Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH
english  

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 27.04.2018.



Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Dr´┐Żava

Country
Spol

Gender
Godi´┐Żte

Birthyear
Natjecanje

Race
1 Frano Kr´┐Żini´┐Ż TK Zagreb CRO   M 1952 10 km
2 Frano Kr´┐Żini´┐Ż TK Zagreb CRO   M 1952 ST
3 Mirna Marovic TK Maksimir / Adriatic Coaching CRO   ´┐Ż 1972 OT
4 Zlatko Urumovic Stockholm SWE   M 1961 ST
5 Teo Bjelopera TK Dubrovnik D3 CRO   M 1985 OT
6 Ivana Belas AK Medulin CRO   ´┐Ż 1983 10 km
7 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż Split CRO   M 1988 OT
8 Igor Mandu´┐Żi´┐Ż TK SPLIT CRO   M 1974 OT
9 Marcin Gwizdek Siechnice POL   M 1993 OT
10 Aleksandar Naumovi´┐Ż Tk-Pula CRO   M 1971 OT
11 Davor Pavi´┐Żi´┐Ż TK Petrinja CRO   M 1968 OT
12 Haris Fazli´┐Ż Vogo´┐Ż´┐Ża - Sarajevo BIH   M 1985 OT
13 Vladimir ´┐Żic Tk Swibir CRO   M 1985 OT
14 Matea Sr´┐Żen TK Swibir CRO   ´┐Ż 1979 OT
15 Pako Delgado TK Swibir CRO   M 1973 OT
16 Andrew Riedy Washington, DC USA   M 1982 OT
17 Daniel Fili´┐Ż TK TNT CRO   M 1988 OT
18 Iva Perini´┐Ż TK TNT CRO   ´┐Ż 1984 OT
19 Josip Bugarija Tk Tnt CRO   M 1992 OT
20 Duje ´┐Żalaj Triatlon Klub TNT CRO   M 1992 OT
21 Mina Mikec Tk TNT CRO   ´┐Ż 1966 OT
22 Leon Mazi´┐Ż TK TNT CRO   M 1986 OT
23 Tomislav Travica TK TNT ALB   M 1972 OT
24 Made ´┐Żeravica TK Dubrovnik CRO   ´┐Ż 1983 OT
25 Mirjana Lu´┐Żtica TNT-triatlon klub Zadar CRO   ´┐Ż 1971 OT
26 Mario Mucalo Split CRO   M 1984 ST
27 Karlo Kabi´┐Ż TK TNT CRO   M 1984 ST
28 Ivona Barbari´┐Ż Split CRO   ´┐Ż 1982 OT - odustala
29 Faris Kredo Sarajevo BIH   M 1981 OT
30 Orhah Galicic Sarajevo BIH   M 1991 OT
31 SYMPHONY
   Nadir Gorana
   Almina Haskic
   Almina Haskic

