Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH
english  

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 25.05.2019.



Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Dr´┐Żava

Country
Spol

Gender
Godi´┐Żte

Birthyear
Natjecanje

Race
1 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż Split CRO   M 1988 ST
2 Andrija ´┐Żpanja ´┐Żibenik CRO   M 1981 ST
3 Marko Bo´┐Żikovi´┐Ż TK Split CRO   M 1986 ST
4 Daniel Maru´┐Żi´┐Ż TK DUBROVNIK CRO   M 1972 ST
5 Hrvoje Jageti´┐Ż TK Swibir CRO   M 1975 SST
6 Corey Jacobs Philadelphia USA   M 1975 ST
7 Matej Pirc Swibir CRO   M 1984 SST
8 Tin Kauri´┐Ż Triatlon Klub Velika Gorica CRO   M 1997 SST
9 Ante Bebi´┐Ż individual CRO   M 1984 ST
10 Luka Paliska Triatlon klub Pula CRO   M 1997 SST
11 Jorgen Huybrechts BK Kairos BEL   M 1974 ST
12 Rudy Fillee Beringen BEL   M 1970 SST
13 Boris Markota TK Swibir CRO   M 1974 SST
14 Marin Kocei´┐Ż TK Swibir CRO   M 1975 ST
15 Dino Belaku´┐Żi´┐Ż TK ´┐Żibenik CRO   M 1980 ST
16 Lara Belaku´┐Żi´┐Ż TK ´┐Żibenik CRO   ´┐Ż 2003 SST
17 Marino Juki´┐Ż TK Triton CRO   M 1995 SST
18 Antun Kojund´┐Żi´┐Ż TK Split CRO   M 1984 SST
19 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż Split CRO   M 1988 SST
21 Ma´┐Ża Klari´┐Ż tk ´┐Żibenik CRO   ´┐Ż 2010 AQpA
22 Ante Klari´┐Ż tk ´┐Żibenik CRO   M 2004 SST
23 Branko Tucak TK SPLIT CRO   M 1963 ST
24 POMALO
   Kre´┐Żimir Dobrovi´┐Ż
   Ana Dodig
   Mislav Lon´┐Żar

  TK Split
  TK Split
  Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  ´┐Ż
  M

  1984´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1982´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1976´┐Ż ´┐Ż´┐Ż

