐Ż TK Podstrana CRO ´┐Ż 1982 SST
123 Sun´┐Żica Frkovi´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1988 OT
124 Nenad Vudri´┐Ż Ak Sljeme CRO M 1980 OT
125 Mario Mutak TK 3Max CRO M 1982 OT
126 Branko Tokic TK SWIBIR CRO M 1965 OT
127 Sara Zildzic Sarajevo BIH ´┐Ż 2006 AQpB
128 Dajana Zildzic Sarajevo BIH ´┐Ż 1982 AQpB
129 An´┐Żelko ´┐Żalu´┐Żi´┐Ż Aviokarte.hr CRO M 1979 SST
130 Ivo Mati´┐Ż Trogir CRO M 1986 SST
131 Ante Carev CrossFit BoxV CRO M 1991 SST
132 Zdravko Jadrijev TK X Podstrana CRO M 1972 OT
133 Riccardo Kuhar TK X CRO M 1976 OT
134 Rocco Monachesi HVAR ITA M 2007 SST
135 HVAR-LIFE
   Robert Fegan
   Massimo Monachesi
   Massimo Monachesi

  HVAR
  HVAR
  HVAR  

  USA
  ITA
  ITA

  M
  M
  M

  1957
  1980
  1980

  OT
   ´┐Żtafeta
136 Josko Klisovic Swibir CRO M 1968 OT
137 Dejan Petr´┐Żevi´┐Ż Tk Petar Zrinski CRO M 1975 OT
138 Ivana Mihalj Split CRO ´┐Ż 1985 SST
139 Filip Jakov Klisovic Zagreb CRO M 2002 SST
140 Marko Gali´┐Ż TK Split CRO M 1998 SST
141 Vedran Planin´┐Żek Tk Maksimir CRO M 1987 OT
142 Bruno ´┐Żkrinjari´┐Ż Tk Maksimir CRO M 1987 OT
143 Ana Cvitani´┐Ż Tk Maksimir CRO ´┐Ż 1986 OT
144 Dunja Gorup Tk Maksimir CRO ´┐Ż 1984 OT
145 Maja Maruki´┐Ż Tk Maksimir CRO ´┐Ż 1985 OT
146 ´┐Żeljko Bradari´┐Ż Split CRO M 1961 OT
147 Nicole Forna´┐Żar TK Pula CRO ´┐Ż 2006 AQpB
148 Martin ´┐Żtefan Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1996 OT
149 Jan Tisaj Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 2006 SST
150 An´┐Żelko ´┐Żalu´┐Żi´┐Ż Zagreb CRO M 1979 SST
151 Team Europe
   Aljosa Hocevar
   Jorgen Huybrechts
   Ivan Pikunic

  TK Split
  Individual
  Sv. Filip i Jakov  

  CRO
  BEL
  BEL

  M
  M
  M

  1976
  1974
  1987

  OT
   ´┐Żtafeta
152 Iva Kara´┐Żi´┐Ż TK TNT Zadar CRO ´┐Ż 1986 SST
153 Josip Feher TK Split CRO M 1989 SST
154 Gorana Bari´┐Żin Split CRO ´┐Ż 1972 SST
155 Iva Kara´┐Żi´┐Ż TK TNT CRO ´┐Ż 1986 SST
156 Elizabeta Mikoli´┐Ż TK TNT CRO ´┐Ż 1979 SST
157 Robert Rickman Oxford Tri GBR M 1957 SST
158 Helena Rickman Oxford GBR ´┐Ż 2009 AQpA
159 Josip Klanac Triatlon klub Zadar CRO M 2006 AQpB
160 Stipe Peri´┐Ż Triatlon klub Zadar CRO M 2009 AQpA
161 Rafael Buljat Triatlon klub Zadar CRO M 2004 AQpB
162 Christoph Bartosch Vienna AUT M 1987 SST
163 Petrana Kr´┐Żani´┐Ż ind CRO M 1979 SST
164 Damir ´┐Żpani´┐Ż TK Split CRO M 1979 OT
165 Vedrana Puljiz Individualac CRO ´┐Ż 1974 SST
 

 OT
 SST
 AQ

- olimpijski triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
letak-hrv