Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Uvod
 
Dobrodošlica
 
 
 
 
 
  Foto albumi
 
Foto albumi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Kontakt
 
Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2011. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 25.04.2011.



Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Ivan Curać individualac CRO M 1981 S3
2 Vedran Supur KVS Srce BIH M 1991 S3
3 Mijo Bebić TK SPLIT CRO M 1978 S3
4 Željka Šaban TK Swibir CRO Ž 1983 S3
5 Matej Šporar TK Swibir CRO M 1989 S3
6 Marina Milković TK Swibir CRO Ž 1991 S3
7 Vladimir Žic TK Swibir CRO M 1985 S3
8 TK Split 1
   Luka Miolin
   Ivan Kovačev
   Kristijan Sindik

MK Marjan
TK SPLIT
TK SPLIT

CRO
CRO
CRO
 
M
M
M
 
1980
1977
1975
S3
štafeta
9 HERVIS triatlon tim
   Ela Vučemilović
   Vjeko Franceschi
   Nikola Vučemilović

TK SPLIT

TK SPLIT

CRO
CRO
CRO
 
Ž
M
M
 
1997

1976
S3
štafeta
10 TK SPLIT-Star Events-a
   Dejan Stoiljkovski
   Željko Bradarić
   Marinko Duka


TK SPLIT
 

CRO
CRO
CRO

M
M
M



 
S3
štafeta
11 Damir Proso TK SPLIT CRO M 1973 S3
12 Igor Mandušić TK SPLIT CRO M 1974 S3
13 Jaroslav Kovačić TK Rudolf Perešin CRO M 1984 S3
14 Dawid Klecha KS AZS-AWF Katowice POL M 1991 S3
15 Tomasz Marcinek KS AZS-AWF Katowice POL M 1991 S3
16 Damir Kukoč TK SPLIT CRO M 1960 S3
17 Dario Kučić TK SPLIT CRO M 1965 S3
18 Maja Mikelić TK SPLIT CRO Ž 1984 S3
19 Romeo Makaj TK SPLIT CRO M 1958 S3
20 Boris Vučemilović TK SPLIT CRO M 1972 S3
21 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT CRO Ž 1973 S3
22 Nataša Šustić TK SPLIT CRO Ž 1987 S3
23 Davor Škare TK SPLIT CRO M 1958 S3
24 Krešimir Tijardović TK SPLIT CRO M 1986 S3
25 Mladen Luković TK SPLIT CRO M 1964 S3
26 Mladen Levačić TK SPLIT CRO M 1970 S3
27 Zlatko Parać TK SPLIT CRO M 1978 S3
28 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 S3
29 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 S3
30 Ivica Šošić TK Zvončac CRO M 1956 S3
31 Norbert Žaknić individualac CRO M 1973 S3
32 Reuf Džinović klub vodenih sportova BiH M 1981 S3
33 Oliver Hallam Team Tania GBR M 1978 S3
34 Richard Farrar Weirside Rangers GBR M 1975 S3
35 Luka Komić TK SPLIT CRO M 1976 SS3
36 Josipa Cecić TK SPLIT CRO Ž 1997 SS3
37 Tin Bulić TK SPLIT CRO M 1995 S3
38 OZON SPORT
   Tomislav Padovan
   Viena Balen
   Tonči Bogoje

individualac
individualka
individualac

CRO
CRO
CRO

M
Ž
M



1978
S3
štafeta
39 Suzette Thompson AUS Ž 1947 S3
40 Dragana Damjanović TK SPLIT CRO Ž 1996 SS3
41 Toni Elezović TK SPLIT CRO M 1993 SS3
42 Zdenka Kučić TK SPLIT CRO Ž 1997 SS3
43 Andrej Dragojević TK Swibir CRO M S3
44 Hrvoje Meštrić TK Swibir CRO M 1983 S3
45 Martin Papišta TK Rudolf Perešin CRO M 1991 S3
46 Sara Vilić CRO Ž S3
47 Andrej Vištica TK Zagreb CRO M 1983 S3
48 The Taylor Sandwich
   Laura Laver
   Tim Pett
   David Taylor

individualka
individualac
individualac

GBR
GBR
GBR

Ž
M
M

1977

 
S3
štafeta
49 Loren Milić individualac CRO M 1993 S3
50 Simon Lynch CS Grupetto GBR M 1981 S3
51 Daria Pletikapa TK Zrinski Novatec CRO Ž 1988 S3
52 Matej Marinković TK Zrinski Novatec CRO M 1992 S3
 
 

S3 = sprint triatlon
SS3 = super-sprint triatlon





 
sponzori