  ST
   ´┐Żtafeta
25 Luka ´┐Żirjak Zadar CRO   M 1983 ST
26 Marton Trencseni Budapest HUN   M 1981 ST
27 Ante So´┐Ża Tk ´┐Żibenik´┐Ż CRO   M 1988 SST
28 Jakov Grbe´┐Ża TK Split CRO   M 1977 ST
29 Petra Kocei´┐Ż TK Split CRO   ´┐Ż 2002 SST
30 Dina Kui´┐Ż TK Jarun CRO   ´┐Ż 1980 SST
31 Ivan Mati´┐Ż TK Zrinski CRO   M 1981 SST
32 Lukas Padmosoekarto TK SWIBIR CRO   M 2003 SST
33 Andrej Padmosoekarto TK SWIBIR CRO   M 2008 AQpB
34 Filip Filo´┐Żevi´┐Ż TK SWIBIR CRO   M 2000 SST
35 Maks ´┐Żo´┐Żi´┐Ż TK SWIBIR CRO   M 2004 SST
36 Edi Ivanov TK SWIBIR CRO   M 2006 SST
37 Petra Kramar TK SWIBIR CRO   ´┐Ż 2001 SST
38 ´┐Żeljka ´┐Żaban Mili´┐Żi´┐Ż TK SWIBIR CRO   ´┐Ż 1983 SST
39 Sonja ´┐Żkevin TK SWIBIR CRO   ´┐Ż 1995 SST
40 Vinko Vrebac TK SWIBIR CRO   M 1985 SST
41 Til Ocvirk TK SWIBIR CRO   ´┐Ż 2002 SST
42 Lana Marini´┐Ż TK SWIBIR CRO   ´┐Ż 2003 SST
43 Patrik ´┐Żmejkal TK SWIBIR CRO   M 2006 SST
44 Dalibor Vujevi´┐Ż TK SWIBIR CRO   M 1982 SST
45 Mateja Vojinovi´┐Ż TK SWIBIR CRO   ´┐Ż 2001 SST
46 Jere Bolan´┐Ża Primo´┐Żten CRO   M 1988 ST
47 Tomislav Karlovi´┐Ż TK Zrinski CRO   M 1975 SST
48 Alena Detan Karlovi´┐Ż TK Zrinski CRO   ´┐Ż 1977 SST
49 Hrvoje Paukovi´┐Ż Tk Zrinski CRO   M 1973 SST
50 Gabriel Barac TK Rival CRO   M 2004 SST
51 Aurora Valin´┐Żi´┐Ż TK Rival CRO   ´┐Ż 2005 SST
52 Lana Vale TK Rival CRO   ´┐Ż 2006 SST
53 Maja Urban TK TRI-TIM OSIJEK CRO   ´┐Ż 1987 SST
54 Leonarda Nago TK TRI-TIM OSIJEK CRO   ´┐Ż 2001 SST
55 Katarina ´┐Żuvak TK TRI-TIM OSIJEK CRO   ´┐Ż 2000 SST
56 Lana Juri´┐Ż TK TRI-TIM OSIJEK CRO   ´┐Ż 2002 SST
57 Ivana Grano´┐Ża TK TRI-TIM OSIJEK CRO   ´┐Ż 2000 SST
58 Bruno Tompa TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 2002 SST
59 Matej Juki´┐Ż TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 1994 SST
60 Jan Luki´┐Ż TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 2002 SST
61 Dominik ´┐Żivalj TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 2002 SST
62 Tonci Kalinic Split CRO   M 1978 ST
63 Matija Avirovi´┐Ż TK SWIBIR CRO   M 1994 SST
64 Borna Kati´┐Ż TK Swibir CRO   M 2001 SST
65 Tanja Bari´┐Żi´┐Ż BK Fortica CRO   ´┐Ż 1987 ST
66 Josip Bugarija Tk Tnt´┐Ż CRO   M 1992 ST
67 Leon Mazi´┐Ż Tk Tnt´┐Ż CRO   M 1986 ST
68 Lukas Crvelin´┐Ż Tk Split CRO   M 2001 SST
69 Nata´┐Ża ´┐Żusti´┐Ż Tk Split CRO   ´┐Ż 1987 SST
70 Luka Grgorini´┐Ż Triatlon klub Pula CRO   M 1999 SST
71 Nicole Forna´┐Żar Triatlon klub Pula CRO   ´┐Ż 2006 SST
72 Leonarda Pavlin Triatlon klub Pula CRO   M 2003 SST
73 Niko Matas Triatlon klub Pula CRO   M 2003 SST
74 Deni ´┐Żosi´┐Ż Triatlon klub Pula CRO   M 2002 SST
75 Ileana Rosanda Triatlon klub Pula CRO   ´┐Ż 2002 SST
76 Valentina Vitasovi´┐Ż Triatlon klub Pula CRO   ´┐Ż 2002 SST
77 Karlo Kirin´┐Żi´┐Ż Triatlon klub Pula CRO   M 2002 SST
78 ´┐Żeljko Bijuk Triatlon klub Pula CRO   M 1972 SST
79 ´┐Żan Smoje TK SPLIT CRO   M 1972 SST
80 Josip Mladin Zivkovic jarun CRO   M 1966 ST
81 Marko Hodak TK Jarun CRO   M 1975 SST
82 Darko Vulinovic ´┐Żibenik CRO   M 1991 SST
83 Eugen Popovi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   M 1996 SST
84 Filip Fajdeti´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   M 1993 SST
