Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 15. Vrli´┐Żka utrka
 
 
  O natjecanju
 
  Raspis
 
  Staza duatlon
 
  Staza uli´┐Żna utrka
 
  Satnica
 
 
 
 
 
 
 Fotografije
 
  Fotoalbum 1
 
 
 
 Prijave
 
  Online prijava
 
  Prijavljeni - duatlon
 
  Prijavljeni - uli´┐Żna
 
 
 

 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
1.
kolo
2.
kolo
3.
kolo
4.
kolo
5.
kolo
6.
kolo
7.
kolo
8.
kolo
9.
kolo
10.
kolo
11.
kolo
12.
kolo
13.
kolo
Pravilnik natjecanja

SPLITSKI duatlon-triatlon KUP 2014.
Ukupni poredak.


Vrlika, 4.10.2014.

12. kolo
sprint duatlon
 

15. Vrli´┐Żka utrka
Prvenstvo Hrvatske na 10 km i
pojedina´┐Żno i ekipno Prvenstvo Hrvatske
u sprint duatlonu
´┐ŻMemorijal Stipe Erceg´┐Ż

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lista prijavljenih do 3.listopada 2014. -- duatlon

Broj

Ime i prezime

Klub

Dr´┐Żava

Spol

Godi´┐Żte

Natjecanje

1    Ante Bebi´┐Ż   TK Podstrana   CRO   M   1984   SD
2    Gordan Petkovi´┐Ż   TK Zrinski Novatec   CRO   M   1985   SD
3    ´┐Żan Smoje   TK Split   CRO   M   1972   SD
4    Dalibor Vujevi´┐Ż   ind   CRO   M   1982   SD
5    Silvio Ami´┐Żi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1970   SD
6    Deni Dumani´┐Ż   TK Split   CRO   M   1967   SD
7    Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1988   SD
8    Tin Kauri´┐Ż   TK Zagreb   CRO   M   1997   SD
9    Ivica Vrgo´┐Ż   ind   BIH   M   1977   SD
10    Eugen Jagu´┐Żt   TK Zrinski Novatec   CRO   M   1994   SD
11    Denis Ple´┐Że   TK Zrinski Novatec   CRO   M   1998   SD
12    Sven Lazi´┐Ż   TK Zrinski Novatec   CRO   M   1998   SD
13    Ela Vu´┐Żemilovi´┐Ż   TK Zrinski Novatec   CRO   ´┐Ż   1997   SD
14    Zara Bakovi´┐Ż   TK Zrinski Novatec   CRO   ´┐Ż   2001   SSD
15    Toni Elezovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1993   SD
16    Filip Lazi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1995   SD
17    Marino Juki´┐Ż   TK Split   CRO   M   1995   SD
18    Josipa Ceci´┐Ż-Vido´┐Ż   TK Split   CRO   ´┐Ż   1997   SD
19    Vanesa Vuljan   TK Split   CRO   ´┐Ż   1998   SD
20    Romeo Makaj   TK Split   CRO   M   1958   SD
21    Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1959   SD
22    Antonija Zaharija   TK Triton   CRO   ´┐Ż   1996   SD
23    Nika Begi´┐Ż   TK Triton   CRO   ´┐Ż   1997   SD
24    Zorana Te´┐Żak   TK Triton   CRO   ´┐Ż   1985   SD
25    Alen Franceti´┐Ż   TK Triton   CRO   M   1989   SD
26    Agata Begi´┐Ż   TK Triton   CRO   ´┐Ż   1991   SD
27    Ivica ´┐Żo´┐Żi´┐Ż   TK Zvon´┐Żac   CRO   M   1956   SD
28    Ivan Kova´┐Żev   TK Podstrana   CRO   M   1977   SD
29    Katarzyna Rogacz   KS AZS-AWF Katowice   POL   ´┐Ż   1996   SD
30    Paulina Klimas   KS AZS-AWF Katowice   POL   ´┐Ż   1995   SD
31    Magdalena Wi´┐Żniewska   KS AZS-AWF Katowice   POL   ´┐Ż   1993   SD
32    Wojciech Bernaciak´┐Ż   GTT Diament   POL   M   1998   SD
33    Robert Niestr´┐Żj   KS AZS-AWF Katowice   POL   M   1996   SD
34    Jan Pacan   KS AZS-AWF Katowice   POL   M   1996   SD
35    ´┐Żukasz Michalak´┐Ż   KS AZS-AWF Katowice   POL   M   1993   SD
36    Sebastian Karwowski´┐Ż   KS Orka Szczecin   POL   M   1997   SD
37    Pero Novakovi´┐Ż   TK Zagreb   CRO   M   1977   SD
38    Kristijan Bah´┐Żi´┐Ż   TK Zagreb   CRO   M   1996   SD
39    Samuel Bosh   TK Zagreb   CRO   M   1995   SD
40    Danijel Dragojevi´┐Ż   TK Zagreb   CRO   M   1998   SD
41    Mislav Kerner   TK Zagreb   CRO   M   1993   SD
42    Nino Ivanini´┐Ż   TK´┐Ż Albona Extreme   CRO   M   2000   SSD
43    Zdenka Ku´┐Żi´┐Ż   TK Split   CRO   ´┐Ż   1997   SSD
44    Damir Biland´┐Żi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1967   SD
45    Igor Mandu´┐Żi´┐Ż   TK Podstrana   CRO   M   1974   SD
46    Lu´┐Żano So´┐Żi´┐Ż   TK Albona Extrema   CRO   M   1952   SD
47    Matko Medak   ind   CRO   M   1973   SD
48    Matija Lukina   TK Rudolf Pere´┐Żin   CRO   M   1987   SD
49    Mladen ´┐Żi´┐Żi´┐Ż   TK Jarun   CRO   M   1961   SD
50    Teodor Pichler   TK Vara´┐Żdin   CRO   M   1951   SD
51    Milan Pernar   TK Zagreb   CRO   M   1959   SD
52    Luka Komi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1996   SD
53    Dora Komi´┐Ż   TK Split   CRO   ´┐Ż   2002   SSD
54    Luka Fati´┐Ż   TK Zagreb   CRO   M   1995   SD
55    Ante ´┐Żesni´┐Ż   ind   CRO   M   1979   SD
56    Ante Rado´┐Ż   TK Podstrana   CRO   M   1996   SD
57    Mario Grgat   TK Split   CRO   M   1974   SD
58    Duje Mari´┐Ż   TK Pula   CRO   M   1997   SD
59    Marko Faraguna   TK Pula   CRO   M   1987   SD
60             

