Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
1.
kolo
2.
kolo
3.
kolo
4.
kolo
5.
kolo
6.
kolo
7.
kolo
8.
kolo
9.
kolo
10.
kolo
11.
kolo
12.
kolo
13.
kolo
Pravilnik natjecanja

SPLITSKI duatlon-triatlon KUP 2014.
Ukupni poredak.


Supetar, 31.08.2014.

10. kolo
sprint triatlon


na



 


zona
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
5 km


kona´┐Żni
rezultat


Bodovi

1 Ivan Gobin TK Zadar S2 0:10:21 0:35:00 0:45:21 0:16:47 1:02:10 150
2 Karlo Vuki´┐Ż TK Maksimir S1 1:04:50 135
3 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż TK Split S1 0:08:56 0:39:31 0:48:27 0:19:38 1:08:06 125
4 Ivan Tuta TK Zadar S2 0:11:29 0:39:56 0:51:25 0:18:22 1:09:48 120
5 Ante Bebi´┐Ż Split S2 0:10:11 0:41:27 0:51:38 0:18:12 1:09:50 115
6 Filip Lazi´┐Ż TK Split J 0:10:06 0:42:46 0:52:52 0:19:04 1:11:57 110
7 Tomislav Mijatovi´┐Ż TK Split S2 0:11:26 0:39:15 0:50:41 0:22:05 1:12:47 105
8 Jaromir Sirucek Labe Tri Club - CZE V3 0:11:36 0:41:56 0:53:32 0:21:29 1:15:03 100
9 Daniela Sirucek Labe Tri Club - CZE S 0:12:17 0:43:25 0:55:42 0:20:01 1:15:43 150
10 Branko Tucak TK Split V3 0:11:44 0:44:38 0:56:22 0:19:37 1:16:00 98
11 Dragi´┐Ża Mladenovi´┐Ż TK Zaje´┐Żar - SRB V2 0:11:28 0:42:47 0:54:15 0:22:00 1:16:16 96
12 Nal Kuzmani´┐Ż TK Podstrana S1 0:12:12 0:45:24 0:57:36 0:21:42 1:19:19 94
13 Sini´┐Ża Pezelj TK Zadar V1 0:11:25 0:46:03 0:57:28 0:22:42 1:20:10 92
14 ´┐Żan Smoje TK Split V1 0:12:44 0:46:26 0:59:10 0:21:13 1:20:23 90
15 Mario Grgat TK Split V1 0:12:27 0:47:39 1:00:06 0:20:17 1:20:24 88
16 Daniel Maru´┐Żi´┐Ż AK Dubrovnik V1 0:11:40 0:48:06 0:59:46 0:21:14 1:21:01 86
17 Josip Grepo TK X S2 0:13:39 0:45:40 0:59:19 0:22:37 1:21:57 84
18 Kristijan Sindik TK Split S2 0:14:34 0:46:14 1:00:48 0:22:13 1:23:02 82
19 Mladen Lukovi´┐Ż TK Split V3 0:12:49 0:49:01 1:01:50 0:22:33 1:24:23 80
20 Romeo Makaj TK Split V4 0:14:18 0:46:33 1:00:51 0:24:32 1:25:23 78
21 Igor Boraska TK Split V1 0:14:08 0:48:49 1:02:57 0:22:40 1:25:38 76
22 Damir Pavi´┐Ż TK Split S2 0:13:06 0:50:29 1:03:35 0:23:37 1:27:13 74
23 Ivica Vrgo´┐Ż Livno - BIH S2 0:16:34 0:48:53 1:05:27 0:21:56 1:27:23 72
24 Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż TK Split V4 0:13:29 0:52:06 1:05:35 0:23:04 1:28:41 70
25 Gorana Jeli´┐Ż Mr´┐Żeli´┐Ż TK Split V 0:14:04 0:49:44 1:03:48 0:26:02 1:29:51 135
26 Mladen Leva´┐Żi´┐Ż TK Split V1 0:12:38 0:54:33 1:07:11 0:23:51 1:31:03 68
27 Zoran ´┐Żubra TK Tami´┐Ż - SRB V3 0:15:30 0:55:00 1:10:30 0:27:38 1:38:09 66
28 Mladen Kuzmani´┐Ż Split V2 DNF 0




