Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
hrvatski    hrvatski
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

ME´┐ŻUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
PRVENSTVO HRVATSKE
SPLIT, 18. VIII 2012.
english
ITU HTS TKS HFHS   
   

 

Split, 18.08.2012.

14. MARJANSKI ´┐ŻIR


David
 
pobjednik
Mateja
 
pobjednica
 
 
 
 
  olimpijski triatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Dr´┐Żava

Plivanje
1,5 km


bicikla
37,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
10 km


kona´┐Żni
rezultat


1 David RUZSAS Uniqa team Ujbuda Se S1 HUN 00:21:56 01:01:51 01:23:47 00:35:22 01:59:10
2 Matija MEDEN Trisport Kamnik J SLO 00:21:57 01:03:52 01:25:49 00:36:13 02:02:02
3 Matija KRIVEC TK Swibir S1 CRO 00:23:46 01:03:41 01:27:27 00:36:10 02:03:38
4 Eugen JAGU´┐ŻT TK Zrinski Novatec J CRO 00:23:27 01:03:57 01:27:24 00:36:27 02:03:51
5 Marin KOCEI´┐Ż TK Split S2 CRO 00:24:11 01:03:07 01:27:18 00:36:45 02:04:04
6 Dejan PATR´┐ŻEVI´┐Ż TK Zagreb S2 CRO 00:24:15 01:05:01 01:29:16 00:35:05 02:04:22
7 Sa´┐Żo MEDEN Trisport Kamnik V1 SLO 00:24:56 01:04:21 01:29:17 00:37:17 02:06:34
8 Ivan JAKOVAC TK Swibir J CRO 00:24:54 01:04:12 01:29:06 00:39:01 02:08:08
9 Matea ´┐ŻIMIC Trisport Kamnik S SLO 00:23:38 01:08:05 01:31:43 00:39:02 02:10:46
10 Mijo BEBI´┐Ż TK Split S2 CRO 00:25:42 01:03:33 01:29:15 00:41:51 02:11:07
11 Daria PLETIKAPA TK Zrinski Novatec S CRO 00:23:38 01:08:11 01:31:49 00:39:19 02:11:10
12 Matija AVIROVI´┐Ż TK Me´┐Żimurje J CRO 00:25:44 01:06:06 01:31:50 00:40:05 02:11:56
13 Viktor SARI´┐Ż TK Zagreb S1 CRO 00:27:02 01:04:35 01:31:37 00:40:20 02:11:58
14 Darko ´┐ŻKEVIN TK Zagreb V2 CRO 00:24:17 01:05:12 01:29:29 00:43:59 02:13:29
15 Vladimir ´┐ŻIC TK Swibir S1 CRO 00:27:00 01:04:32 01:31:32 00:43:08 02:14:41
16 Sr´┐Żan LATINOVI´┐Ż TK Split S1 CRO 00:23:43 01:05:31 01:29:14 00:45:35 02:14:50
17 Ivan GOBIN TK Zadar S2 CRO 00:27:17 01:10:07 01:37:24 00:39:02 02:16:27
18 Gordan PETKOVI´┐Ż TK Zrinski Novatec S1 CRO 00:27:03 01:04:34 01:31:37 00:45:13 02:16:51
