Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH
english  

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 27.04.2017.



Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
Natjecanje

Race
1 Igor Mandušić TK SPLIT CRO   M 1974 OT
2 Zlatko Urumovic Stockholm SWE   M 1961 ST
3 Jennie Boerius Stockholm SWE   Ž 1991 OT
4 Emelie Hedqvist Gothenburg SWE   Ž 1990 OT
5 Marko Butulija TK Herceg Novi MNE   M 1982 OT
6 Žan Smoje TK Splt CRO   M 1972 ST
7 Srđan Latinović Split CRO   M 1988 OT
8 Jelena Tomasevic TK Herceg Novi MNE   Ž 1991 OT
9 Frano Kršinić TK Zagreb CRO   M 1952 10 km
10 Luka Čupić TK Herceg Novi MNE   M 1988 OT
11 Predrag Petrović TK Herceg Novi MNE   M 1982 OT
12 Mario Kušar TK Dubrovnik CRO   M 1971 ST
13 Mario Kušar TK Dubrovnik CRO   M 1971 OT
14 Ognjen Stojanović TK Pula SRB   M 1990 OT
15 Linda Nivell Stockholm SWE   Ž 1975 ST
16 Mario Kos BK Konavle CRO   M 1967 ST
17 Tom Fransson Stockholm SWE   M 1967 ST
18 Dean Kocijan TK Swibir CRO   M 1974 OT
19 Made Žeravica Dubrovnik CRO   Ž 1983 OT
20 Vitomir Milosevic TK Herceg Novi MNE   M 1987 ST
21 Anna Nivell Stockholm SWE   Ž 1979 ST
22 Bernard Močnik ŠDP Posavje Krško SLO   M 1972 OT
23 JMB FAMILY TEAM
   Jakob Močnik
   Bernard Močnik
   Matic Močnik

  Krško
  Krško
  Krško  

  SLO
  SLO
  SLO

  M
  M
  M

  2003
  1972
  2001

  ST
   štafeta
24 Dalibor Vujević TK Swibir CRO   M 1982 OT
25 DUBROVNIK TRIATLON
   Ivan Boban
   Daniel Marušić
   Enis Hrustić

  Traitlon Klub Dubrovnik
  Traitlon Klub Dubrovnik
  Triatlon Klub Dubrovnik  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1979
  1972
  1978

  ST
   štafeta
26 Aleksandar Naumović Tk Pula CRO   M 1971 OT
27 Juro Ljubičić TK ZRINSKI CRO   M 1986 OT
28 Ivo Dadic TK Dubrovnik CRO   M 1976 OT
29 Davor Pavičić TK Petrinja CRO   M 1968 OT
30 Grgo Bulat Amsterdam NED   M 1973 OT
31 Matija Lukina TK Rudolf Perešin Gornja Stubica CRO   M 1987 OT
32 Maja Negovanović Mk Marjan CRO   Ž 1982 10 km
33 Dancho Gjorgjijevski Triogy Racing MKD   M 1983 OT
34 Aleksandar Zdravev Triogy Racing MKD   M 1975 OT
35 Lidija Vukic TK X Herceg Novi MNE   Ž 1980 OT
36 Ante Vuko TK X CRO   M 1974 OT
37 Ante Bebić individual CRO   M 1984 OT
38 Dario Kučić TK X CRO   M 1965 OT
39 Milivoj Modic TK X CRO   M 1980 OT
40 Damir Španić Split CRO   M 1968 ST
41 Boris Markota TK Swibir CRO   M 1974 ST
42 Vedran Patarčić TK Petar Zrinski / Zagreb CRO   M 1987 ST
43 Dragan Jovanović Triatlon klub Kotor MNE   M 1977 OT
44 Bojan Djukanovic Triathlon klub Kotor SWE   M 1976 OT
45 Ana Cvitanić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1986 OT
46 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO   Ž 1984 OT
47 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO   M 1987 OT
48 Vedran Planinšek TK Maksimir CRO   M 1987 OT
49 Aleksandar Filip Triatlon klub Kotor MNE   M 2005 SST
50 Stefan Živanović Triogy Racing Team SRB   M 1986 OT
51 Petra Koceić TK Split CRO   Ž 2002 SST
52 Marin Koceić TK Swibir CRO   M 1975 OT
53 Dario Ružić 3athlonlife BIH   M 1981 OT
54 Nermin Palić TK Split BIH   M 1986 OT
55 Dmitry Kupriyanov Moscow RUS   M 1990 OT
56 Zoran Čubra individual SRB   M 1964 ST
57 Goran  Mileusnic Zagreb CRO   M 1975 OT
58 Nela Madeško TK Dubrovnik CRO   Ž 1971 ST
59 Demir Hadžimuratović Sarajevo BIH   M 1991 OT
60 Peter Bajai Mogyi SE Baja HUN   M 1981 OT
61 Matko Medak TK Dubrovnik CRO   M 1973 OT
62 Matej Kulaš Triatlon klub TNT CRO   M 1976 OT
63 Daniel Filić Triatlon klub TNT CRO   M 1988 OT
64 Šime Dukić Triatlon klub TNT CRO   M 1982 OT
65 Ivan Brkić Triatlon klub TNT CRO   M 1976 OT
66 Tomislav Travica Triatlon klub TNT CRO   M 1972 OT
67 Iva Karačić Triatlon klub TNT CRO   Ž 1986 OT
68 Siniša Pezelj Triatlon klub TNT CRO   M 1970 OT
69 Branko Čerina Triatlon klub TNT CRO   M 1974 ST
70 Iva Perinić Triatlon klub TNT CRO   Ž 1984 OT
71 Frančeska Vulin Čirjak Triatlon klub TNT CRO   Ž 1988 10 km
72 Luka Čirjak Triatlon klub TNT CRO   M 1983 OT
73 Lukas Crvelin Tk Split CRO   M 2001 SST
74 Dino Belakušić Triatlon klub Šibenik CRO   M 1980 OT
75 Ivan Mihalj TK Bijeli bizoni CRO   M 1982 OT
76 Nella Duka Škola trčanja Zadar CRO   Ž 1977 10 km
77 Duje Šalaj Triatlon klub TNT CRO   M 1992 OT
78 Matija Avirović TK Swibir CRO   M 1994 OT
79 Sonja Škevin TK Swibir CRO   Ž 1995 OT
80 Drasko Vujović tk split CRO   M 1959 OT
81 Željka Šaban Miličić Tk Swibir CRO   Ž 1983 OT
82 Vladimir Žic Tk Swibir CRO   M 1985 OT
83 Ante Gelineo Triatlon klub Šibenik CRO   M 1986 OT
84 Rita Biliš Korčula CRO   Ž 1983 10 km
85 Maja Skokandić Nobilo Korčula CRO   Ž 1988 10 km
86 Džinović Reuf Sarajevo BIH   M 1981 ST
87 Tomislav Ivas Medeni Triatlon Klub Šibenik CRO   M 1978 OT
88 Ante Živković AK Dubrovnik CRO   M 1990 10 km
89 EVO NAS OPET
   Jakša Diklić
   Ivan Banović
   Ante Živković

