Dobro do´┐Żli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 24.04.2014.



Red.br. Ime i prezime Klub Dr´┐Żava Spol Godi´┐Żte Natjecanje
1 Sr´┐Żan Latinovi´┐Ż TK Split CRO M 1988 OT L
2 Frano Kr´┐Żini´┐Ż TK Zagreb CRO M 1952 ST L
3 Morgan Marmaro ind FRA ´┐Ż 1991 ST
4 Igor Mandu´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1974 OT L
5 Ewa ´┐Żukovska Ku´┐Żnia Triathlonu POL ´┐Ż 1967 OT
6 Marcin Barszcz Trisfera Warszawa POL M 1982 OT
7 Deyan Vassilev ind BGR M 1972 OT
8 Jordan Hart ind CAN M 1981 OT
9 Gregory Sharp ind FRA M 1990 ST
10 Goran Vrus TK Swibir CRO M 1980 OT L
11 Gavin Mart Carneddau Triathlon Club - Wales GBR M 1979 OT L
12 Mat Keyse Carneddau Triathlon Club - Wales GBR M 1983 OT L
13 Slawomir Cwirko STOPA Slupsk POL M 1972 ST
14 Dejan Patri´┐Żevi´┐Ż TK Zagreb CRO M 1975 OT L
15 Dunja Gorup TK Zagreb CRO ´┐Ż 1984 OT L
16 Marino Juki´┐Ż TK Split CRO M 1995 ST L
17 Milina Lahova TRIAXX Bratislava SVK ´┐Ż 1987 OT
18 Matija Krivec TK Swibir CRO M 1991 OT L
19 Toni Elezovi´┐Ż TK Split CRO M 1993 OT L
20 Matija Lukina TK Rudolf Pere´┐Żin CRO M 1987 OT L
21 D´┐Żvid Ruzs´┐Żs HUN M 1987 OT
22 Reuf D´┐Żinovi´┐Ż Spartanac BIH M 1981 ST
23 Sini´┐Ża Pezelj TK Zadar CRO M 1970 OT L
24 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OT L
25 Janet Dragojevi´┐Ż ind CRO ´┐Ż 1972 ST
26 Luka ´┐Żupi´┐Ż TK Herceg Novi MNE M 1988 OT
27 Josipa Ceci´┐Ż Vido´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1997 ST L
28 Vedran Supur TK Rudolf Pere´┐Żin BIH M 1991 ST L
29 Aneta Arifi TK Olimpija Bor SRB ´┐Ż 1985 OT
30 Michele Dinelli TK Swibir CRO M 1975 OT L
31 Luka Komi´┐Ż TK Split CRO M 1996 ST L
32 ´┐Żivo Krile ind CRO M 1981 OT
33 Diana Vrdoljak TK Split CRO ´┐Ż 1984 OT L
34 Maja Bona´┐Żi´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1985 OT L
35 Marijan Radelji´┐Ż TK Zvon´┐Żac CRO M 1956 ST L
36 Zoran ´┐Żubra TK Tami´┐Ż SRB M 1964 ST
37 Danilo Radojkovi´┐Ż TK Olimpija Bor SRB M 1997 ST
38 Matija Meden TK Trisport Kamnik SLO M 1993 OT L
39 Jan Josipovi´┐Ż TK Pula CRO M 1997 ST L
40 Duje Mari´┐Ż TK Pula CRO M 1997 ST L
41 Luka Paliska TK Pula CRO M 1997 ST L
42 Tea Milo´┐Ż TK Pula CRO ´┐Ż 1994 OT L
43 Niko Tuta ind SUI M 1986 OT
44 Sa´┐Żo Meden TK Trisport Kamnik SLO M 1968 OT L
45 Josip ´┐Żivkovi´┐Ż Petar Zrinski CRO M 1998 ST L
46 Marin Kocei´┐Ż TK Swibir CRO M 1975 OT L
47 Ivan Jakovac TK Swibir CRO M 1994 OT L
48 Vinko Vrebac TK Swibir CRO M 1985 OT L
49 Ivor Mati´┐Ż TK Swibir CRO M 1977 OT L
50 Lea ´┐Żumbeli´┐Ż ind CRO ´┐Ż 1973 ST
51 Mislav Pelko TK Swibir CRO M 1979 OT L
52 Dean Kocijan TK Swibir CRO M 1974 OT L
53 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OT L
54 Zdenka Ku´┐Żi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1997 ST L
55 Du´┐Żan Milo´┐Żevi´┐Ż TK Podgorica MNE M 1984 OT
56 Peter Bajai Mogyi SE Baja HUN M 1982 OT
57 Gorana Jeli´┐Ż Mr´┐Żeli´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1973 OT L
58 Robertina Tomi´┐Ż TK Split CRO ´┐Ż 1972 OT L
59 ´┐Żeljka ´┐Żaban Mili´┐Żi´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1983 OT L
60 Filip Lazi´┐Ż TK Split CRO M 1995 OT L
61 Dejan Milivojevi´┐Ż TK Bor - Bor SRB M 1969 OT L
62 Ljiljana Nikoli´┐Ż TK Bor - Bor SRB ´┐Ż 1978 ST L
63 Milan Vu´┐Żi´┐Ż TK Bor - Bor SRB M 1988 OT L
64 Nina Zdinjak TK Bor - Bor SRB ´┐Ż 1988 ST L
65 Riccardo Kuhar TK Podstrana CRO M 1976 OT L
66 DIF BIKE 2
   Milan Popivoda
   --
   --