19 Zsofia FORRO Kaposvari AC S HUN 00:25:54 01:12:41 01:38:35 00:40:15 02:18:51
20 Kre´┐Żimir TIJARDOVI´┐Ż TK Split S1 CRO 00:27:06 01:04:55 01:32:01 00:49:57 02:21:58
21 Bojan NOVAK TK Split S2 CRO 00:27:16 01:11:55 01:39:11 00:43:17 02:22:28
22 Ivica ´┐ŻO´┐ŻI´┐Ż TK Zvon´┐Żac V4 CRO 00:33:25 01:07:43 01:41:08 00:43:21 02:24:30
23 Ivan KOVA´┐ŻEV TK Split S2 CRO 00:31:02 01:09:53 01:40:55 00:44:30 02:25:26
24 Nikola SMOLJENOVI´┐Ż TK Zvon´┐Żac S1 CRO 00:30:08 01:12:49 01:42:57 00:42:31 02:25:29
25 Josip MLADIN ´┐ŻIVKOV TK Zrinski Novatec V2 CRO 00:28:35 01:12:50 01:41:25 00:46:18 02:27:44
26 Luka MI´┐ŻANOVI´┐Ż TK Petrinja S1 CRO 00:27:25 01:11:51 01:39:16 00:49:31 02:28:48
27 Nata´┐Ża ´┐ŻUSTI´┐Ż TK Split S CRO 00:32:58 01:13:47 01:46:45 00:43:29 02:30:15
28 Deni DUMANI´┐Ż TK Split V2 CRO 00:36:53 01:09:33 01:46:26 00:44:59 02:31:26
29 Nikola VU´┐ŻEMILOVI´┐Ż TK Split S2 CRO 00:30:44 01:14:10 01:44:54 00:46:42 02:31:37
30 Frane ´┐ŻI´┐ŻGORI´┐Ż TK Zrinski Novatec S1 CRO 00:30:04 01:17:18 01:47:22 00:45:04 02:32:27
31 Davor DAMJANOVI´┐Ż TK Petrinja S2 CRO 00:32:37 01:12:28 01:45:05 00:47:44 02:32:50
32 Igor MANDU´┐ŻI´┐Ż TK Split S2 CRO 00:30:12 01:14:08 01:44:20 00:49:03 02:33:24
33 Hrvoje TUR´┐ŻI´┐Ż TK Rudolf Pere´┐Żin S1 CRO 00:28:33 01:15:04 01:43:37 00:50:39 02:34:16
34 Ivan TUTA TK Zadar S2 CRO 00:33:51 01:12:41 01:46:32 00:48:09 02:34:43
35 Kristina ´┐ŻKEVIN TK Swibir S CRO 00:30:27 01:18:24 01:48:51 00:47:22 02:36:13
36 Boris VU´┐ŻEMILOVI´┐Ż TK Split V1 CRO 00:30:19 01:17:46 01:48:05 00:48:43 02:36:49
37 Giancarlo LANCIAPRIM Abruzzo inuit triatlon V4 ITA 00:30:47 01:18:54 01:49:41 00:47:27 02:37:09
38 Davor PAVI´┐ŻI´┐Ż TK Petrinja V1 CRO 00:35:29 01:17:34 01:53:03 00:49:25 02:42:29
39 Mi´┐Żo DUSPARA TK 042 V2 CRO 00:40:06 01:17:34 01:57:40 00:46:33 02:44:14
40 Adreinn FENTOS Kaposvari AC S HUN 00:34:39 01:20:47 01:55:26 00:49:22 02:44:49
41 Jurica CVJETKO TK Zagreb S1 CRO 00:32:19 01:20:46 01:53:05 00:52:46 02:45:52
42 Vjeran FRI´┐Ż´┐ŻI´┐Ż TK 042 V2 CRO 00:33:59 01:20:41 01:54:40 00:51:24 02:46:05
