Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
hrvatski    hrvatski
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

ME´┐ŻUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
PRVENSTVO HRVATSKE
SPLIT, 18. VIII 2012.
english
ITU HTS TKS HFHS   
   

 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 17.08.



Red.br. Ime i prezime Klub Dr´┐Żava Spol Godi´┐Żte Natjecanje
1 Jurica Cvjetko TK Zagreb CRO M 1984 OL
2 Kre´┐Żimir Tijardovi´┐Ż TK Split CRO M 1986 OL
3 Vjeran Fris´┐Żi´┐Ż TK 042 Vara´┐Żdin CRO M 1965 OL
4 Giancarlo Lanciaprima Abruzzo inuit triatlon ITA M 1955 OL
5 Zoran Kos´┐Żak TK Zagreb CRO M 1967 OL
6 Marijan Radelji´┐Ż AK Solin CRO M 1956 SST
7 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż TK Split CRO M 1988 OL
8 Filip Lazi´┐Ż TK Split CRO M 1995 SST
9 Tin Buli´┐Ż TK Split CRO M 1995 SST
10 Josipa Ceci´┐Ż-Vido´┐Ż TK Split CRO F 1997 SST
11 Toni Elezovi´┐Ż TK Split CRO M 1993 SST
12 Romano S´┐Żuri´┐Ż TK Zagreb CRO M 1990 OL
13 Dora Komi´┐Ż TK Split CRO F 2002 SST
14 Luka Komi´┐Ż TK Split CRO M 1996 SST
15 Zdenka Ku´┐Żi´┐Ż TK Split CRO F 1997 SST
16 Marin Kocei´┐Ż TK Split CRO M 1975 OL
17 Ivan Kova´┐Żev TK Split CRO M 1977 OL
18 Mijo Bebi´┐Ż TK Split CRO M 1978 OL
19 Damir Proso TK Split CRO M 1973 OL
20 Davor ´┐Żkare TK Split CRO M 1958 OL
21 Deni Dumani´┐Ż TK Split CRO M 1967 OL
22 Dario Ku´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1965 OL
23 Luka Ku´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 2001 AQ
24 Igor Mandu´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1974 OL
25 Marina Mandu´┐Żi´┐Ż TK Split CRO F 1998 SST
26 Dino ´┐Żpadina TK Split CRO M 2000 SST
27 Nemanja Kora´┐Ż TK Tami´┐Ż SRB M 1983 OL
28 Dean Popovi´┐Ż TK Zagreb CRO M 1975 OL
29 Stipe Brni´┐Żevi´┐Ż TK Split CRO M 1970 SST
30 Nikola Vu´┐Żemilovi´┐Ż TK Split CRO M 1976 OL
31 Darko ´┐Żkevin TK Zagreb CRO M 1965 OL
32 Vi´┐Żnja ´┐Żkevin TK Zagreb CRO F 1966 OL
33 Boris Vu´┐Żemilovi´┐Ż TK Split CRO M 1972 OL
34 Ela Vu´┐Żemilovi´┐Ż TK Split CRO F 1997 SST
35 Ivan Vu´┐Żemilovi´┐Ż TK Split CRO M 2000 AQ
36 Davor Damjanovi´┐Ż TK Petrinja CRO M 1975 OL
37 Mirsad Memi´┐Ż TK Zagreb CRO M 1980 OL
38 Matija Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1987 OL
39 Teodor Pichler TK Vara´┐Żdin CRO M 1951 OL
40 Josip ´┐Żivkovi´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1998 SST
41 Josip Mladin ´┐Żivkovi´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1966 OL
42 Josip Male´┐Ż TK Split CRO M 1994 SST
43 Katarzyna Vu´┐Żemilovi´┐Ż individualka POL F 1981 SST
44 Vladimir Il´┐Żi´┐Ż TK Zagreb CRO M 1969 OL
45 D´┐Żvid Ruzs´┐Żs Uniqa Team ´┐Żjbuda Se HUN M 1987 OL
46 Sa´┐Żo Meden Trisport Kamnik SLO M 1968 OL
47 Matija Meden Trisport Kamnik SLO M 1993 OL
48 Petra Kocei´┐Ż Grdelin CRO F 2002 AQ
