Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
PRVENSTVO HRVATSKE
SPLIT, 27. VIII 2011.
english
ITU HTS TKS HFHS   
REZULTATI - RESULTS                           FOTOALBUMI - PHOTOALBUMS

 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 25.08.



Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Niemietz Marek Mannheim GER M 1969 SST
2 Robert Rickman Oxford Tri GBR M 1957 SST
3 Luka Kučić TK Split CRO M 2001 AQ
4 Dario Kučić TK SPLIT CRO M 1965 OL
5 Gyula Farkas duatlon.hu HUN F 1981 SST
6 Zsófia Forró Kaposvari AC HUN F 1984 OL
7 Damir Proso TK SPLIT CRO M 1973 OL
8 Viktor Sarić TK Zagreb CRO M 1986 OL
9 Darko Škevin TK Zagreb CRO M 1965 OL
10 Višnja Škevin TK Zagreb CRO F 1966 OL
11 Sonja Škevin TK Zagreb CRO F 1995 SST
12 Denis Ćurčinski TK Zagreb CRO M 1972 OL
13 Nikola Vučemilović TK SPLIT CRO M 1976 OL
14 Zdenka Kučić TK Split CRO F 1997 SST
15 Dragana Damjanović TK Split CRO F 1996 SST
16 Josipa Cecić-Vidoš TK Split CRO F 1997 SST
17 Luka Komić TK SPLIT CRO M 1996 SST
18 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT CRO F 1973 OL
19 Marin Koceić TK SPLIT CRO M 1975 OL
20 Ivan Kovačev TK SPLIT CRO M 1977 OL
21 Mijo Bebić TK SPLIT CRO M 1978 OL
22 Krešimir Tijardović TK SPLIT CRO M 1986 OL
23 Davor Škare TK SPLIT CRO M 1958 OL
24 Mladen Luković TK SPLIT CRO M 1964 OL
25 Vjeran Frisčić TK 042 Varaždin CRO M 1965 OL
26 Gordan Zelenika TK Zagreb CRO M 1962 OL
27 Niko Špadina TK SPLIT CRO M 1998 SST
28 Dino Špadina TK SPLIT CRO M 2000 SST
29 Toni Elezović TK SPLIT CRO M 1993 SST
30 Mateja Šimic TK Trisport SLO F 1980 OL
31 Dora Komić TK SPLIT CRO F 2002 AQ
32 Jaroslav Kovačić TK Rudolf Perešin CRO M 1984 OL
33 Ante Pešec TK Rudolf Perešin CRO M 1990 OL
34 Branko Razum TK Rudolf Perešin CRO M 1968 OL
35 Lovro Borovec TK Rudolf Perešin CRO M 1993 SST
36 Željko Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1958 OL
37 Matija Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1987 OL
38 Ognjen Stojanović TK Zrinski Novatec SRB M 1990 OL
39 Igor Mandušić TK Split CRO M 1974 OL
40 Zvonimir Pastar individualac CRO M 1978 OL
41 Nataša Šustić TK SPLIT CRO F 1987 OL
42 Marko Rafaj TK Petrinja CRO M 1974 OL
43 Martin Papišta TK Rudolf Perešin CRO M 1991 OL
44 Sanja Papišta TK Rudolf Perešin CRO F 1965 SST
45 Matko Medak individualac CRO M 1973 SST
46 Gordan Petković TK Petar Zrinski CRO M 1985 OL
47 Mladen Čizić TK Jarun CRO M 1961 OL
48 Zoltán Petsuk Csepel Dolphins HUN M 1983 OL
49 Gabriella Zelinka Csepel Dolphins HUN F 1991 OL
50 Deni Dumanić TK SPLIT CRO M 1967 OL
51 Srđan Latinović TK SPLIT CRO M 1988 OL
52 Damir Šegota TK Rival CRO M 1960 OL
53 Roko Čopac KDP Split CRO M 1996 AQ
54 Luka Brnčić individualac CRO M 1990 SST
55 Mladen Stećević TK-042 Varazdin CRO M 1962 OL
56 Daria Pletikapa TK Zrinski Novatec CRO F 1988 OL
57 Milan Pernar TK Zagreb CRO M 1959 SST
58 Franka Karabatić individualac CRO F 1999 AQ
59 Miroslav Marinić-kragić TK Zvončac CRO M 1952 OL
60 Danijela Bilandžić individualac CRO F 1997 AQ
61 Laura Bilandžić individualac CRO F 1999 AQ
62 Damir Bilandžić TK SPLIT CRO M 1967 SST
63 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OL
64 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OL
65 Jurica Šango TK Zadar CRO M 1977 OL
66 Edgar Nimac TK Zadar CRO M 1985 SST
67 Emilijo Krstić TK Zadar CRO M 1964 SST