85 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO   ´┐Ż 1984 SST
86 Mario ´┐Żpor´┐Żi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   M 1975 SST
87 Roza ´┐Żpor´┐Żi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   ´┐Ż 2005 SST
88 Ante Gelineo TK ´┐Żibenik CRO   M 1986 SST
89 Fran Tisaj TK ZRINSKI CRO   M 2001 SST
90 Adrian ´┐Żgalji´┐Ż TK ZRINSKI CRO   M 1992 SST
91 Luka Duman´┐Żi´┐Ż TK ZRINSKI CRO   M 1998 SST
92 Martin ´┐Żtefan TK ZRINSKI CRO   M 1996 SST
93 Elisabetta´┐Ż Vitasovi´┐Ż TK ZRINSKI CRO   ´┐Ż 1997 SST
94 Karlo Brebri´┐Ż TK ZRINSKI CRO   M 2006 SST
95 Tin Karlovi´┐Ż TK ZRINSKI CRO   M 2005 SST
96 Kristian Hrbi´┐Ż TK ZRINSKI CRO   M 1993 SST
97 Damian Jedreti´┐Ż TK ZRINSKI CRO   M 1999 SST
98 Nikolina Bre´┐Żkovi´┐Ż TK ZRINSKI CRO   ´┐Ż 2003 SST
99 Jan ´┐Żtefanac TK ZRINSKI CRO   M 2007 SST
100 Einar Mileti´┐Ż TK Rival CRO   M 2009 AQpB
101 Ema Babin Triatlon klub Matulji CRO   ´┐Ż 2010 AQpA
102 Sun´┐Żana Smokvina Hanza Triatlon klub Matulji CRO   ´┐Ż 1973 SST
103 Marko Hanza Triatlon klub Matulji CRO   M 1972 SST
104 Ana Grbac Triatlon klub Matulji CRO   ´┐Ż 1985 SST
105 Dora Prpi´┐Ż Triatlon klub Matulji CRO   ´┐Ż 2011 AQpA
106 Una Sara´┐Żevi´┐Ż Triatlon klub Matulji CRO   ´┐Ż 2010 AQpA
107 Lovro Hanza Triatlon klub Matulji CRO   M 2011 AQpA
108 Mateo Grbac Triatlon klub Matulji CRO   M 2011 AQpA
109 Luka Prpi´┐Ż Triatlon klub Matulji CRO   M 2009 AQpB
110 Neo ´┐Żikovi´┐Ż Triatlon klub Matulji CRO   M 2007 SST
111 Loris Faustini Triatlon klub Matulji CRO   M 2005 SST
112 Mislav Hanza Triatlon klub Matulji CRO   M 2004 SST
113 Antonio Jakop´┐Żevi´┐Ż Triatlon klub Matulji CRO   M 2005 SST
114 Mark Surina Triatlon klub Matulji CRO   M 2005 SST
115 Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż TK SPLIT CRO   M 1959 ST
116 Josip Mladin ´┐Żivlkovi´┐Ż t.k. JARUN CRO   M 1966 SST
117 Eni Petro´┐Ża Triatlon klub Zadar´┐Ż CRO   ´┐Ż 2005 SST
118 Matea Ka´┐Żani´┐Ż Triatlon klub Zadar´┐Ż CRO   ´┐Ż 2005 SST
119 Marija Paleka´┐Ż Triatlon klub Zadar´┐Ż CRO   ´┐Ż 2006 SST
120 Luka Ivanovi´┐Ż Triatlon klub Zadar´┐Ż CRO   M 2007 SST
121 Ante Medi´┐Ż Triatlon klub Zadar´┐Ż CRO   M 2005 SST
122 Ivan Miljkovi´┐Ż Triatlon klub Zadar´┐Ż CRO   M 1984 ST
123 Ivan Tuta Triatlon klub Zadar´┐Ż CRO   M 1980 ST
124 Ivan Gobin Triatlon klub Zadar´┐Ż CRO   M 1979 ST
125 Matko Belas BK Kairos CRO   M 1976 ST
126 Giani Ivan´┐Żi´┐Ż Triatlon klub Pula CRO   M 2004 SST
127 Ivan ´┐Żobanov Primo´┐Żten/rekreativac CRO   M 1987 ST
128 Goran Midzic Zadar CRO   M 1978 ST
129 ASTI LUDILA
   Ivana Mladinic
   Dobrila Dujisin
   Ivana Vidosevic

  Split
  Split
  Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  ´┐Ż
  ´┐Ż
  ´┐Ż

  1970´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1977´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1973´┐Ż ´┐Ż´┐Ż

  ST
   ´┐Żtafeta
130 Filip Baraka TK TNT CRO   M 1977 ST
131 Bruno Juric Primosten CRO   M 2005 SST
132 Ante So´┐Ża Tk ´┐Żibenik´┐Ż CRO   M 1988 ST
 

 ST
 SST
 AQpA
 AQpB


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon po´┐Żetnici A
- akvatlon po´┐Żetnici B




 
sponzori