   SD   - sprint duatlon
   SSD - supersprint duatlon





 

Lista prijavljenih do 3.listopada 2014. -- uli´┐Żna utrka

Broj

Ime i prezime

Klub

Dr´┐Żava

Spol

Godi´┐Żte

Natjecanje

1    Ante Budimir   AK Maksimir   CRO   M   1984   10 km
2    Miro Bari´┐Żi´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   1961   10 km
3    Katarina Kokan   MK Marjan   CRO   ´┐Ż   1971   10 km
4    Ana Piplica   MK Marjan   CRO   ´┐Ż   1958   10 km
5    Mario Jerkovi´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   1969   10 km
6    Branko Tucak   TK Split   CRO   M   1963   10 km
7    Ivica Braica   MK Marjan   CRO   M   1954   10 km
8    Krunoslav Krivanj   AK ´┐Żibenik   CRO   M   1974   10 km
9    Franjo Kresojevi´┐Ż   AK Maksimir Zagreb   CRO   M   1953   10 km
10    Ana Kresojevi´┐Ż   AK Maksimir Zagreb   CRO   ´┐Ż   1955   10 km
11    Mile ´┐Żkalic   ind   CRO   M   1952   10 km
12    Krste Latin   AK ´┐Żibenik   CRO   M   1970   10 km
13    Tena Filipovi´┐Ż   MK Marjan   CRO   ´┐Ż   1984   10 km
14    Deni Dumani´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   1967   10 km
15    Radmila Maksimovi´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1974   10 km
16    Sun´┐Żica Rak   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1996   10 km
17    Manda Ka´┐Żtelanac   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1957   10 km
18    Marijana Cukrov   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1972   10 km
19    Dijana Anti´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1986   10 km
20    Mirjana Peran   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1973   10 km
21    Ranka ´┐Żimi´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1968   10 km
22    Vesna ´┐Żkarica   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1970   10 km
23    Jadran Peran   AK ´┐Żibenik   CRO   M   1966   10 km
24    Damir Maksimovi´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   M   1966   10 km
25    Mario Peri´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   1981   10 km
26    Goran Jadri´┐Ż   AK´┐Ż ´┐Żumberak   CRO   M   1972   10 km
27    Maja Negovanovi´┐Ż   MK Marjan   CRO   ´┐Ż   1982   10 km
28    Goran Grgini´┐Ż   ind   CRO   M   1976   10 km
29    Branka Lozi´┐Ż   AK ´┐Żumberak   CRO   ´┐Ż   1961   10 km
30    Ivona Jonji´┐Ż   AK Imotski   CRO   ´┐Ż   1987   10 km
31    Sr´┐Żan Or´┐Żuli´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   1991   10 km
32    Renato Jeron´┐Żi´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   1968   10 km
33    Marko Lon´┐Żar   AK Imotski   CRO   M   1993   10 km
34    Tomislav Kopa´┐Ż   AK Imotski   CRO   M   1985   10 km