 DIF BIKE
 --
 --  

 MNE
 --
 --

 M
 --
 --

 1985
 --
 --

 ST
   ´┐Żtafeta
67 DIF BIKE 1
   Novak Djinovi´┐Ż
   --
   --

 DIF BIKE
 --
 --  

 MNE
 --
 --

 M
 --
 --

 1985
 --
 --

 ST
   ´┐Żtafeta
68 Filip Krgovi´┐Ż TK Podgorica MNE M 1989 OT
69 Ante Vuko TK Podstrana CRO M 1974 OT L
70 UNTOUCHABLES
   Josip Bari´┐Ż
   Ante Rado´┐Ż
   Luka Juki´┐Ż

  --
  --
  --  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 1987
 --
 --

 ST
   ´┐Żtafeta
71 Dalibor Vujevi´┐Ż ind CRO M 1982 OT
72 Ana Aljinovi´┐Ż TK Podstrana CRO ´┐Ż 1980 OT L
73 Elisabetta Vitasovi´┐Ż TK Pula CRO ´┐Ż 1997 ST L
74 ´┐Żuro Mileusni´┐Ż TK Zrinski Novatec CRO M 1982 OT L
75 Kre´┐Żimir Tijardovi´┐Ż TK Split CRO M 1986 ST L
76 Silvio Ami´┐Żi´┐Ż TK Split CRO M 1970 OT
77 Martin Papi´┐Żta TK Zagreb CRO M 1991 OT L
78 Darko ´┐Żkevin TK Swibir CRO M 1965 OT L
79 Sonja ´┐Żkevin TK swibir CRO ´┐Ż 1995 OT L
80 Novak Djinovi´┐Ż DIF BIKE MNE M 1985 10 km
81 Svetozar Stamatovi´┐Ż DIF BIKE MNE M 1992 10 km
82 Nika Begi´┐Ż TK Triton CRO M 1997 ST L
83 Szuszanna Vertesy Mogyi SE Baja HUN ´┐Ż 1981 OT
84 David Vegvary Mogyi SE Baja HUN M 1990 OT
85 Kiss Gergely Mogyi SE Baja HUN M 1977 OT
86 Flander Marton Mogyi SE Baja HUN M 1985 OT
87 Bo Donners UWC Mostar NED ´┐Ż 1996 10 km
88 Marketa Harastova UWC Mostar CZE ´┐Ż 1995 10 km
89 Ivan Andri´┐Żek TK Swibir CRO M 1981 OT L
90 Daria Pletikapa TK Zrinski CRO ´┐Ż 1988 OT L
91 Dragoljub Koprivica ind MNE M 1973 10 km
92 Rita Bili´┐Ż ind CRO ´┐Ż 1983 10 km
93 Emir Zagora ind MNE M 1989 10 km
94 Ivan Burcar TK Swibir CRO M 1973 OT L
95 Damian Fernandez TK Split ESP M 1979 ST
96 Tomislav Pri´┐Żmi´┐Ż DSN CRO M 1989 10 km
97 KONAVLE
   Ivan Banovi´┐Ż
   --
   --

  B.K. Konavle
  --
  --  

 CRO
 --
 --

 M
 --
 --

 1988
 --
 --

 ST
   ´┐Żtafeta
98 Damir Kuko´┐Ż TK Split CRO M 1960 ST L
99 Martina Ilijani´┐Ż TK Swibir CRO ´┐Ż 1983 OT L
100 ZRINSKI
   Ela Vu´┐Żemilovi´┐Ż
   Daria Pletikapa
   Denis Ple´┐Że

  TK Petar Zrinski
  TK Petar Zrinski
  TK Petar Zrinski  

 CRO
 CRO
 CRO

 ´┐Ż
 ´┐Ż
 M

 1997
 1988
 1998

 ST
   ´┐Żtafeta
101 Ivan Boban ind CRO M 1979 ST
102 Ivana Juki´┐Ż ind CRO ´┐Ż 1981 10 km
103 Marija Kojan ind CRO ´┐Ż 1982 10 km
104 Ante Boji´┐Ż ind CRO M 1981 10 km
105 Nedjeljko Tamburovi´┐Ż ind CRO M 1983 10 km
 

 OT - olimpijski triatlon
 ST - sprint triatlon
 10 km - 10 km uli´┐Żna utrka - tr´┐Żanje




 
sponzori