68 Roko Škibola TK Zadar CRO M 1994 SST
69 Siniša Pezelj KDP Donat CRO M 1970 OL
70 Željka Šaban TK Swibir CRO F 1983 OL
71 Ivana Svetić TK Swibir CRO F 1982 OL
72 Marina Milković TK Swibir CRO F 1992 OL
73 Matej Šporar TK Swibir CRO M 1989 OL
74 Vladimir Žic TK Swibir CRO M 1985 OL
75 Matija Krivec TK Swibir CRO M 1991 OL
76 Ivan Jakovac TK Swibir CRO M 1994 SST
77 Marko Miličić TK Swibir CRO M 1979 SST
78 Anđela Iljadica-Rapo TK Swibir CRO F 1993 SST
79 Luka Čopac KDP Split CRO M 1998 AQ
80 Ivan Sitić KDP Split CRO M 1998 AQ
81 Sebastjan Oerzo TK Krško SLO M 1976 OL
82 Ivica Šošić TK Zvončac CRO M 1956 OL
83 Stjepan Jakovac TK Swibir CRO M 1996 SST
84 Goran Jakovac TK Swibir CRO M 1963 SST
85 Matija Jakovac PK Novi Zagreb CRO M 2002 AQ
86 Branko Tokić TK Zagreb CRO M 1965 SST
87 Mirta Tokić TK Zagreb CRO F 1994 SST
88 Eugen Jagust TK Zrinski Novatec CRO M 1994 SST
89 Matej Marinković TK Zrinski Novatec CRO M 1992 OL
90 Josip Mladin Živković TK Zrinski Novatec CRO M 1966 OL
91 Luka Jukić individualac CRO M 1998 SST
92 Karlo Ivanušić POŠK CRO M 2000 AQ
93 Sašo Meden Športno društvo Busola SLO M 1968 OL
94 Daniel Konečný TAT Martin SVK M 1981 OL
95 Marin Tokić TK Zagreb CRO M 1997 SST
96 Branko Tucak TK Split CRO M 1963 OL
97 Hrvoje Mestrić TK Swibir CRO M 1983 OL
98 Fecskovics Attila Debreceni Sportcentrum HUN M 1985 OL
99 Pocsai Balazs Debreceni Sportcentrum HUN M 1983 OL
100 Jaromir Sirucek Labe Tri Club CZ M 1962 OL
101 Daniela Loskotova individualka CZ F 1976 OL
102 Mihaela Bubanko TK Hidraulika Kurelja CRO F 1997 SST
103 Gabriela Bubanko TK Hidraulika Kurelja CRO F 1997 SST
104 Josip Živković TK Zrinski Novatec CRO M 1998 SST
105 Grgur Prizmić KDP Split CRO M 1997 AQ
106 Bajai Peter Mogyi Triathlon Baja HUN M 1981 OL
107 Ivan Sakal plivački klub "Mornar" CRO M 2003 AQ
108 Kristof Konečný TAT Martin SVK M 2001 AQ
109 Damian Konečný TAT Martin SVK M 2001 AQ
110 Darko Walter individualac CRO M 1958 OL
111 Igor Malešević TK Rival CRO M 1960 SST
112 Karla Šešelja TK Rival CRO F 1999 SST
113 Leon Pandža TK Rival CRO M 1999 SST
114 Matko Mrakovčić TK Rival CRO M 1999 SST
115 Pjeter Nua TK Rival CRO M 2000 SST
116 Leonarda Strenja TK Rival CRO F 2000 SST
117 Dorotea Čargonja TK Rival CRO F 2000 SST
118 Lea Šešelja TK Rival CRO F 2001 AQ
119 Chaira Gruber TK Rival CRO F 2001 SST
120 Irina Puvača TK Rival CRO F 2001 SST
121 Gioia Gruber TK Rival CRO F 2003 AQ
122 Frane Sizgorić TK Zrinski Novatec CRO M 1988 OL
123 Braňo Konečný TAT Martin SVK M 1976 OL
124 Veljko Brajković TK Albona Extreme CRO M 1965 OL
125 Kristijan Sindik TK Split CRO M 1975 OL
126 Darko Narandžić TK Swibir CRO M 1980 SST
127 Ivan Andrisek TK Swibir CRO M 1981 SST
128 Petra Koceić TK Split CRO F 2002 AQ
129 Elio Tomić Grdelin CRO M 1997 AQ
130 Dora Bašić individualka CRO F 1998 SST
131 Joško Bašić TK Split CRO M 1973 SST
132 Antonia Sarić PK Jadran CRO F 2000 AQ
133 Duje Sarić TK Split CRO M 1996 SST
134 Ivana Ilić TK Swibir CRO F 1982 SST
135 Jade Donaldson individualac AUS M 1982 SST
136 Marko Paliska TK Pula CRO M 2000 AQ
137 Luka Paliska TK Pula CRO M 1997 SST
138 Karlo Sušilović TK Split CRO M 1996 SST
139 Marina Mandušić individualka CRO F 1998 AQ
140 Refik Ramić individualac BIH M 1994 AQ
141 Dejan Patrčević TK Zagreb CRO M 1975 OL
 
















 
sponzori