  TK X
  BK Konavle
  TK Swibir  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  M
  M

  1990
  1989
  1990

  ST
   štafeta
90 Emir Hodzic Sarajevo BIH   M 1977 OT
91 Andrej Vištica TK Swibir CRO   M 1983 OT
92 Sanda Vištica Makarska CRO   Ž 1986 10 km
93 Tamara Lepetic TK X Herceg Novi MNE   Ž 1986 ST
94 Jacopo Butturini TK Zadar CRO   M 1991 OT
95 TK ZADAR
   Enrico Visconti
   Kristina Skroce
   Jasna Skroce

  TK Zadar
  TK Zadar
  TK Zadar  

  CR
  CR
  CR

  M
  M
  M

 
  1992
 

  ST
   štafeta
96 Mario Grgat TK Split CRO   M 1974 OT
97 Silvije Nosić TK Zrinski CRO   M 1973 OT
98 Ana Knežević AK Perpetuum mobile CRO   Ž 1981 10 km
99 Erdin Hastor Sarajevo BIH   M 1977 OT
100 SPARTANCI
   Benjamin Rudalija
   Reuf Džinović
   Haris Rudalija

  Sarajevo
  Sarajevo
  Sarajevo  

  BIH
  BIH
  BIH

  M
  M
  M

  1997
  1981
  1997

  ST
   štafeta
101 Toni Elezović TK Split CRO   M 1993 OT
102 Kristijan Ivan Jurič Tk Split CRO   M 1978 OT
103 Davorin Cetto Tk Petar Zrinski CRO   M 1981 OT
104 Vedrana Golek Tk Petar Zrinski CRO   Ž 1989 OT
105 Hrvoje Pauković Tk Petar Zrinski CRO   M 1973 OT
106 Dorotea Dadić Tk Petar Zrinski CRO   Ž 1994 OT
107 Miroslav Knez Tk Petar Zrinski CRO   M 1979 OT
108 Ivan Filković Tk Petar Zrinski CRO   M 1988 OT
109 Ivica Miše Tk Petar Zrinski CRO   M 1983 OT
110 Zvjezdana Veljković Tk Petar Zrinski CRO   Ž 1986 ST
111 Dejan Petrčević Tk Petar Zrinski CRO   M 1975 OT
112 Maja Bonačić TK Swibir CRO   Ž 1985 OT
113 Boris Filip Planinarski klub Vjeverica Kotor MNE   M 1979 10 km
114  
115  
116  
117  
118  
119  
120  
 

 OT
 ST
 SST
 10 km


- olimpijski triatlon
- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- 10 km ulična utrka - trčanje






 
sponzori