  Sarajevo
  Sarajevo
  Sarajevo  

  BIH
  BIH
  BIH

  M
  ´┐Ż
  ´┐Ż

  1973
  1991
  1991

  ST
   ´┐Żtafeta
32 Luka ´┐Żupi´┐Ż TK X Herceg Novi MNE   M 1988 OT
33 Haris ´┐Żeremida Sarajevo BIH   M 1976 OT
34 Elise Crane Washington, DC USA   ´┐Ż 1983 OT
35 Grant Schneider Washington DC USA   M 1986 OT
36 Michael Ziemke Washington DC USA   M 1982 OT
37 Martina Ilijani´┐Ż TK Swibir CRO   ´┐Ż 1983 OT
38 Ana Lipo´┐Ż´┐Żak TK TNT Zadar CRO   ´┐Ż 1986 OT
39 Zoran Kos TK Swibir CRO   M 1965 OT
40 Maja Bona´┐Żi´┐Ż TK Swibir CRO   ´┐Ż 1985 OT
41 Tigran Mikaelian Stuttgart GER   M 1983 ST
42 Branko ´┐Żerina TK TNT Zadar CRO   M 1974 OT
43 Milo´┐Ż ´┐Żukanovi´┐Ż TK Podgorica MNE   M 1992 ST
44 Erdin Hastor Triton - Sarajevo BIH   M 1977 OT
45 Ivo Dadi´┐Ż TK Dubrovnik CRO   M 1976 OT
46 Boris Lu´┐Żtica Triatlon klub TNT Zadar CRO   M 1969 10 km
47 Matija Avirovi´┐Ż TK Swibir CRO   M 1994 OT
48 Sonja ´┐Żkevin TK Swibir CRO   ´┐Ż 1995 OT
49 Dalibor Vujevi´┐Ż Tk Swibir CRO   M 1982 OT
50 Amir Jamak Sarajevo BIH   M 1978 OT
51 David Pollak TK Swibir CRO   M 1998 ST
52 Ante ´┐Żivkovi´┐Ż ´┐Żkola tr´┐Żanja Zapre´┐Żi´┐Ż CRO   M 1990 10 km
53 Sun´┐Żica Frkovi´┐Ż TK Swibir CRO   ´┐Ż 1988 OT
54 Vedran Supur TK Rudolf Pere´┐Żin BIH   M 1991 ST
55 Dusan Milosevic TK Podgorica MNE   M 1984 OT
56 Jelena Tomasevic Triatlon klub Herceg Novi MNE   ´┐Ż 1991 OT
57 Marko Butulija Triatlon klub X Herceg Novi MNE   M 1982 OT
58 Petrovic Predrag Tk Herceg Novi MNE   M 1982 OT
59 Davor Preocanin Herceg Novi MNE   M 1971 OT
60 Riccardo Kuhar TK PODSTRANA CRO   M 1976 OT
61 Hamza Hasanbegovi´┐Ż Sarajevo BIH   M 1996 OT
62 Hamid Kantardzic SK Bjelasnica BIH   M 1969 OT
63 Maja Negovanovi´┐Ż MK Marjan CRO   ´┐Ż 1982 10 km
64 Matija Meden 3 KM Maribor SLO   M 1993 OT
65 Vedran Supur TK Rudolf Pere´┐Żin BIH   M 1991 ST
66 Reuf D´┐Żinovi´┐Ż Sarajevo BIH   M 1981 ST
67 Nermin Pali´┐Ż TK Split BIH   M 1986 OT
68 Dario Ru´┐Żi´┐Ż Triton Sarajevo BIH   M 1981 OT
69 Klaudia Seb´┐Żk Dr Batorfi-Agria KTK HUN   ´┐Ż 1997 OT
70 Filip Fajdeti´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   M 1993 OT
71 Eugen Popovi´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   M 1996 OT
72 Goran ´┐Żuri´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   M 1982 OT
73 Dunja Gorup Triatlon klub Maksimir CRO   ´┐Ż 1984 OT
74 Ana Cvitani´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   ´┐Ż 1986 OT
75 Bruno ´┐Żkrinjari´┐Ż Triatlon klub Maksimir CRO   M 1987 OT
76 Tomislav Mamu´┐Ża Bedenica CRO   M 1983 ST
77 Juraj Gemi´┐Ż Zagreb CRO   M 1984 ST
78 Zoran ´┐Żubra TK 3ATHLETE Beograd SRB   M 1964 ST
79 Linda Nivell Stockholm SWE   ´┐Ż 1975 ST
80 Anna Nivell Stockholm SWE   ´┐Ż 1979 ST
81 Lovro ´┐Żali´┐Ż TK Swibir CRO   M 1999 OT
82 Boris Markota TK Swibir CRO   M 1974 OT
83 Ante Gelineo TK ´┐Żibenik CRO   M 1986 OT
84 Dino Belaku´┐Żi´┐Ż TK ´┐Żibenik CRO   M 1980 OT
85 Luka Brki´┐Ż Kor´┐Żula CRO   M 2001 10 km - odustao
86 Petra Kocei´┐Ż TK Split CRO   ´┐Ż 2002 ST
87 Matea Vojinovic TK Swibir CRO   ´┐Ż 2001 ST
88 Mario Ku´┐Żar´┐Ż TK Dubrovnik´┐Ż CRO   M 1971 ST
89 Filip Filo´┐Żevi´┐Ż TK SWIBIR CRO   M 2000 ST
90 Haris Memic Sarajevo BIH   M 1978 OT
91 Bas van Nieuwkerk TTS - Zwolle NED   M 1978 OT
92 Mladen Me´┐Żtrovi´┐Ż TK Swibir CRO   M 1968 OT
93 Lukas Crvelin´┐Ż Tk Split CRO   M 2001 ST
94 Antun Kojund´┐Żi´┐Ż TK Split CRO   M 1984 OT
95 Marin Kocei´┐Ż TK Swibir CRO   M 1975 OT
96 Kre´┐Żimir Dobrovi´┐Ż Split CRO   M 1984 OT
97 ´┐Żan Smoje TK Split CRO   M 1972 ST
98 Damir Ovcina Triatlon Klub Dubrovnik CRO   M 1983 OT
99 Mario Kos BK Konavle CRO   M 1967 OT
100 Sr´┐Żan Matija´┐Żevi´┐Ż TK Dubrovnik CRO   M 1989 OT
101 SPLIT
   Petra Koceic
   Jorgen Huybrechts
   Marko Ciganovic

  TK Split
  BK Kairos
  Split  

  CRO
  BEL
  CRO

  ´┐Ż
  M
  M

  2002´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1974´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1982´┐Ż ´┐Ż´┐Ż

  ST
   ´┐Żtafeta
102 Ognjen Stojanovic TK Pula SRB   M 1990 OT
103 BERBA 1997
   Antonia Gulin
   Marko ´┐Żidi´┐Ż
   Ante Prli´┐Ż

  ´┐Żibenik
  Orebi´┐Ż
  Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  ´┐Ż
  M
  M

  1997´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1997´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1997´┐Ż ´┐Ż´┐Ż

  ST
   ´┐Żtafeta
104 Emir Hodzic Sarajevo BIH   M 1977 OT
105 ´┐ŻIVKOVI´┐Ż TEAM
   Maja Bona´┐Żi´┐Ż
   Josip Kirid´┐Żija
   Ante ´┐Żivkovi´┐Ż

  TK Swibir
  BK Mostar
  AK Dubrovnik/TK Swibir  

  CRO
  CRO
  CRO

  ´┐Ż
  M
  M

  1985´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1975´┐Ż ´┐Ż´┐Ż
  1990´┐Ż ´┐Ż´┐Ż

  ST
   ´┐Żtafeta
106 Dejan Babi´┐Ż D3 - Dubrovnik triathlon CRO   M 1981 OT
107 Dejan Patr´┐Żevi´┐Ż Triatlon klub Petar Zrinski CRO   M 1975 OT
108 Blokhin Mykhailo TriaPromotion UKR   M 1987 OT
109 Tom Fransson Stockholm SWE   M 1967 ST
 

 OT
 ST
 SST
 10 km


- olimpijski triatlon
- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- 10 km uli´┐Żna utrka - tr´┐Żanje






 
sponzori