Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
1.
kolo
2.
kolo
3.
kolo
4.
kolo
5.
kolo
6.
kolo
7.
kolo
8.
kolo
9.
kolo
10.
kolo
11.
kolo
12.
kolo
13.
kolo
Pravilnik natjecanja

SPLITSKI duatlon-triatlon KUP 2014.
Ukupni poredak.


Split, 10.05.2014.

4. kolo
sprint duatlon


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint duatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Tr´┐Żanje
5 km


bicikla
20 km


ukupno:
tr´┐Żanje1
i bicikla


tr´┐Żanje
2,5 km


kona´┐Żni
rezultat


Bodovi

1 Ivan Kova´┐Żev TK PODSTRANA S 0:18:26 0:34:19 0:52:45 0:09:04 1:01:49 150
2 Dalibor Vujevi´┐Ż ind S 0:17:45 0:34:52 0:52:37 0:09:12 1:01:49 150
3 Luka Komi´┐Ż TK SPLIT J 0:19:57 0:35:36 0:55:33 0:09:54 1:05:27 125
4 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż TK SPLIT S 0:19:58 0:35:46 0:55:44 0:10:01 1:05:45 120
5 Kre´┐Żimir Tijardovi´┐Ż TK SPLIT S 0:20:20 0:35:16 0:55:36 0:10:37 1:06:13 115
6 Filip Lazi´┐Ż TK SPLIT J 0:18:27 0:38:07 0:56:34 0:10:46 1:07:20 110
7 Silvio Ami´┐Żi´┐Ż TK SPLIT V 0:20:13 0:39:14 0:59:27 0:10:32 1:09:59 105
8 Ivan ´┐Żpanji´┐Ż TK PODSTRANA S 0:19:57 0:39:46 0:59:43 0:10:24 1:10:07 100
9 Frane Benzon BK MARJAN S 0:21:53 0:38:11 1:00:04 0:12:33 1:12:37 98
10 Mario Grgat TK SPLIT V 0:20:43 0:44:50 1:05:33 0:10:25 1:15:58 96
11 ´┐Żan Smoje TK SPLIT V 0:22:08 0:43:26 1:05:34 0:11:18 1:16:52 94
12 Ivan Marovi´┐Ż TK PODSTRANA S 0:23:02 0:43:11 1:06:13 0:12:16 1:18:29 92
13 Damir Pavi´┐Ż TK SPLIT S 0:23:57 0:43:58 1:07:55 0:12:25 1:20:20 90
14 Marijan Radelji´┐Ż TK ZVON´┐ŻAC V 0:24:09 0:43:59 1:08:08 0:12:23 1:20:31 88
15 Mladen Leva´┐Żi´┐Ż TK SPLIT V 0:23:13 0:47:07 1:10:20 0:11:20 1:21:40 86
16 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:25:27 0:43:43 1:09:10 0:13:31 1:22:41 84
17 Dino Elezovi´┐Ż TK SPLIT V 0:26:27 0:43:26 1:09:53 0:13:13 1:23:06 82
18 Dra´┐Żko Vujevi´┐Ż TK SPLIT V 0:25:20 0:49:36 1:14:56 0:12:27 1:27:23 80
19 Damir Kuko´┐Ż TK SPLIT V 0:28:51 0:45:45 1:14:36 0:15:04 1:29:40 78
20 Kristijan Sindik TK SPLIT S 0:31:10 0:50:07 1:21:17 0:10:07 1:31:24 76
21 Deni Dumani´┐Ż TK SPLIT V 0:21:35 DNF 0
22 Senar Muj´┐Żinovi´┐Ż ind S 0:26:28 DNF 0








staza



najava