Rezultati:     super-sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


tr´┐Żanje
2,5 km


kona´┐Żni
rezultat


Bodovi

1 Zara Bakovi´┐Ż TK Petar Zrinski MK 0:05:05 0:23:35 0:28:40 0:10:34 0:39:14 150
2 Maksim Marinov ind MJ 0:05:18 0:23:20 0:28:38 0:10:36 0:39:14 0
3 Alen Bi´┐Ż´┐Żan ind S 0:06:45 0:22:20 0:29:05 0:11:42 0:40:48 0
4 Josipa Ceci´┐Ż Vido´┐Ż TK Split MJ 0:05:59 0:24:31 0:30:30 0:12:52 0:43:23 0
5 Josip Perki´┐Ż TK Rab K 0:06:12 0:24:57 0:31:09 0:13:40 0:44:50 150
6 Vanesa Vuljan TK Split MJ 0:06:45 0:24:24 0:31:09 0:16:37 0:47:47 0




Rezultati:     aquatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
100 m


tr´┐Żanje
500 m


kona´┐Żni
rezultat


1 Andrija Radica Jadran 13 - 14 M 0:03:25
2 Duje Klekovi´┐Ż ind 9 - 10 M 0:03:31
3 Ema Jure´┐Ża TK Rab 11 - 12 ´┐Ż 0:03:34
4 Luka ´┐Żimi´┐Żi´┐Ż TK Rab 11 - 12 M 0:03:42
5 Erika Maru´┐Żi´┐Ż ind 13 - 14 ´┐Ż 0:03:44
6 Lovre Bravari´┐Ż TK Rab 11 - 12 M 0:03:44
7 Matea Vukorepa MK Marjan 9 - 10 ´┐Ż 0:03:51
8 Mark Maru´┐Żi´┐Ż ind 11 - 12 M 0:04:00
9 Angelina Peran TK Rab 9 - 10 ´┐Ż 0:04:01
10 Kristian Pucoski ind 11 - 12 M 0:04:09
11 Duje ´┐Żtoki´┐Ż TK Rab 9 - 10 M 0:04:16
12 Dora Debeli´┐Ż TK Rab DO 8 ´┐Ż 0:04:31
13 Maja Per´┐Żini´┐Ż TK Rab DO 8 ´┐Ż 0:04:36
14 Petra Dragi´┐Żevi´┐Ż Arbun 9 - 10 ´┐Ż 0:05:00
15 Roko ´┐Żurlina TK Rab 9 - 10 M 0:05:10
16 Ivan Grebenar ind 9 - 10 M 0:06:03




Rezultati: Grabar sport






RASPIS



 
 
 
 
 
 

Lista prijavljenih do 28. kolovoza 2014.