35    Karlo Vuk   AK Stubica   CRO   M   1998   5 km
36    Mihaela Bubanko   AK Stubica   CRO   ´┐Ż   1997   5 km
37    Mihaela ´┐Żukina   AK Stubica   CRO   ´┐Ż   1997   5 km
38    Mladen Bubanko   AK Stubica   CRO   M   1961   10 km
39    Anamarija Po´┐Żtek   AK Stubica   CRO   ´┐Ż   1973   10 km
40    Marijan Coha   AK MAKSIMIR ZAGREB   CRO   M   1957   10 km
41    Kre´┐Żimir Tijardovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1986   10 km
42    Jakov Bari´┐Żi´┐Ż   A´┐ŻK ROGOVO   CRO   M   1948   10 km
43    Mile ´┐Żikman   AK MAKSIMIR   CRO   M   1949   10 km
44    Eugen Jagu´┐Żt   TK Petar Zrinski   CRO   M   1994   10 km
45    Dra´┐Żko Vujovi´┐Ż   TK Split   CRO   M   1959   10 km
46    Jakov Tekli´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   1951   10 km
47    Barbara Belu´┐Żi´┐Ż   AK ISTRA, Pula   CRO   Z   1981   10 km
48    Petar Bratuli´┐Ż   AK ISTRA, Pula   CRO   M   1996   10 km
49    Ana Vare´┐Żko   AK ISTRA, Pula   CRO   Z   1998   5 km
50    Franciska Mari´┐Ż   AK ISTRA, Pula   CRO   Z   2000   3 km
51    Tin ´┐Żo´┐Żi´┐Ż   AK ISTRA, Pula   CRO   M   2000   3 km
52    Toni Bo´┐Żac   AK ISTRA, Pula   CRO   M   2001   3 km
53    Ivan´┐Ż Stani´┐Ż   TK Albona Extreme   CRO   M   1965   10 km
54    Mi´┐Żel Markovi´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   1967   10 km
55    ´┐Żan Smoje   TK Split   CRO   M   1972   10 km
56    Zdenka Ku´┐Żi´┐Ż   TK Split   CRO   ´┐Ż   1997   5 km
57    Ivan Bla´┐Żevi´┐Ż   MK Marjan   CRO   M   2002   3 km
58    Elena Pazman   AK Moslavina Kutina   CRO   ´┐Ż   2000   3 km
59    Marija Mehmedovi´┐Ż   AK Moslavina Kutina   CRO   ´┐Ż   2001   3 km
60    Karlo Ciban   AK Moslavina Kutina   CRO   M   2000   3 km
61    Petra Ljuti´┐Ż   AK Krk   CRO   ´┐Ż   1998   5 km
62    Luka Paliska   AK Albona - Labin   CRO   M   1997   5 km
63    Nata´┐Ża ´┐Żusti´┐Ż   MK Marjan   CRO   ´┐Ż   1987   10 km
64    Tomislav Kukec   AK Dinamo   CRO   M   1992   10 km
65    Matea Parlov   AK Dinamo   CRO   ´┐Ż   1992   10 km
66    Lucija Bedalov   AK Dinamo   CRO   ´┐Ż   1997   5 km
67    Maja-Marija Pravdi´┐Ż   AK Dinamo   CRO   ´┐Ż   1997   5 km
68    Tomislav Novosel   AK Dinamo   CRO   M   1999   3 km
69    Paola Horvat   AK Dinamo   CRO   ´┐Ż   2000   3 km
70    Joso He´┐Żimovi´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   M   1960   10 km
71    Tomislav Ivan´┐Żevi´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   M   1978   10 km
72    Oliver Bosni´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   M   1962   10 km
73    Kre´┐Żimir Mr´┐Żela   AK ´┐Żibenik   CRO   M   1992   10 km
74    Sandra Bosni´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1966   10 km