49 Viktor Sari´┐Ż TK Zagreb CRO M 1986 OL
50 Martin Papi´┐Żta TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1991 OL
51 Matija Krivec TK Swibir CRO M 1991 OL
52 Ivan Jakovac TK Swibir CRO M 1994 OL
53 Perina Siljeg TK Zrinski Novatec CRO M 1996 SST
54 Matija Drljanov´┐Żan TK Zrinski Novatec CRO M 1995 SST
55 Matej Marinkovi´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1992 OL
56 Eugen Jagust TK Zrinski Novatec CRO M 1994 OL
57 Daria Pletikapa TK Zrinski Novatec CRO F 1988 OL
58 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OL
59 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OL
60 Sini´┐Ża Pezelj TK Zadar CRO M 1970 OL
61 Emilijo Krsti´┐Ż TK Zadar CRO M 1964 OL
62 Edgar Nimac TK Zadar CRO M 1985 OL
63 Roko ´┐Żkibola TK Zadar CRO M 1994 SST
64 Ante Klanac TK Zadar CRO M 1994 SST
65 Toni Ljubi´┐Ż PK Po´┐Żk CRO M 2001 AQ
66 Ana Ljubi´┐Ż PK Po´┐Żk CRO F 1998 AQ
67 Gordan Petkovi´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1985 OL
68 Frane Sizgori´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1988 OL
69 Laura Biland´┐Żi´┐Ż Gimnasti´┐Żki klub Marjan CRO F 1999 AQ
70 Damir Biland´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1967 SST
71 Branko Tucak TK Split CRO M 1963 SST
72 Kristina ´┐Żkevin TK Swibir CRO F 1973 OL
73 Silvio Ami´┐Żi´┐Ż individualac CRO M 1970 OL
74 Hrvoje ´┐Żurisevi´┐Ż individualac CRO M 1978 OL
75 Antonio Persinovi´┐Ż BK ´┐Żur´┐Żevac CRO M 1978 OL
76 Martin Stefan BK ´┐Żur´┐Żevac CRO M 1996 SST
77 Nikola Smoljenovi´┐Ż TK Zvon´┐Żac CRO M 1992 OL
78 Romeo Makaj TK Split CRO M 1958 OL
79 Zvonimir Chytl TK Me´┐Żimurje CRO M 1957 OL
80 Davor Pavi´┐Żi´┐Ż TK Petrinja CRO M 1968 OL
81 Tea Milo´┐Ż TK Pula CRO F 1994 OL
82 Duje Mari´┐Ż TK Pula CRO M 1997 SST
83 Luka Paliska TK Pula CRO M 1997 SST
84 Dora Grgorini´┐Ż TK Pula CRO F 1999 SST
85 Chiara Peru´┐Żko TK Pula CRO F 1999 SST
86 Jan Josipovi´┐Ż TK Pula CRO M 1997 SST
87 Marko Paliska TK Pula CRO M 2000 SST
88 Karlo Poli´┐Ż TK Pula CRO M 2000 SST
89 Marco Veli´┐Żkovi´┐Ż TK Pula CRO M 2002 AQ
90 Adrijan Lunko TK Pula CRO M 2002 AQ
91 Emma Forna´┐Żar TK Pula CRO F 2002 AQ
92 Juraj Topi´┐Ż TK Pula CRO M 2003 AQ
93 Alja Erjavec TK Pula CRO F 2003 AQ
94 Leonarda Pavlin TK Pula CRO F 2003 AQ
95 Melani Jovanov TK Pula CRO F 2001 AQ
96 Boris Koracak individualac CRO M 1980 OL
97 Miljenko Poli´┐Ż individualac CRO M 1985 OL
98 Kolja Koracak individualac CRO M 1974 SST
99 Mijo Spar individualac CRO M 1985 OL
100 Zoran Zupanovic individualac CRO M 1984 OL
101 Mateja ´┐Żimic TK Trisport SLO F 1980 OL
102 Ante Vuko TK Split CRO M 1974 OL
103 Maja Bona´┐Żi´┐Ż TK Swibir CRO F 1985 OL
104 Mladen Lukovi´┐Ż TK Split CRO M 1964 OL
105 Karlo Vuki´┐Ż TK Zadar CRO M 1989 SST
106 Kristijan Sindik TK Tivat MNE M 1975 AQ
107 Iva Sindik TK Tivat MNE F 2009 AQ