Broj

Ime i prezime

Klub

Dr´┐Żava

Spol

Godi´┐Żte

Natjecanje

1    Silvio Ami´┐Żi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1970   ST
2    Karlo Vuki´┐Ż   TK Maksimir   CRO   M   1989   ST
3    ´┐Żan Smoje   TK Split   CRO   M   1972   ST
4    Dalibor Vujevi´┐Ż   ind   CRO   M   1982   ST
5    Sini´┐Ża Pezelj   Triatlon klub Zadar   CRO   M   1970   ST
6    Jaromir Sirucek   Labe Tri Club   CZE   M   1962   ST
7    Daniela Loskotova   Labe Tri Club   CZE   ´┐Ż   1976   ST
8    Mario Grgat   TK Split   CRO   M   1974   ST
9    Janessa Griffith   Victoria   CAN   ´┐Ż   1986   AQ
10    Daniel Maru´┐Żi´┐Ż   AK Dubrovnik   CRO   M   1972   ST
11    Branko Tucak   TK Split   CRO   M   1963   ST
12    Enka Maru´┐Żi´┐Ż   ind   CRO   ´┐Ż   2000   AQ
13    Mark Maru´┐Żi´┐Ż   ind   CRO   M   2002   AQ
14    Matko Medak   Komin   CRO   M   1973   ST
15    Matea Vukorepa   MK Marjan   CRO   ´┐Ż   2004   AQ
16    Roko ´┐Żango   TK Zadar   CRO   M   2004   AQ
17    Ante Bebi´┐Ż   Split   CRO   M   1984   ST
18    Tomislav Mijatovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1980   ST
19    Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1988   ST
20    Ivan Tuta   TK Zadar   CRO   M   1980   ST
21    Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1959   ST
22    Romeo Makaj   TK Split   CRO   M   1958   ST
23    Zoran ´┐Żubra   TK Tami´┐Ż   SRB   M   1964   ST
24    Damir Pavi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1980   ST
25    Toni Elezovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1993   ST
26    Sara Elezovi´┐Ż   TK Split   CRO   ´┐Ż   1989   SST
27    Ivan Gobin   TK Zadar   CRO   M   1979   ST
28    Ivica ´┐Żo´┐Żi´┐Ż   TK Zvon´┐Żac   CRO   M   1956   ST
29    Dragi´┐Ża Mladenovi´┐Ż   TK Zaje´┐Żar   SRB   M   1969   ST
30    Dora Komi´┐Ż   TK Split   CRO   ´┐Ż   2002   SST
31    Josipa Ceci´┐Ż Vido´┐Ż   TK Split   CRO   ´┐Ż   1997   SST
32    Filip Lazi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1995   ST
33    Zara Bakovi´┐Ż   TK Zrinski Novatec   CRO   ´┐Ż   2001   SST
34    Ivica Vrgo´┐Ż   Livno   BIH   M   1977   ST
35    Josip Grepo   TK X   CRO   M   1981   ST
36    Gorana Jeli´┐Ż Mr´┐Żeli´┐Ż   TK Split   CRO   ´┐Ż   1973   ST
37    Duje ´┐Żtoki´┐Ż   TK Rab   CRO   M   2004   ST
38    Dora Debeli´┐Ż   TK Rab   CRO   ´┐Ż   2007   AQ
39    Ema Jure´┐Ża   TK Rab   CRO   ´┐Ż   2003   AQ
40    Roko ´┐Żurlina   TK Rab   CRO   M   2005   AQ
41    Zaria Puri´┐Ż   TK Rab   CRO   ´┐Ż   2005   AQ
42    Maja Per´┐Żini´┐Ż   TK Rab   CRO   ´┐Ż   2006   AQ
43    Duje ´┐Żtoki´┐Ż   TK Rab   CRO   M   2004   AQ
44    Mladen Kuzmani´┐Ż   Split   CRO   M   1966   ST
45    Nal Kuzmani´┐Ż   TK Podstrana   CRO   M   1991   ST
46    Kristijan Sindik   TK Split   CRO   M   1975   ST
47    An´┐Żelina Mia Peran   TK Rab   CRO   ´┐Ż   2004   AQ
48    Luka ´┐Żimi´┐Żi´┐Ż   TK Rab   CRO   M   2003   AQ
49    Mladen Lukovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1964   ST
50    Antonia Buli´┐Żi´┐Ż   PK Grdelin   CRO   ´┐Ż   2001   AQ
51    Josip Perki´┐Ż   TK Rab   CRO   M   2000   AQ
52    Lovre Bravari´┐Ż   TK Rab   CRO   M   2003   AQ

   ST   - sprint triatlon
   SST - supersprint triatlon
   AQ   - aquatlon
   ´┐ŻTF - ´┐Żtafeta






staze