75    Ivana Ad´┐Żi´┐Ż   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1981   10 km
76    Snje´┐Żana Rak   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   1964   10 km
77    Josip Bari´┐Ż   AK Maksimir   CRO   M   1987   10 km
78    Petar Kre´┐Żimir Vukovi´┐Ż   ind   BIH   M   1997   5 km
79    Zoran ´┐Żili´┐Ż   AK Koprivnica   CRO   M   1982   10 km
80    Nenad ´┐Żimi´┐Żi´┐Ż   TK Rab   CRO   M   1962   10 km
81    Anton Rudolf Paveli´┐Ż   AK Agram   CRO   M   1990   10 km
82    Matea Mato´┐Żevi´┐Ż   AK Agram   CRO   ´┐Ż   1989   10 km
83    Vedran Muhar   AK Agram   CRO   M   1997   10 km
84    Julijan Kralj   AK Agram   CRO   M   1998   5 km
85    Filip Svalina   AK Agram   CRO   M   1998   5 km
86    Katarina Vukan´┐Żi´┐Ż   AK Agram   CRO   ´┐Ż   1999   3 km
87    Zlatko Ko´┐Żuhar   AK Agram   CRO   M   1999   3 km
88    Nikola Klari´┐Ż   AK Agram   CRO   M   2000   3 km
89    Frano Hada´┐Ż   AK Svetice   CRO   M   2000   3 km
90    Dominik Koli´┐Ż   AK Svetice   CRO   M   1999   3 km
91    Ana Antunovi´┐Ż   AK Svetice   CRO   ´┐Ż   2000   3 km
92    Dorijan Mi´┐Żkulin   AK Svetice   CRO   M   1997   5 km
93    Karlo Su´┐Żilovi´┐Ż   AK Svetice   CRO   M   1996   5 km
94    Kristina Bo´┐Żi´┐Ż   AK Svetice   CRO   ´┐Ż   1996   10 km
95    Nikola Mikuli´┐Ż   AK Svetice   CRO   M   1990   10 km
96    Ivan Pikuni´┐Ż   AK Svetice   CRO   M   1987   10 km
97    Lisa Christina Nemec   AK Svetice   CRO   ´┐Ż   1984   10 km
98    Nikolina Stepan   AK Svetice   CRO   ´┐Ż   1989   10 km
99    Mario Grgat   TK Split   CRO   M   1974   10 km
100    Ana Marija Peran   AK ´┐Żibenik   CRO   ´┐Ż   2001   3 km
101    Mi´┐Żo Toj´┐Żi´┐Ż   Kijevo   CRO   M   1951   10 km
102    Tanja Samard´┐Żi´┐Ż   AK Sinj   CRO   ´┐Ż   1993   10 km
103    Ana Domazet Lo´┐Żo   AK Sinj   CRO   ´┐Ż   1973   10 km
104    Petar Dela´┐Ż   AK Sinj   CRO   M   1992   10 km
105    ´┐Żimun ´┐Żanko   AK Sinj   CRO   M   1963   10 km
106    Milan Buljan   AK Sinj   CRO   M   1961   10 km
107    Nikola Saratlija   AK Sinj   CRO   M   1955   10 km
108    Nikolina ´┐Żusti´┐Ż   AK Sljeme   CRO   ´┐Ż   1987   10 km
109    Mateo Peran   ind   CRO   M   1969   10 km
110    Nikola Smoljenovi´┐Ż   AK Solin   CRO   M   1992   10 km
111    Maroje ´┐Żo´┐Żi´┐Ż   AK Solin   CRO   M   1989   10 km
112    Marinko Duka   AK Solin   CRO   M   1978   10 km
113    Nikola Poli´┐Ż   AK Solin   CRO   M   1996   10 km
114    Elena Pazman   AK Moslavina Kutina   CRO   ´┐Ż   2000   3 km
115    Marija Mehmedovi´┐Ż   AK Moslavina Kutina   CRO   ´┐Ż   2001   3 km
116    Karlo Ciban   AK Moslavina Kutina   CRO   M   2000   3 km
117             
118             
119             
120             