43 Zvonimir CHYTIL TK Me´┐Żimurje V4 CRO 00:40:23 01:19:50 02:00:13 00:46:29 02:46:42
44 Miljenko POLI´┐Ż individual S1 CRO 00:37:21 01:22:11 01:59:32 00:49:08 02:48:40
45 Mladen LUKOVI´┐Ż TK Split V2 CRO 00:33:11 01:23:40 01:56:51 00:51:53 02:48:46
46 Refik RAMI´┐Ż TK Split J BiH 00:37:18 01:22:20 01:59:38 00:51:04 02:50:44
47 Mirsad MEMI´┐Ż TK Zagreb S2 CRO 00:44:22 01:17:22 02:01:44 00:49:49 02:51:33
48 Ivana SVETI´┐Ż TK Swibir S CRO 00:40:04 01:27:04 02:07:08 00:44:57 02:52:06
49 Boris KORA´┐ŻAK individual S2 CRO 00:37:45 01:26:22 02:04:07 00:48:20 02:52:28
50 Davor ´┐ŻKARE TK Split V3 CRO 00:30:19 01:24:29 01:54:48 00:58:11 02:52:59
51 Mijo ´┐ŻPAR individual S1 CRO 00:37:59 01:23:15 02:01:14 00:51:49 02:53:04
52 Filip JOSIPOVI´┐Ż TK Pula V2 CRO 00:36:23 01:24:16 02:00:39 00:54:06 02:54:46
53 Hrvoje ´┐ŻURI´┐ŻEVI´┐Ż individual S2 CRO 00:37:55 01:19:42 01:57:37 00:57:25 02:55:04
54 Romeo MAKAJ TK Split V3 CRO 00:37:41 01:21:56 01:59:37 00:55:26 02:55:04
55 Zoran ´┐ŻUPANOVI´┐Ż individual S1 CRO 00:38:12 01:23:03 02:01:15 00:54:11 02:55:27
56 Edgar NIMAC TK Zadar S1 CRO 00:28:33 01:33:45 02:02:18 00:53:32 02:55:51
57 Marko BU´┐ŻAN´┐ŻI´┐Ż individual S1 CRO 00:36:20 01:27:48 02:04:08 00:52:06 02:56:15
58 Ante VUKO TK Split S2 CRO 00:35:00 01:30:16 02:05:16 00:52:51 02:58:08
59 Zvonimir ´┐ŻEPI´┐Ż TK Triton S2 CRO 00:30:02 01:29:33 01:59:35 00:59:31 02:59:07
60 Dean POPOVI´┐Ż TK Zagreb S2 CRO 00:40:49 01:19:42 02:00:31 01:00:41 03:01:13
61 Milivoj BERA´┐Ż individual S2 CRO 00:34:56 01:34:35 02:09:31 01:01:31 03:11:03
62 ´┐Żeljko ´┐ŻIC-SOLIS TK Rival V3 CRO 00:37:42 01:31:53 02:09:35 01:02:51 03:12:27
63 Silvio AMI´┐ŻI´┐Ż individual V1 CRO 00:40:32 01:37:10 02:17:42 01:01:47 03:19:30
64 Teodor PICHLER TK Vara´┐Żdin V5 CRO 00:44:08 01:35:04 02:19:12 01:14:03 03:33:16
65 Mario KASOVI´┐Ż TK Zrinski Novatec V1 CRO DNF
66 Robert PEZELJ TK Split V2 CRO DNF
67 Tea MILO´┐Ż TK Pula J CRO DNF
68 Martin PAPI´┐ŻTA TK Zagreb S1 CRO DNF
69 Luka KON´┐ŻURAT TK Triton S2 CRO DNF