108 Nevenka ´┐Żuk TK Split CRO F 1978 OL
109 Maksim Marinov TK Zagreb CRO M 1997 SST
110 Ivan Avirovi´┐Ż TK Me´┐Żimurje CRO M 1998 SST
111 Matija Avirovi´┐Ż TK Me´┐Żimurje CRO M 1994 OL
112 Lovro Borovec TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1993 SST
113 Zvonimir ´┐Żepi´┐Ż TK Triton CRO M 1978 OL
114 Luka Kon´┐Żurat TK Triton CRO M 1982 OL
115 Marino Juki´┐Ż individualac CRO M 1995 SST
116 Vladimir ´┐Żic TK Swibir CRO M 1985 OL
117 Marko Franji´┐Ż TK Petrinja CRO M 1978 OL
118 Karlo Ivanu´┐Żi´┐Ż PK PO´┐ŻK CRO M 2000 AQ
119 Stjepan Jakovac TK Swibir CRO M 1996 SST
120 Goran Jakovac TK Swibir CRO M 1963 SST
121 Matija Jakovac TK Swibir CRO M 2002 AQ
122 Milan Pernar TK Zagreb CRO M 1959 SST
123 Bojan Stojni´┐Ż TK Zagreb CRO M 1989 OL
124 Dejan Patr´┐Żevi´┐Ż TK Zagreb CRO M 1975 OL
125 Iva Tomi´┐Ż TK Zagreb CRO F 1984 OL
126 Sven Lazi´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1998 SST
127 ´┐Żeljko ´┐Żic Solis TK Rival CRO M 1959 OL
128 Dora Ba´┐Żi´┐Ż individualka CRO F 1998 AQ
129 Jo´┐Żko Ba´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1973 SST
130 Vedran ´┐Żupur TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1991 SST
131 Hrvoje Tur´┐Żi´┐Ż TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1990 OL
132 Kristijan Rezo In madium Makarska CRO M 1997 SST
133 Refik Rami´┐Ż TK Split BIH M 1994 OL
134 Luka Mi´┐Żanovi´┐Ż TK Petrinja CRO M 1987 OL
135 Karlo Su´┐Żilovi´┐Ż TK Split CRO M 1996 SST
136 Mi´┐Żo Duspara TK 042 Vara´┐Żdin CRO M 1966 OL
137 Nika Begi´┐Ż TK Rival CRO F 1997 SST
138 Karla ´┐Że´┐Żelja TK Rival CRO F 1999 SST
139 Lucija Petrovi´┐Ż TK Rival CRO F 1999 SST
140 Ira Vukovi´┐Ż TK Rival CRO F 2000 SST
141 Ida Vukovi´┐Ż TK Rival CRO F 2000 SST
142 Dorotea ´┐Żargonja TK Rival CRO F 2000 SST
143 Leonarda Strenja TK Rival CRO F 2000 SST
144 Lea ´┐Że´┐Żelja TK Rival CRO F 2001 SST
145 Chiara Gruber TK Rival CRO F 2001 SST
146 Irina Puva´┐Ża TK Rival CRO F 2001 SST
147 Leon Pand´┐Ża TK Rival CRO M 1999 SST
148 Matko Mrakov´┐Żi´┐Ż TK Rival CRO M 1999 SST
149 Pjeter Nua TK Rival CRO M 2000 SST
150 Filip Cvijeti´┐Ż TK Rival CRO M 2001 SST
151 Rene Zba´┐Żnik TK Rival CRO M 2002 SST
152 Vinko ´┐Że´┐Żelja TK Rival CRO M 1964 SST
153 Dragi´┐Ża Mladenovi´┐Ż TK Zaje´┐Żar SRB M 1966 OL
154 Zara Bakovi´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO F 2001 SST
155 Zs´┐Żfia Forr´┐Ż Kaposvari AC HUN F 1984 OL
156 Roko Tomas VK Mornar-Brodospas CRO M 2000 AQ
157 Ivana Prizmi´┐Ż Grdelin CRO F 2002 AQ
158 Milivoj Bera´┐Ż ´┐Żibenik CRO M 1977 OL
159 Maro Kasovi´┐Ż TK Petar Zrinski CRO M 1970 OL
160 Ivana Sveti´┐Ż TK Swibir CRO F 1982 OL
161 Filip Josipovi´┐Ż TK Pula CRO M 1966 OL
162 Tedi Veli´┐Żkovi´┐Ż TK Pula CRO M 2006 AQ
163 Toni Ko´┐Żnjak TK Split CRO M 1976 SST
 
















 
sponzori