 
  Prvenstvo Hrvatske
 
  PH, MU´┐ŻKARCI, 10KM
  PH, ´┐ŻENE 10KM
  PH MU´┐ŻKARCI 5KM
  PH ´┐ŻENE 5KM
  PH, MU´┐ŻKARCI 3KM
  PH, ´┐ŻENE 3KM






 


Trka´┐Żka staza - uli´┐Żna utrka

vrlika

 


Trka´┐Żka staza - duatlon

vrlika



Biciklisti´┐Żka staza

vrlika


´┐Ż 15. Vrli´┐Żka uli´┐Żna utrka Prvenstvo Hrvatske na 10km
i pojedina´┐Żno i ekipno Prvenstvo Hrvatske u sprint duatlonu

´┐ŻMemorijal Stipe Erceg´┐Ż

 
Mjesto:´┐Ż Vrlika

Termin:´┐Ż 04. listopada 2014. start u 12:00 i 14:00 sati

Staza:
   uli´┐Żna utrka ´┐Ż 10 km (5 x 2 km)
   utrka juniora (16-17g.) Duljina staze: 5 km (2.5 kruga)
   utrka kadeta (do 15g.) Duljina staze: 3km (1.5 krug)

   sprint duatlon ´┐Ż tr´┐Żanje 5610 m (5 x 1122 m) ´┐Ż bicikla 20 km ´┐Ż tr´┐Żanje 2244 m ( 2 x 1122 m)
   kadeti duatlon ´┐Ż tr´┐Żanje 2244 m (2 x 1122 m) ´┐Ż bicikla 10 km ´┐Ż tr´┐Żanje 1122 m ( 1 x 1122 m)
   dje´┐Żaci i djevoj´┐Żice 500m
 
 
Kategorije:
 
    Duatlon:
   prema HTS pravilniku o ustroju takmi´┐Żenja.
 
 
    Uli´┐Żna utrka 10 km:
 
Stariji juniori: od 18-19 god Starije juniorke: od 18-19 god
Seniori: od 20-29 god Seniorke: od 20-29 god
Seniori 2: od 30-39 god Seniorke 2: od 30-39 god
Veterani 1: od 40-44 god Veteranke: od 40 god i starije
Veterani 2: od 45-49 god
Veterani 3: od 50-54 god
Veterani 4: od 55-59 god
Veterani 5: od 60 god i stariji


    Dje´┐Żaci i djevoj´┐Żice:

 
od 6 ´┐Ż 8 godina I ´┐Ż II razred
od 9 ´┐Ż 10 godina III ´┐Ż IV razred
od 11 ´┐Ż 12 godina V ´┐Ż VI razred
od 13 ´┐Ż 15 godina VII ´┐Ż VIII razred

 

Startnina za uli´┐Żnu utrku je 80Kn za prijave do 1. listopada, za kasnije prijave 120Kn.


Startnina za sprint duatlon je 100,00 kuna, juniori 80,00 kuna, kadeti 50,00 Kn za licencirane natjecatelje.
Natjecatelji bez licence 150,00 kuna, juniori i kadeti 100,00 kuna.