    super-sprint triatlon:   kadeti
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Dr´┐Żava

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
2,5 km


kona´┐Żni
rezultat


1 Jan JOSIPOVI´┐Ż TK Pula K CRO 00:05:38 00:14:58 0:20:36 00:09:00 00:29:37
2 Luka PALISKA TK Pula K CRO 00:05:39 00:14:54 0:20:33 00:09:57 00:30:31
3 Josip ´┐ŻIVKOVI´┐Ż TK Zrinski Novatec K CRO 00:05:21 00:15:16 0:20:37 00:10:03 00:30:41
4 Maksim MARINOV TK Zagreb K CRO 00:05:53 00:16:18 0:22:11 00:09:51 00:32:04
5 Duje MARI´┐Ż TK Pula K CRO 00:05:52 00:16:30 0:22:22 00:11:33 00:33:56
6 Leon PAND´┐ŻA TK Rival K CRO 00:06:32 00:16:47 0:23:19 00:10:45 00:34:06
7 Ela VU´┐ŻEMILOVI´┐Ż TK Split K CRO 00:05:28 00:17:02 0:22:30 00:12:13 00:34:44
8 Chiara PERU´┐ŻKO TK Pula K CRO 00:06:54 00:16:51 0:23:45 00:11:10 00:34:55
9 Karla ´┐ŻE´┐ŻELJA TK Rival K CRO 00:07:03 00:16:58 0:24:01 00:11:28 00:35:31
10 Zara BAKOVI´┐Ż TK Zrinski Novatec MK CRO 00:06:59 00:17:18 0:24:17 00:11:22 00:35:40
11 Dorotea ´┐ŻARGONJA TK Rival MK CRO 00:07:06 00:16:19 0:23:25 00:12:19 00:35:45
12 Leonarda STRENJA TK Rival MK CRO 00:07:00 00:17:02 0:24:02 00:12:10 00:36:13
13 Lucija PETROVI´┐Ż TK Rival K CRO 00:07:09 00:17:47 0:24:56 00:11:37 00:36:34
14 Dora GRGORINI´┐Ż TK Pula K CRO 00:06:52 00:17:57 0:24:49 00:13:09 00:37:59
15 Chiara GRUBER TK Rival MK CRO 00:06:49 00:17:15 0:24:04 00:13:59 00:38:04
16 Sven LAZI´┐Ż TK Zrinski Novatec K CRO 00:07:33 00:16:52 0:24:25 00:13:44 00:38:10
17 Dora KOMI´┐Ż TK Split MK CRO 00:06:28 00:19:07 0:25:35 00:12:37 00:38:13
18 Zdenka KU´┐ŻI´┐Ż TK Split K CRO 00:07:45 00:17:37 0:25:22 00:12:53 00:38:16
19 Rene ZBA´┐ŻNIK TK Rival MK CRO 00:07:40 00:18:52 0:26:32 00:11:56 00:38:29
20 Pjeter NUA TK Rival MK CRO 00:07:35 00:19:31 0:27:06 00:12:03 00:39:10
21 Matteo MO´┐ŻNIK TK Pula K CRO 00:06:52 00:20:15 0:27:07 00:12:05 00:39:13
22 Ira VUKOVI´┐Ż TK Rival MK CRO 00:07:26 00:21:02 0:28:28 00:10:48 00:39:17
23 Marina MANDU´┐ŻI´┐Ż TK Split K CRO 00:08:39 00:17:29 0:26:08 00:13:41 00:39:50
24 Josipa CECI´┐Ż VIDO´┐Ż TK Split K CRO 00:07:02 00:19:08 0:26:10 00:13:54 00:40:05
25 Filip CVIJETI´┐Ż TK Rival MK CRO 00:07:49 00:19:17 0:27:06 00:13:02 00:40:09
26 Nika BEGI´┐Ż TK Rival K CRO 00:06:40 00:20:01 0:26:41 00:13:37 00:40:18
27 Lea ´┐ŻE´┐ŻELJA TK Rival MK CRO 00:07:52 00:20:37 0:28:29 00:12:19 00:40:49
28 Ida VUKOVI´┐Ż TK Rival MK CRO 00:07:30 00:21:02 0:28:32 00:12:22 00:40:55
29 Irina PUVA´┐ŻA TK Rival MK CRO 00:07:39 00:20:58 0:28:37 00:14:29 00:43:07
30 Marko PALISKA TK Pula MK CRO 00:08:07 00:22:43 0:30:50 00:15:12 00:46:02
31 Karlo POLI´┐Ż TK Pula MK CRO 00:07:47 00:22:32 0:30:19 00:16:03 00:46:24
32 Marin TOKI´┐Ż TK Zagreb K CRO DNF





    super-sprint triatlon:    juniori, seniori, veterani
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Dr´┐Żava