Za prijave do 1.listopada 2014., nakon toga startnina se uve´┐Żava za 50%.´┐Ż´┐Ż´┐Ż


Sudionici uli´┐Żne utrke i sprint duatlona dobivaju ru´┐Żnik, okrijepu i ru´┐Żak.

 
 

FOND NOV´┐ŻANIH NAGRADA 14 000,00 kuna:

 

za natjecatelje samo uli´┐Żne utrke biti ´┐Że nagrade po kategoriji prvi 150,00 kn, drugi 100,00 kn i tre´┐Żi 50,00 kn

Dobitnici nov´┐Żanih nagrada u ukupnom poretku ne mogu dobiti nagrade i u kategoriji

 

Uli´┐Żna trka:

 
MU´┐ŻKARCI
´┐ŻENE
1. 1200 Kn 1. 1200 Kn
2. 800 Kn 2. 800 Kn
3. 600 Kn 3. 600 Kn
 

Sprint duatlon:

 
MU´┐ŻKARCI
´┐ŻENE
1. 1200 Kn 1. 1200 Kn
2. 800 Kn 2. 800 Kn
3. 600 Kn 3. 600 Kn
 
 

Pehari i medalje

 

-ukupni pobjednici mu´┐Żki ´┐Ż ´┐Żene pehari i medalje, drugi i tre´┐Żi medalje.

-prva tri - prve tri po kategorijama medalje.

-dje´┐Żaci i djevoj´┐Żice prva tri ´┐Ż prve tri medalje i majice.


-Duatlon: medalje i plakete za prvenstvo dr´┐Żave prema HTS pravilniku o ustroju takmi´┐Żenja.

 
 

Prijave i informacije

 
   Za uli´┐Żnu utrku:
   prijave treba slati na e-mail: [email protected] i kopiju HAS-u na [email protected] najkasnije do srijede 1. listopada 2014 (za PH), kasnije prijave zaklju´┐Żno na dan utrke do 11:00h.
   Prijava osim imena i prezimena, treba sadr´┐Żavati i datum ro´┐Żenja i ime kluba.

   Prijave za duatlon:
   za svakog natjecatelja potrebno je prijaviti: ime i prezime natjecatelja, godine ro´┐Żenja, spol, klub za koji se natje´┐Że i kategorija.

   Sve informacije mo´┐Żete dobiti od tajnika Kluba Ivana Pavi´┐Ża na tel: 021/569-911, mob: 091/518-26-36, e-mail: [email protected]
 
 

Pravila natjecanja

 
       -odre´┐Żena su pravilnikom HUCIPT-a i HTS-a:
              svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost
              za sprint i supersprint duatlon obavezna je kaciga.

 

 

 




SATNICA´┐Ż NATJECANJA:

-10:00´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- kulturni program povodam dana grada

-11:00´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- slu´┐Żbeno otvaranje natjecanja

-10:00 ´┐Ż 13:30

- prijave i podizanje startnih brojeva

-11:00´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- start dje´┐Żaka i djevoj´┐Żica po kategorijama

-11:10´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- start uli´┐Żne utrke na 3 km

-11:30´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- start uli´┐Żne utrke na 5 km

-12:00´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- start uli´┐Żne utrke na 10 km

-13:00´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- otvaranje zone i provjera bicikli

-13:15´┐Ż ´┐Ż´┐Ż

- progla´┐Żenje pobjednika u kategoriji dje´┐Żaka i djevoj´┐Żica

-13:30´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- progla´┐Żenje pobjednika uli´┐Żne utrke

-13:50´┐Ż´┐Ż´┐Ż ´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- zatvaranje zone izmjene

-14:00 ´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- start supersprint duatlona

-14:10´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- start sprint duatlona B elite M

-14:11´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- start sprint duatlona B elite ´┐Ż

-14:25

- start sprint duatlona C kategorije i ostali

-16:15´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- progla´┐Żenje pobjednika (duatlon), podjela´┐Żpehara, medalja i nagrada´┐Ż´┐Ż

-17:00´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

- za sve sudionike "pasta party" u restoranu "Oluja"









vrlika