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
2,5 km


kona´┐Żni
rezultat


1 Toni ELEZOVI´┐Ż TK Split J CRO 00:05:29 00:14:35 0:20:04 00:09:25 00:29:29
2 Tin BULI´┐Ż TK Split MJ CRO 00:05:49 00:15:00 0:20:49 00:08:53 00:29:43
3 Luka KOMI´┐Ż TK Split MJ CRO 00:05:51 00:14:55 0:20:46 00:10:17 00:31:04
4 Matija DRLJANOV´┐ŻAN TK Zrinski Novatec MJ CRO 00:06:40 00:14:55 0:21:35 00:09:47 00:31:23
5 Filip LAZI´┐Ż TK Split MJ CRO 00:06:18 00:15:31 0:21:49 00:09:33 00:31:24
6 Roko ´┐ŻKIBOLA TK Zadar J CRO 00:06:35 00:16:27 0:23:02 00:08:24 00:31:27
7 Josip MALE´┐Ż TK Split J CRO 00:05:46 00:16:31 0:22:17 00:09:31 00:31:49
8 Lovro BOROVEC TK Rudolf Pere´┐Żin J CRO 00:06:44 00:15:29 0:22:13 00:10:26 00:32:40
9 Vedran SUPUR TK Rudolf Pere´┐Żin S CRO 00:06:38 00:15:38 0:22:16 00:10:27 00:32:45
10 Karlo SU´┐ŻILOVI´┐Ż TK Split MJ CRO 00:07:46 00:16:11 0:23:57 00:09:44 00:33:43
11 Branko TUCAK TK Split V CRO 00:06:55 00:17:03 0:23:58 00:10:02 00:34:01
12 Karlo VUKI´┐Ż TK Zadar S CRO 00:06:02 00:17:14 0:23:16 00:10:57 00:34:14
13 Goran JAKOVAC TK Swibir V CRO 00:06:59 00:16:38 0:23:37 00:10:56 00:34:34
14 Perina ´┐ŻILJEG TK Zrinski Novatec MJ CRO 00:05:34 00:17:16 0:22:50 00:11:48 00:34:39
15 Ante KLANAC TK Zadar J CRO 00:07:30 00:16:15 0:23:45 00:11:10 00:34:56
16 Antonio PER´┐ŻINOVI´┐Ż BK ´┐Żur´┐Żevac S CRO 00:06:59 00:17:40 0:24:39 00:10:51 00:35:31
17 Marino JUKI´┐Ż individual MJ CRO 00:09:09 00:16:21 0:25:30 00:10:11 00:35:43
18 Toni KO´┐ŻNJAK TK Split S CRO 00:07:44 00:17:13 0:24:57 00:10:48 00:35:46
19 Hrvoje RADELJI´┐Ż AK Solin S CRO 00:08:10 00:18:41 0:26:51 00:09:52 00:36:44
20 Ante BEBI´┐Ż individual S CRO 00:06:50 00:19:20 0:26:10 00:10:35 00:36:45
21 Martin ´┐ŻTEFAN BK ´┐Żur´┐Żevac MJ CRO 00:07:48 00:17:40 0:25:28 00:11:38 00:37:06
22 Ivana ALJINOVI´┐Ż PK PO´┐ŻK MJ CRO 00:05:29 00:21:00 0:26:29 00:11:08 00:37:38
23 Damir BILAND´┐ŻI´┐Ż TK Split V CRO 00:08:06 00:19:56 0:28:02 00:11:44 00:39:47
24 Stipe BRNI´┐ŻEVI´┐Ż TK Split V CRO 00:07:09 00:20:52 0:28:01 00:12:03 00:40:05
25 Vinko ´┐ŻE´┐ŻELJA TK Rival V CRO 00:08:23 00:20:07 0:28:30 00:13:28 00:41:59
26 Jo´┐Żko BA´┐ŻI´┐Ż TK Split S CRO 00:07:41 00:20:46 0:28:27 00:13:49 00:42:17
27 Slobodan GIZDI´┐Ż Individual V CRO 00:08:54 00:22:38 0:31:32 00:13:52 00:45:26
28 Kolja KORA´┐ŻAK individual S CRO 00:09:25 00:22:39 0:32:04 00:13:41 00:45:45
29 Maja MIKELI´┐Ż MK Marjan S CRO 00:10:08 00:26:40 0:36:48 00:11:39 00:48:27
30 Marijan RADELJI´┐Ż AK Solin V CRO 00:11:34 00:22:29 0:34:03 00:14:49 00:48:53
31 Katarzyna VU´┐ŻEMILOV individual S POL 00:10:07 00:23:46 0:33:53 00:15:17 00:49:10
32 Ivana PAVLOVI´┐Ż individual S CRO 00:10:31 00:27:50 0:38:21 00:17:25 00:55:47
33 Bruno GIZDI´┐Ż Individual S CRO 00:07:22 00:30:51 0:38:13 00:18:12 00:56:26





    aquatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Dr´┐Żava

Plivanje
150 m


tr´┐Żanje
600 m


kona´┐Żni
rezultat


1 Ivan VU´┐ŻEMILOVI´┐Ż TK Split AQ 11-12 god CRO 00:05:52
2 Karlo IVANU´┐ŻI´┐Ż PK PO´┐ŻK AQ 11-12 god CRO 00:06:05
3 Anica PERI´┐Ż AQ 13-14 god CRO 00:06:07
4 Lovre BEGOVI´┐Ż Individual AQ 13-14 god CRO 00:06:14
5 Marin MOGI´┐Ż AQ 13-14 god CRO 00:06:22
6 Toni LJUBI´┐Ż PK PO´┐ŻK AQ 11-12 god CRO 00:06:30
7 Ivan IVANU´┐ŻI´┐Ż AQ 13-14 god CRO 00:06:40
8 Melani JOVANOV TK Pula AQ 11-12 god CRO 00:06:41
9 Ana LJUBI´┐Ż PK PO´┐ŻK AQ 13-14 god CRO 00:06:47
10 Petra KOCEI´┐Ż Grdelin AQ 9-10 god CRO 00:06:49
11 Marco VELI´┐ŻKOVI´┐Ż TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:06:59
12 Ivana PRIZMI´┐Ż Individual AQ 9-10 god CRO 00:07:05
13 Antonija BULI´┐ŻI´┐Ż Individual AQ 11-12 god CRO 00:07:11
14 Emma FORNA´┐ŻAR TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:07:15
15 Adrijan LUNKO TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:07:15
16 Juraj TOPI´┐Ż TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:07:21
17 Alja ERJAVEC TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:07:22
18 Duje TOPI´┐Ż Individual AQ 11-12 god CRO 00:07:58
19 Matija JAKOVAC TK Swibir AQ 9-10 god CRO 00:08:10
20 Gioia GRUBER TK Rival AQ 9-10 god CRO 00:08:10
21 Manuel MO´┐ŻNIK TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:08:24
22 Roko TOMAS VK Mornar - Brodospas AQ 11-12 god CRO 00:08:36
23 Leonarda PAVLIN TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:08:36
24 Luka KU´┐ŻI´┐Ż TK Split AQ 11-12 god CRO 00:10:00
25 Dora BA´┐ŻI´┐Ż individual AQ 13-14 god CRO 00:10:22
26 Luka RADANOVI´┐Ż Individual AQ do 8 god CRO 00:11:30
27 Tedi VELI´┐ŻKOVI´┐Ż Individual AQ do 8 god CRO 00:12:50
28 Marija IVAN´┐ŻEVI´┐Ż Individual AQ 9-10 god CRO 00:13:56
29 Lovre IVAN´┐ŻEVI´┐Ż individual AQ do 8 god CRO 00:13:57
30 Iva SINDIK TK Tivat AQ do 8 god MNE 00:14:20
31 Kristijan SINDIK TK Tivat AQ Ostali MNE 00:14:20








JO´┐Ż REZULTATA


 






 
sponzori